"Sūduva-Mantinga" ir "Rasai" tiesiausiu keliu žengė į NKL pusfinalį (kiti rezultatai)

nklyga.lt
Raseinių „Rasai“ tiesiausiu keliu žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalį. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 85:62 (17:13, 24:19, 26:10, 18:20) nugalėjo Vilniaus „Perlą“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-0.

Mačo lūžis įvyko trečiojo ketvirčio viduryje, kuomet šeimininkai pirmavo 49:39, tačiau įjungė aukštesnę persvarą ir spurtavę 13:0 įgijo rekordinę persvarą (62:39).

Pusfinalio serijoje „Rasai“ žais su praėjusio sezono čempionais Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri be didesnio vargo pranoko Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus.

„Rasai“: Andrius Aleksandrovas 20, Šarūnas Vingelis 18, Tomas Galeckas 15, Šarūnas Beniušis 9.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 13, Robertas Keliačius 11, Arnas Beručka 9.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ trečius metus iš eilės kausis Mezon-NKL pusfinalyje. Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Marijampolės klubas 90:68 (19:21, 26:16, 15:16, 30:15) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3-0.

Pusfinalyje marijampoliečiams teks susikauti su Raseinių „Rasų“ krepšininkais, kurie kitoje ketvirtfinalio kovoje taip pat 3-0 nevargo su Vilniaus „Perlu“.

Marijampolės klubas rungtynių eigą, skirtingai nei prieš tai vykusiuose mačuose, galutinai perlaužė tik ketvirtajame kėlinyje.

Po trijų kėlinių jaunieji žalgiriečiai dar laikėsi ir atsiliko sąlyginai nedideliu septynių taškų atstumu (53:60). Vis tik tada Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai spurtavo 12:2 ir „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas šoktelėjo iki dviženklio (74:57).

Po šios efektingos marijampoliečių atkarpos „Žalgiris-2“ galutinai palūžo, o Kiltinavičiaus auklėtiniai ir toliau didino savo atotrūkį.

Šiose rungtynėse marijampoliečius į priekį vedė Aurimas Kieža. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 25 taškus (8/12 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 25, Dominykas Domarkas ir Darius Griškėnas po 13, Gintautas Matulis 11.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 25 (12 atk. kam.), Gytis Masiulis 16, Lukas Uleckas 8.

Šakių „Vytis“ antrą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje perėmė namų pranašumą. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai svečiuose 79:75 (25:9, 21:23, 17:22, 16:21) nugalėjo „Telšių“ ekipą.

Serijoje iki trijų pergalių „Vytis“ išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtasis serijos mačas bus žaidžiamas antradienį Šakiuose.

„Telšiai“ šiame mače pirmavo tik po pirmosios rezultatyvios atakos, kurios metu pasižymėjo Ignas Razutis. Vėliau visą laiką pirmavo „Vytis“, o šeimininkai skirtumo mažiau nei iki 4 taškų nesumažino.

„Vyčiui“ laimėti nesutrukdė net 24 klaidos, kuomet šeimininkai prarado 15 kamuolių.

Per pastarąsias ketverias šių komandų tarpusavio akistatas, pergalę švenčia svečiuose žaidžianti komanda.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 23, Augustinas Jankaitis 15, Marijus Užupis 13, Paulius Beliavičius 11 (10 rez. perd.).

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 17, Tomas Domarkas 16, Ignas Razutis 12 (9 rez. perd.), Mindaugas Norkus 11.

Triuškinančią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje iškovojo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 83:62 (21:15, 26:9, 18:20, 18:18) sutriuškino „Šilutės“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Antrojo kėlinio pradžioje po Modesto Žauniečiūno dvitaškio svečių deficitas sumenko iki 19:25, tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai visiškai dominavo po krepšiais, kur kovą dėl kamuolių laimėjo 45:30.

