"Sūduva" draugiško turnyro finale nusileido Rusijos klubui

Marijampolės „Sūduva“ tarptautiniame J. Daktaraitės ir A. Rupšienės draugiškame krepšinio turnyre užėmė antrąją vietą. Tai paaiškėjo po sekmadienį įvykusio finalo, kuriame marijampolietės rezultatu 44:66 (9:23, 10:22, 14:14, 11:7) nusileido Maskvos „Dinamo“ komandai.

„Sūduva“ rungtynes pradėjo labai blogai ir nuo pat pradžių paleido varžoves į priekį (2:11). Rimvydas Samulėnas paprašė minutinės pertraukėlės, tačiau po jos reikalai negerėjo (5:23).

Antrajame kėlinyje „Dinamo“ pradėjo bombarduoti „Sūduvą“ iš tolimų distancijų, o rezultatas po dviejų kėlinių jau tapo triuškinantis 19:45.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ kilo į šturmą ir trečiąjį kėlinį pradėjo 7 taškais be atsako 26:45. „Dinamo“ komanda paprašė minutinės pertraukėlės ir neutralizavo padėtį, po trijų kėlinių rezultatas buvo 33:59.

Ketvirtąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo „Sūduva“ – po Gretos Tamašauskaitės 5 taškų iš eilės „Dinamo“ persvara sumažėjo (38:59). Visgi, „Dinamo“ komanda išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 66:44.

„Sūduva“: G. Tamašauskaitė ir L. Svarytė po 8, N. Skadaitė 7, I. Kazlauskaitė ir S. Baliutavičiūtė po 6.

„Dinamo“: K. Ebzery 18, A Bunton 10, V. Psareva ir A. Pasynkova po 9.

