"Lietkabelis" laimėjo trilerį prieš "Juventus" ir žais finale

Karolio Kavolėlio nuotr.
Trečiajame kėlinyje 11:0 spurtavę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai prasibrovė į „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ finalą. Kazio Maksvyčio vadovaujami panevėžiečiai po atkaklios kovos 75:70 (14:17, 15:20, 27:18, 19:15) palaužė Utenos „Juventus“ žaidėjus.

Startas. Rungtynes ekipų žaidėjai pradėjo nerezultatyviai – įpusėjus ketvirčiui „Juventus“ pirmavo 2:6. Visgi krepšininkams pavyko įsibėgėti, o po 6 Valdo Vasyliaus taškų Utenos klubas atitolo (11:17). Kėlinį užbaigė Mindaugo Lukauskio tritaškis – 14:17.

Lygybė. Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Lietkabelio“ žaidėjai. Panevėžiečiai tolimų metimų dėka išsiveržė į priekį (20:18). Uteniškiai varžovams pranašumu ilgai džiaugtis neleido ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (22:22).

Susigrąžino. Vytautas Šulskis pasižymėjo taikliais baudų metimais, Vaidas Čepukaitis pataikė porą dvitaškių, o po šio spurto „Juventus“ susigrąžino turėtą pranašumą, kurį išlaikė ir iki ilgosios pertraukos – 29:37.

Tritaškiai. Ketvirtfinalio mače su „Lietuvos rytu“ nė vieno tritaškio nepataikę uteniškiai šįkart jau per pirmąją rungtynių pusę pasižymėjo 6 tolimais metimais. Negana to, „Juventus“ žaidėjai tritaškius metė dvigubai tiksliau – 46% taiklumu, kai „Lietkabelis“ realizavo vos 23% tolimų metimų.

Nepalūžo. Trečiąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo V.Čepukaitis ir Utenos klubas įgijo dviženklę persvarą (29:39). Vis dėlto panevėžiečiai nebuvo linkę sudėti ginklų ir, spurtavę 11:0, persvėrė rezultatą (40:39). Minimalų pranašumą „Lietkabelio“ krepšininkai išsaugojo ir iki lemiamo ketvirčio – 56:55.

Finišas. Prabėgus pusei ketvirtojo kėlinio, komandas skyrė vos 2 taškai, tačiau Beno Madgeno bei Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškiai „Lietkabeliui“ leido atitolti (71:65). Uteniškiams pavyko šiek tiek priartėti, tačiau Žygimanto Skučo dvitaškis rungtynėse padėjo tašką – 75:70.

Kova dėl medalių. „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ finale Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa jau rytoj (vasario 19 d.) susikaus su Kauno „Žalgirio“ bei Prienų-Birštono „Vytauto“ pusfinalio poros nugalėtoju. Pastarojoje dvikovoje pralaimėjusi ekipa mažajame finale susikaus su Utenos „Juventus“ žaidėjais.

Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 15, Kšištofas Lavrinovičius ir Žygimantas Skučas (3/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai) po 13, Donatas Tarolis 12, Benas Madgenas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.) taškų.

Juventus“: Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam., 9/11 dvitaškiai) 20, Gytis Sirutavičius 19, Vytautas Šulskis 8 taškai.

