Įspūdingą trilerį Utenoje laimėjo "Vytautas" - prireiks lemiamo mačo (Sireikos komentaras)

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato ketvirtfinalio serijoje tarp Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ vėl lygybė. Šiandien Utenoje vykusiose rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dramatiškai 78:73 (20:13, 21:19, 20:25, 17:16) palaužė „Juventus“ ekipą bei išplėšė lemiamas serijos rungtynes, kurios gegužės 7 dieną vyks Prienuose.

Rungtynių startas. Nepaisant to, kad per pirmas savo atakas abiems komandoms pavyko pelnyti taškus, susitikimo pradžia labiau buvo gynybinio plano. Sužaidus 2 minutes nežymiai pirmavo „Vytautas“ (4:3), o kėliniui įpūsėjus „Juventus“ turėjo tą patį vieno taško deficitą (7:8). Antroje ketvirčio pusėje aikštelės šeimininkams toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o aukštesnę pavarą įjungę prieniškiai po pirmų 10 žaidimo minučių buvo priekyje 7 taškais – 20:13.

Čepukaitis. Puikiai rungtynes pradėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis. Aukštaūgis pirmame kėlinyje per aikštelėje praleistas 5 minutes spėjo pelnyti 8 taškus ir tai darė atakuodamas 100 % taiklumu (3/3 dvit., 2/2 baudos).

Dviženklė persvara. Per pirmas dvi antrojo kėlinio minutes „Vytautas“ pelnė 4 taškus be atsako ir pirmą kartą šiose rungtynėse atitolo nuo „Juventus“ dviženkliu skirtumu (24:13). Po dviejų kėlinių „Vytauto“ persvara sumažėjo nežymiai (41:32).

Atkovoti kamuoliai. Per pirmas 20 žaidimo minučių Utenos „Juventus“ ženkliai geriau kovojo po krepšiais nei tai darė jų oponentai, tačiau tai jiems negarantavo palankesnio rezultato. Uteniškiai sugriebė 24 kamuolius, o „Vytauto“ krepšininkai tik 15 , bet būtent pastarieji po pirmos rungtynių dalies turėjo 9 taškų pranašumą.

Nekrito. Kaip tritaškininkų komanda garsėjanti Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda per pirmus du kėlinius turėjo rimtų sunkumų metant iš toli. Vienintelį prieniškių tritaškį pirmoje rungtynių dalyje pataikė Šarūnas Vasiliauskas, o bendras ekipos tolimų metimų rodiklis buvo (1/7). Ne ką geriau sekėsi ir uteniškiams, kurie realizavo 2 tritaškius iš 9 bandymų.

Pražangos. Jau trečiojo kėlinio pradžioje „Vytauto“ komandoje ant iškritimo ribos atsidūre 2 starto penketo žaidėjai. Gytis Sirutavičius ir Laimonas Kisielius po ketvirtą asmeninę nuobaudą gavo trečiame ketvirtyje nepraėjus nei 3 minutėms.

2-2. Toks šiuo metu yra ketvirtfinalio serijos rezultatas tarp Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“. Lemiamos rungtynės dėl patekimo į pusfinalį bus žaidžiamos jau poryt Prienuose.

„Juventus“: Edgaras Želionis (4/5 dvit., 7 atk. kam.) ir Saulius Kulvietis (5/7 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd., 4 bl.) po 16., Spenceris Butterfieldas 11 (6 atk. kam., 4 kl.), Chavaughnas Lewisas 10 (3/10 dvit., 1/4 trit., 1/4 baudų, 6 rez. perd.), Martynas Linkevičius 7 (6 atk. kam.), Egidijus Dimša 6 (9 atk. kam., 2 bl.), Laurynas Samėnas 5, Arminas Urbutis 2.

„Vytautas“: Vaidas Čepukaitis 19 (6/13 dvit., 7/8 baudų, 11 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (5/9 dvit., 1/6 trit.), Vytautas Šulskis (1/4 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.) ir Šarūnas Vasiliauskas (3/9 dvit., 8 rez. perd.) po 12., Dainius Šalenga 9 (3/4 dvit., 1/2 trit.), Laimonas Kisielius 6 (7 atk. kam.), Srhijus Zahreba 5 (2 bl.).

