"Sūduva-Mantinga" nugalėjo šilutiškius, "Perlas" - "Telšius"

nklyga.lt
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo trečią pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės klubas svečiuose 99:84 (22:15, 33:20, 22:29, 22:20) susitvarkė su „Šilutės“ klubu.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams tai buvo jau antroji pergalė prieš šilutiškius per dvi dienas. Vakar namuose marijampoliečiai laimėjo 104:73.

Skirtingai nei vakarykštėse rungtynėse, šįkart Marijampolės ekipai esminiu tapo antrasis kėlinys. Po pirmojo kėlinio „Sūduva-Mantinga“ turėjo septynių taškų pranašumą (22:15), o po antrojo ketvirčio skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau (55:35).

Vėliau Roberto Kuncaičio auklėtiniai sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą, tačiau kardinaliai rungtynių eigos tai nepakeitė ir Marijampolės klubas šventė dar vieną pergalę.

Šiose rungtynėse sūduviečiams ne itin krito tolimi metimai. Kiltinavičiaus kariauna pataikė 7 tritaškius iš 24, kuomet varžovai pataikė trimis tolimais metimais daugiau.

Tiesa, šilutiškiai šįkart mažiau brangino kamuolį. Aikštės šeimininkai suklydo net 24 kartus, kuomet svečiai – 19.

Naudingiausiai Marijampolės komandos gretose rungtyniavo Evaldas Šaulys, kuris per 35 minutes pelnė 21 tašką (9/12 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Solidžiai rungtyniavo ir antrą savaitę komandoje leidžiantis amerikietis Kinu Rochfordas, kuris per 19 minučių spėjo pelnyti tiek pat taškų (8/12 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Marijampolės ekipai be traumuotų Mariaus Valukonio ir Aurimo Kiežos padėti vis dar negalėjo sergantis Antanas Udras.

„Šilutė“: Ulyssesas Thomasas 16, Aurelijus Pukelis 15, Arvydas Eitutavičius ir Simas Raupys po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 26, Evaldas Šaulys 21, Kinu Rochfordas 19, Dominykas Domarkas 11.

Molėtų „Ežerūnas“ (8-25) iškovojo kiek netikėtą pergalę Nacionalinejė krepšinio lygoje (Mezon-NKL) bei pakilo iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę Gintauto Vileitos auklėtiniai namuose 72:59 (10:18, 22:16, 17:9, 23:16) pranoko Kauno „Žalgirio“ dublerius (18-15).

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa iki šios nesėkmės buvo iškovojusi penkias pergalės iš eilės.

Molėtiškiai nesėkmingai pradėjo susitikimą ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 10:18, tačiau likę trys susitikimo ketvirčiai priklausė būtent šeimininkams.

Antrajame kėlinyje „Ežerūnas“ spurtavo 15:0 ir išsiveržė į priekį 28:20. Nors žalgiriečiai kurį laiką nepaleido varžovų toli į priekį, lemiamame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 14:2 bei įgiję dviženklę persvarą 59:45 privertė kauniečius pamiršti pergalę.

„Ežerūnas“: Eimantas Narušis 14 (8 atk. kam.), Raimundas Ambrulaitis 13, Dovydas Giedraitis ir Laurynas Kirlys po 12.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 20, Grantas Vasiliauskas ir Marius Valinskas po 9, Kristupas Žemaitis 8 (7 rez. perd.).

„Palangos“ (16-17) ekipa iškovojo sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 89:81 (14:21, 21:21, 23:16, 18:18, 13:5) nukovė Jonavos sporto klubą (8-25).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 18 sekundžių Tomas Milinskas dvitaškiu išlygino rezultatą (76:76). Per likusį laiką „Palanga“ suregzti sėkmingos atakos nesugebėjo, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime svečiai surengė spurtą 6:0 ir prasidėjus paskutinei minutei jau pirmavo 86:79. Varžovus į priekį paleidusi Jonavos ekipa atsitiesti nebespėjo ir buvo priversta susitaikyti su pralaimėjimu.

JSK: Lukas Grabauskas 18 (9 atk. kam.), Tomas Milinskas 15 (9 atk. kam.), Raimundas Žuklevičius ir Mintautas Bulanovas po 10.

„Palanga“: Antanas Bertašius 30 (10 atk. kam.), Aurimas Urbonas 23, Mantvydas Stašelis 15.

Vilniaus „Perlo“ (18-15) komandos penkių pralaimėjimų serijai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) atėjo galas.

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 69:62 (26:10, 13:28, 14:17, 16:17) įrodė pranašumą prieš „Telšių“ (21-12) krepšininkus.

Rungtynių būta permainingų, o sėkmingiau jas pradėjo vilniečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 16:2 bei pabėgo į priekį 23:8.

Antrajame ketvirtyje svečiai dar labiau padidino atotrūkį (34:17), tačiau atkarpą 23:5 laimėjusi Telšių ekipa persverė rezultatą 40:39.

Visgi po ilgosios pertraukos sąlygas ir vėl diktavo sostinės klubas, kuris spurtavo 12:2 bei ketvirtajame kėlinyje dar kartą įgijo dviženklį pranašumą 58:47.

Šeimininkai dar mėgino gelbėtis ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes prisivijo 58:64, tačiau užtikrintai paskutines minutes sužaidęs „Perlas“ išsaugojo pranašumą bei šventė pergalę.

