"Rasai" svečiuose nušlavė "Ežerūną", "Telšiai" parklupdė lyderius (rezultatai)

Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Raseinių „Rasai“ (7-3). Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 103:63 (31:18, 23:17, 26:11, 23:17) nepaliko jokių vilčių Molėtų „Ežerūnui“ (1-9).

Intriga rungtynėse laikėsi mažiau nei 5 minutes. Pirmojo kėlinio viduryje „Ežerūnas“ atsiliko 13:14, tačiau tuomet raseiniškiai šovė į priekį 19:5 ir įgijo solidžią persvarą (33:18), kurią vėliau tik didino.

Molėtų krepšininkai kamuolį prarado net 21 kartų, po šių klaidų „Rasai“ pelnė 30 taškų.

Molėtų komandos lyderis Raimundas Ambrulaitis šiame mače +/- grafoje surinko įspūdingą skaičių – minus 50.

„Rasai“: Andrius Aleksandrovas ir Giedrius Stankevičius (9 atk. kam.) po 17, Tomas Galeckas 15, Šarūnas Beniušis 13.

„Ežerūnas“: Pranas Skurdauskas 14, Mantas Virbalas ir Eimantas Narušis po 10.

„Telšiai“ netikėtai parklupdė čempionato lyderius

Netikėtą pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) patyrė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (8-2) krepšininkai. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 70:82 (13:22, 25:15, 11:17, 21:28) pralaimėjo „Telšių“ (7-3) krepšininkams.

Likus žaisti pusketvirtos minutės po Beno Bagdonavičiaus dvitaškio klaipėdiečių deficitas sumenko iki 61:67. Visgi šeimininkai į tai atsakė penkiais „sausais“ taškais ir įgijo dviženklę persvarą (72:61), kurios pakako iki mačo pabaigos.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkams koją kišo klaidos. Jų uostamiesčio atstovai padarė 14, o po šių klaidų „Telšiai“ pelnė 15 taškų.

„Telšiai“: Tomas Domarkas 19, Ignas Razutis ir Mindaugas Norkus po 17, Gintautas Kybartas 10.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 18 (9 atk. kam.), Mindaugas Stašys 15, Benas Bagdonavičius 14, Edvinas Alunderis 7.

„Sūduva-Mantinga“ be vargo susitvarkė su „Žalgirio“ dubleriais

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2) sugebėjo atsitiesti po vakarykštės nesėkmės Raseiniuose. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Mezon-NKL pirmenybėse namų arenoje 99:71 (20:11, 18:9, 34:18, 27:33) nukovė Kauno „Žalgirio-2“ (3-7) komandą.

„Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai pamokas jauniesiems žalgiriečiams dalinti pradėjo jau rungtynių pradžioje. Kauno ekipai sunkiai sekėsi prisitaikyti prie aktyvios aikštelės šeimininkų gynybos, o „Žalgirio-2“ pasimetimo rezultatas – solidus deficitas jau po pirmojo kėlinio (11:20).

Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė. „Sūduva-Mantinga“ ir toliau aktyviu spaudimu siekė išmušti iš vėžių jaunuosius varžovus, o jų pastangos davė vaisių. Antroje ketvirčio pusėje Laurynas Birutis dviem dėjimais sudrebino šeimininkų krepšį, tačiau netrukus marijampoliečiai į tai atsakė savais išpuoliais, į rūbinę įpusėjus rungtynėms patraukdami turint aštuoniolikos taškų pranašumą (38:20).

Rungtynių eiga nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. „Sūduva-Mantinga“ ir toliau didino savo pranašumą, kuris ketvirtojo kėlinio pabaigoje viršijo trisdešimties taškų ribą (72:40).

Šiose rungtynėse kauniečiams katastrofiškai sekėsi atakuoti iš tolimesnių distancijų. „Žalgiris-2“ realizavo vos tris tolimus metimus iš 18. Tuo metu sūduviečiai pataikė 10 tolimų metimų iš 23.

Abi komandos šiame mače turėjo rimtų nuostolių. „Sūduvos-Mantingos“ gretose nerungtyniavo traumą besigydantis Dominykas Domarkas, susirgęs Evaldas Šaulys ir komandai vis dar nepadedantis naujokas Rytis Juknevičius. Tuo metu Kauno ekipa vertėsi be Gyčio Masiulio ir Kristupo Žemaičio.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 22, Marius Valukonis 15 (10 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 14, Gintautas Matulis 13, Deividas Sabeckis 12, Antanas Udras 11.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 20 (10 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11, Martynas Varnas 10.

„Vytis“ laimėjo trečiąsyk iš eilės

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Šakių „Vyčio“ (4-6) komanda.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai svečiuose 75:73 (16:13, 19:22, 18:19, 22:19) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (3-7).