Solidžiai žaidusio Bendžiaus komanda neatsidarė pergalių sąskaitos
Eimantas Bendžius žaidė solidžiai, tačiau jo atstovaujama sasario "Dinamo" (0-3) komanda FIBA Čempionų lygoje lieka be pergalių.Sardinijos klubas Prancūzijoje po permainingos kovos 80:88
Pro šalį šaudžiusio Bendžiaus komanda sutriuškinta Čempionų lygoje
Eimantas Benžius šaudė pro šalį, o jo atstovaujama komanda patyrė triuškinamą nesėkmę ir neatsidarė pergalių sąskaitos FIBA Čempionų lygoje.Sasario "Dinamo" (0-2)
Bendžius – naudingiausias, tačiau jo komanda neatsispyrė nuo dugno
Eimantas Bendžius žaidė naudingiausiai, tačiau jo atstovaujamas Sasario "Dinamo" (0-3) klubas FIBA Čempionų lygoje liko be pergalių ir neatsispyrė nuo A grupės dugno.Italijos komanda
Čempionų lyga: ispanai išvelėjo šonus Bendžiaus ekipai
Sasario „Dinamo“ klubas lieka be pergalių FIBA Čempionų lygoje. A grupės rungtynėse italai (0/2) trečiadienį svečiuose nepasipriešino Tenerifės „Lenovo“ (2/0) krepšininkams
Bendžius tragiškai pataikė pirmajame Čempionų lygos mače
Itin netaikliai atakavusio Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Dinamo" (0-1) komanda nesėkmingai startavo FIBA Čempionų lygos A grupėje.Italijos klubas Vokietijoje 81:94 (12:27, 24:26,
Bendžiaus vedama Sasario ekipa trinktelėjo durimis Čempionų lygoje
Eimanto Bendžiaus vedama Sasario "Dinamo" (1-5) komanda trinktelėjo durimis FIBA Čempionų lygoje, kurioje antrajame etape iškovojo vos vieną pergalę.Gianmarco Pozzecco auklėtiniai
Rezultatyviausiai žaidusio Bendžiaus ekipa namie nepasipriešino čekams
Rezultatyviausiai žaidusio Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Dinamo" (0-5) komanda jau anksčiau baigė kovą dėl patekimo į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį, bet dar nebaigė tragiško
Bendžius buvo naudingiausias, tačiau jo ekipa patyrė visišką fiasko antrajame etape
Eimantas Bendžius žaidė efektyviausiai, tačiau jo atstovaujamas Sasario "Dinamo" (0-4) klubas prarado ir teorinius šansus patekti į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį.Gianmarco
Bendžius surinko dvigubą dublį, o jo komanda prasibrovė į kitą etapą
Eimantas Bendžius pasižymėjo dvigubu dubliu, o jo atstovaujama Sasario "Dinamo" (4-2) komanda prasibrovė į kitą FIBA Čempionų lygos etapą.Gianmarco Pozzecco auklėtiniai išvykoje
Itin prastai žaidusio Bendžiaus komanda Čempionų lygoje praleido net 115 taškų
Vienas prasčiausių sezono rungtynių sužaidęs Eimantas Bendžius ir jo komandos draugai turėjo sulauktiu rimtų priekaištų nuo trenerio Gianmarcoi Pozzecco dėl gynybos pralaimėtame FIBA
Bendžius buvo rezultatyviausias, bet su danais jam nesiseka
Netikėtą nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Dinamo" (3/1) komanda.Gianmarco Pozzecco auklėtiniai namie 71:93 (29:19, 8:22, 20:27, 14:25) nepasipriešino
E.Bendžius buvo vienas vedlių į pergalę Čempionų lygoje
FIBA Čempionų lygos A grupėje be pralaimėjimų žengia Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Dinamo" (3/0) komanda.Gianmarco Pozzecco auklėtiniai Danijoje įveikė pergalės skonio dar
E.Bendžiaus ekipa sutriuškino vienus Čempionų lygos favoritų
Kiek netikėtai lengvą pergalę prieš vienus FIBA Čempionų lygos favoritų iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario "Dinamo" (2/0) klubas.Gianmarco Pozzecco auklėtiniai
Įspūdingam E.Bendžiaus pasirodymui pakako trijų kėlinių
Eimantui Bendžiui pakako trijų kėlinių surengti įspūdingam pasirodymui Italijos Supertaurės varžybose.Buvusio Vilniaus "Ryto" atstovaujamas Sasario "Banco di Sardegna" klubas
Koronaviruso Viduržemio jūros saloje tikėjęsis išvengti Bendžius apsiriko
Sasario „Dinamo“ klubas, į kurį šią vasarą atvyko buvęs Vilniaus „Ryto“ kapitonas Eimantas Bendžius, pranešė apie komandoje užfiksuotą koronaviruso atvejį.Italijos
E.Bendžius kukliai prisidėjo prie Italijos čempionų sutriuškinimo
Tradiciniame Sardinijos sostinėje Kaljaryje vykusiame "City of Cagliari" turnyre susitiko 2019 metų Italijos pirmenybių dalyviai, tik šį kartą triumfavo vicečempionai.Eimanto Bendžiaus
Turnyre Sardinijoje E.Bendžiaus ekipa nusileido Z.LeDay klubui
Ketvirtadienį Sardinijos sostinėje Kaljaryje prasidėjo tradicinis krepšinio turnyras "City of Cagliari".Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario "Dinamo" klubas 82:86 (20:20,
"Rytą" palikęs E.Bendžius karjerą tęs Italijoje
Su Vilniaus "Rytu" nesusitaręs Eimantas Bendžius ilgai be darbo nebuvo - karjerą tęs Italijoje.Buvęs sostinės komandos kapitonas sukirto rankomis su Sasario "Dinamo" klubu, kuris
Charizmatiškasis Pozzecco netikėtai neteko darbo
Tvirtai antroje nutraukto Italijos čempionato vietoje žygiavęs Sasario „Dinamo“ nusprendė imtis netikėtų permainų ir atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu 47-erių metų Gianmarco Pozzecco,
P.Soroko klubui streikas nepadėjo - kelionė FIBA Čempionų lygoje baigėsi
Sasario "Dinamo" klubas, kuriame rungtyniauja lietuvis Paulius Sorokas tiesiogine to žodžio prasme statė savo sąlygas Burgoso "San Pablos" ekipai, tačiau tai nepadėjo.Į antrąjį
P.Soroko klubas paliko D.Dulkio komandą be atkrintamųjų, bet padėjo "Lietkabeliui"
FIBA Čempionų lygos paskutiniame A grupės ture susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Pauliaus Soroko atstovaujamas Sasario "Dinamo" (11/3) klubas išvykoje
Dar vienas sėkmingas P.Soroko pasirodymas Italijos pirmenybėse
Vietą komandos sudėtyje Italijos pirmenybėse gavęs Paulius Sorokas sužaidė antras rungtynes - ir vėl sėkmingai, o jo atstovaujama Sasario "Dinamo" (15/3) komanda iškovojo triuškinančią
Solidus P.Soroko debiutas Italijos pirmenybėse
Iki šiol tik FIBA Čempionų lygoje šį sezoną žaidęs Sasario "Dinamo" (14/3) puolėjas Paulius Sorokas sekmadienį debiutavo Italijos pirmenybėse.Šalies vicečempionai
"Lietkabelis" smerkia rasistinius išpuolius ir ieško nusižengusių asmenų
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, reaguodamas į Sasario „Dinamo“ krepšininko Michele Vitali įrašą, smerkia bet kokios išraiškos rasizmą.Po antradienio
Įspūdingas Ž.Šakičiaus žaidimas nepadėjo "Lietkabeliui" laimėti prieš Italijos vicečempionus
FIBA Čempionų lygos A grupėje nutrūko trijų iš eilės Panevėžio „Lietkabelio“ (3/5) iškovotų pergalių serija.Aukštaitijos sostinės ekipa antrąjį turnyro ratą
Puikiai laiką išnaudojęs P.Sorokas prisidėjo prie pergalės Čempionų lygoje
Naudingai savo laiką aikštėje išnaudojęs Paulius Sorokas svariai prisidėjo prie Sasario "Dinamo" (4/1) komandos pergalės FIBA Čempionų lygoje.Italijos klubas savo gerbėjų
"Lietkabelis" pralaimėjo paskutinių sekundžių trilerį Italijoje
Nesėkme FIBA Čempionų lygoje startavo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 78:79 (21:21, 17:18, 19:18, 21:22) nusileido Pauliaus Soroko atstovaujamai Sasario
Po itin varginančios "Lietkabelio" kelionės - dvikova su daug pažįstamų veidų turinčia "Dinamo"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį pradeda FIBA Čempionų lygos kovas ir pirmoji varžovė yra Italijos vicečempionė Sasario „Dinamo“ ekipa.Šalies pirmenybėse