"Lietkabelis" namie nusileido "Chimki" ekipai (K.Maksvyčio komentaras)

Panevėžio „Lietkabelio“ (1/3) komandai nepavyko pasiekti revanšo prieš Maskvos srities „Chimki“ (3/1) klubą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 77:89 (15:28, 15:25, 27:16, 20:20) nusileido rusams ir prarado šansus žengti į kitą Europos taurės turnyro etapą, mat šiame mače buvo reikalinga pergalė bent 9 taškų skirtumu.

„Lietkabelis“ šiame mače padarė 25 klaidas, o „Chimki“ – 12.

Per pirmąją minutę „Chimki“ ekipa pelnė penkis taškus be atsako, o pirmuosius taškus „Lietkabeliui“ rinkti ėmė Benas Madgenas – 5:7. Simas Galdikas rezultatą išlygino ir nors Maskvos klubas netrukus vėl išsiveržė į priekį, „Lietkabelis“ menką deficitą panaikino, o Žygimantas Skučas išvedė į priekį Panevėžio klubą – 13:11. Svečiai šovė porą tolimų metimų (21:15) ir greitai skirtumas tapo jau dviženklis, kas privertė Kazį Maskvytį prašyti pertraukėlės – 25:15. Kėlinyje liko 49 sekundės, o per šį laiką dar dvitaškį su pražanga pataikė Jacobas Pullenas – 28:15.

Darjušo Lavrinovičiaus ir Gintaro Leonavičiaus iniciatyva „Lietkabelis“ skirtumą sumažino iki vienaženklio (19:28), tačiau tada „Chimki“ pradėjo galingą spurtą 12:0, į kurį panevėžiečiai niekaip negalėjo atsakyti – 40:19. Taškų stygius „Lietkabelio“ komandoje tęsėsi labai ilgai – daugiau nei pusę kėlinio, o jį galiausiai nutraukė baudų metimą pataikęs Simas Galdikas – 20:43. Panevėžio ekipai sunkiai sekėsi naikinti deficitą ir šis toks pat liko iki kėlinio pabaigos – 30:53.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ žaidė apylygiai su oponentais ir po truputį stengėsi prie jų priartėti – 40:58. Gerą atkarpą panevėžiečiai surengė ketvirčio viduryje, kuomet Lorenzo Williamsas ir B.Madgenas smeigė po tritaškį, o Žygimantas Skučas pridėjo du taškus – 48:61. Susiėmęs „Lietkabelis“ sugebėjo dar labiau priartėti prie varžovų ir po trečiojo ketvirčio atsiliko 57:69.

Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ ėmė atrodyti dar geriau ir pasistengus D.Lavinovičiui bei B.Madgenui komandas skyrė jau tik 6 taškai – 63:69. Earlas Rowlandas irgi buvo taiklus, bet D.Lavrinovičius atsakė tritaškiu (66:71), vis tiek greitai „Chimki“ vėl įgavo dviženklį pranašumą (82:70), kai sustabdė blokais kelias šeimininkų atakas. Arčiau „Lietkabeliui“ nebepavyko priartėti ir teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po dvikovos teigė, kad žaidėjams stigo energijos po pirmadienio pergalingai pasibaigusių rungtynių su Kauno „Žalgiriu“.

„Mums šiandien pritrūko jėgų. Esame patyrusi komanda, bet trūko bent vienos dienos atsistatyti po rungtynių prieš „Žalgirį“. Taip pat buvo padarytos 26 klaidos, o mes esame paskaičiavę, kad jeigu komanda padaro 14 klaidų, jau sunku galvoti apie pergalę.

Gal mačo pradžioje pasirinkome per agresyvią gynybą, bet deficitą sumažinome, kai ją pakeitėme į saugesnę. Kai apsigini, atsiriša rankos ir puolant“, – po susitikimo kalbėjo treneris.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 23, Simas Galdikas 14, Darjušas Lavrinovičius 11, Žygimantas Janavičius 10, Lorenzo Williamsas 9 (12 rez. perd.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (8 rez. perd.), Robbie Hummelis 20, Earlas Rowlandas 18, Jacobas Pullenas 12 (8 rez. perd.), Marko Todorovičius 9.

