Šešiolikmetės nesėkme pradėjo Europos čempionatą

Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinės startas Makedonijoje vykstančiose Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionato B diviziono kovose buvo nesėkmingas. Daliaus Ubarto auklėtinės D grupės rungtynėse 69:80 (11:13, 17:18, 21:31, 20:18) turėjo pripažinti kaimynių iš Baltarusijos pranašumą.

Puikiai rungtynių pradžią sužaidusios ir 7:2 į priekį šovusios Lietuvos krepšininkės persvara mėgavosi neilgai. Per likusias septynias pirmojo ketvirčio minutes vos keturis taškus pelniusios lietuvės dar prieš antrojo kėlinio pradžią į priekį praleido baltaruses.

Pirmuosius du kėlinius mūsiškėms pavyko išlaikyti apylygį rezultatą, tačiau po ilgosios pertraukos neatlaikė Baltarusijos rinktinės tempo ir trečiajame kėlinyje leido varžovėms įgyti dviženklį pranašumą.

Net ir turėdamos 16 taškų deficitą ketvirtajame ketvirtyje (49:65), Lietuvos jaunučių rinktinės žaidėjos nepasidavė ir laimėjusios atkarpą 14:2, priartėjo iki keturių taškų (63:67). Vis dėlto, baltarusėms pavyko atlaikyti paskutinį lietuvių šturmą.

Rezultatyviausia mūsų rinktinės žaidėja buvo Gabija Šegždaitė, pelniusi 18 taškų ir sugriebusi 9 atkovotus kamuolius. Dalia Donskichytė pridėjo 16 taškų, Ligita Tamutytė – 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o Karolina Kazočiūnaitė – 10 taškų, 7 atkovotus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Baltarusių gretose nesustabdoma buvo Ksenija Malaška, kuri rungtynes baigė surinkusi 18 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus, 5 perimtus kamuolius bei 2 blokus.

Kitas rungtynes merginos žais šeštadienį su Suomijos krepšininkėmis, čempionatą taip pat pradėjusiomis pralaimėjimu.

