"Lietkabelis" laimėjo Alytuje ir pateko į pusfinalį

Užtikrintą pergalę Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio rungtynėse pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 86:80 (30:19, 17:22, 21:12, 18:27) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Sužaidus 3 minutes dzūkai dar pirmavo 8:6, bet tada „Lietkabelis“ pelnė 8 taškus be atsako ir atitrūko – 14:8. Nors šeimininkai priartėjo (14:16), panevėžiečiai laimėjo atkarpą 10:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 26:14. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių skirtumas buvo 11 taškų – 30:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ jau pirmavo 16 taškų, o prabėgus 5 minutėms persvara siekė 15 (40:25), bet dzūkai laimėjo atkarpą 9:0 bei priartėjo – 34:40. Tuomet jau svečiai sužaidė sėkmingai (46:34), bet kėlinį „Dzūkija“ baigė 7:1 ir įpusėjus mačui turėjo vos 6 taškų deficitą – 41:47.

Po didžiosios pertraukos pirmieji pasižymėjo alytiškiai (43:47), tačiau tada jie įkrito į gilią duobę ir 4 minutes negalėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ atitrūko – 56:43. Čia pat blykstelėjęs Jonathanas Hudsonas iniciavo spurtą (50:58), bet svečiai greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir prieš lemiamą pertrauką jį padidino iki 15 taškų – 68:53.

Lemiame kėlinyje „Lietkabelis“ užtikrintai valdė situaciją ir vienu metu turėjo jau 19 taškų persvarą – 74:55. „Dzūkija“ dėjo daug pastangų, bet vos tik priartėdavo iki 11 ar 12 taškų, panevėžiečiai tuoj pat rinkdavo taškus ir neleisdavo daugiau varžovams įsibėgėti. Šaltakraujiškas žaidimas vainikuotas puikia pergale ir bilietu į finalinį ketvertą.

„Dzūkija“: Alejandro Hernandezas 17 (5 rez. perd.), Julius Kazakauskas 16 (14 atk. kam.), Gediminas Navickas 12, Anatolijus Kaširovas 10.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 16 (10/13 baudos metimai), Gintaras Leonavičius 13 (3/6 tritaškiai, 7 atk. kam.), Lorenzo Williamsas ir Benas Madgenas po 12, Kšištofas Lavrinovičius 11, Žygimantas Janavičius ir Simas Galdikas po 9.

