"Vytautas" panaikino didžiulį skirtumą ir pirmą pusfinalio mačą pralaimėjo nedaug

Prienų -Birštono „Vytauto“ krepšininkai Taline žaidė pirmąsias BBL pusfinalio rungtynes su „Kalev/Cramo“ komanda. Deja, iškovoti pergalę, nežiūrint į Tomo Delininkaičio tolimus šūvius ir sėkmingą Tado Klimavičiaus žaidimą, Virginijaus Šeškaus kariaunai nepavyko.

Prastai sužaista pirmoji rungtynių pusė (51:37) sugadino daug nervinių ląstelių komandos sirgaliams. Ir tik proveržis trečiojo kėlinio antroje pusėje leido „Vytautui“ gan sėkmingai išsikapstyti iš gan gilios duobės - estai šventė pergalę rezultatu 94:88 (24:20, 27:17, 18:26, 25:25).

„Vytautas“ per pirmąją kėlinio minutę taip ir nesurado kelių link aikštelės šeimininkų krepšio. „Kalev/Cramo“ krepšininkai pelnė pirmuosius taškus (2:0) Tiesa, į jų dvitaškį Regimantas Miniotas atsakė tritaškių (2:3). Aikštelės šeimininkai atsakė tolimu metimu, o Artūras Valeika nesugebėjo įmesti iš po krepšio ir „Vytautas“ gavo taškus į savo krepšį (7:3). Vytenis Lipkevičius  pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki vieno taško (7:6).Vytenis Čižauskas prametė metimą ir jį pakeitė Darius Gvezdauskas. Bet ir jis iškart suklydo ir aikštelės šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą (11:6). „Vytautui“ žaidimas nesiklijavo. Tadas Klimavičius pakeitė Artūrą Valeiką, Regimantas Miniotas vėl prašovė. Padėtį gelbėti ėmėsi Tomas Delininkaitis, pataikęs tolimą metimą (13:11). Bet kaip nesistengė Virginijaus Šeškaus auklėtiniai žaidimas nesiklijavo. Kėlinio pabaigoje „Kalev/Cramo“ komanda įgijo 7 taškų pranašumą ir tik Tomo Delininkaičio dar vienas tritaškis sumažino skirtumą iki 4 taškų (24:20).

Kėlinio pradžioje du iš eilės Tomo Delininkaičio tritaškiai(28:26) privertė Estijos komandos trenerį paimti minutės pertraukėlę. Po jos aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir įgijo 10 taškų persvarą (36:26). Dabar jau minutę turėjo paimti Virginijus Šeškus, bet jinai nepadėjo. „Vytauto“ metimai skriejo toliau į padangę, o aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 12 taškų (40:28). Darius Gvezdauskas sugebėjo prisitaikyti ir įmetė tritaškį (42:33), sumažindamas skirtumą iki 9 taškų (42:33). Bet priartėti prie varžovų „Vytauto“ komandai nepavyko ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 14 taškų (51:37).

Per pirmąsias dvi minutes aikštelės šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 15 taškų (60:45). Ir tik tada „Vytauto“ krepšininkai pradėjo rodyti pirmus atsigavimo daigus. Likus iki kėlinio pabaigos 4 min. Tomas Delininkaitis eiliniu tritaškiu sumažino skirtumą iki 7 taškų (64:57). Ir nors kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 9 taškų, Regimantas Miniotas tolimu metimu sumažino skirtumą iki 6 taškų (69:63).