Šešiolikmetės Europos čempionatą baigė pralaimėjimu
Lietuvos merginų (U16) rinktinė Europos pirmenybes baigė pralaimėjimu. Šešiolikmetės rezultatu 59:67 (20:16, 11:13, 13:15, 15:23) pralaimėjo Nyderlandų rinktinei.Rungtynės
Šešiolikmečiai Europos čempionatą pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu serbams
Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pirmąją nesėkmę Europos pirmenybėse.Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 56:54 (8:19, 16:12, 17:11, 15:12) nusileido Serbijos rinktinei.Nors
Lietuvos šešiolikmetės tapo Baltijos taurės turnyro čempionėmis
Lietuvos merginų (U16) rinktinė iškovojo trečiąją pergalę Baltijos taurės turnyre. Tado Stankevičiaus auklėtinės triuškinamu rezultatu 74:30 (22:7, 18:4, 19:12, 15:7)
Buvęs žalgirietis iš Turkijos keliasi į Rusiją
Praėjusį sezoną Turkijoje, Stambulo "Darussafaka Doguš" klubo gretose praleidęs 28 -erių metų amerikietis Jamesas Andersonas karjerą tęs Rusijoje.Pranešama, kad su buvusiu
Šešiolikmetės baudos aikštelėje neprilygo baltarusėms
Europos čempionatui besirengianti Lietuvos šešiolikmečių (U16) rinktinė penktadienį Vilniuje gavo dar vieną Baltarusijos bendraamžių pamoką. Daugiau nei pusę taškų praleidusios
Kaune į stovyklą rinkosi kandidatai į aštuoniolikmečių rinktinę (sąrašas, video)
Nors iki Europos jaunių čempionato dar keli mėnesiai, savaitgalį Kaune buvo susirinkę krepšininkai, pretenduojantys į aštuoniolikmečių rinktinę. Šios stovyklos tikslas –
Į elitą sugrįžusių lietuvaičių lyderė D.Donskichytė: B divizione mums ne vieta
Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtinei Daliai Donskichytei vasaros pabaiga buvo tobula. Krepšininkė su Lietuvos jaunučių rinktine laimėjo B diviziono Europos čempionatą,
Lietuvai - U16 merginų Europos čempionato B diviziono auksas
Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė laimėjo Europos B diviziono čempionatą. Treniruojamos Daliaus Ubarto lietuvės sekmadienį Ohrido mieste Makedonijoje vykusiame finale
Šešiolikmetės iškovojo vietą elite ir kovos dėl aukso
Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė pasiekė pagrindinį tikslą Makedonijoje vykstančiame Europos čempionato B divizione. Lietuvės peržengė pusfinalio barjerą ir jau
Šešiolikmetės iškovojo bilietą į pusfinalį
Po didžiosios pertraukos įsibėgėjusi Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė nesustojo vienose iš svarbiausių rungtynių Europos B diviziono čempionate. Daliaus Ubarto
Šešiolikmetės tęsia pergalingą žygį Europos čempionate
Ketvirtąją pergalę iš eilės Europos B diviziono čempionate Makedonijoje iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės po permainingos
50 tūkst. aistruolių Sarajave pasitiko "auksinę" bosnių 16-mečių rinktinę
Bosnijos ir Hercegovinos 16-mečių vaikinų krepšinio rinktinė kiek netikėtai Kaune tapo Europos čempione. Pirmadienį komanda sugrįžo namo į Sarajevą, kur juos pasitikti ir pasveikinti
Šešiolikmetės pasityčiojo iš makedonių - leido įmesti tik 28 taškus
Tik 28 taškus varžovėms įmesti leidusi Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė iškovojo triuškinančią pergalę Europos B diviziono čempionate Makedonijoje.
Šešiolikmečiams iki Europos čempionato aukso pritrūko vieno metimo
Šešiolikmečiams iki Europos čempionato aukso pritrūko vieno metimo (4)
Sekmadienį Kaune baigėsi Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionatas. Legendinėje sporto halėje tvyrojo dar vieno triumfo laukimas, tačiau finale šeimininkė Lietuvos
Šešiolikmetės nugalėjo ir Izraelio bendraamžes
Antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate Makedonijoje iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės trečiose B diviziono D
Šešiolikmečiai trileryje įveikė turkus, o finale lauks bosniai (video)
Šešiolikmečiai trileryje įveikė turkus, o finale lauks bosniai (video) (1)
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionate pateko į finalą. Gedimino Petrausko auklėtiniai pusfinalyje 73:71
Šešiolikmetės sutriuškino suomes ir iškovojo pirmą pergalę čempionate
Pirmąją pergalę Europos čempionato B diviziono rungtynėse iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės antrose D grupės rungtynėse
Suomius įveikę šešiolikmečiai žengė į pusfinalį ir susitiks su turkais
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių krepšinio čempionato užtikrintai peržengė ketvirtfinalio barjerą ir užsitikrino
Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinės startas Makedonijoje vykstančiose Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionato B diviziono kovose buvo nesėkmingas. Daliaus Ubarto auklėtinės
Per U16 Europos čempionatą – kamuolių perdavimai sergantiems vaikams
Laisvą dieną “Paysera” U16 Europos vaikinų čempionate Lietuvos jaunučių rinktinė išnaudojo prasmingai – Kauno vaikų ligų klinikoje ketvirtadienį aplankė Rimanto Kaukėno
Šešiolikmečiai patyrė pirmą nesėkmę Europos čempionate (komentarai)
Visus varžovus iš kelio Europos jaunučių (U16) čempionate iki šiol šlavusi Lietuvos šešiolikmečių rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Antrojoje rungtynių
Šešiolikmetės vėl baltarusių neįveikė - pasirengimą čempionatui baigė nesėkme
Antroji kontrolinė dvikova su Baltarusijos bendraamžėmis Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinei nebuvo pergalinga. Daliaus Ubarto auklėtinės Vilniuje vykusiose rungtynėse
Šešiolikmečiai antrąjį etapą pradėjo nušluodami Anglijos bendraamžius
Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė antrąjį Europos jaunučių (U16) čempionato etapą pradėjo sėkmingai. Toliau be pralaimėjimų žygiuojantys Gedimino Petrausko auklėtiniai
Šešiolikmetės pranoko baltaruses
Sekmadienį (08.09) Vilniuje vykusiose kontrolinėse rungtynėse Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė iškovojo pergalę. Antrajame kėlinyje spurtavusios Daliaus Ubarto
Lietuvos šešiolikmečiai nušlavė ir žydus
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė pergalingai baigė pirmąjį Europos čempionato etapą. Trečiose B grupės rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai 96:70 (30:17,
Dviguba bausmė: rusai elitiniame jaunučių čempionate nežais ir kitais metais
Kaina, kurią Rusijos krepšiniui tenka sumokėti už vidines rietenas ir kovą dėl valdžios, auga vis labiau. Dėl Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) paskelbtų sankcijų šios
Kaune startuoja šešiolikmečių Europos čempionatas
„Į Kauną sugrįžta krepšinio šventė“, - taip šį ketvirtadienį Kaune prasidedantį Europos U16 krepšinio čempionatą įvertino Lietuvos krepšinio federacijos
Rusijos jauniesiems krepšininkams neleista atvykti į Lietuvą
Rusijos jaunučių krepšinio rinktinė turėjo dalyvauti ketvirtadienį Kaune prasidedančiame Europos vaikinų (U16) čempionate, bet dėl Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) paskelbtų

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45