"Šiauliai" vos nepateikė dar vienos staigmenos LKL

„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 16-ąją pergalę iškovojo Utenos „Juventus“. Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 86:78 (23:24, 30:22, 9:22, 24:10) nugalėjo „Šiaulių“ komandą.

Rungtynių pradžia: Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai „Šiauliai“, kurie sužaidus minutę pirmavo (5:0). Vis tik, „Juventus“ taip pat pelnė 5 taškus be atsako bei išlygino rezultatą (5:5). Įpūsėjus ketvirčiui šiauliečiai buvo priekyje (15:13), o po pirmų 10 žaidimo minučių išlaikė minimalų pranašumą – 24:23.

Svarstyklės: Antrame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi dažnai ir tik likus kiek daugiau nei 4 minutėms „Juventus“ sugebėjo įgyti 7 taškų persvarą (46:39). Po dviejų ketvirčių švieslentėje degė Utenos ekipai palankesni skaičiai – 53:46.

Baudų metimai: Pirmoje rungtynių dalyje Utenos „Juventus“ krepšininkams ne itin sekėsi atakuoti nuo baudų metimo linijos. Jie pataikė tik 3 baudas iš 9 (33 % taiklumas), tuo tarpu šiauliečiai iš 7 mėginimų realizavo 5 baudas ir bent jau procentaliai atrodė žymiai geriau (71 % taiklumas).

Atsitiesė: Trečiojo kėlinio pradžioje „Juventus“ turėjo rekordinę 9 taškų persvarą (55:46), tačiau „Šiauliai“ nei kiek nesutriko bei surengę spurtą 13:2 netgi išsiveržė į priekį (59:57). Po 30 žaidimo minučių šiauliečiai turėjo jau 6 taškų pranašumą – 68:62.

Atomazga: Ketvirtame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Šiauliai“ pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą (76:66), bet įpūsėjus ketvirčiui skirtumas kiek aptirpo (76:70). Likus žaisti jau tik 3 minutes galiausiai rezultatas vėl tapo lygus (78:78), o netrukus „Juventus“ netgi išsiveržė į priekį (80:78). Prasidėjus paskutinei minutei uteniškiai pirmavo jau (86:78), o „Šiauliai“ per likusį laiką pasivyti jau nesugebėjo. Aidinti sirena skelbė nelengvą Utenos „Juventus“ pergalę – 86:78.

Dvigubi dubliai: „Šiaulių“ krepšininkas Tomas Lekūnas šiose rungtynėse užfiksavo galingą dvigubą dublį. Jis įmetė 17 taškų bei atkovojo 14 kamuolių. Tuo tarpu „Juventus“ gretose ryškiausiai pasižymėjo Vytautas Šulskis, kurio kraityje 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Šiauliai“: Tomas Lekūnas 17 tšk, Donatas Sabeckis 15 tšk, Lukas Aukštikalnis 10 tšk, Paulas Hillas ir Žydrūnas Kelys po 9 tšk.

Juventus“: Vytautas Šulskis 17 tšk, Jamaras Diggsas 14 tšk, Dovis Bičkauskis ir Ovidijus Galdikas po 12 tšk, Vaidas Čepukaitis ir Valdas Vasylius po 11 tšk.