Komentuoti
2017-02-01 20:03:14 Cituoti
MrVycka visai lietkabelio komandai nuciulpe per pertrauka, tai dabar komanda turetu susiimti ir laimeti.

M.Echodo trauma nėra sunki, tačiau "Lietuvos rytui" kurį laiką teks verstis be jo
Vilniaus „Lietuvos rytas“ antradienį vyksiančias ypač svarbias Europos taurės rungtynes namie su Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda turės žaisti be savo aukštaūgio Martyno
R.Giedraičio vedamas "Lietuvos rytas" laimėjo Belgrade, traumą patyrė M.Echodas
Vilniaus "Lietuvos rytas" (1/1) už nesėkmingą startą "Siemens" arenoje reabilitavosi Serbijoje ir iškovojo pirmą pergalę Europos taurės C grupėje.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai
K.Maksvytis: bandome džiaugtis mažais dalykais (Štelmaherio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai po pergalingų FIBA Čempionų lygos turnyro rungtynių  prieš „Ventspils“ ekipą (87:80) atidavė duoklę savo sirgaliams
Penkis asmeninius rekordus pagerinęs R.Giedraitis - tarp turo naudingiausiųjų
Net penkis asmeninius rekordus Europos taurėje pagerinęs „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis sulaukė pripažinimo. 25 metų 200 cm ūgio žaidėjas pateko tarp dviejų naudingiausių
Tragiškai atrodęs "Lietkabelis" Vokietijoje patyrė pirmą nesėkmę šiame sezone
Skaudžią nesėkmę Europos taurės B grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/1) klubas, kuris išvykoje 57:93 (13:17, 9:32, 9:21, 26:23) neprilygo Miuncheno „Bayern“
"Lietuvos ryto" grupėje - M.Grigonio klubo nesėkmė Rusijoje
Europos taurės turnyro C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Lietuvos rytas", pirmą nesėkmę patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno "Alba" (1/1) komanda.Vokietijos
"Lietuvos ryto" kelyje - jauniausia Europos taurės komanda (pristatymas, faktai)
Praėjusią savaitę nesėkme Europos taurės turnyrą pradėję Rimo Kurtinaičio auklėtiniai bandys reabilituotis. Trečiadienį „Lietuvos ryto“ komanda išvykoje susitiks su Belgrado
M.Carteris: "Partizan“ mėgsta žaisti greitai"
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos gynėjas Marcas Carteris po truputį užsitarnauja trenerio Rimo Kurtinaičio pasitikėjimą. Praėjusį savaitgalį amerikietis sužaidė rezultatyviausias
"Lietuvos rytas" Belgrade versis ir be pagrindinio įžaidėjo
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai rungtynėse su Belgrado „Partizan“ negalės padėti pagrindinis atakų organizatorius. Sostinės klubas bent jau viename mače turės verstis be
L.Mavrokefalidis: mums trūks dviejų svarbių žaidėjų, turėsime kautis iš visos širdies
„Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Loukas Mavrokefalidis nekantriai laukia rytojaus rungtynių prieš Belgrado „Partizan“ klubą. Vilniaus komandos naujoko nebaugina triukšminga
"Lietuvos ryto" legionieriui B.Magdenui sėkmingai atlikta operacija
Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjui Benui Madgenui antradienį atlikta kairės rankos operacija, po kurios jis negalės rungtyniauti apie 6 savaites.Taikliarankis gynėjas šeštadienį
"Lietkabelis" pateikė puikią staigmeną sirgaliams!
Be pralaimėjimų šį sezoną rungtyniaujantis Panevėžio „Lietkabelis“ klubo gerbėjams paruošė dar vieną siurprizą, tik šįkart – už krepšinio aikštelės
K.Maksvytis: broliai Jucikai laukia tarpusavio dvikovos, bus įdomu
Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su dabartiniais Latvijos krepšinio
"Lietuvos rytas" žaidžia paskutinį sezoną
Vilniaus "Lietuvos rytas" tokiu pavadinimu žaidžia paskutinį sezoną. Vienas garsiausių Lietuvos krepšinio klubų nuo kito sezono tikrai keis pavadinimą, o jame gali atsirasti ir
