Į gimtąjį miestą grįžęs A.Kieža atvedė marijampoliečius į svarbią pergalę (rezultatai su aprašymais)

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (19/11) naujokas Aurimas Kieža buvo rezultatyviausias savo komandoje ir vilkėdamas gimtojo miesto komandos marškinėlius iškovojo pirmąją pergalę NKL čempionate. Trisdešimtojo reguliaraus sezono turo rungtynėse puolėjas į Molėtų „Ežerūno-Kario“ (20/9) krepšį įmetė 27 taškus ir labiausiai prisidėjo prie sunkiai iškovotos pergalės - 100:84.

Po trijų ketvirčių Suvalkijos sostinės krepšinio arenos švieslentėje degė lygus rezultatas – 64:64. Ketvirtajame kėlinyje savų žiūrovų palaikomi marijampoliečiai įjungė aukštesnę pavarą, vien A. Kieža per kelias minutes pelnė

13 taškų ir „Sūduva-Mantinga“ nutolo nepavejamai. Iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms susirinkusius sirgalius tolimu metimu ir 100-uoju rungtynių tašku nudžiugino Donatas Sabeckis.

Iškovoję pergalę marijampoliečiai liko ketvirtoje NKL turnyro lentelės vietoje. Tiek pat pergalių turintys „Trakai“ (19/11) žengia treti, „Ežerūnas-Karys“ – antras, o vienvaldis čempionato lyderis Vilniaus „Perlas-MRU“ (23/6) - pirmas.

„Sūduva-Mantinga“: A. Kieža 27 tšk., A. Kvedaravičius 18 tšk., D. Sabeckis ir P. Petrilevičius – po 14 tšk., M. Shustau 10 tšk.

„Ežerūnas-Karys“: E. Baniulis 19 tšk., R. Ambrulaitis 17 tšk., E. Narušis 16 tšk., G. Matulis 12 tšk., D. Kumelis 10 tšk.

Intrigą lemiamomis minutėmis sugrąžinusi „Petrochema“ neperlipo klaipėdiečių barjero

Jonavos „Petrochemos“ (15-14) krepšininkai antrajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) etape ir toliau žygiuoja be pergalių. Šįkart Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai po atkaklios kovos – 70:73 (27:18, 18:27, 12:20, 13:8) namuose turėjo pripažinti Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (16-13) ekipos pranašumą.

Jonavos komanda pirmąjį kartą šiame NKL sezone pralaimėjo klaipėdiečiams. Prieš tai buvusios dvi akistatos pirmajame čempionato etape baigėsi K.Naruševičiaus komandos pergalėmis.

Susitikimo pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo ir, įpusėjus pirmajam kėliniui, Aurimo Urbono tritaškis sukrovė „Petrochemai“ apčiuopiamą persvarą – 15:8. Jonaviečiai nemažino spartos ir po dar vieno tritaškio ekipas skyrė 12 taškų – 25:13 (8 min). Tiesa, kėlinio pabaigoje Klaipėdos ekipa kiek atsigavo – 27:18.

Svečių spurtas persirito į antrąjį kėlinį, kuriame jau po trijų minučių Jonavos komandos persvara siekė tik du taškus – 28:26. Svečiai netrukus jau buvo priekyje – 33:36 (16 min). Kaip bebūtų, iki didžiosios pertraukos komandų žaidimas išsilygino ir į rūbinę ekipos išėjo rezultatui esant – 45:45.

Jonaviečių puolimas strigo antrosios susitikimo dalies pradžioje, o svečiai atsakė savo atakų serija – 49:57 (25 min). Grėsmingai nutolę klaipėdiečiai kėlinio pabaigoje pirmavo dviženklių skirtumu – 53:63, tačiau šeimininkai sugebėjo prieš lemiamą ketvirtį sumažinti deficitą iki vienženklio – 57:65.

Tado Sebežiovo vedama „Petrochema“ lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 9:0 ir priartėjo prie varžovų iki vieno taško atstumo – 64:65 (36 min). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai atsigavo ir, pradėjus tiksėti paskutinei minutei, atstatė saugų pranašumą – 66:71. Per likusį laiką jonaviečiai taškus rinko baudų metimais, tačiau palaužti svečių komandos nepavyko.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 23 taškai, Tomas Milinskas 16, Henrikas Vorotnikovas 10, Aurimas Urbonas ir Dainius Gulbinas po 7.

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 23 taškai (10 atk. kam.), Aidas Einikis 11.

„Žalgirio“ jaunimas iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

Pagreitį įgavę Kauno „Žalgirio“ dubleriai NKL pirmenybėse iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Tomo Masiulio auklėtiniai namų arenoje 85:78 įveikė Joniškio „Delikatesą“ ir taip atsirevanšavo varžovams už skaudų pralaimėjimą antrojo rato pabaigoje.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę žalgiriečiai kelis kartus nuo svečių nutolo dviženkliu atstumu, tačiau „Delikatesas“ visus sykius sugebėjo atsitiesti ir varžovus prisivyti. Trečiajame kėlinyje įgiję 7 taškų persvarą kauniečiai ją išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Nors šeimininkai dažniau klydo (13 prieš 8) ir prasižengė (22 prieš 18), jų pergalę lėmė geresnis pataikymas iš visų pozicijų. Dvitaškius „Žaalgiris-2“ metė 55 proc., tritaškius – 48 proc., baudas – 93 proc. Tikslumu. „Delikateso” komanda pataikė 52 proc. dvitaškių, 36 proc. tritaškių ir tik 64 proc. baudų.