Šiauliuose - trenerių sugrįžimais paženklintos rungtynės
Trenerius susigrąžinę „Šiaulių“ ir Klaipėdos „Neptūno“ klubai šį vakarą tarpusavio rungtynėmis pradės naują „Betsafe–LKL“ čempionatą.A.
"Šiaulių" vadovas M.Žukauskas: turime apčiuopiamą rezultatą, tai džiugina (interviu)
Prieš naujojo 2017/18 metų „Šiaulių“ komandos sezono startą GeltonaJuoda.lt komanda pakalbino komandos direktorių Mindaugą Žukauską, kuris pasidalino mintimis apie vasaros
LKL atidarymo mače Panevėžyje vicečempionai nukovė "Juventus"
Naujasis Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) sezonas jau prasidėjo – pirmajame mače Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0) 92:85 (23:25, 21:20, 21:14, 25:26)
A.Sireika: "Šiaulių" sirgaliai galės mėgautis gražia ir garbinga kova (interviu)
Praėjusį sezoną "Šiaulių" klubą kamavo visos įmanomos problemos, o vienu metu buvo iškilusi reali grėsmė, kad žymus Lietuvos krepšinio klubas tiesiog dings
"Žalgirio" talentas M.Varnas patirties semsis Pasvalio klube (video)
Prieš pat sezono pradžią Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda įvykdė paskutines sudėties korekcijas. Dvidešimtmetis gynėjas Martynas Varnas skolinamas kitai Lietuvos
Laukimas baigtas. "Juventus" pradeda naująjį LKL sezoną
Neįprastai ilgos atostogos, trukusios net nuo gegužės 4 dienos, baigėsi. Su nauju vyr. treneriu, kardinaliai pasikeitusia sudėtimi, bet išlikusiomis aukštomis ambicijomis, Utenos „Juventus“
Atsinaujinusių "Šiaulių" devizas - "Mes grįžtame"
Vakar „Šiaulių“ krepšinio klubas surengė spaudos konferenciją ir oficialiai pristatė 2017-2018 sezono ekipą.Netradicinė spaudos konferencijos vieta - restorano "Morganas"
Pasirengimą "Juventus" baigė nusileisdamas Latvijos čempionams
Nesėkme kontrolinių rungtynių ciklą baigė Utenos „Juventus“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai penktadienį Rygoje 71:80 (21:16, 19:21, 21:21, 10:22) nusileido Latvijos
"Juventus" persikėlė į modernią treniruoklių salę, kapitonu išrinktas A.Šikšnius
Naujam sezonui besirengiantys „Juventus“ krepšininkai raumenis nuo šiol tvirtins moderniausiame sporto klube Utenoje. Vos prieš savaitę duris atvėręs „RL GYM“
Pirmoji "Juventus" nesėkmė pasirengimo cikle
Pirmąjį pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės pasirengimo naujam sezonui cikle patyrė Utenos „Juventus“ krepšininkai. Gedimino Petrausko treniruojama komanda antradienį
"Juventus" įspūdinga pergale pažymėjo Utenos miesto gimtadienį
Utenos miesto šventės proga surengtose kontrolinėse rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo vietos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai 84:48 (22:10, 18:13,
"Šiauliai" sutriuškino svečius iš Ukrainos
Naujam Lietuvos krepšinio lygos LKL (sezonui) besiruošiantys Šiaulių "Šiauliai" sužaidė dar vieną kontrolinį mačą.Antano Sireikos auklėtiniai namie 94:72 sutriuškino
"Juventus" antrą kartą nugalėjo Ukrainos vicečempionus
Dovis Bičkauskis sužaidė pirmąsias šio sezono kontrolines rungtynes, LaRonas Dendy debiutavo „Juventus“ gretose, o Utenos klubas iškovojo trečiąją pergalę pasirengimo
"Juventus" įveikė Ukrainos vicečempionus
Antrąją pergalę pasirengimo sezonui cikle iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmadienį Druskininkuose 67:60 (17:6, 17:16, 21:25, 12:13) įveikė
"Lietkabelis" išbarstė net 23 taškų persvarą, bet visgi įveikė "Šiaulius"
Antrąją pergalę pasiruošimo cikle pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 83:78 (26:12, 24:15, 17:28, 16:23) įveikė „Šiaulių“ krepšininkus.Panevėžiečiai
"Šiauliai" sukirto rankomis su A.Giedraičiu
„Šiaulių“ komanda sudarė kontraktą su 21 metų puolėju Airidu Giedraičiu, tačiau jis kol kas Šiaulių komandos garbės LKL pirmenybėse negins.Klubas paskelbė, kad sutartis
"Juventus" kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo triuškinančia pergale prieš latvius
Triuškinančia pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai ketvirtadienį Utenoje už uždarų durų vykusiose rungtynėse
"Šiauliai" pasirengimo ciklą pradėjo pergale prieš vokiečių ekipą
Vasarą atsinaujinęs „Šiaulių“ klubas sėkmingai pradėjo pasirengimą naujam sezonui.Antano Sireikos treniruojama „Šiaulių“ komanda Prienuose 74:70 pranoko Viurcburgo
Naujasis "Juventus" treneris G.Petrauskas: LKL sezone netikėtumų bus užfiksuota
Naujojo trenerio Gedimino Petrausko vadovaujamas Utenos „Juventus“ klubas vis didesnėmis apsukomis rengiasi artėjančiam sezonui. Uteniškiai jau pradėjo darbą salėje, o ketvirtadienį
LKL žaidėjai sezono pristatymo klipe grįžo į vaikystę
Vasarą poilsiui skyręs Paulius Jankūnas – vienas iš LKL reklaminio klipo herojų. Kauno „Žalgirio“ kapitonas su dar šešiais profesionalais pusdienį prakaitą
R.Kurtinaitis: visiems žaidėjams reikia susitvarkyti kūno linijas
Birštone plušanti „Lietuvos ryto“ ekipa žaidėjų baterijas krauna tiek Prienų krepšinio salėje, tiek stadione vykstančių užsiėmimų metu.Sostinės klubo vyr. treneris Rimas
"Lietuvos ryto" krepšininkai išsirinko marškinėlių numerius
Šiuo metu fizinio pasirengimo stovykloje Birštone plušantys Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai išsirinko marškinėlių numerius artėjančiam 2017-2018
"Lietkabelio" peržiūroje - buvusio žalgiriečio M.Delašo brolis
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas į peržiūrą pasikvietė Ante Delašą.29 metų 200 cm ūgio kroatas jau atvyko į Panevėžį
M.Echodas pasirašė ilgalaikį kontraktą su "Lietuvos rytu" (komentaras, video)
„Lietuvos ryto“ priekinė linija sulaukė solidaus pastiprinimo. Vilniaus klubas pasiekė susitarimą ir pasirašė net trejų metų kontraktą su vienu perspektyviausių Europos aukštaūgių
"Juventus" gretas sustiprino patyręs amerikietis
Sudėties komplektavimo darbus bebaigiantis Utenos „Juventus“ klubas sulaukė dar vieno pastiprinimo. Gedimino Petrausko treniruojamas klubas sudarė vienerių metų sutartį su 32 metų 196
"Šiauliai" pradėjo ruoštis ateinančiam sezonui
BC „Šiauliai“ pradėjo pasirengimą ateinančiam sezonui. Šį pirmadienį prasidėjo fizinio rengimo treniruotės kartu su fizinio rengimo treneriu Andriumi Norkumi. Krepšinio
Miesto šventės proga "Juventus" padovanos mačą su Kazachstano čempionais
Rugsėjo 9 dieną Utena minės 756-ųjų įkūrimo metinių jubiliejų. Ta proga mieste vyks įvairūs renginiai bei šventinė programa, prie kurios prisidės ir „Juventus“ klubas.Būtent
„Juventus“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui
Antradienį į pirmąją pasirengimo naujam sezonui stovyklą susirinko Utenos „Juventus“ ekipa. Gedimino Petrausko treniruojama komanda baterijas dešimt dienų krausis vaizdingoje vietoje

NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Krepšinio torentai (127) 09.07 15:25
Ką šiuo metu klausotės? (413) 09.04 12:39
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47