"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
"Lietkabelis" pateikė puikią staigmeną sirgaliams!
Be pralaimėjimų šį sezoną rungtyniaujantis Panevėžio „Lietkabelis“ klubo gerbėjams paruošė dar vieną siurprizą, tik šįkart – už krepšinio aikštelės
"Lietkabelio" namų maratono egzaminas išlaikytas aukščiausiu balu bei su rekordu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį baigė namų rungtynių maratoną – šalies vicečempionai „Cido“ arenoje per 15 dienų sužaidė 5 susitikimus.Artūro
Nepralaimintis "Lietkabelis" paliko "Nevėžį" be pergalių (video komentarai)
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“
"Dzūkija" po permainingos kovos palaužė svečius iš Utenos
12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ (3/4) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Spurtą net 20:3 surengę Nikolos
"Juventus" gerbėjai atsiduso lengviau - A.Šikšniaus trauma lengvesnė nei manyta
Po atliktų medicininių tyrimų paaiškėjo, jog Arvydo Šikšniaus trauma nėra tokia rimta, kaip buvo manyta savaitės pradžioje. Krepšininkas į rikiuotę turėtų grįžti
K.Lavrinovičius - naudingiausių Europos taurės turo žaidėjų penketuke
Europos taurės turnyro pirmojo turo naudingiausių žaidėjų penketuke atsidūrė Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgis Kšištofas Lavrinovičius.28 minutes
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams (1)
Sėkmingai Europos taurėje startavo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0), kuris namuose 86:72 (23:20, 17:22, 29:14, 17:16) sudorojo Izraelio čempionus Jeruzalės „Hapoel“
A.Štalbergas: tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais "Hapoel"
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurės kovas pradėjo pergale 86:72 prieš Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.Vyriausiasis panevėžiečių treneris Artūras Štalbergas
Čempionų lygos starte "Juventus" neturėjo vilčių Monake
FIBA Čempionų lygos A grupės kovas triuškinančiu pralaimėjimu pradėjo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Patrausko treniruojama ekipa svečiuose 53:90 (22:26, 11:24, 12:16, 8:24)
"Juventus" Čempionų lygoje startuoja dvikovoje su vienais turnyro favoritų
Antradienį Utenos „Juventus“ klubas pradės FIBA Čempionų lygos reguliariojo sezono A grupės kovas. Gedimino Petrausko auklėtiniai 21.30 val. (Lietuvos laiku) svečiuose susikaus su viena
A.Juškevičius apie didžiausią savo baimę ir nuodėmingą malonumą (interviu)
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
"Lietkabelis" nesunkiai įveikė "Vytautą" ir lieka nepralaimėjęs (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame
Vos neprisižaidęs "Neptūnas" Utenoje laimėjo 1 tašku (video komentarai)
Trečiajame kėlinyje pabėgusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa persvarą išbarstė, bet iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Klaipėdiečiai išvykoje
Fiksuojami rekordai - net tris LKL mačus žiūrėjo daugiau žmonių nei finalą
Naujojo „Betsafe–LKL“ sezono kovos sutraukia rekordiškai didelę žiūrovų auditoriją prie televizoriaus ekranų.Net trejas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes
Prieš dvikovą Vilniuje žalgiriečiai pasitreniravo su "Juventus"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje Šarūno Jasikevičiaus
"Lietkabelis" - vienvaldis lyderis, į Panevėžį grįžęs K.Maksvytis - išvytas (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ tapo vienintele komanda „Betsafe-LKL“ čempionate žengiančia be pralaimėjimų.Trečiajame kėlinyje 15 taškų pranašumą susikrovę Artūro
Prognozė: LKL lyderių akistatą laimės "Lietkabelis" (visi spėjimai)
Penktajame „Betsafe–LKL” ture vyks keturi susitikimai, o viename iš jų jėgas pasitikrins čempionato lyderiai – Panevėžio „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.
"Juventus" įveikė Bulgarijos čempionus ir žais Čempionų lygoje! (varžovai)
Nuo pirmosios iki paskutinės minutės aikštelėje dominavę Utenos „Juventus“ krepšininkai antrus metus iš eilės kovos elitiniame FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose
Būti ar nebūti Čempionų lygoje: "Juventus" stoja į dvikovą su Bulgarijos čempionais
Garsusis klausimas iš Viljamo Šekspyro tragedijos „Hamletas“ iki vėlaus pirmadienio vakaro kankins Utenos „Juventus“ ir Sofijos „Lukoil Academic“ ekipų
LKL savaitės apžvalga: ryškėjantys čempionato lyderiai (video)
Antroji „Betsafe–LKL“ savaitė išryškino čempionato lyderius, apkartino Vilniaus „Lietuvos ryto“ sugrįžimą į „Siemens“ areną bei
"Lietkabelis" namie turėjo paprakaituoti su "Šiauliais" (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ (4/0) į „Betsafe–LKL“ lyderių mūšį žengs taip ir nepatyręs pralaimėjimo kartėlio.„Lietkabelis“ iškovojo ketvirtą
LKL savaitgalio prognozė: pirmojo ketverto komandų pergalės
Šį savaitgalį „Betsafe–LKL” pirmenybėse laukia ketverios rungtynės, kuriose varžovus egzaminuos keturios stipriausios šalies komandos.Be pralaimėjimų žengiantys
Didžiulį skirtumą panaikinęs "Juventus" svečiuose nukovė Bulgarijos čempionus
Trečiajame kėlinyje dvidešimties taškų deficitą turėjusi Utenos „Juventus“ ekipa sugebėjo atsitiesti ir įgijo geras galimybes patekti į FIBA Čempionų lygą. Pirmosiose
"Lietuvos rytas" namie neturėjo šansų prieš "Lietkabelį" (trenerių komentarai)
Antrajame kėlinyje nutolęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3/0) iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrojo ketvirčio
"Lietuvos ryto" ir "Lietkabelio" mače - triskart daugiau aistruolių ir daugybė pramogų
Pirmą kartą „Siemens“ arenoje rengiamas „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų rungtynes stebės daugiau nei 4 tūkstančiai aistruolių. Tai yra tris
LKL trečiajame ture tarpusavyje kovos visi keturi lyderiai
Keturios komandos per pirmus du „Betsafe–LKL“ čempionato turus nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, bet dar iki savaitgalio pergalių seriją pratęs tik dvi.Jau trečiajame „Betsafe–LKL“
Pirmasis sezono mūšis "Siemens" arenoje: atvyksta LKL vicečempionai
Rugsėjo 27-ąją dieną įvyksiančios Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos rungtynės bus ypatingos. Sostinės klubas pirmą kartą istorijoje LKL reguliaraus sezono mačą prieš Panevėžio

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45