"Pieno žvaigždės" namie tik paskutinėmis sekundėmis palaužė "Nevėžį"

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10/14) namie minimaliu skirtumu 89:88 (25:25, 18:13, 22:27, 24:23) palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (5/18).

Rezultatyviai. Pasvalio ir Kėdainių krepšininkai rezultatyviai pradėjo rungtynes. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 25:25.

Lyderis. Nikita Balašovas siautėjo aikštelėje. Per pirmus du kėlinius „Pieno žvaigždžių” legionierius pelnė 15 taškų pataikydamas visus 5 dvitaškius, tritaškį ir du baudų metimus. Tiesa, per du paskutinius kėlinius legionierius pelnė tik 3 taškus, o iš viso surinko 18 taškų.

Komandiškai. „Nevėžio” gretose taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę žaidėjai. Kėdainių komandoje į aikštę žengė 9 žaidėjai, o vienintelis nežaidęs buvo vienas iš ekipos lyderių Toni Prostranas.

Strigo. Prie „Pieno žvaigždžių” neseniai prisijungęs ir puikiai rungtyniavęs Evaldas Žabas šį kartą strigo. Gynėjas rungtyniavo 29 minutes, per kurias pelnė 6 taškus ir prametė visus 4 tritaškius.

Perdavimai. Pasvalio gynėjai Derrickas Low ir Evaldas Žabas puikiai skirstė kamuolius komandos draugams. Havajietis atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o Evaldas Žabas – 7 . Likusi „Pieno žvaigždžių” komanda atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tempė. „Nevėžio” ekipą į priekį tempė „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės” turnyro snaiperių konkurse dalyvausiantis Ignas Vaitkus. Puolėjas rungtyniavo 37 minutes, per jas surinko 20 taškų ir pataikė tris tritaškius.

Antra pusė. „Pieno žvaigždės” geriau žaidė pirmoje rungtynių pusėje ir laimėjo du pirmus kėlinius. Trečiajame iniciatyvą perėmė „Nevėžis” ir lemiamo ketvirto kėlinio pradžioje jau pirmavo Kėdainių krepšininkai. Visgi atsigavę pasvaliečiai įrodė savo pranašumą prieš „Nevėžį”.

Lemiamas momentas. Iki rungtynių pabaigos likus 34 sekundėms ir rezultatui esant lygiam 86:86, „Pieno žvaigždės” surengė sėkmingą ataką. D. Low puikiai perdavė kamuolį E. Dimšai, o šis pelnė du taškus su pražanga. Ši ataka ir nulėmė pasvaliečių pergalę.

„Pieno žvaigždės”:  N. Balašovas 18, E. Dimša 17, O. Olisevičius 14

„Nevėžis”: I. Vaitkus 20, K. Petrukonis 15, J. Love 14.