Ketvirtasis serijos mačas antradienį bus žaidžiamas Šilutėje.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 18, Edvinas Alunderis 17, Deividas Anužis 16, Benas Bagdonavičius 14 (8 atk. kam.), Džiugas Slavinskas 6 (9 atk. kam.).

„Šilutė“: Brianas Wanamakeris 18, Gvidas Galinauskas 14, Justas Nausėdas 6.

Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą
Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
"Vytis" atsigauna: bronzos medalių laimėtojai paaiškės Raseiniuose
Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Fantastiško T.Galecko žaidimo "Rasams" neužteko - "Vytis" pratęsė bronzinę seriją
Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Šakiuose laimėję "Rasai" - per žingsnį nuo NKL bronzos
Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
NKL mažasis finalas startavo dramatiška "Rasų" pergale prieš "Vytį"
Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19)
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
"Vyčio" treneris V.Sirvydis: bronzos nori visi - dėl to klausimų nėra (video reportažas)
Šakių „Vytis“ šiuo metu bando atsikratyti visų neigiamų minčių, užklupusių po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalio, kurio serija Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis“
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
NKL čempionus į sostą vėl vedantis M.Kiltinavičius: „Laikėmės savo plano“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau šį ketvirtadienį antrus metus iš eilės gali iškovoti vietą finale. Suvalkiečiai šį vakarą svečiuose patiese Raseinių
NKL čempionai sunkiai laimėjo Raseiniuose, iki finalo skiria pergalė
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ iki antrojo Mezon-NKL pirmenybių finalo iš eilės trūksta tik vienos pergalės.Lygos čempionai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Raseiniuose 64:61 (19:16,
NKL: "Rasai" dramatiškai nusileido čempionams, klaipėdėčiai sutriuškino "Vytį"
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau pirmose pusfinalio serijos rungtynėse įsitikino, kad lengvų pergalių laikas baigėsi.Suvalkijos sostinės krepšininkai pusfinalio
A.Kieža: „Pergalę turėjome iškovoti patys, varžovai jos neatidavė“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į kitą Mezon-NKL pirmenybių etapą, kuriame sūduviečiai susitiks su Raseinių „Rasais“.Šeštadienį reikalus
"Rasai" vos neprisižaidė su "Perlu", čempionai - per žingsnį nuo pusfinalio
Solidų pranašumą ketvirtajame kėlinyje turėję Raseinių „Rasai“ jį išbarstė, tačiau iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio
"Sūduva-Mantinga" draugiškose rungtynėse nugalėjo JSK
Atkrintamųjų varžybų laukianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ be rungtynių neliko. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienį vyko į Jonavą ir sužaidė draugišką mačą
NKL savaitė: čempionams neparankūs "Rasai" ir klaipėdiečių duobė
Mezon-NKL pirmenybėse praėjusį savaitgalį buvo sužaisti paskutinieji reguliariojo sezono susitikimai, po kurių sezoną baigė pirmosios dvi komandos.Jau anksčiau buvo aišku, kad sezono nebetęs
"Rasai" sutriuškino NKL čempionus
Tritaškiais prapliupę Tomas Galeckas ir Andrius Aleksandrovas iš toli pasižymėjo po keturis kartus, Šarūnas Vingelis pridėjo tris tritaškius, o jų vedama Raseinių „Rasų“
Marijampolėje aptartos moterų krepšinio perspektyvos
Marijampolės savivaldybės administracijoje trečiadienį lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) delegacija, kuri domėjosi moterų krepšinio padėtimi ir ateities perspektyvomis
NKL savaitė: "Vyčio" antausis čempionams ir nesulaikomas "Rasų" tandemas
Iki Mezon-NKL reguliariojo sezono pabaigos likus savaitei, intriga turnyrinėje lentelėje verda tik jos viduryje.Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau užsitikrinusi pirmąją vietą, tačiau

Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
Ką šiuo metu klausotės? (355) 04.08 19:51
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47