"Chimki" prieš dvikovą su "Žalgiriu" mindė varžovus VTB lygoje
Labai lengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo ir į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo Maskvos srities "Chimki" klubas, kuris penktadienį antrame Eurolygos ture namie
"Lietuvos ryto" varžovų gretas papildė iš CSKA perėjęs D.Kulaginas (video)
Rusijos nacionalinės rinktinės žaidėjas Dmitrijus Kulaginas iš Maskvos CSKA klubo pereina į Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" ekipą.Dabartinė rusų komanda yra Vilniaus "Lietuvos
"Lietkabelio" namų maratono egzaminas išlaikytas aukščiausiu balu bei su rekordu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį baigė namų rungtynių maratoną – šalies vicečempionai „Cido“ arenoje per 15 dienų sužaidė 5 susitikimus.Artūro
Nepralaimintis "Lietkabelis" paliko "Nevėžį" be pergalių (video komentarai)
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“
"Lietuvos ryto" varžovai sulaukė labai solidaus papildymo
Kaip jau rašėme, prieš trečiadienio dvikovą Europos taurės C grupėje Belgrado "Partizan" komanda Adrijos lygoje 104:97 palaužė Zadaro "Zadar" krepšininkus,
K.Maksvytis: "Lietuvos ryto" žaidimo braižas pasikeitė, laukia įdomi dvikova
Šeštadienį nuo 17.20 val. Klaipėdos „Neptūno“ Vilniuje laukia sunki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistata su vietos „Lietuvos ryto“
Į Eurolygą sugrįžusių klubų akistatoje - "Chimki" pergalė
Pergalingai į pajėgiausią Europos klubinį turnyrą po kelių metų pertraukos sugrįžo Maskvos srities "Chimki" (1/0) komanda.Rusijos vicečempionai savo sirgalių akivaizdoje po atkaklios
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų (1)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, reaguodamas į viešoje erdvėje išsakytus savivaldybės tarybos nario Artūro Zuoko pareiškimus, nori pranešti, kad tokie jo teiginiai
"Lietuvos ryto" pareiškimas dėl A.Guogos veiksmų (R.Šimašiaus paaiškinimas)
Dėl vieno Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos savininkų Antano Guodos veiksmų, kuriais jis siekė atsistatydinti kitą bendeasavininkį Darių Gudelį bei pasiiaškinti Vilniaus merą
Buvusią savo ekipą skriaudęs G.Orelikas - tarp Europos taurės turo naudingiausių
Kaip jau rašėme, FIBA Čempionų lygos pirmajame mače Italijoje vyko tikras trileris, kurį laimėjo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda. Venecijos "Umana Reyer" klubas savo žiūrovų
"Lietuvos rytas" Europos taurės starte nusileido svečiams iš Ispanijos (komentaras) (3)
Vilniaus „Lietuvos rytas“ „Siemens“ arenoje šį sezoną lieka be pergalių. Pirmajame Europos taurės turnyro mače vilniečiai 83:93 (25:26, 11:22, 23:26, 24:19)nusileido
K.Lavrinovičius - naudingiausių Europos taurės turo žaidėjų penketuke
Europos taurės turnyro pirmojo turo naudingiausių žaidėjų penketuke atsidūrė Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgis Kšištofas Lavrinovičius.28 minutes
"Neptūnas" užmezgė draugystę su Kretingos rajonu
„Neptūnas“, FIBA Čempionų lygos turnyre reprezentuojantis ne tik Klaipėdos, bet ir visos Vakarų Lietuvos vardą, plečia bendraminčių ratą - užmegzta draugystė su Kretingos rajonu.„Neptūno“
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams (1)
Sėkmingai Europos taurėje startavo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0), kuris namuose 86:72 (23:20, 17:22, 29:14, 17:16) sudorojo Izraelio čempionus Jeruzalės „Hapoel“

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45