"Juventus" įspūdinga pergale pažymėjo Utenos miesto gimtadienį

utenosjuventus.lt nuotr.
Utenos miesto šventės proga surengtose kontrolinėse rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo vietos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai 84:48 (22:10, 18:13, 19:8, 25:17) nepaliko vilčių Kazachstano čempionei Astanos „Astana“ komandai.

Uteniškiams, kurie šiame mače žaidė be sirguliuojančio Mindaugo Kupšo bei kovas Europos krepšinio čempionate vis dar tęsiančio Carlo Lindbomo, tai buvo ketvirtoji iš eilės pergalė pasirengimo sezonui cikle.

Jonte Flowerso tolimų metimų dėka aikštės šeimininkai pirmieji šovė į priekį (11:4) bei savo persvarą didino viso ketvirčio metu. Prasidėjus priešpaskutinei minutei po Simo Buterlevičiaus tritaškio skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (21:10), o po likusį laiką tik dar šiek tiek išaugo – 22:10.

Antrajame ketvirtyje uteniškiai ir toliau bėgo nuo varžovų. Po tritaškį pataikė S.Buterlevičius, Anthony Irelandas ir Arvydas Šikšnius, keturis taškus pridėjo Dovis Bičkauskis, galingu dėjimu iš viršaus ataką baigė LaRonas Dendy ir įpusėjus mačui aikštės šeimininkų persvara jau siekė septyniolika taškų – 40:23.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pusketvirtos minutės L.Dendy metimu iš po krepšio pirmą kartą padidino „Juventus“ persvarą iki dvidešimties taškų ribos – 45:25. Po dar penkių J.Flowerso taškų įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė 25 taškų ribą (50:25), o per likusį laiką tik dar labiau išaugo – 59:31.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. G.Petrauskas leido parungtyniauti visiems savo auklėtiniams, o „Juventus“ išlaikė triuškinamą persvarą. Po L.Samėno tritaškio sužaidus dvi minutes komandas jau skyrė 29 taškai (62:33), o įpusėjus ketvirčiui varžovai tik šiek tiek sumažino atsilikimą – 45:71. Kėlinio pabaigoje žiūrovus galingais dėjimais pradžiugino A.Šikšnius ir K.Guščikas, o „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 84:48.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Jonte Flowersas (tritaškiai 4/8), 14 – Anthony Irelandas (tritaškiai 3/4, 5 atk. Kam., 5 rez. perd.), 13 – Arvydas Šikšnius (tritaškiai 3/5), po 8 – Simas Buterlevičius (tritaškiai 2/4, 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Laurynas Samėnas (tritaškiai 2/6), 7 – LaRonas Dendy, po 6 – Dovis Bičkauskis (3 rez. perd.), Jonas Zakas bei Karolis Guščikas (dvitaškiai 3/3, 9 atk. kam.).

„Astana“ ekipoje pasižymėjo Anthony Colemmonsas (11 tšk., dvitaškiai 4/6), Larry Gordonas (9 tšk., dvitaškiai 3/9), Antonas Ponomariovas (8 tšk., 5 atk. kam.) bei Ike Udonahas (7 tšk., 4 atk. kam.).

