"Vytautą" Rumunijoje pražudė klaidos ir aikštelės šeimininkų tritaškiai

Autorius: Kvitrina.com.
Lapkričio 16 d. Prienų – Birštono „Vytauto“ viešnagė Rumunijoje baigėsi antausiu. Po lengvos pergalės Prienuose (99:61) Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nesugebėjo įveikti BC „Mures“ komandos jos tvirtovėje. Aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 109:101 (25:26, 35:20, 19:18, 37:30).

Rungtynes Prienų – Birštono krepšininkai pradėjo užtikrintai ir po Artūro Valeikos, Tomo Delininkaičio bei  Sauliaus Kulviečio taiklių metimų įgijo 7 taškų persvarą (1:8). Tokia smagi pradžia pakišo koja V. Šeškaus kariaunai. Jie pralaimėjo dviejų minučių atkarpą 0:9  ir aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (10:8). Tiesa, vėliau žaidimas išsilygino. Visgi, „Vytauto“ krepšininkai sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį (25:26).

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų – Birštono krepšininkai buvo pasiusti į nokdauną. Aikštelės šeimininkai vieno po kito siuntė tritaškius į „Vytauto“ krepšį ir kėliniui įpusėjus jau turėjo 16 taškų persvarą (47:31). Dar po kelių minučių „Mures“ krepšininkų persvara šoktelėjo iki 23 taškų (60:37). Kėlinio pabaigoje „Vytautui“ pavyko spurtuoti ir sumažinti skirtumą iki 14 taškų (60:46).

Atrodė, kad komanda atsikvošėjo po nokdauno. Ir nors trečiojo kėlinio pradžioje vėl pasipylė klaidos ir Prienų – Birštono komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 11 taškų (60:49). Bet perimti iniciatyvos į savo rankas „Vytauto“ krepšininkams nepavyko. Užtat vėl aikštelėje šėlo „Mures“ krepšininkai, kurie savo pranašumą padidino iki 20 taškų (71:51). Tiesa, kėlinio pabaigoje Mindaugas Kupšas sėkmingai užbaigdavo atakas ir po trijų kėlinių komandas skyrė 15 taškų (79:64).

Ketvirtojo kėlinio pradžia suteikė vilčių, kad komanda dar gali pakovoti dėl pergalės. Pauliaus Ivanausko dvitaškis ir Regimanto Minioto tritaškis sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (79:69). Deja, aikštelės šeimininkų tolimoji artilerija vėl padidino skirtumą iki 17 taškų (90:73). „Vytauto“ komanda surengė dar vieną spurtą ir Vytenis Čižauskas vėl įžiebė viltį (96:88). Deja, paskutines trys rungtynių minutes netapo proveržiu. Aikštelės šeimininkai neišleido iniciatyvos ir šventė pergalę rezultatu 109:101.

„Vytauto“ komandoje sublizgėjo Vytenis Čižauskas. Įžaidėjo sąskaitoje 20 taškų. 17 taškų į varžovų krepšį pelnė Tomas Delininkaitis, 14 – Artūras Valeika, 13 – Martynas Linkevičius, 12 – Mindaugas Kupšas.

