"Sūduva-Mantinga" nugalėjo šilutiškius, "Perlas" - "Telšius"

nklyga.lt
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo trečią pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės klubas svečiuose 99:84 (22:15, 33:20, 22:29, 22:20) susitvarkė su „Šilutės“ klubu.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams tai buvo jau antroji pergalė prieš šilutiškius per dvi dienas. Vakar namuose marijampoliečiai laimėjo 104:73.

Skirtingai nei vakarykštėse rungtynėse, šįkart Marijampolės ekipai esminiu tapo antrasis kėlinys. Po pirmojo kėlinio „Sūduva-Mantinga“ turėjo septynių taškų pranašumą (22:15), o po antrojo ketvirčio skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau (55:35).

Vėliau Roberto Kuncaičio auklėtiniai sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą, tačiau kardinaliai rungtynių eigos tai nepakeitė ir Marijampolės klubas šventė dar vieną pergalę.

Šiose rungtynėse sūduviečiams ne itin krito tolimi metimai. Kiltinavičiaus kariauna pataikė 7 tritaškius iš 24, kuomet varžovai pataikė trimis tolimais metimais daugiau.

Tiesa, šilutiškiai šįkart mažiau brangino kamuolį. Aikštės šeimininkai suklydo net 24 kartus, kuomet svečiai – 19.

Naudingiausiai Marijampolės komandos gretose rungtyniavo Evaldas Šaulys, kuris per 35 minutes pelnė 21 tašką (9/12 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Solidžiai rungtyniavo ir antrą savaitę komandoje leidžiantis amerikietis Kinu Rochfordas, kuris per 19 minučių spėjo pelnyti tiek pat taškų (8/12 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Marijampolės ekipai be traumuotų Mariaus Valukonio ir Aurimo Kiežos padėti vis dar negalėjo sergantis Antanas Udras.

„Šilutė“: Ulyssesas Thomasas 16, Aurelijus Pukelis 15, Arvydas Eitutavičius ir Simas Raupys po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 26, Evaldas Šaulys 21, Kinu Rochfordas 19, Dominykas Domarkas 11.

Molėtų „Ežerūnas“ (8-25) iškovojo kiek netikėtą pergalę Nacionalinejė krepšinio lygoje (Mezon-NKL) bei pakilo iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę Gintauto Vileitos auklėtiniai namuose 72:59 (10:18, 22:16, 17:9, 23:16) pranoko Kauno „Žalgirio“ dublerius (18-15).

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa iki šios nesėkmės buvo iškovojusi penkias pergalės iš eilės.

Molėtiškiai nesėkmingai pradėjo susitikimą ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 10:18, tačiau likę trys susitikimo ketvirčiai priklausė būtent šeimininkams.

Antrajame kėlinyje „Ežerūnas“ spurtavo 15:0 ir išsiveržė į priekį 28:20. Nors žalgiriečiai kurį laiką nepaleido varžovų toli į priekį, lemiamame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 14:2 bei įgiję dviženklę persvarą 59:45 privertė kauniečius pamiršti pergalę.

„Ežerūnas“: Eimantas Narušis 14 (8 atk. kam.), Raimundas Ambrulaitis 13, Dovydas Giedraitis ir Laurynas Kirlys po 12.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 20, Grantas Vasiliauskas ir Marius Valinskas po 9, Kristupas Žemaitis 8 (7 rez. perd.).

„Palangos“ (16-17) ekipa iškovojo sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 89:81 (14:21, 21:21, 23:16, 18:18, 13:5) nukovė Jonavos sporto klubą (8-25).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 18 sekundžių Tomas Milinskas dvitaškiu išlygino rezultatą (76:76). Per likusį laiką „Palanga“ suregzti sėkmingos atakos nesugebėjo, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime svečiai surengė spurtą 6:0 ir prasidėjus paskutinei minutei jau pirmavo 86:79. Varžovus į priekį paleidusi Jonavos ekipa atsitiesti nebespėjo ir buvo priversta susitaikyti su pralaimėjimu.

JSK: Lukas Grabauskas 18 (9 atk. kam.), Tomas Milinskas 15 (9 atk. kam.), Raimundas Žuklevičius ir Mintautas Bulanovas po 10.

„Palanga“: Antanas Bertašius 30 (10 atk. kam.), Aurimas Urbonas 23, Mantvydas Stašelis 15.

Vilniaus „Perlo“ (18-15) komandos penkių pralaimėjimų serijai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) atėjo galas.

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 69:62 (26:10, 13:28, 14:17, 16:17) įrodė pranašumą prieš „Telšių“ (21-12) krepšininkus.

Rungtynių būta permainingų, o sėkmingiau jas pradėjo vilniečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 16:2 bei pabėgo į priekį 23:8.

Antrajame ketvirtyje svečiai dar labiau padidino atotrūkį (34:17), tačiau atkarpą 23:5 laimėjusi Telšių ekipa persverė rezultatą 40:39.

Visgi po ilgosios pertraukos sąlygas ir vėl diktavo sostinės klubas, kuris spurtavo 12:2 bei ketvirtajame kėlinyje dar kartą įgijo dviženklį pranašumą 58:47.

