"Neptūnas" rungtynių pabaigoje palaužė Latvijos vicečempionus

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre – „Švyturio“ arenoje rezultatu 87:80 (24:22, 24:26, 22:16, 17:16) patiesti ir Latvijos čempionato lyderiai Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai.

Neptūniečiai rungtynes pradėjo užsivedę – po Edgaro Želionio tritaškio ir Renaldo Seibučio reido išsiveržė į prekį – 5:0. Vsgi, įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai priartėjo iki minimumo – 9:10.

Nors „Neptūnas“ kėlinio pabaigoje vėl pirmavo 5 taškų skirtumu – 24:19, tačiau „Ventspils“ žaidėjas Emmanuelis Ubilla tolimu metumu nubraukė Klaipėdos ekipos pranašumą iki 2 taškų – 24:22.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 8:0 ir po Tomo Delininkaičio taiklaus tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 32:22.

Netrukus varžovai vis dažniau ėmė terorizuoti „Neptūno“ ekipos krepšį ir po kelių sėkmingų atakų bei dviejų iš eilės Maiko Bruesewitzo tritaškių latviai  ne tik, kad panaikno dviženklį skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 40:38.

Komandos į didžiąją pertrauką išsiskirstė esant lygiam rezultatui – 48:48.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ nuolat buvo 2-3 taškais priekyje, o po kėlinio pabaigoje po Laimono Kisieliaus taiklaus dvitaškio komandas jau skyrė 7 taškai – 67:60 ir „Ventspils“ komandos vyr. treneris Robertas Štelmaheris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Per ją Klaipėdos ekipos sirgaliai šėlo iš džiaugsmo – kilo iš savo tribūnų ir darė gyvas bangas.

„Ventspils“ žaidėjas Julius Jucikas dar buvo sušvelninęs skirtumą – 64:67, tačiua kėlinį taikliu tritaškiu baigė ir „Neptūno“ sirgalius pralinksmino Tomas Delininkaitis – 70:64.

Visgi, latviai sugebėjo išsaugoti inrigą – iki rungtynių pabaigos likus 2 min. „Neptūno“ pranašumas ištirpo iki 2 taškų – 78:76.

Klaipėdos ekipos sirgalių laimei, netrukus iniciatyvos ėmėsi ir dvitaškį pelnė Klaipėdos ekipos legionierius Juanas Palaciosas – 80:76.

Julius Jucikas vėl sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau jau kitose atakose „Neptūnas“ neklydo – sėkmingas atakas surezgė R. Seibutis ir J. Palaciosas, , tritaškį smeigė M. Girdžiūnas  ir latviai buvo priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas - 18, Edgaras Želionis ir Tomas Delininkaitis – po 14, Juanas Palaciosas - 13, Renaldas Seibutis - 10, Arnas Butkevičius ir Laimonas Kisielius – po 7, Simas Galdikas taškų nepelnė.

„Ventspils“: Emmanuelis Ubilla - 17, Blake‘as Hamiltonas - 15, Mike‘as Bruesewitzas - 14, Aigaras Škele - 12, Julius Jucikas - 10.

