"Lietkabelio" gretose - Latvijos rinktinės žaidėjas

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turi antrąjį naujoką – juo tapo 26 metų 203 cm ūgio Žanis Peineris.

Latvijos rinktinės kandidatas atvyksta iš Salonikų PAOK komandos. Prieš tai jis dvejus metus gynė Ventspilio „Ventspils“ garbę, dar sezoną praleido Nikolajevo „BK Nikolajeva“ gretose.

„Džiaugiamės, kad pavyko įsigyti šį krepšininką. Latvis yra labai universalus žaidėjas, kuris gali rungtyniauti nuo atakuojančio gynėjo iki sunkiojo krašto puolėjo pozicijos. Treneris „Lietkabelyje“ jį mato daugiausiai lengvuoju kraštu. Veržlus ir gynyboje labai patikimas krepšininkas padės siekti užsibrėžtų tikslų“, – sakė klubo direktorius Mantas Ignatavičius.

Ž.Peineris prabėgusiame sezone FIBA Čempionų lygoje žaisdavo po 24 minutes, įmesdavo 9,2 taško, atkovodavo 3,6 kamuolio, atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą ir rinkdavo 8,3 naudingumo balo.

Graikijos pirmenybėse latvio statistika buvo dar geresnė: 11 taškų, 3,4 kamuolio, 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir 10,4 naudingumo balo per 25 žaidimo minutes.

2015 metais Ž.Peineris žaidė Latvijos vyrų rinktinėje, su kuria Europos čempionate užėmė aštuntąją vietą. Ainaras Bagatskis puolėjui leisdavo pasireikšti po 9 minutes, per kurias jis įmesdavo 2,4 taško ir atkovodavo po 1 kamuolį.

Kontraktus su „Lietkabeliu“ taip pat turi broliai Lavrinovičiai, Donatas Tarolis, Lukas Aukštikalnis, Gintaras Leonavičius ir Vaidas Čepukaitis.

