"Vyčio" žygio nesustabdė ir "Mažeikiai" (visi rezultatai, rungtynių aprašymai)

Šakių „Vyčio“ (22-7) komanda nors ir nelengvai, bet pratęsė pergalių seriją iki dvylikos. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai svečiuose 65:64 susitvarkė su „Mažeikiais“ (21-8).

Laimėję šį mačą šakiškiai užkopė į antrąją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinės lentelės poziciją.

Kaip ir buvo galima tikėtis, visą mačą dvi pajėgios NKL komandos kovojo įnirtingai. Pirmoje rungtynių pusėse mažeikiškiai sugebėjo įgauti persvarą (21:13), kuri greitai tapo dviženkle – 34:21. Vis tik prabilti sugebėjo Dominykas Domarkas, Ernestas Serkevičius bei Vidmantas Sragauskis, tad skirtumas sumažėjo iki 6 taškų – 30:36.

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ ėmė demonstruoti geresnį žaidimą bei rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė – 41:39. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes šakiškiai turėjo 4 taškų persvarą (59:55), taiklus buvo ir Ignas Vaitkus, bet atsikvėpti laiko nebuvo. Kostas Jonuška smeigė tritaškį, vėliau ir dar vieną, o Arvydas Gydra pataikė baudų metimus – 63:65. Liko 15 sekundžių, per jas K.Jonuška po D.Domarko pražangos dar spėjo pataikyti vieną baudą, tad „Vytis“ išnešė sveiką kailį – 65:64.

„Vytis“: Ignas Vaitkus 15, Paulius Beliavičius ir Dominykas Domarkas – po 13, Karolis Brusokas 10 (10 atk. kam., 8 išpr. praž.).

„Mažeikiai“: Kostas Jonuška 18, Šarūnas Vingelis 15, Evaldas Šaulys 11, Deividas Kumelis 8 (9 atk. kam.).

„Delikatesas“ pirmą kartą šį sezoną nugalėjo Jonavos klubą

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame reguliaraus sezono etape iškovojo Joniškio „Delikateso“ (10-19) krepšininkai, kurie penktadienį išvykoje 75:66 (28:22, 15:16, 13:7, 19:21) pirmą kartą šį sezoną įveikė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (13-15) žaidėjus.

Tai jau buvo pirmoji Kęstučio Naruševičiaus auklėtinių nesėkmė tarpusavio rungtynėse su „Delikateso“ ekipa. Prieš tai dvi pergales pirmajame reguliaraus sezono etape iškovojo jonaviečiai.

Rungtynėse Jonavoje pirmieji į priekį šovė „Delikateso“ krepšininkai, kurie palaikė aukštą žaidimo spartą ir išsiveržė į priekį (2:6). Iki ketvirčio vidurio žaidimas išsilygino ir rezultatas tapo lygus (15:15). Antroje ketvirčio dalyje Darius Griškėnas su komandos draugų pagalba padidino pranašumą iki 6 taškų (22:28).

Antrajame kėlinyje kelis sykius agresyviau puolime sužaidęs puolime Lukas Grabauskas baudų metimais priartino „Petrochemą-Dexterą“ prie svečių (29:30). Visgi tiksliau ir greičiau puolime žaidę Roberto Stankevičiaus auklėtiniai dar sykį pabėgo į priekį (33:41). Iki didžiosios pertraukos šeimininkai tik nežymiai sumažino savo atsilikimą (38:43).

Trečiajame ketvirtyje „Petrochemos-Dexteros“ puolimas sustojo ir sėkmingiau rungtyniavę „Delikateso“ žaidėjai ėmė didinti pranašumą prieš šeimininkus. Po trijų kėlinių svečiai susikrovė 11 taškų persvarą (45:56).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų situacija tapo dar prastesnė – likus žaisti 3 minutes „Delikatesas“ nutolo per rekordinį pranašumą (54:67). Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ puolimą ėmė gaivinti tritaškius pataikę Vytautas Kružikas ir Ričardas Verbickas (60:69).

Po dar kelių sunkių šio tandemo metimų ekipas skyrė tik penki taškai (64:69). Tiesa, per likusią minutę puolimę klydę šeimininkai pergalės išplėšti nepajėgė.

„Petrochema-Dextera“: Vytautas Kružikas 14, Henrikas Vorotnikovas 12 (9 atk. kam.), Ričardas Verbickas ir Lukas Grabauskas po 10 (10/11 baudų).

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 22, Rokas Čepanonis 18, Šarūnas Kulevičius 14.

„Sūduva-Mantinga“ namuose pasivaikščiojo su „Perlu-MRU“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-4) NKL pirmenybėse šventė nesudėtingą pergalę. Didžiąją rungtynių dalį abejose aikštelės pusėse dominavę suvalkiečiai namuose 96:60 neturėjo jokių problemų su Vilniaus „Perlo-MRU“ (16-13) ekipa.