Komentuoti
MrVycka2016-05-05 22:39:58 Cituoti
šalenga tai turbūt perskaitė "kur dingo šalenga", jei ne jo tie du nesveiki metimai trečio pabaigoj, tai dar kažin kaip baigtųsi, pirma trajakas tai išvis atsilošus per rankas ir nuo lentos, antras šiaip atsilošus, bet jau paskutinėmis sekundėmis...piktas dainius buvo:)...o utena tai nerealų šansą pražiopsojo, dabar 65/30 duočiau vytautui, pr daug jų nesužaidė, nors ir juventus butterfieldas su lewisu gali kur kas daugiau...
MrVycka2016-05-05 18:36:25 Cituoti
matėt tą kuriozą su išspjautu kamuoliu po dėjimo?:D pralinksmino, visi grįžinėt pradėjo, o kas liko tai pasiėmė išspjautą:D

Didžiulį pranašumą išbarstę "Šiauliai" vos neprisižaidė Prienuose (komentarai)
Pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo antroje mačo dalyje strigusi „Šiaulių“ ekipa. Antano Sireikos auklėtiniai išbarstė 21 taško
LKL II turas: centrinė dvikova Utenoje ir startuojantys "Vytautas" su "Nevėžiu"
Šį savaitgalį į pirmąsias „Betsafe–LKL“ čempionato dvikovas žengs Prienų–Birštono „Vytautas“ ir Kėdainių „Nevėžis“ komandos. Centrine
"Vytautą" sutriuškino svečiai iš Olandijos, Čempionų lygoje prieniškiai nežais
Skaudžia nesėkme pasirodymą kvalifikacijos į FIBA Čempionų lygos turnyrą pirmajame etape baigė Prienų-Birštono "Vytauto" klubas.Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savo žiūrovų
LKL atidarymo mače Panevėžyje vicečempionai nukovė "Juventus"
Naujasis Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) sezonas jau prasidėjo – pirmajame mače Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0) 92:85 (23:25, 21:20, 21:14, 25:26)
"Žalgirio" talentas M.Varnas patirties semsis Pasvalio klube (video)
Prieš pat sezono pradžią Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda įvykdė paskutines sudėties korekcijas. Dvidešimtmetis gynėjas Martynas Varnas skolinamas kitai Lietuvos
"Lietuvos ryto" varžovų gretose - NBA patirties turintis ir pernai Estijoje žaidęs "centras"
Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovė Europos taurės C grupėje Bilbao "RETAbet" komanda sustiprino priekinę liniją.Ispanijos klubas sukirto rankomis su patyrusiu "centru"
Laukimas baigtas. "Juventus" pradeda naująjį LKL sezoną
Neįprastai ilgos atostogos, trukusios net nuo gegužės 4 dienos, baigėsi. Su nauju vyr. treneriu, kardinaliai pasikeitusia sudėtimi, bet išlikusiomis aukštomis ambicijomis, Utenos „Juventus“
"Lietuvos ryto" varžovas "Partizan" klubas išsaugojo kapitoną ir vieną lyderių
Rimtų finansinių problemų ne pirmą sezoną turintis praeityje garsus Serbijos klubas Belgrado "Partizan" sugebėjo išsaugoti kapitoną Novicą Veličkovičių.Pranešama, kad
Pasirengimą "Juventus" baigė nusileisdamas Latvijos čempionams
Nesėkme kontrolinių rungtynių ciklą baigė Utenos „Juventus“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai penktadienį Rygoje 71:80 (21:16, 19:21, 21:21, 10:22) nusileido Latvijos
"Juventus" persikėlė į modernią treniruoklių salę, kapitonu išrinktas A.Šikšnius
Naujam sezonui besirengiantys „Juventus“ krepšininkai raumenis nuo šiol tvirtins moderniausiame sporto klube Utenoje. Vos prieš savaitę duris atvėręs „RL GYM“
Pirmoji "Juventus" nesėkmė pasirengimo cikle
Pirmąjį pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės pasirengimo naujam sezonui cikle patyrė Utenos „Juventus“ krepšininkai. Gedimino Petrausko treniruojama komanda antradienį
"Juventus" įspūdinga pergale pažymėjo Utenos miesto gimtadienį
Utenos miesto šventės proga surengtose kontrolinėse rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo vietos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai 84:48 (22:10, 18:13,
"Juventus" antrą kartą nugalėjo Ukrainos vicečempionus