Įspūdingo J.Flowerso žaidimo "Juventus" pergalei Vokietijoje neužteko
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Žydrūno Urbono vadovaujama Utenos „Juventus“ (2/4) ekipa, kuri svečiuose Vokietijoje 95:102 (29:26, 22:18, 16:34, 28:24) nusileido Oldenburgo
"Juventus" patyrė dar vieną netektį
Prieš kelias dienas praradęs Lauryną Samėną, Utenos „Juventus“ klubas sulaukė dar vienos nemalonios žinios. Dėl čiurnos traumos mažiausiai tris mėnesius ant parketo nepasirodys
"Lietuvos rytas" namie palaužė "Juventus" klubą
Įtikinamą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8/3) ekipa.Visą mačą pirmavę vilniečiai namuose be didesnio vargo 83:70
Tritaškiais varžovus žudęs "Vytautas" iškovojo pirmą pergalę LKL
Iš pralaimėjimų liūno 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone išbrido Prienų-Birštono „Vytauto“ (1/9) ekipa.Virginijaus Šeškaus
Prognozė: "Lietuvos rytas" namuose nukaus atsigaunantį "Juventus" (komentarai)
Šiandien Vilniuje „Lietuvos rytas“ priims tragiškai sezoną pradėjusį, tačiau paskutiniu metu iš pelenų kylantį Utenos „Juventus“ klubą. LKL.lt kartu
Smūgis "Juventus" komandai: LSamėnas nerungtyniaus apie pusę metų
Ketvirtadienį atlikus medicininius tyrimus paaiškėjo blogiausias scenarijus dėl Lauryno Samėno traumos. FIBA Čempionų lygos mačo pradžioje antradienį kelį susižeidęs gynėjas nežais
Į Pasvalį grįžęs T.Hughesas: "Mes jau turime lyderį, jis – mūsų kapitonas"
Po ketverių metų pertraukos į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ sugrįžęs Trevonas Hughesas akimirkai sutriko, paklaustas apie sėkmingą šio sezono Aukštaitijos klubo žaidimą.Pasvalio
"Juventus" Čempionų lygoje per pratęsimą patiesė svečius iš Italijos
Antradienio vakarą Utenos arenoje susirinkę krepšinio mėgėjai išvydo įspūdingą trilerį, kurio pabaigoje triumfavo „Juventus“ (2/3) klubas. FIBA Čempionų lygos A grupės
Utenoje - vieną stipriausių Italijos komandų
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas žais FIBA Čempionų lygos penktojo turo rungtynes su Sasario „Dinamo“ komanda iš Italijos. Abi ekipos per keturis turus iškovojo
Prienuose laimėję "Juventus" krepšininkai paliko "Vytautą" be pergalių (komentarai)
Utenos „Juventus“ (2/8) ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengę Žydrūno Urbono auklėtiniai
Itin nesėkminga rungtynių pabaiga atėmė "Juventus" pergalę Krasnojarske
Itin nesėkmingai Utenos „Juventus“ (1/3) komandai susiklostė FIBA Čempionų lygos rungtynės Rusijoje. Uteniškiai A grupėje svečiuose 81:85 (13:20, 25:9, 25:20, 18:36) po dramatiškos
LKL gražiausias savaitės epizodas - nuskriaustas "Žalgiris"
Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ padovanojo gausybę gražių epizodų šeštą „Betsafe–LKL“ savaitę.Net trys
"Juventus" išvyksta į sunkiausią sezono kelionę
Penki tūkstančiai kilometrų, šešios laiko juostos ir penkių valandų laiko skirtumas. Visa tai skiria Uteną ir tolimąjį Krasnojarską, kuriame antradienį FIBA Čempionų lygos A grupės
LKL savaitės MVP-  į rekordą kėsinęsis A. Hernandezas
LKL savaitės MVP- į rekordą kėsinęsis A. Hernandezas
Net 17 rezultatyvių perdavimų atlikęs Alejandro Hernandezas tapo geriausiu „Betsafe–LKL“ šeštos savaitės žaidėju.Alytaus „Dzūkijos“ atakų organizatorius
"Juventus" iškovojo pirmą pergalę ir LKL
Trečiadienį iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre, Utenos „Juventus“ (1/8) komanda šeštadienį sirgalius pradžiugino laimėjimu ir Lietuvos krepšinio
Pirmoji "Juventus" pergalė šį sezoną - prieš Izraelio klubą
Utenos „Juventus“ (1/2) klubas šventė dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje. Uteniškiai trečiojo A grupės turo mače namuose 71:69 (18:14, 21:18, 11:16, 21:21)
"Iš arti": S.Babrauskas supažindina su Pasvaliu
Steponas Babrauskas Pasvalyje jaučiasi it namie. Krepšininkas trečią sezoną atstovauja „Pieno žvaigždžių“ komandai ir spėjo pažinti vos daugiau nei 6 tūkst. gyventojų turintį
Utenoje lankysis vienas perspektyviausių Europos krepšininkų
FIBA Čempionų lyga trečiadienį grįžta į Uteną. Prestižinio Europos klubinio krepšinio turnyro rungtynės ir vėl vyks Utenos arenoje, o pirmasis „Juventus“ varžovas šį
Ž.Urbonas stojo prie "Juventus " vairo
Be vyr. trenerio likusį Utenos „Juventus“ komanda naujo stratego ieškoti neskubės. Pirmadienį vykusiame klubo valdybos posėdyje nuspręsta šias pareigas laiminai patikėti
LKL savaitės apžvalga: pralaimėjimų liūne paskendę Utenos ir Prienų klubai
Penktoji „Betsafe–LKL“ pirmenybių savaitė atnešė pirmąjį pasitraukimą, iš savo pareigų atsistatydino komandos iš pralaimėjimo liūno neištraukęs Gediminas
Po dar vienos nesėkmės "Juventus" vyr. trenerio postą paliko G.Petrauskas
Utenos „Juventus“ klubas liko be vyr. trenerio. Po šeštadienio pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) čempionate Kėdainių „Nevėžio“
Sezono rekordą pagerinusio M.Granto vedamas "Nevėžis" šventė pirmą pergalę
Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) klubas nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ čempionate.Malcolmo Granto vedami svečiai 80:74 (17:20,
"Juventus" po atkaklios kovos pralaimėjo Turkijoje
Be traumuotų Arvydo Šikšniaus ir Lauryno Samėno žaidęs Utenos „Juventus“ (0/2) klubas metė rimtą kovą galingai Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2/0) ekipai. FIBA Čempionų
"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
"Dzūkija" po permainingos kovos palaužė svečius iš Utenos
12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ (3/4) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Spurtą net 20:3 surengę Nikolos
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų (1)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, reaguodamas į viešoje erdvėje išsakytus savivaldybės tarybos nario Artūro Zuoko pareiškimus, nori pranešti, kad tokie jo teiginiai
"Juventus" gerbėjai atsiduso lengviau - A.Šikšniaus trauma lengvesnė nei manyta
Po atliktų medicininių tyrimų paaiškėjo, jog Arvydo Šikšniaus trauma nėra tokia rimta, kaip buvo manyta savaitės pradžioje. Krepšininkas į rikiuotę turėtų grįžti
Čempionų lygos starte "Juventus" neturėjo vilčių Monake
FIBA Čempionų lygos A grupės kovas triuškinančiu pralaimėjimu pradėjo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Patrausko treniruojama ekipa svečiuose 53:90 (22:26, 11:24, 12:16, 8:24)

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45