Suvalkijos sostinės ekipos krepšininkai savo padėties šeimininkais galėjo jaustis jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių. Dažnai vaikiškai klydę Arvydo Gronskio auklėtiniai nesugebėjo ne tik apsiginti, bet ir sėkmingai užpulti – po Mariaus Valukonio dėjimo skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (17:6).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė – „Perlo-MRU“ krepšininkai ir toliau klimpo sūduviečių gynyboje, o pastarųjų persvara vis dar augo – po tolimo Dovio Bičkauskio metimo ji išaugo iki trisdešimties taškų ir mačo nugalėtojai sirgaliams klausimų nebekėlė (58:28).

„Perlo-MRU“ krepšininkai šiose rungtynėse paskendo savo pačių klaidose – vilniečiai suklydo 23 kartus, kuomet marijampoliečiai padarė 17 klaidų.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose sėkmingiausias sezono rungtynes sužaidė puolėjas Ignas Labutis. Marijampolietis per 21 minutę pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 18, Donatas Sabeckis ir Aurimas Kieža po 14, Ignas Daukšys 9.

„Perlas-MRU“: Tomas Galeckas 13, Lukas Kvedaravičius 10, Arnas Beručka 9.

Stulbinantis B.Bagdonavičiaus pasirodymas atvedė „Lietkabelį-2“ į pergalę

Antrąją pergalę per trejas rungtynes iškovojo NKL autsaideriai Panevėžio „Lietkabelio-2“ (5-24) krepšininkai, kurie namuose 85:82 (20:13, 13:22, 20:22, 23:19, 9:6) nugalėjo Raseinių „Rasus“ (9-19).

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 7 sekundėms, šeimininkai turėjo minimalų pranašumą (83:82), kurį vienu taikliu baudos metimu metrukus padvigubino (84:82).

Raseiniškiai dar turėjo šansą, tačiau lemiamoje atakoje Žydrūnas Kelys prarado kamuolį, o prie baudų metimų linijos stojęs Darius Marcinkevičius dar vienu taikliu baudų metimu įtvirtino savo komandos pergalę.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Benas Bagdonavičius. Puolėjas per 41 minutę pelnė 32 taškus (10/14 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud. met.), atkovojo 12 ir perėmė 5 kamuolius ir surinko net 48 naudingumo balus.

„Lietkabelis-2“: Benas Bagdonavičius 32, Tadas Buinauskas 17, Darius Marcinkevičius 15.

„Rasai“: Vilius Šumskis ir Valdemaras Savostjanovas po 18, Gabrielis Motonas ir Darius Gricius po 12.

Čempionai dar pirmajame kėlinyje nokautavo „Šilutę“

Tryliktą pergalę NKL pirmenybėse įsirašė Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (13-16). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 94:78 (37:11, 18:26, 14:16, 25:25) nepaliko vilčių „Šilutei“ (12-17).

Klaipėdiečiams tai buvo antra pergalė iš eilės, po prieš tai patirtų trijų nesėkmių paeiliui.

Visi taškai ant i šiose rungtynėse buvo sudėti dar pirmajame kėlinyje, kurį šeimininkai pradėjo 26:6, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 37:11. Nors vėliau skirtumas tarp komandų nebebuvo toks didelis, tačiau klaipėdiečiai ramiai išsaugojo pergalingą pranašumą iki mačo pabaigos.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Laurynas Beliauskas 17, Deividas Keburys 16, Viktoras Chodosovskis 14, Aidas Einikis 12.

„Šilutė“: Modestas Žauneriūnas 17, Tomas Lekūnas 16, Aurelijus Pukelis 13 (9 atk. kam.)

Išretėjusius palangiškius pranokusi "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo bronzos
Dar vienoje atkaklioje „7bet-NKL“ bronzinės serijos akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri išvykoje 81:76 (22:17, 22:16, 12:23, 25:20) įrodė pranašumą
Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Žaidimą kontroliavusi Šeškaus kariauna laimėjo Mažeikiuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (10-15) komanda, kuri svečiuose 79:62 (24:23, 22:13, 17:11, 16:15) įveikė Mažeikių
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (18-8) pergalingai pašventino savo naująjį pavadinimą bei namų arenos parketą.Nedo Pacevičiaus ekipa sostinėje 104:78 (26:21, 30:23,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Paliukėnas buvo arti trigubo dublio, o mažeikiškiai dramatiškai palaužė "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iš patiriamos duobės ir toliau sunkiai lipa Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-11). Aukštaičiai išvykoje
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
"Neptūnas" išplatino rasistinius veiksmus smerkiantį pareiškimą
Klaipėdos „Neptūno” klubas, reaguodamas į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie mūsų klubo fano galimo rasistinio išpuolio prieš Mažeikių komandos žaidėją,
Tritaškių salvę paleidusio Tubelio klaida vos nekainavo "Neptūnui" pergalės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susigrūmė du į šeštąją vietą nusitaikę klubai. Klaipėdos „Neptūnas“ (11-12) savo arenoje 91:89 (21:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)