"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
"Lietkabelis" pateikė puikią staigmeną sirgaliams!
Be pralaimėjimų šį sezoną rungtyniaujantis Panevėžio „Lietkabelis“ klubo gerbėjams paruošė dar vieną siurprizą, tik šįkart – už krepšinio aikštelės
"Lietkabelio" namų maratono egzaminas išlaikytas aukščiausiu balu bei su rekordu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį baigė namų rungtynių maratoną – šalies vicečempionai „Cido“ arenoje per 15 dienų sužaidė 5 susitikimus.Artūro
Nepralaimintis "Lietkabelis" paliko "Nevėžį" be pergalių (video komentarai)
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų (1)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, reaguodamas į viešoje erdvėje išsakytus savivaldybės tarybos nario Artūro Zuoko pareiškimus, nori pranešti, kad tokie jo teiginiai
K.Lavrinovičius - naudingiausių Europos taurės turo žaidėjų penketuke
Europos taurės turnyro pirmojo turo naudingiausių žaidėjų penketuke atsidūrė Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgis Kšištofas Lavrinovičius.28 minutes
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams (1)
Sėkmingai Europos taurėje startavo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0), kuris namuose 86:72 (23:20, 17:22, 29:14, 17:16) sudorojo Izraelio čempionus Jeruzalės „Hapoel“
A.Štalbergas: tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais "Hapoel"
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurės kovas pradėjo pergale 86:72 prieš Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.Vyriausiasis panevėžiečių treneris Artūras Štalbergas
A.Juškevičius apie didžiausią savo baimę ir nuodėmingą malonumą (interviu)
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
"Lietkabelis" nesunkiai įveikė "Vytautą" ir lieka nepralaimėjęs (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame
Fiksuojami rekordai - net tris LKL mačus žiūrėjo daugiau žmonių nei finalą
Naujojo „Betsafe–LKL“ sezono kovos sutraukia rekordiškai didelę žiūrovų auditoriją prie televizoriaus ekranų.Net trejas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes
"Šiaulių" vadovas M.Žukauskas: sukūrėme ateities komandą (video interviu)
Kai Mindaugas Žukauskas 1999 m. tapo Eurolygos čempionu ir 2003 m. iškovojo Europos čempionato auksą, jis net negalvojo, kad po beveik dviejų dešimtmečių jo pagalbos reiks ir gimtajam
"Lietkabelis" - vienvaldis lyderis, į Panevėžį grįžęs K.Maksvytis - išvytas (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ tapo vienintele komanda „Betsafe-LKL“ čempionate žengiančia be pralaimėjimų.Trečiajame kėlinyje 15 taškų pranašumą susikrovę Artūro
Fantastiškai žaidęs R.Harrow atvedė pasvaliečius į pirmąją pergalę (komentarai)
Ryanas Harrow pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą, o antrajame kėlinyje pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“
Prognozė: LKL lyderių akistatą laimės "Lietkabelis" (visi spėjimai)
Penktajame „Betsafe–LKL” ture vyks keturi susitikimai, o viename iš jų jėgas pasitikrins čempionato lyderiai – Panevėžio „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.
"Žalgiris" pristatė naujojo sezono iššūkius ir biudžetą (video)
Antradienį Kauno „Žalgirio“ klubas surengė tradicine tampančią spaudos konferenciją. Joje buvo pristatytos naujojo sezono gairės, atskleisti sportiniai tikslai, buvo apžvelgtas praėjęs
"Lietuvos ryto" sirgaliai - apie artėjančias rungtynes su "Žalgiriu" ir perspektyvius žaidėjus
„Lietuvos ryto“ aistruoliai nekantriai laukia pirmosios akistatos su Kauno „Žalgiriu“ ir itin pagarbiai atsiliepia šalies čempionus. Tačiau tuo pačiu jie tiki, kad „Siemens“
Meilė krepšiniui Kaunų šeimą atvedė į "Žalgirio" Garbės Klubą (VIDEO)
Augant Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo narių gretoms, daugėja ir istorijų, kurios atskleidžia kaip meilė krepšiniui vienija ne tik sirgalių tribūnose, bet ir šeimyniniame
LKL savaitės apžvalga: ryškėjantys čempionato lyderiai (video)
Antroji „Betsafe–LKL“ savaitė išryškino čempionato lyderius, apkartino Vilniaus „Lietuvos ryto“ sugrįžimą į „Siemens“ areną bei
"Žalgiris" tris kėlinius vijosi "Nevėžį" (trenerių video komentarai)
Tris kėlinius su ugnimi žaidę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai galiausiai susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Sekmadienį išvykoje žalgiriečiai ketvirtąjį
"Lietkabelis" namie turėjo paprakaituoti su "Šiauliais" (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ (4/0) į „Betsafe–LKL“ lyderių mūšį žengs taip ir nepatyręs pralaimėjimo kartėlio.„Lietkabelis“ iškovojo ketvirtą
LKL savaitgalio prognozė: pirmojo ketverto komandų pergalės
Šį savaitgalį „Betsafe–LKL” pirmenybėse laukia ketverios rungtynės, kuriose varžovus egzaminuos keturios stipriausios šalies komandos.Be pralaimėjimų žengiantys
"Lietuvos rytas" namie neturėjo šansų prieš "Lietkabelį" (trenerių komentarai)
Antrajame kėlinyje nutolęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3/0) iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrojo ketvirčio
"Lietuvos ryto" ir "Lietkabelio" mače - triskart daugiau aistruolių ir daugybė pramogų
Pirmą kartą „Siemens“ arenoje rengiamas „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų rungtynes stebės daugiau nei 4 tūkstančiai aistruolių. Tai yra tris
LKL trečiajame ture tarpusavyje kovos visi keturi lyderiai
Keturios komandos per pirmus du „Betsafe–LKL“ čempionato turus nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, bet dar iki savaitgalio pergalių seriją pratęs tik dvi.Jau trečiajame „Betsafe–LKL“
Pirmasis sezono mūšis "Siemens" arenoje: atvyksta LKL vicečempionai
Rugsėjo 27-ąją dieną įvyksiančios Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos rungtynės bus ypatingos. Sostinės klubas pirmą kartą istorijoje LKL reguliaraus sezono mačą prieš Panevėžio
"Lietkabelis" išsivežė pergalę iš Alytaus
Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“-LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/0) komanda, kuri išvykoje 69:55 (16:9, 12:17, 28:19, 13:10)
Ž.Urbonas apie savo debiutinį sezoną: "Vandenį gerdavome iš krano"
Žydrūnas Urbonas grįžo į areną, kurioje prieš ketvirtį amžiaus debiutavo LKL pirmenybėse.Tuomet dar nė 17-os nesulaukęs iš Zarasų kilęs Ž. Urbonas apsivilko Panevėžio „Lietkabelio“

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45