"Šiauliai" vos nepateikė dar vienos staigmenos LKL

„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 16-ąją pergalę iškovojo Utenos „Juventus“. Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 86:78 (23:24, 30:22, 9:22, 24:10) nugalėjo „Šiaulių“ komandą.

Rungtynių pradžia: Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai „Šiauliai“, kurie sužaidus minutę pirmavo (5:0). Vis tik, „Juventus“ taip pat pelnė 5 taškus be atsako bei išlygino rezultatą (5:5). Įpūsėjus ketvirčiui šiauliečiai buvo priekyje (15:13), o po pirmų 10 žaidimo minučių išlaikė minimalų pranašumą – 24:23.

Svarstyklės: Antrame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi dažnai ir tik likus kiek daugiau nei 4 minutėms „Juventus“ sugebėjo įgyti 7 taškų persvarą (46:39). Po dviejų ketvirčių švieslentėje degė Utenos ekipai palankesni skaičiai – 53:46.

Baudų metimai: Pirmoje rungtynių dalyje Utenos „Juventus“ krepšininkams ne itin sekėsi atakuoti nuo baudų metimo linijos. Jie pataikė tik 3 baudas iš 9 (33 % taiklumas), tuo tarpu šiauliečiai iš 7 mėginimų realizavo 5 baudas ir bent jau procentaliai atrodė žymiai geriau (71 % taiklumas).

Atsitiesė: Trečiojo kėlinio pradžioje „Juventus“ turėjo rekordinę 9 taškų persvarą (55:46), tačiau „Šiauliai“ nei kiek nesutriko bei surengę spurtą 13:2 netgi išsiveržė į priekį (59:57). Po 30 žaidimo minučių šiauliečiai turėjo jau 6 taškų pranašumą – 68:62.

Atomazga: Ketvirtame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Šiauliai“ pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą (76:66), bet įpūsėjus ketvirčiui skirtumas kiek aptirpo (76:70). Likus žaisti jau tik 3 minutes galiausiai rezultatas vėl tapo lygus (78:78), o netrukus „Juventus“ netgi išsiveržė į priekį (80:78). Prasidėjus paskutinei minutei uteniškiai pirmavo jau (86:78), o „Šiauliai“ per likusį laiką pasivyti jau nesugebėjo. Aidinti sirena skelbė nelengvą Utenos „Juventus“ pergalę – 86:78.

Dvigubi dubliai: „Šiaulių“ krepšininkas Tomas Lekūnas šiose rungtynėse užfiksavo galingą dvigubą dublį. Jis įmetė 17 taškų bei atkovojo 14 kamuolių. Tuo tarpu „Juventus“ gretose ryškiausiai pasižymėjo Vytautas Šulskis, kurio kraityje 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Šiauliai“: Tomas Lekūnas 17 tšk, Donatas Sabeckis 15 tšk, Lukas Aukštikalnis 10 tšk, Paulas Hillas ir Žydrūnas Kelys po 9 tšk.

Juventus“: Vytautas Šulskis 17 tšk, Jamaras Diggsas 14 tšk, Dovis Bičkauskis ir Ovidijus Galdikas po 12 tšk, Vaidas Čepukaitis ir Valdas Vasylius po 11 tšk.