"Iš pusės žodžio": latvio užduotis - suprasti latviškai kalbantį lietuvį
Vargu, ar kas abejoja, jog lietuvių ir latvių kalbos panašios. Tačiau retas kuris šių kalbų panašumą išbandė praktiškai.Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams
"Juventus" atsisveikino su Suomijos rinktinės puolėju
Iš FIBA Čempionų lygos rungtynių grįžęs Utenos „Juventus“ klubas atsisveikino su Carlu Lindbomu. Su 26 metų 206 cm ūgio puolėju abipusiu sutarimu nutraukta dvejus metus turėjusi
"Pieno žvaigždės" sutriuškino estus ir BBL laimėjo ketvirtą kartą iš eilės
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-0) ir toliau pergalingai žygiuoja Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Rimanto Grigo auklėtiniai namuose 75:51 (24:8, 19:16, 18:14, 14:13) sutriuškino
"Nevėžis" įveikė Rusijos klubą ir užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės etape
FIBA Europos taurės turnyre Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai toliau demonstruoja puikų žaidimą. Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose 86:75 (23:18, 27:17, 19:31, 17:9) antrą
"Lietkabelis" turėjo vargti Kėdainiuose
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/1) klubas, kuris svečiuose 88:81 (14:17, 33:23, 21:21,
"Juventus" patyrė dar vieną netektį
Prieš kelias dienas praradęs Lauryną Samėną, Utenos „Juventus“ klubas sulaukė dar vienos nemalonios žinios. Dėl čiurnos traumos mažiausiai tris mėnesius ant parketo nepasirodys
"Lietuvos rytas" namie palaužė "Juventus" klubą
Įtikinamą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8/3) ekipa.Visą mačą pirmavę vilniečiai namuose be didesnio vargo 83:70
Tritaškiais varžovus žudęs "Vytautas" iškovojo pirmą pergalę LKL
Iš pralaimėjimų liūno 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone išbrido Prienų-Birštono „Vytauto“ (1/9) ekipa.Virginijaus Šeškaus
"Pieno žvaigždžių" pergalė BBL - 48 taškų skirtumu
Pasvalio "Pieno žvaigždės" (3/0) Baltijos krepšinio lygoje nne tik žygiuoja be nesėkmių, bet ir iškovojo pergalę net 48 taškų skirtumu.Rimanto Grigo auklėtiniai
Į Pasvalį grįžęs T.Hughesas: "Mes jau turime lyderį, jis – mūsų kapitonas"
Po ketverių metų pertraukos į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ sugrįžęs Trevonas Hughesas akimirkai sutriko, paklaustas apie sėkmingą šio sezono Aukštaitijos klubo žaidimą.Pasvalio
"Nevėžis" FIBA Europos taurėje su kaupu atsirevanšavo portugalams
Kėdainių "Nevėžis" (2/2) įspūdinga pergale pradėjo FIBA Europos taurės antrąjį ratą ir sustiprino pozicijas kovoje dėl patekimo į kitą etapą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų
"Dzūkija" nutraukė "Nevėžio" pergalių seriją
Nuo pat rungtynių pradžios pirmavusi Alytaus „Dzūkijos“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir pakilo į penktąją turnyrinės lentelės
"Nevėžis" iškovojo triuškinančią pergalę Šiauliuose
Keturiais pralaimėjimais „Betsafe–LKL“ čempionatą pradėjęs Kėdainių „Nevėžis“ (3-4) įgauna pagreitį.Buvęs „Šiaulių“ žaidėjas Vladislavas
"Iš pusės žodžio" rekordininkai - "Pieno žvaigždžių" žaidėjai (nuotaikingas video)
Visos „Betsafe–LKL“ komandos priėmė iššūkį rubrikoje „Iš pusės žodžio“, kurioje vienas žaidėjas negirdėdamas bando atspėti komandos draugo
"Pieno žvaigždės" išsivežė triuškinančią pergalę iš Latvijos
Aštuoni „Pieno žvaigždžių“ (2-0) krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, į komandą sugrįžęs Trevonas Hughesas buvo rezultatyviausias ir Pasvalio ekipa
"Nevėžis" namuose nusileido Danijos čempionams
"Nevėžis" namuose nusileido Danijos čempionams (1)
Kėdainių "Nevėžio" (1/2) komanda FIBA Europos taurės turnyre patyrė antrą pralaimėjimą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo aikštėje 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) nusileido
R.Cvirka: "Danai - pavojingi, jie turi žaidėjus, galinčius kurti"
Šįvakar, prieš rytdienos FIBA Europos taurės B grupės rungtynes su svečiais iš Danijos – Orhuso „Bakken Bears“ (1/1), Kėdainių „Nevėžis“ (1/1),
LKL gražiausias savaitės epizodas - nuskriaustas "Žalgiris"
Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ padovanojo gausybę gražių epizodų šeštą „Betsafe–LKL“ savaitę.Net trys
LKL savaitės MVP-  į rekordą kėsinęsis A. Hernandezas
LKL savaitės MVP- į rekordą kėsinęsis A. Hernandezas
Net 17 rezultatyvių perdavimų atlikęs Alejandro Hernandezas tapo geriausiu „Betsafe–LKL“ šeštos savaitės žaidėju.Alytaus „Dzūkijos“ atakų organizatorius
"Lietuvos rytas" krito ir Kėdainiuose (R.Kurtinaitis: kaip vaikų darželis, video) (1)
Kėdainių „Nevėžio“ (2/4) ekipa sensacingai po įtemptos kovos įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Lemiamomis akimirkomis į priekį išsiveržę
"Neptūnas" įveikė šou surengusio A.Ausėjo vedamas "Pieno žvaigždes"
Klaipėdos „Neptūno“ (7/2)ekipa iškovojo septintąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Dviženklį pranašumą iššvaistę, tačiau mačo pabaigą tiksliau
"Pieno žvaigždės" BBL startavo labai sunkia pergale
Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pergalingai startavo dar vienas Lietuvos klubas - Pasvalio "Pieno žvaigždės" (1/0).Rimanto Grigo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje tik paskutinę
"Iš arti": S.Babrauskas supažindina su Pasvaliu
Steponas Babrauskas Pasvalyje jaučiasi it namie. Krepšininkas trečią sezoną atstovauja „Pieno žvaigždžių“ komandai ir spėjo pažinti vos daugiau nei 6 tūkst. gyventojų turintį
"Nevėžis" pirmąją pergalę iškovojo minimaliu skirtumu palauždamas rusus
Pirmą pergalę po itin atkaklios kovos FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Kėdainių "Nevėžis (1/1).Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu 84:83 (12:17,
Aukštaitijos derbyje triumfavo pergalingą žygį tęsiantis "Lietkabelis"
„Mercedes-Benz“ pristatomame Aukštaitijos derbyje nugalėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (8/0) ir toliau lieka vienintele komanda „Betsafe-LKL“ čempionate nepatyrusia
"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
LKL žaidėjų nestabdys: rungtynių per FIBA langus nebus
Lietuvos krepšinio lyga nusprendė nevykdyti „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių per pertrauką, skirtą tarptautinėms varžyboms, ir atliko tvarkaraščio pakeitimus.Pasitarus
Nepralaimintis "Lietkabelis" paliko "Nevėžį" be pergalių (video komentarai)
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45