"Nevėžis" įveikė Rusijos klubą ir užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės etape
FIBA Europos taurės turnyre Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai toliau demonstruoja puikų žaidimą. Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose 86:75 (23:18, 27:17, 19:31, 17:9) antrą
"Nevėžis" FIBA Europos taurėje su kaupu atsirevanšavo portugalams
Kėdainių "Nevėžis" (2/2) įspūdinga pergale pradėjo FIBA Europos taurės antrąjį ratą ir sustiprino pozicijas kovoje dėl patekimo į kitą etapą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų
"Iš arti": V. Šeškus aprodo "Vytauto" teritorijas (nuotaikingas video)
Jeigu važiuotumėte į Prienus ir ieškotumėte gido, į ką reikėtų kreiptis? Krepšinio gerbėjams į galvą ateitų tik viena pavardė – Virginijus Šeškus.Prienų–Birštono
"Nevėžis" namuose nusileido Danijos čempionams
"Nevėžis" namuose nusileido Danijos čempionams (1)
Kėdainių "Nevėžio" (1/2) komanda FIBA Europos taurės turnyre patyrė antrą pralaimėjimą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo aikštėje 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) nusileido
Iš aikštės žaidėjus išsivedęs V.Šeškus pasmerkė komandą techniniam pralaimėjimui
Skandalą Estijoje sukėlė rungtynių arbitrų sprendimais neapsikentęs ir įtampos neatlaikęs Prienų - Birštono "Vytauto" komandos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus.Prieniškiai
R.Cvirka: "Danai - pavojingi, jie turi žaidėjus, galinčius kurti"
Šįvakar, prieš rytdienos FIBA Europos taurės B grupės rungtynes su svečiais iš Danijos – Orhuso „Bakken Bears“ (1/1), Kėdainių „Nevėžis“ (1/1),
D.Dulkys svariai prisidėjo prie pirmosios pergalės FIBA Europos taurės turnyre
Pirmą pergalę FIBA Europos taurės E gruėje iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo BBSK (1/1) komanda.Trečiadienį Turkijos klubas namie 81:69 (22:22, 19:17, 26:19, 14:11) įveikė Sofijos
"Nevėžis" pirmąją pergalę iškovojo minimaliu skirtumu palauždamas rusus
Pirmą pergalę po itin atkaklios kovos FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Kėdainių "Nevėžis (1/1).Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu 84:83 (12:17,
"Žalgiris" nepagailėjo "Vytauto" krepšininkų (A.White'o dėjimų video)
Tarp dvejų Eurolygos rungtynių įsiterpusiame „Betsafe–LKL“ mače Kauno „Žalgirio“ komanda neturėjo daug vargo. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai
"Nevėžis" žygį FIBA Europos taurėje pradėjo nesėkme Portugalijoje
Pralaimėjimu kovas FIBA Europos taurėje pradėjo Kėdainių „Nevėžis“ (0/1), kuris Portugalijoje 83:88 (31:31, 18:17, 14:18, 20:22) nusileido Lisabonos „Benfica“ (1/0)klubui.Pirmąjame
R.Kariniausko klubas sutriuškino tragiškai žaidusio D.Dulkio ekipą
FIBA Europos taurės E grupės pirmajame mače susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Vaido Kariniausko atstovaujamas Klužo-Napokos U-BT klubas Rumunijoje 90:69
E.Kairys naudingu žaidimu prisidėjo prie komandos pergalės Ukrainoje
Evaldas Kairys žaidė naudingai, o jo atstovaujama Stambulo "Buyukcekmece Demin Insaat" (1/0) komanda pergale pradėjo FIBA Europos taurės turnyrą.Turkijos ekipa G grupėje išvykoje
Pasvaliečiai atsibudo mačo pabaigoje ir palaužė "Vytautą" (komentarai)
Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3/2) iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Net 14 taškų turėtą
Dėl FIBA Europos taurės kovos "Nevėžis" ir du lietuviai kituose klubuose
Naujajame FIBA Europos taurės turnyro sezone matysime tris lietuviškus akcentus. Atranką įveikė Kėdainių „Nevėžis“ ir du klubai su Lietuvos krepšininkais.Kėdainiečiai
"Lietkabelis" nesunkiai įveikė "Vytautą" ir lieka nepralaimėjęs (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame
Sezoną tragiškai pradėjęs "Vytautas" rado naują rėmėją
Gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė „Aviva Lietuva“ tapo Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšinio klubo rėmėja. Įmonė skyrė paramą klubo 2017–2018
V.Čižauskas siautėjo, tačiau stipresnė buvo E.Kairio komanda
FIBA Europos taurės atrankos turnyro antrajame etape susitiko dvi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Vytenio Čižausko atstovaujamas Tartu "Ulikool" (Estija)
"Nevėžis" sutriuškino svečius iš Kipro ir yra viena koja FIBA Europos taurės varžybose
Kėdainių "Nevėžis" - per žingsnį nuo FIBA Europos taurės pagrindinio turnyro. Trečiadienį Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose net 90:60 (24:16, 26:14, 20:10, 20:20) sutriuškino
Puikaus D.Dulkio žaidimo pergalei nepakako
Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo BBSK komanda panaikino didelį skirtumą, tačiau FIBA Europos taurės atrankos turnyro antrojo etapo atsakomajame mače patyrė nesėkmę.Trečiadienį Stambulo klubas
G.Maceina grįžta į gimtuosius Prienus (V.Šeškaus komentaras)
Gediminas Maceina grįžta į gimtinę. Patyręs krepšininkas papildė Prienų–Birštono „Vytauto“ gretas ir sekmadienį turėtų debiutuoti šio sezono „Betsafe–LKL“
"Nevėžis" Bulgarijoje iškovojo įspūdingą pergalę ir tęsia kovą atrankos turnyre
Kėdainių "Nevėžio" ekipa pademonstravo įspūdingą žaidimą ir pratęsė kovą dėl patekimo į FIBA Europos taurės turnyrą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai atsakomose rungtynėse net 91:62
Didžiulį pranašumą išbarstę "Šiauliai" vos neprisižaidė Prienuose (komentarai)
Pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo antroje mačo dalyje strigusi „Šiaulių“ ekipa. Antano Sireikos auklėtiniai išbarstė 21 taško
"Vytautą" sutriuškino svečiai iš Olandijos, Čempionų lygoje prieniškiai nežais
Skaudžia nesėkme pasirodymą kvalifikacijos į FIBA Čempionų lygos turnyrą pirmajame etape baigė Prienų-Birštono "Vytauto" klubas.Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savo žiūrovų
„Nevėžis“ nesėkme pradėjo atranką į FIBA Europos taurę
Kėdainių „Nevėžio“ komanda pralaimėjimu pradėjo atranką į FIBA Europos taurę ir namie 76:81 (24:22, 17:21, 18:24, 17:14) nusileido Samokovo „Rilski Sportist“ klubui.Atsakomąjį
"Vytautas" patiesė namie žaidusį "Nevėžį"
Rugsėjo 4 d. Prienų – Birštono „Vytauto“ komanda Kėdainiuose žaidė antrąsias keturių komandų turnyro rungtynes su aikštelės šeimininkais „Nevėžio“
"Neptūnas" Kėdainiuose sutriuškino "Vytautą" (K.Maksvyčio komentaras)
Klaipėdos „Neptūnas“ „Kėdainiai CUP‘2017“ turnyrą pradėjo užtikrinta pergale – 32 taškų skirtumu - 95:63 (34:14, 19:21, 26:14, 16:14) nukovė Prienų-Birštono
"Nevėžis" sužinojo varžovus atrankoje į FIBA Europos taurės turnyrą
Kėdainių "Nevėžio" klubas sužinojo savo būsimus varžovus kovoje dėl patekimo į pagrindinį FIBA Europos taurės turnyro etapą.Miunchene ištraukti burtai kėdainiečius pirmojo
"Nevėžis" pirmą kartą siekia dalyvauti Europos turnyre
Kėdainių „Nevėžis“ nepraranda vilties ateinantį sezoną dalyvauti FIBA Europe Cup turnyre.Pasibaigus 2016-2017 metų krepšinio sezonui, Kėdainių „Nevėžis“ gavo pasiūlymą

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45