"Vytautas" išsivežė pergalę iš Šiaulių
Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate Prienų – Birštono „Vytauto“ (4/1) ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę.Ketvirtajame kėlinyje dominavę
LKL’25 legendos. Vladas Garastas
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną renka ir visuomenei pristatys 25 labiausiai lygai nusipelniusias asmenybes. Apie visus juos bus parengti vaizdo reportažai ir pateikti
Jaunimo vedamas "Žalgiris" Šiauliuose sutriuškino šeimininkus
„Betsafe–LKL“ pirmenybių vienuoliktojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę Šiauliuose. Jauniausi komandos krepšininkai
M.Echodas: "Juventus" - pavojingas varžovas“ (rungtynių apžvalga)
Vilniaus komanda po daugiau nei mėnesio pertraukos vėl žais rungtynes „Lietuvos ryto“ arenoje. Šeštadienį sostinės klubas savų sirgalių akivaizdoje stengsis palaužti atsigaunantį
Prognozė: "Lietuvos rytas" namuose nukaus atsigaunantį "Juventus" (komentarai)
Šiandien Vilniuje „Lietuvos rytas“ priims tragiškai sezoną pradėjusį, tačiau paskutiniu metu iš pelenų kylantį Utenos „Juventus“ klubą. LKL.lt kartu
Žaisti prieš "Žalgirį" L.Birutis didesnės motyvacijos nejaučia
Sekmadienį į Šiaulius atvyksta pajėgiausia šalies komanda Kauno „Žalgiris“, patyręs vos vieną nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmojo rato rungtynėse svečiuose
Smūgis "Juventus" komandai: LSamėnas nerungtyniaus apie pusę metų
Ketvirtadienį atlikus medicininius tyrimus paaiškėjo blogiausias scenarijus dėl Lauryno Samėno traumos. FIBA Čempionų lygos mačo pradžioje antradienį kelį susižeidęs gynėjas nežais
"Šiauliai" kviečia jungtis prie kraujo donorų būrio
VšĮ Nacionalinis kraujo centras kartu su krepšinio klubu „Šiauliai“ lapkričio 12-ąją kviečia ne tik palaikyti savo miesto komandą rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“,
"Juventus" Čempionų lygoje per pratęsimą patiesė svečius iš Italijos
Antradienio vakarą Utenos arenoje susirinkę krepšinio mėgėjai išvydo įspūdingą trilerį, kurio pabaigoje triumfavo „Juventus“ (2/3) klubas. FIBA Čempionų lygos A grupės
"Šiauliai" Latvijoje patyrė pirmą nesėkmę BBL
Trečiadienį pirmą nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate patyrė "Šiaulių" (2/1) krepšininkai.Antano Sireikos auklėtiniai Latvijoje po gana atkaklios kovos
Utenoje - vieną stipriausių Italijos komandų
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas žais FIBA Čempionų lygos penktojo turo rungtynes su Sasario „Dinamo“ komanda iš Italijos. Abi ekipos per keturis turus iškovojo
"Šiauliuose" traumuotą N.Zeisloftą pakeis universalus amerikietis
Po Nicko Zeislofto traumos atsivėrusią spragą „Šiaulių“ komandos sudėtyje užtaisys prie komandos prisijungsiantis amerikietis Akeemas Wrightas. 200 cm ūgio krepšininkas,
"Šiauliai" labai rimtai priešinosi LKL vicečempionams
Panevėžio „Lietkabelio“ (9/1) ekipa po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate.Lemiamo ketvirčio pabaigoje tiksliau
Prienuose laimėję "Juventus" krepšininkai paliko "Vytautą" be pergalių (komentarai)
Utenos „Juventus“ (2/8) ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengę Žydrūno Urbono auklėtiniai
"Nevėžis" iškovojo triuškinančią pergalę Šiauliuose
Keturiais pralaimėjimais „Betsafe–LKL“ čempionatą pradėjęs Kėdainių „Nevėžis“ (3-4) įgauna pagreitį.Buvęs „Šiaulių“ žaidėjas Vladislavas
Vienas "Šiaulių" lyderių N.Zeisloftas nežais mažiausiai mėnesį (traumuoti ir kiti)
Itin lygiaverte sudėtimi negalintis pasigirti Šiaulių "Šiaulių" klubas bus priverstas kaip reikiant suremti pečius prieš ateinantį savaitgalį, kuriame šiauliečių
"Šiauliai" sutriuškino svečius iš Latvijos
Labai lengvą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo be pralaimėjimų žiangentis "Šiaulių" (2/0) klubas.Antano Sireikos auklėtiniai savo žiūrovų
Itin nesėkminga rungtynių pabaiga atėmė "Juventus" pergalę Krasnojarske
Itin nesėkmingai Utenos „Juventus“ (1/3) komandai susiklostė FIBA Čempionų lygos rungtynės Rusijoje. Uteniškiai A grupėje svečiuose 81:85 (13:20, 25:9, 25:20, 18:36) po dramatiškos
"Juventus" išvyksta į sunkiausią sezono kelionę
Penki tūkstančiai kilometrų, šešios laiko juostos ir penkių valandų laiko skirtumas. Visa tai skiria Uteną ir tolimąjį Krasnojarską, kuriame antradienį FIBA Čempionų lygos A grupės
"Dzūkija" pranoko "Šiaulius", A.Hernandezas - per žingsnį nuo istorijos (komentarai)
Alytaus „Dzūkijos“ (4/5) ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Po ilgosios pertraukos savo pranašumu suabejoti neleidę
"Juventus" iškovojo pirmą pergalę ir LKL
Trečiadienį iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre, Utenos „Juventus“ (1/8) komanda šeštadienį sirgalius pradžiugino laimėjimu ir Lietuvos krepšinio
Pirmoji "Juventus" pergalė šį sezoną - prieš Izraelio klubą
Utenos „Juventus“ (1/2) klubas šventė dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje. Uteniškiai trečiojo A grupės turo mače namuose 71:69 (18:14, 21:18, 11:16, 21:21)
LKL'25. Šiauliai yra Šiauliai - "Šiauliai" demonstruodavo išskirtinį kovingumą
Šiauliai“ daugybę metų buvo tarp mažiausią biudžetą turinčių lygos komandų. Tačiau didele širdimi. Saulės miesto ekipa aikštelėje rodydavo pavyzdinį kovingumą,
"Šiauliai" BBL pirmenybes pradėjo sutriuškindami Baltarusijos čempionus
Šiaulių "Šiaulių" (1/0) klubas Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate startavo lengva pergale.Antano Sireikos auklėtiniai A grupės rungtynėse namuose be vargo 94:78
Utenoje lankysis vienas perspektyviausių Europos krepšininkų
FIBA Čempionų lyga trečiadienį grįžta į Uteną. Prestižinio Europos klubinio krepšinio turnyro rungtynės ir vėl vyks Utenos arenoje, o pirmasis „Juventus“ varžovas šį
Ž.Urbonas stojo prie "Juventus " vairo
Be vyr. trenerio likusį Utenos „Juventus“ komanda naujo stratego ieškoti neskubės. Pirmadienį vykusiame klubo valdybos posėdyje nuspręsta šias pareigas laiminai patikėti
LKL savaitės apžvalga: pralaimėjimų liūne paskendę Utenos ir Prienų klubai
Penktoji „Betsafe–LKL“ pirmenybių savaitė atnešė pirmąjį pasitraukimą, iš savo pareigų atsistatydino komandos iš pralaimėjimo liūno neištraukęs Gediminas
LKL savaitės MVP - į pirmą pergalę "Nevėžį" atvedęs M.Grantas
Kėdainių „Nevėžis“ panaikino 19 taškų deficitą bei nukovęs Utenos „Juventus“ šventė pirmąją pergalę šiame „Betsafe–LKL“ sezone,

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45