Vakar vykusią šių klubų akistatą Vilniuje 76:68 laimėjo Augenijaus Vaškio auklėtiniai.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus (10 atk. kam.) ir Ignas Razutis po 14, Laurynas Kaveckis 10.

„Perlas“: Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius po 11, Yauhennas Massalskis ir Arnas Beručka po 10.

Artimiausi krepšinio statymai

Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
D.Anužio dėjimai tapo gražiausiais NKL pusfinalių epizodais
182 cm ūgio Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos gynėjas Deividas Anužis Mezon-NKL pusfinalio etape taip pasiskraidė, kad užėmė pirmąją vietą gražiausių etapo epizodų dešimtuke.Uostamiesčio
P.Šakinis lieka prie "Palangos" vairo
Šį sezoną prie „Palangos“ klubo vairo debiutavęs Povilas Šakinis ir toliau vadovaus šiai komandai.Oficialiai paskelbta, jog abi pusės susitarė dėl bendradarbiavimo
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
NKL čempionus į sostą vėl vedantis M.Kiltinavičius: „Laikėmės savo plano“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau šį ketvirtadienį antrus metus iš eilės gali iškovoti vietą finale. Suvalkiečiai šį vakarą svečiuose patiese Raseinių
NKL čempionai sunkiai laimėjo Raseiniuose, iki finalo skiria pergalė
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ iki antrojo Mezon-NKL pirmenybių finalo iš eilės trūksta tik vienos pergalės.Lygos čempionai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Raseiniuose 64:61 (19:16,
R.Vaišvila: „Svarbu, kad iš anksto nepradėtų matuotis medalių“
Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos vyr. treneris Rytis Vaišvila po Šakiuose iškovotos antrosios pergalės NKL pusfinalio serijoje prieš Šakių „Vyčio“
NKL: "Rasai" dramatiškai nusileido čempionams, klaipėdėčiai sutriuškino "Vytį"
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau pirmose pusfinalio serijos rungtynėse įsitikino, kad lengvų pergalių laikas baigėsi.Suvalkijos sostinės krepšininkai pusfinalio
NKL: "Vytis" ir "Nafta-Uni-Akvaservis" žengė į pusfinalį
Šakių „Vyčio“ krepšininkai padėjo tašką Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje.Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savų žiūrovų
"Sūduva-Mantinga" ir "Rasai" tiesiausiu keliu žengė į NKL pusfinalį (kiti rezultatai)
Raseinių „Rasai“ tiesiausiu keliu žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalį. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 85:62 (17:13, 24:19, 26:10, 18:20) nugalėjo
A.Kieža: „Pergalę turėjome iškovoti patys, varžovai jos neatidavė“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į kitą Mezon-NKL pirmenybių etapą, kuriame sūduviečiai susitiks su Raseinių „Rasais“.Šeštadienį reikalus
"Rasai" vos neprisižaidė su "Perlu", čempionai - per žingsnį nuo pusfinalio
Solidų pranašumą ketvirtajame kėlinyje turėję Raseinių „Rasai“ jį išbarstė, tačiau iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio
Kovingieji žemaičiai: "Telšius" į pergales veda tik vietiniai žaidėjai
„Žemaitējēs suostēnē“, – skelbia užrašas ties įvažiavimu į Telšius. Šio miesto krepšinio komanda patvirtinta tokį statusą. Nacionalinėje krepšinio
"Vytis" ir "Šilutė" perėmė namų aikštės pranašumą (kiti rezultatai)
Šakių „Vytis“ jau pirmosiose Mezon-NKL ketvirtfinalio rungtynėse perėmė namų aikštės pranašumą. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai Mažeikiuose 64:55 (14:16,
Gražiausius aštuntfinalio epizodus kūrė „Vyčio“ krepšininkai (VIDEO)
Gražiausiu Mezon-NKL aštuntfinalio etapo momentu išrinktas ne vienas epizodas, o visa efektingų dėjimų virtinė.Šakių „Vyčio“ krepšininkai rungtynių pradžioje
"Sūduva-Mantinga" draugiškose rungtynėse nugalėjo JSK
Atkrintamųjų varžybų laukianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ be rungtynių neliko. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienį vyko į Jonavą ir sužaidė draugišką mačą
NKL ketvirtfinalyje - "Perlas", "Vytis" ir "Šilutė", žalgiriečiai persvėrė serijos rezultatą
Ketvirtajame kėlinyje dominavęs Vilniaus „Perlas“ tiesiausiu keliu pateko į kitą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) etapą.Mindaugo Sakalausko auklėtiniai trečiose aštuntfinalio
Patarimus kitiems žalgiriečiams dalinantis K.Žemaitis: "Matosi jų tobulėjimas"
Kauno „Žalgirio“ dublerių kapitonas Kristupas Žemaitis praėjusią savaitę prisijungė prie jaunųjų žalgiriečių MVP klubo.Gynėjas tapo jau trečiuoju „Žalgirio-2“ žaidėju,
NKL atkrintamųjų starte pergales šventė favoritai
Galingas startinio penketo žaidimas padėjo pergalingai startuoti Kauno „Žalgirio-2“ komandai Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalyje.Tomo Masiulio ir Vido