Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo serijos rezultatą.

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda ketvirtajame kėlinyje panaikino 14 taškų deficitą ir 78:74 (20:22, 13:22, 11:10, 34:20) palaužė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ pasipriešinimą. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2.

Penktosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Marijampolėje.

Didžiąją rungtynių dalį buvę besivejančiųjų vaidmenyje, Suvalkijos krepšininkai atkuto ketvirtojo kėlinio viduryje.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ lemiamo ketvirčio pradžioje pirmavo 62:48, o dar įpusėjus kėliniui buvo priekyje 65:55. Svečiai tada pakilo į lemiamą šturmą.

Dviejų chaotiškų minučių atkarpą marijampoliečiai laimėjo 14:0 ir po Gintauto Matulio tolimo metimo pirmavo 69:65.

Edvinas Alunderis nutraukė šeimininkų taškų badą pataikydamas iš toli, bet kitoje atakoje du taškus pelnė Darius Griškėnas – 71:68 „Sūduvos-Mantingos“ naudai.

Dvi Viktoro Chodosovskio baudos priartino šeimininkus per tašką, bet Kinu Rochfordas pataikė iš po krepšio, kitoje atakoje klaipėdiečiai neužpuolė, o G.Matulis, likus žaisti 37 sekundes, realizavo baudas ir svečiai nutolo per du metimus – 75:70. Šeimininkai šio deficito nebepanaikino.

Didžiąją rungtynių dalį savo sąlygas diktavę klaipėdiečiai atitrūko antrajame kėlinyje. Jį šeimininkai pradėjo spurtu 18:3 ir po Deivido Anužio tolimo metimo pirmavo 40:23.

Aurimo Kiežos įkvėpti Marijampolės krepšininkai ketvirtį pabaigė solidžiau ir įpusėjus mačui atsiliko 11 taškų skirtumu (33:44), bet iš karto po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl pabėgo. Mindaugas Stašys kėlinį pradėjo 5 taškais iš eilės, Erikas Kubilius greitoje atakoje įdėjo iš viršaus ir „Nafta-Uni-Akvaservis“ pirmavo 51:35.

Marijampoliečius trumpam iš vėžių dar išmušė Gintauto Matulio trauma. Ketvirčio pradžioje jis susižeidė dešinę šlaunį ir atrodė, kad nebegalės tęsti rungtynių, tačiau kelias minutes atsipūtęs ant atsarginių suolo, jis vėl grįžo į aikštę.

„Sūduva-Mantinga“ šiame mače vertėsi be 3 traumuotų žaidėjų. Marius Valukonis susižeidė dar prieš finalo seriją, po pirmųjų serijos rungtynių dėl apendicito operacijos iškrito Ernestas Ežerskis, o trečiajame mače alkūnę susižeidė kitas įžaidėjas Rytis Juknevičius.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Edvinas Alunderis 19, Viktoras Chodosovskis 18 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 14.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 19, Evaldas Šaulys 14 (8 atk. kam.), Aurimas Kieža ir Darius Griškėnas po 12.

NKL išrinko vadovybę ir patvirtino varžybų formatą, pasitraukė "Rasai"
Antradienį Jonavoje vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rinkiminėje-ataskaitinėje konferencijoje išrinkta nauja lygos vadovybė ir patvirtintas artėjančio sezono
Iš Klaipėdos į Marijampolę persikėlęs R.Vaišvila: "Sūduva-Mantinga" pasiūlė geras sąlygas“
Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse triumfavusią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ į pergales nuo šiol mėginsiantis vesti Rytis
Prie NKL čempionų vairo stojo R.Vaišvila
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione antrą kartą iš eilės tapusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitą sezoną turės naują vyriausiąjį trenerį.Suvalkijos sostinės
Komplektacijos darbus pradėjusi "Šilutė" skelbia atviras atrankas
Lietuvos krepšinio lygoje pats kovų įkarštis, o Nacionalinės krepšinio lygos komandos jau ruošia namų darbus. Komandų vadovai ir treneriai pradėjo dėlioti sudėtis, pratęsiami
"Palanga" skirs papildomą dėmesį jaunimui
Po pasibaigusio sezono praktiškai su visais žaidėjais atsisveikinusi Palangos „Palanga“ komanda galvoja apie naują klubo viziją. Klubo vadovai priėmė sprendimą dirbti su pačiais
A.Jasilionis: negali būti, kad Raseiniuose neliktų krepšinio (interviu su T.Galecku)
Praėjo daugiau nei dvi savaitės po svarbiausių rungtynių Raseinių vyrų krepšinio klubui, žaidžiančiam Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Dalyvavimas antros pagal pajėgumą šalies
"Naftai-Uni-Akvaservis" - Klaipėdos mero padėka
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai sulaukė miesto padėkos - juos iškilmingai Klaipėdos rotušėje
Gražiausias NKL finalų epizodas - čempioniškas skrydis (visas Top 10)
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ataka penktosiose finalo serijos rungtynėse tapo gražiausiu Mezon-NKL finalų epizodu.Greitoje atakoje marijampoliečių kapitonas Gintautas Matulis pakabino
Oficialiai uždarytas NKL sezonas, apdovanoti geriausieji (VIDEO)
Antrą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionu tapęs Gintautas Matulis išrinktas naudingiausiu finalo serijos krepšininku. Tuo metu naudingiausiu reguliariojo sezono
Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Triuškinančią pergalę iškovoję tauragiečiai - per žingsnį nuo titulo ir patekimo į NKL
Ketvirtadienį (04.20) Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato A divizione buvo žaidžiamos trečios finalo rungtynės. Serijoje iki 3 pergalių Tauragės krepšinio klubas išsiveržė į
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą
Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai
"Vytis" atsigauna: bronzos medalių laimėtojai paaiškės Raseiniuose
Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Fantastiško T.Galecko žaidimo "Rasams" neužteko - "Vytis" pratęsė bronzinę seriją
Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Šakiuose laimėję "Rasai" - per žingsnį nuo NKL bronzos
Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė
"Vyčio" amerikietis mokėsi lietuviškos virtuvės paslapčių
Maistas – svarbi sportininkų rėžimo dalis. Šakių „Vyčio“ komanda nusprendė paįvairinti mitybos rutiną ir nukeliavo į restoraną „Kuchmistrai“.Ten krepšininkai
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
Ar į NKL finalą grįžę klaipėdiečiai sugrąžins taurę į uostamiestį?
Dar praėjusį sezoną Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ klubo treneris Rytis Vaišvila teigė iš atsinaujinusios komandos trofėjų nesitikintis, tačiau šį sezoną stratego
NKL mažasis finalas startavo dramatiška "Rasų" pergale prieš "Vytį"
Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19)
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
V.Chodosovskis - naudingiausias NKL pusfinalio etapo žaidėjas
Mezon-NKL pusfinalyje Šakių „Vytį“ skandinęs ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandą po metų pertraukos į finalą atvedęs puolėjas Viktoras Chodosovskis tapo

Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47