„Žalgiris-2”: P. Valinskas 21 tšk., R. Miniotas 20 tšk. (10 atk. kam.), M. Varnas 11 tšk., L. Beliauskas 10 tšk.

„Delikatesas”: N. Anglickis ir Š. Kulevičius – po 18 tšk, A. Galkauskas 16 tšk., Ž. Petraitis 14 tšk.

Š. Vingelis pelnė 38 taškus, bet pergalę iškovojo komandiškai žaidę „Trakai“

„Trakų“ krepšininkai NKL pirmenybėse šventė antrąją pergalę iš eilės, tačiau pastaroji pareikalavo daug nervų. Trakų miesto ekipa namuose 88:86 (20:17, 28:26, 19:20, 21:23) įveikė Šakių „Zanavyką“.

Tai buvo 19-oji „Trakų“ pergalė per 30 NKL čempionato rungtynių. Arvydo Straupio treniruojama komanda turnyro lentelėje užima trečiąją vietą ir nuo antroje esančio Molėtų „Ežerūno-Kario“ atsilieka tik viena pergale.

Rungtynių pradžioje „Zanavykas“ drąsiai jautėsi „Trakų“ aikštelės pusėje. Per keturias minutes svečiai pelnė 11

taškų ir pirmavo 11:7. Tiesa, Domanto Pipiro ir Dovio Bičkauskio metimai leido įsibėgėti trakiečiams, kurie pirmojo ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį 20:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje po Tautvydo Paliukėno ir Calebo Suttono tritaškių „Trakai“ įgijo dviženklį pranašumą 28:17, tačiau varžovai surengė rezultatyvių atakų virtinę, po kurios šeimininkų persvara ištirpo iki 35:30. Rezultatyviai žaidė abi komandos, bet iki pertraukos „Trakų“ pranašumas nepakito – 48:43. Per du kėlinius „Zanavyko“ lyderis Šarūnas Vingelis jau buvo surinkęs 22 taškus.

Po pertraukos „Trakai“ iššvaistė sukauptą skirtumą ir trečiojo kėlinio viduryje Š.Vingelis išvedė „Zanavyką“ į priekį 55:52. Tačiau šakiečiai Trakuose ilgai nešeimininkavo. Bendromis pastangomis Arvydo Straupio auklėtiniai persvėrė rezultatą ir prieš ketvirtąjį kėlinį sukaupė 4 taškų persvarą – 67:63.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Ignas Ramašauskas pelnė keturis taškus iš eilės, o kai Simonas Lekys įskraidino tritaškį, „Trakų“ pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų – 78:68. „Zanavyko“ snaiperis Š.Vingelis bandė gelbėti komandą, bet po dar vieno I.Ramašausko metimo trakiečiai pirmavo užtikrintu 14 taškų skirtumu – 86:72. Tačiau likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos „Trakai“ per anksti patikėjo pergale. „Zanavykas“ spurtavo 14:2 ir likus 11 sek. komandas skyrė vos du taškai – 88:86.

Ne gana to, Mindaugas Reminas prametė abi baudas ir suteikė svečiams šansą išsigelbėti. Laimei, Tauranto Tamošiūno tritaškis paskutinėmis sekundėmis skriejo pro šalį ir „Trakai“ šventė pergalę 88:86.

„Trakai“: Ignas Ramašauskas 18, Mindaugas Reminas 15 (8 rez. perd.), Dovis Bičkauskis 14 (4 rez. perd.), Domantas Pipiras 13 (7 atk. kam.), Calebas Suttonas ir Tautvydas Pipiras po 8, Simonas Lekys 5 (6 rez. perd.), Karolis Brusokas 4 (9 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 3.

„Zanavykas“: Šarūnas Vingelis 38 (9/16 dvit., 6/9 trit., 2/3 baud., 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis po 15.

Penktą sezono pergalę „JAZZ-Diremta“ iškovojo prieš „Rasus“

Šeštadienį (01.24) Kaune susitiko NKL autsaiderė „JAZZ-Diremta“ ir išvakarėse pergalę Joniškyje iškovoję Raseinių „Rasai“. Po atkaklios kovos svečiai turėjo pripažinti kovingai žaudusių kauniečių pranašumą rezultatu 85:78.

„JAZZ-Diremtai“ tai buvo penktoji pergalė per 29 rungtynes. Tiek pat mačų sužaidę raseiniškiai savo sąskaitoje turi 13 pergalių.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5 minutėms komandas skyrė 10 taškų (77:67). Raseiniškiai spurtavo 7:2 ir taškų

skirtumą sumažino iki poros taiklių metimų (79:74). Tačiau paskutinę rungtynių minutę sėkmingiau sužaidė šeimininkai, keturiais tiksliais baudų metimais įtvirtinę pergalę.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Vaidas Trepočka – 22 (11 atk. kam.). 17 taškų pridėjo Arūnas Sakalauskas, 13 – Evaldas Dainys, 12 – Malcolmas Hawkinsas.

„Rasų“ komandoje rezultatyviausiai žaaidė 20 taškų įmetęs Giedrius Kurtinaitis. Karolis Guščikas – pelnė 19 taškų (13 atk. kam.), Justas Petkevičius – 14, Gediminas Butkus – 9.

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07