Šeimininkai dar mėgino gelbėtis ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes prisivijo 58:64, tačiau užtikrintai paskutines minutes sužaidęs „Perlas“ išsaugojo pranašumą bei šventė pergalę.

Vakar vykusią šių klubų akistatą Vilniuje 76:68 laimėjo Augenijaus Vaškio auklėtiniai.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus (10 atk. kam.) ir Ignas Razutis po 14, Laurynas Kaveckis 10.

„Perlas“: Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius po 11, Yauhennas Massalskis ir Arnas Beručka po 10.

"Sūduva-Mantinga" laimėjo turnyrą Estijoje
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ triumfavo Estijoje vykusiame „Valga cup“ turnyre. Marijampolės krepšininkai finalinėse rungtynėse 84:73 (25:20, 18:12, 19:18,
"Perlas" per pratęsimą palaužė "Žalgirio" dublerius
Palangoje vykstančiame draugiškame keturių komandų turnyre pečius surėmė Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ dubleriai.Principinėje dvikovoje atkaklios kovos
NKL čempionai turnyre Estijoje sutriuškino latvių klubą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ viešnagę Estijoje pradėjo pergalingomis nuotaikomis. Suvalkijos sostinės krepšininkai „Valga cup“ taurės atidaryme 92:70 (24:14,
NKL čempionai - atjaunėję ir kupini energijos (video)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui. Naujoji Suvalkijos sostinės komandos sudėtis jau daugiau nei savaitę pluša fizinio rengimo
"Nevėžis" pasirengimo ciklą pradėjo sutriuškindamas "Lietuvos ryto" dublerius
Kėdainių „Nevėžis“ iškovojo užtikrintą pergalę per pirmas kontrolines rungtynes.Naujam sezonui besirengiantis „Nevėžis“ namie 91:62 nepaliko vilčių NKL dalyviui
Palangoje bus surengtas keturių komandų turnyras
Palangos krepšinio klubo rėmėjų ratas toliau plečiasi – jų gretas papildė sparčiausiai Lietuvoje auganti ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“.Rugsėjo
A.Udras ir toliau rungtyniaus Marijampolėje
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitam sezonui išsaugojo dar vieną čempioniškos komandos narį – aukštaūgį Antaną Udrą.Praėjusį sezoną 25-erių metų vilnietis
Patyręs įžaidėjas E.Ežerskis lieka NKL čempionų gretose
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ po auksinio praėjusio sezono savo gretose sugebėjo išlaikyti dar vieną krepšininką.Suvalkijos sostinės klubas oficialiai praneša,
R.Stankevičius grįžta į Marijampolę
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gretose kitą sezoną rungtyniaus dar vienas buvęs Šakių „Vyčio“ krepšininkas, tačiau jis jau žino, ką reiškia žaisti
NKL čempionų gretose - E. Serkevičius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi dar vieną naujoką. Suvalkijos sostinės ekipa pasiekė oficialų susitarimą su buvusiu Šakių „Vyčio“ komandos gynėju Ernestu Serkevičiumi.22-ejų
K. Babkauskas keliasi į NKL ekipą
NKL bronzininkę Šakių „Vyčio“ komandą stiprina šešis sezonus Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniavęs 26-erių metų 184 cm ūgio įžaidėjas Karolis Babkauskas.
„Sūduva-Mantinga“ susigrąžino I. Labutį
Sūdėtį naujam sezonui rikiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ puolėjų grandį pastiprino marijampoliečiams gerai pažįstamu krepšininku. Suvalkijos klubas oficialiai susitarė
„Delikatesą“ sustiprino R.Biliartas
Praėjusį sezoną „Mezon-NKL“ pirmenybių „Mažeikių“ komandoje sėkmingai rungtyniavęs 26-erių metų 202 cm ūgio priekinės linijos žaidėjas Rytis Biliartas keliasi į Joniškio
Iš Klaipėdos į Marijampolę persikėlęs R.Vaišvila: "Sūduva-Mantinga" pasiūlė geras sąlygas“
Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse triumfavusią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ į pergales nuo šiol mėginsiantis vesti Rytis
Prie NKL čempionų vairo stojo R.Vaišvila
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione antrą kartą iš eilės tapusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitą sezoną turės naują vyriausiąjį trenerį.Suvalkijos sostinės
G. Vileita toliau treniruos "Ežerūną", A. Jasilionis taps "Vyčio" strategu
Molėtų „Ežerūnas“ pasiekė susitarimą su prie komandos vairo praėjusį sezoną baigusiu vyriausiuoju treneriu Gintautu Vileita. Vileitos vadovaujama ekipa tik per plauką neišvedė
Gražiausias NKL finalų epizodas - čempioniškas skrydis (visas Top 10)
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ataka penktosiose finalo serijos rungtynėse tapo gražiausiu Mezon-NKL finalų epizodu.Greitoje atakoje marijampoliečių kapitonas Gintautas Matulis pakabino
Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
D.Anužio dėjimai tapo gražiausiais NKL pusfinalių epizodais
182 cm ūgio Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos gynėjas Deividas Anužis Mezon-NKL pusfinalio etape taip pasiskraidė, kad užėmė pirmąją vietą gražiausių etapo epizodų dešimtuke.Uostamiesčio

NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Krepšinio torentai (127) 09.07 15:25
Ką šiuo metu klausotės? (413) 09.04 12:39
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47