Dovis Bičkauskis sužaidė pirmąsias šio sezono kontrolines rungtynes, LaRonas Dendy debiutavo „Juventus“ gretose, o Utenos klubas iškovojo trečiąją pergalę pasirengimo
"Vytautas" patiesė namie žaidusį "Nevėžį"
Rugsėjo 4 d. Prienų – Birštono „Vytauto“ komanda Kėdainiuose žaidė antrąsias keturių komandų turnyro rungtynes su aikštelės šeimininkais „Nevėžio“
"Juventus" įveikė Ukrainos vicečempionus
Antrąją pergalę pasirengimo sezonui cikle iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmadienį Druskininkuose 67:60 (17:6, 17:16, 21:25, 12:13) įveikė
"Neptūnas" Kėdainiuose sutriuškino "Vytautą" (K.Maksvyčio komentaras)
Klaipėdos „Neptūnas“ „Kėdainiai CUP‘2017“ turnyrą pradėjo užtikrinta pergale – 32 taškų skirtumu - 95:63 (34:14, 19:21, 26:14, 16:14) nukovė Prienų-Birštono
"Juventus" kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo triuškinančia pergale prieš latvius
Triuškinančia pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai ketvirtadienį Utenoje už uždarų durų vykusiose rungtynėse
Naujasis "Juventus" treneris G.Petrauskas: LKL sezone netikėtumų bus užfiksuota
Naujojo trenerio Gedimino Petrausko vadovaujamas Utenos „Juventus“ klubas vis didesnėmis apsukomis rengiasi artėjančiam sezonui. Uteniškiai jau pradėjo darbą salėje, o ketvirtadienį
Žalgiriečiai susirinko į pirmąją treniruotę (video reportažas)
Kauno „Žalgirio“ komanda pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui ir susirinko į pirmąją bendrą treniruotę. Pirmosios pratybų „Žalgirio“ arenoje dienos yra skirtos
LKL žaidėjai sezono pristatymo klipe grįžo į vaikystę
Vasarą poilsiui skyręs Paulius Jankūnas – vienas iš LKL reklaminio klipo herojų. Kauno „Žalgirio“ kapitonas su dar šešiais profesionalais pusdienį prakaitą
R.Kurtinaitis: visiems žaidėjams reikia susitvarkyti kūno linijas
Birštone plušanti „Lietuvos ryto“ ekipa žaidėjų baterijas krauna tiek Prienų krepšinio salėje, tiek stadione vykstančių užsiėmimų metu.Sostinės klubo vyr. treneris Rimas
"Lietuvos ryto" krepšininkai išsirinko marškinėlių numerius
Šiuo metu fizinio pasirengimo stovykloje Birštone plušantys Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai išsirinko marškinėlių numerius artėjančiam 2017-2018
"Lietkabelio" peržiūroje - buvusio žalgiriečio M.Delašo brolis
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas į peržiūrą pasikvietė Ante Delašą.29 metų 200 cm ūgio kroatas jau atvyko į Panevėžį
M.Echodas pasirašė ilgalaikį kontraktą su "Lietuvos rytu" (komentaras, video)
„Lietuvos ryto“ priekinė linija sulaukė solidaus pastiprinimo. Vilniaus klubas pasiekė susitarimą ir pasirašė net trejų metų kontraktą su vienu perspektyviausių Europos aukštaūgių
"Juventus" gretas sustiprino patyręs amerikietis
Sudėties komplektavimo darbus bebaigiantis Utenos „Juventus“ klubas sulaukė dar vieno pastiprinimo. Gedimino Petrausko treniruojamas klubas sudarė vienerių metų sutartį su 32 metų 196
C.Delfino prisijungs prie "Baskonia" pasirengimo sezonui
Argentinos rinktinės veteranas Carlosas Delfino padės Vitorijos "Baskonia" klubui ruoštis naujam sezonui.Baskų komandos vyriausiasis treneris yra puikus jo draugas ir ilgametis partneris
"Šiauliai" pradėjo ruoštis ateinančiam sezonui
BC „Šiauliai“ pradėjo pasirengimą ateinančiam sezonui. Šį pirmadienį prasidėjo fizinio rengimo treniruotės kartu su fizinio rengimo treneriu Andriumi Norkumi. Krepšinio
Miesto šventės proga "Juventus" padovanos mačą su Kazachstano čempionais
Rugsėjo 9 dieną Utena minės 756-ųjų įkūrimo metinių jubiliejų. Ta proga mieste vyks įvairūs renginiai bei šventinė programa, prie kurios prisidės ir „Juventus“ klubas.Būtent

NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Krepšinio torentai (127) 09.07 15:25
Ką šiuo metu klausotės? (413) 09.04 12:39
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47