"Neptūnas" namie įveikė tituluotą Graikijos klubą
Klaipėdos „Neptūnas“ (5/1) tęsia įspūdingų pergalių žygį FIBA Čempionų lygos turnyre - „Švyturio“ arenoje dviženkliu taškų skirtumu - 82:69 (29:9, 22:23,
G.Oreliko tritaškis paskutinėmis sekundėmis padovanojo pergalę komandai
Gediminas Orelikas dar kartą tapo rugntynių herojumi išplėšusiu pergalę savo komandai.Lietuvio atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/1) FIBA Čempionių lygos C grupės
Lietuvių akistatoje FIBA Čempionų lygoje - pirmoji A.Kulbokos klubo pergalė
Pirmą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje šventė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "SikelArchivi" (1/5) komanda, kuri išvykoje 66:55 (15:18, 21:17, 20:4, 10:16) pranoko
K.Maksvytis ir T.Delininkaitis prieš dvikovą su graikais yra geros nuotaikos
Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi lapkričio 15 dieną (trečiadienį) nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su
"Neptūnas" ketvirtajame kėlinyje sudorojo "Dzūkiją"
Jau pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovęs Klaipėdos „Neptūno“ (8/3) klubas iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Kazio Maksvyčio
"Neptūno" grupėje "Ventspils" su naudingai žaidusiu J.Juciku pakilo į antrą vietą
Labai svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo "Ventspilio "Ventspils" (3/2) klubas ir B grupėje, kurioje pirmauja Klaipėdos "Neptūnas" (4/1), pakilo į antrą
"Neptūnas" tiesiog sutraiškė A.Kulbokos atstovaujamą klubą
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19,
M.Gecevičiui nekrito, o "Stelmet" pralaimėjo Belgijoje
Neseiniai prie Zielonos Guros "Stelmet" (2/3) komandos prisijungęs Martynas Gecevičius skirtingai nei debiutiniame mače šįsyk rezultatyviu žaidimu nespindėjo, o ekipa patyrė nesėkmę.FIBA
G.Orelikas ir vėl buvo pagrindinė Venecijos klubo figūra
Gediminas Orelikas ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (4/1) iškovojo dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoss turnyre.C grupės rungtynėse Italijos
"Neptūno" krepšininkams – varginanti kelionė į Italiją
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, po sekmadienį vykusių rungtynių Kaune su „Žalgiriu“, nevyko į gimtąjį uostamiestį, o iškart judėjo į Rygą.  Čia
Be intrigos: "Žalgiris" sutriuškino "Neptūną" (spaudos konferencijos video)
Kauno „Žalgirio“ (9-1) krepšininkai pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai įveikė Klaipėdos
Svarūs J.Juciko ir D.Krestinino indėliai į komandų pergales Latvijoje
Dar vieną pergalę Latvijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (8/0) komanda, kuri šįsyk namuose 93:71 (26:14,
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą
Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademontravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje
J.Jucikas išnaudojo pražangų limitą, "Ventspils" - pralaimėjo
Ventspilio "Ventspils" (2/2) ekipa, kurios garbę gina Julius Jucikas patyrė antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Latvijos vicečempionai B grupėje, kurioje varžosi ir
D.Dulkys pergalingame mače žaidė tik epizodiškai
Lengvą pergalę FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Buyuksehir Belediyespor" (2/1) komanda.Turkijos ekipa savo aikštėje 72:52 (15:13, 22:9,
M.Gecevičius naujoje komandoje debiutavo "prišaudydamas" tritaškių
Praėjusią savaitę su Zielonos Guros "Stelmet" klubu oficialiai rankomis sukirtęs Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės snaiperis Martynas Gecevičius naujoje komandoje
Lietuvių akistatoje Latvijoje - J.Juciko komandos pergalė
Dar vieną pergalę Latvijoje pasiekė Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (7/0) komanda, kuri svečiuose 84:69 (21:26, 21:17, 23:10, 19:16) nugalėjo Jūrmalos „Jurmala“
"Neptūnas" įveikė šou surengusio A.Ausėjo vedamas "Pieno žvaigždes"
Klaipėdos „Neptūno“ (7/2)ekipa iškovojo septintąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Dviženklį pranašumą iššvaistę, tačiau mačo pabaigą tiksliau
"Neptūno" treneriams - neregėtas pažinties išbandymas (nuotaikingas video)
Klaipėdos „Neptūno“ trenerių duetas Kazys Maksvytis ir Tomas Rinkevičius kartu studijavo, net yra kartu gyvenę. Tačiau tokio testo, kokį pateikė „Betsafe–LKL“, krepšinio
"Neptūno" gretas sustiprino buvęs "Lietuvos ryto" įžaidėjas (komentarai, video)
Klaipėdos „Neptūno“ klubas stiprinasi - vienerių metų sutartis pasirašyta su patyrusiu 183 cm amerikiečiu, prieš kelerius metus rungtyniavusiu Vilniaus „Lietuvos ryte“,
 Per vėlai pabudęs "Neptūnas" pralaimėjo Vokietijoje
Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko pratęsti pergalingo žygio FIBA Čempionų lygos turnyre. Prieš tai Klaipėdoje dvi pergales iškovoję neptūniečiai šįkart neatsilaikė
A.Kulboka ėmėsi lyderio vaidmens, bet pergalės komandai neatnešė
Jau trečią nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Arnoldo Kulboko atstovaujama Kapo "Betaland" (0/3) komanda, kuri B grupėje savo aikštėje 58:63 (7:18, 12:14, 19:17, 20:14) turėjo
G.Orelikas svariai prisidėjo prie Venecijos klubo pergalės Čempionų lygoje
Italijos čempionė Venecijos "Umana Reyer" (2/1) ekipa, kurios garbę gina lietuvis Gediminas Orelikas FIBA Čempionų lygoje pasiekė antrą pergalę.Italai atsitiesė po itin nesėkmingai
J.Jucikas naudingu žaidimu prisidėjo prie dramatiškos "Ventspils" pergalės
Antrą pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (2/1) komanda.Latvijos vicečempionai B grupėje savo aikštėje po dramatiškos
"Neptūnas" tiesiog sumindė svečius iš Dzūkijos
Šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate sekmadienį iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (6/2) ekipa.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 98:58 (19:8,
J.Jucikas buvo rezultatyviausias vos per 16 minučių
Julius Jucikas puikiai išnaudojo savo laiką aikštėje ir buvo rezultatyviausias savo komandoje, o jo atstovaujamas Ventspilio "Ventspils" (6/0) klubas Latvijos pirmenybėse lieka
R.Seibutis: "Nieko aukščiau nei rinktinė negali būti" (video interviu)
Renaldas Seibutis skambiai pradėjo naują „Betsafe–LKL“ čempionatą ir pateikė rimtą paraišką rinktinę formuojančiam Dainiui Adomaičiui.32 metų gynėjas po blankaus sezono

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45