"Lietkabelio" namų maratono egzaminas išlaikytas aukščiausiu balu bei su rekordu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį baigė namų rungtynių maratoną – šalies vicečempionai „Cido“ arenoje per 15 dienų sužaidė 5 susitikimus.Artūro
Nepralaimintis "Lietkabelis" paliko "Nevėžį" be pergalių (video komentarai)
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“
"Dzūkija" po permainingos kovos palaužė svečius iš Utenos
12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ (3/4) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Spurtą net 20:3 surengę Nikolos
K.Lavrinovičius - naudingiausių Europos taurės turo žaidėjų penketuke
Europos taurės turnyro pirmojo turo naudingiausių žaidėjų penketuke atsidūrė Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgis Kšištofas Lavrinovičius.28 minutes
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams (1)
Sėkmingai Europos taurėje startavo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0), kuris namuose 86:72 (23:20, 17:22, 29:14, 17:16) sudorojo Izraelio čempionus Jeruzalės „Hapoel“
A.Štalbergas: tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais "Hapoel"
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurės kovas pradėjo pergale 86:72 prieš Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.Vyriausiasis panevėžiečių treneris Artūras Štalbergas
V.Chomičius dėl avarijos prie "Dzūkijos" prisijungia vėliau nei norėjo (interviu)
Nuo 1999-2000 metų sezono užsienyje treneriu dirbęs Valdemaras Chomičius grįžta į Lietuvą. Legendinis krepšininkas papildė Alytaus „Dzūkijos“ klubo trenerių štabą,
V.Chomičius dirbs "Dzūkijos" klube
Valdemaras Chomičius po šešerių metų vėl dirbs Lietuvoje – legendinis krepšininkas papildė Alytaus „Dzūkijos“ trenerių štabą.Olimpinis čempionas dirbs
A.Juškevičius apie didžiausią savo baimę ir nuodėmingą malonumą (interviu)
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
"Lietkabelis" nesunkiai įveikė "Vytautą" ir lieka nepralaimėjęs (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame
"Dzūkija" fantastišku metimu nukovė "Nevėžį" (metimo video)
Po fantastiško Katino Reinhardto metimo paskutinėmis sekundėmis Alytaus „Dzūkija“ (2/4) į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Didesnį
T.Pačėsas prakalbo apie A.Urlepo sugrįžimą į "Dzūkiją"
Alytaus „Dzūkijos“ ekipą palikęs vyriausiasis treneris Andrejus Urlepas gali grįžti į buvusią darbovietę.„Manau, kad A. Urlepas tikrai dar neišsiskyrė su Alytumi,
Fiksuojami rekordai - net tris LKL mačus žiūrėjo daugiau žmonių nei finalą
Naujojo „Betsafe–LKL“ sezono kovos sutraukia rekordiškai didelę žiūrovų auditoriją prie televizoriaus ekranų.Net trejas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes
"Lietkabelis" - vienvaldis lyderis, į Panevėžį grįžęs K.Maksvytis - išvytas (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ tapo vienintele komanda „Betsafe-LKL“ čempionate žengiančia be pralaimėjimų.Trečiajame kėlinyje 15 taškų pranašumą susikrovę Artūro
Fantastiškai žaidęs R.Harrow atvedė pasvaliečius į pirmąją pergalę (komentarai)
Ryanas Harrow pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą, o antrajame kėlinyje pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“
Prognozė: LKL lyderių akistatą laimės "Lietkabelis" (visi spėjimai)
Penktajame „Betsafe–LKL” ture vyks keturi susitikimai, o viename iš jų jėgas pasitikrins čempionato lyderiai – Panevėžio „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.
LKL savaitės apžvalga: ryškėjantys čempionato lyderiai (video)
Antroji „Betsafe–LKL“ savaitė išryškino čempionato lyderius, apkartino Vilniaus „Lietuvos ryto“ sugrįžimą į „Siemens“ areną bei
"Lietkabelis" namie turėjo paprakaituoti su "Šiauliais" (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ (4/0) į „Betsafe–LKL“ lyderių mūšį žengs taip ir nepatyręs pralaimėjimo kartėlio.„Lietkabelis“ iškovojo ketvirtą
LKL savaitgalio prognozė: pirmojo ketverto komandų pergalės
Šį savaitgalį „Betsafe–LKL” pirmenybėse laukia ketverios rungtynės, kuriose varžovus egzaminuos keturios stipriausios šalies komandos.Be pralaimėjimų žengiantys
"Lietuvos rytas" namie neturėjo šansų prieš "Lietkabelį" (trenerių komentarai)
Antrajame kėlinyje nutolęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3/0) iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrojo ketvirčio
Įspūdingą atkarpą laimėję dzūkai Prienuose patiesė "Vytautą" (komentarai)
Lemiamu rungtynių metu sėkmingai žaidusi Alytaus „Dzūkijos“ (1/2) ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Visą mačą lygiai žaidę alytiškiai
"Lietuvos ryto" ir "Lietkabelio" mače - triskart daugiau aistruolių ir daugybė pramogų
Pirmą kartą „Siemens“ arenoje rengiamas „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų rungtynes stebės daugiau nei 4 tūkstančiai aistruolių. Tai yra tris
LKL trečiajame ture tarpusavyje kovos visi keturi lyderiai
Keturios komandos per pirmus du „Betsafe–LKL“ čempionato turus nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, bet dar iki savaitgalio pergalių seriją pratęs tik dvi.Jau trečiajame „Betsafe–LKL“
Pirmasis sezono mūšis "Siemens" arenoje: atvyksta LKL vicečempionai
Rugsėjo 27-ąją dieną įvyksiančios Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos rungtynės bus ypatingos. Sostinės klubas pirmą kartą istorijoje LKL reguliaraus sezono mačą prieš Panevėžio
"Lietkabelis" išsivežė pergalę iš Alytaus
Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“-LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/0) komanda, kuri išvykoje 69:55 (16:9, 12:17, 28:19, 13:10)
A.Juškevičius: po rinktinės persiorientuoti buvo nesunku, o Panevėžys mane nustebino
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) atidarymo mače 92:85 nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.13 taškų
LKL atidarymo mače Panevėžyje vicečempionai nukovė "Juventus"
Naujasis Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) sezonas jau prasidėjo – pirmajame mače Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0) 92:85 (23:25, 21:20, 21:14, 25:26)
A.Štalbergas: norėčiau, kad kiekviename mače būtų vis kitas lyderis (interviu)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) atidarymo mače 92:85 nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.Vyriausiasis

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45