Ketvirtojo kėlinio viduryje po taiklios Dariaus Griškėno baudos „Delikatesas“ dar buvo priekyje – 68:65.

Tada Edvinas Jezukevičius pelnė du taškus, Edgaras Stanionis pridėjo keturis ir šakiečiai persvėrė rezultatą savo naudai – 71:68.

Kitoje atakoje Žilvinas Petraitis suklydo, Paulius Beliavičius tritaškį bei padidino „Vyčio“ pranašumą iki šešių taškų – 74:68.

Penkiais taškais paeiliui atsakę šeimininkai priartėjo prie Šakių ekipos per vieną tašką – 73:74, bet tuomet prie baudų metimų linijos stojęs Beliavičius realizavo vieną baudą iš dviejų ir padvigubino svečių persvarą – 75:73. Paskutinėje atakoje Ignas Daukšys prametė ir pergalę šventė „Vytis“.

„Delikatesas“: Domantas Šimaitis 17, Ignas Daukšys 13, Žilvinas Petraitis 10.

„Vytis“: Edgaras Stanionis 19, Paulius Beliavičius 16, Gediminas Maceina 15 (9 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 10.

„Šilutė“ sustabdė įsibėgėjusį „Perlą“

„Šilutė“ (7-3) pergalingai baigė penktąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) savaitgalį.Roberto Kuncaičio auklėtiniai namuose 89:75 (30:9, 24:19, 13:26, 22:21) nugalėjo iki šiol keturias pergales iš eilės iškovojusį Vilniaus „Perlą“ (7-3).

Šeimininkai jaunuosius krepšininkus iš Vilniaus į nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:9. Po dviejų kėlinių „Šilutės“ pranašumas jau buvo 54:28, o mačo baigtis buvo aiški.

Nors šilutiškiai ir laimėjo, tačiau jie padarė daugiau klaidų (22:16). Visgi tai jie kompensavo geriau atakuodami iš visų distancijų.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 22 (11 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 19, Justas Nausėdas ir Simas Raupys po 14, Darius Kibildis 6.

„Perlas“: Gytis Radzevičius 19, Margiris Normantas 13, Arnas Beručka 12, Tautvydas Pipiras 9.

Aurimas Urbonas vedė „Palangą“ į pergalę

„Palanga“ (4-6) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Palangiškiai namuose vykusiose rungtynėse po permainingos kovos 83:77 (29:20, 12:20, 30:22, 12:15) nugalėjo Jonavos „Sporto klubą“ (3-7).

Po ilgosios pertraukos Jonavos krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (41:45). Visgi tuomet palangiškiai surengė spurtą 13:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (54:45). Po to sėkminga atkarpa atsakė svečiai, kurie kiek priartėjo (59:54). Ketvirtį 7 taškais užbaigė Johnathanas Hudsonas ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo „Palanga“ – 71:62.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiai – po pirmųjų 4 ketvirčio minučių komandas skyrė 10 taškų (76:66). Tuomet atkarpą 0:9 pralaimėję aikštės šeimininkai turėjo vos vieno taško pranašumą (76:75). Likusį rungtynių laiką „Palanga“ sugebėjo atsilaikyti ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido – 83:77.

„Palanga“: Johnathanas Hudsonas (5/8 trit.) 23, Aurimas Urbonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) 17, Antanas Bertašius 15, Mindaugas Reminas 12, Antanas Montrimavičius 9.

„Sporto klubas“: Tomas Milinskas 18, Justas Vazalis 11, Karolis Šarukas ir Ričardas Verbickas po 10, Vytautas Pikalavičius ir Lukas Grabauskas (8 rez. perd.) po 8.

KTU nepaliko jokių vilčių „Mažeikiams“

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno KTU (5-5) komanda, kuri šeštadienį savo aikštėje 95:53 (26:13, 21:16, 24:12, 24:12) nušlavė „Mažeikių“ (3-6) žaidėjus bei pratęsė jų pralaimėjimą seriją iki keturių iš eilės.

Kauniečiai į priekį šovė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo dvigubai ir greitai įgijo dviženklę persvarą – 26:13.

Antrajame ketvirtyje KTU pranašumą padidino dar penkiais taškais – 47:29, o po ilgosios pertraukos pradėjo triuškinti savo varžovus nepadoriu skirtumu.

„Mažeikiai“ šiame susitikime pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (25 prieš 36), atliko dvigubai mažiau rezultatyvių perdavimų (14 prieš 30) ir žymiai dažniau klydo (31 prieš 21).

KTU: Deividas Pogužinskas 21, Ignas Labutis 16, Aidas Kavaliauskas 12.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 12, Justinas Olechnavičius 11.

Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07