Kai kėlinio pradžioje Martynas Linkevičius įsūdė tritaškį ir komandos skyrė tik 3 taškai, pasirodė, jog „Vytautas“ dar gali užsikabinti kovoje dėl pergalės pirmose pusfinalio rungtynėse (69:66). Deja, toks scenarijus žlugo. Aikštelės šeimininkai sugebėjo išlaikyti iniciatyvą savo rankose ir neleido Virginijaus Šeškaus auklėtiniams persverti rezultato savo naudai. Visą laiką „Kalev/Cramo“ krepšininkai buvo šiek tiek geresni. Keletą kartų skirtumas buvo pasiekęs 10 taškų, bet „Vytautas“ surasdavo progų jį sumažinti iki 5-7 taškų. Likus iki rungtynių pabaigos apie pusės minutės vytenis Lipkevičius tritaškiu sumažino skirtumą iki 5 taškų (91:86). „Vytautas“ turėjo progą dar sumažinti atsilikimą, bet Vytenis Lipkevičius nepataikė dvitaškio, o Regimanto Minioto perdavimas buvo netaiklus. Tašką rungtynės pastatė Tadas Klimavičius ir „Vytautas“ prieš atsakomąsias rungtynes atveža namo 6 taškų minusinį krepšelį.

"Kalev/Cramo": Branko Mirkovičius (7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.) ir Erikas Keedusas po 17, Cedrickas Simmonsas (6/6 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Vitalijus Liutičius (6 atk. kam.) po 16.

"Vytautas": Tomas Delininkaitis 24 (6/9 trit., 3 per. kam., 5 kl.), Tadas Klimavičius 18 (9/11 dvit.), Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Darius Gvezdauskas (1/6 trit.) po 11.

"Vytautas" išsivežė pergalę iš Šiaulių
Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate Prienų – Birštono „Vytauto“ (4/1) ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę.Ketvirtajame kėlinyje dominavę
Tritaškiais varžovus žudęs "Vytautas" iškovojo pirmą pergalę LKL
Iš pralaimėjimų liūno 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone išbrido Prienų-Birštono „Vytauto“ (1/9) ekipa.Virginijaus Šeškaus
"Pieno žvaigždžių" pergalė BBL - 48 taškų skirtumu
Pasvalio "Pieno žvaigždės" (3/0) Baltijos krepšinio lygoje nne tik žygiuoja be nesėkmių, bet ir iškovojo pergalę net 48 taškų skirtumu.Rimanto Grigo auklėtiniai
"Šiauliai" Latvijoje patyrė pirmą nesėkmę BBL
Trečiadienį pirmą nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate patyrė "Šiaulių" (2/1) krepšininkai.Antano Sireikos auklėtiniai Latvijoje po gana atkaklios kovos
"Vytautas" siautėja BBL čempionate - sutriuškino svečius iš Latvijos
Trečiajame kėlinyje 20 taškų pranašumą susikrovę Prienų – Birštono „Vytauto“ (3/1)krepšininkai sugrįžo į pergalių kelią Baltijos krepšinio
Prienuose laimėję "Juventus" krepšininkai paliko "Vytautą" be pergalių (komentarai)
Utenos „Juventus“ (2/8) ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengę Žydrūno Urbono auklėtiniai
"Pieno žvaigždės" išsivežė triuškinančią pergalę iš Latvijos
Aštuoni „Pieno žvaigždžių“ (2-0) krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, į komandą sugrįžęs Trevonas Hughesas buvo rezultatyviausias ir Pasvalio ekipa
Iš aikštės žaidėjus išsivedęs V.Šeškus pasmerkė komandą techniniam pralaimėjimui
Skandalą Estijoje sukėlė rungtynių arbitrų sprendimais neapsikentęs ir įtampos neatlaikęs Prienų - Birštono "Vytauto" komandos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus.Prieniškiai
"Šiauliai" sutriuškino svečius iš Latvijos
Labai lengvą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo be pralaimėjimų žiangentis "Šiaulių" (2/0) klubas.Antano Sireikos auklėtiniai savo žiūrovų
E.Žukausko vedamas "Vytautas" išsivežė pergalę iš Estijos
Fantastiškai lemiamą ketvirtį sužaidusi Prienų - Birštono "Vytauto" (2/0) komanda Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo antrą pergalę.Virginijaus
"Juventus" iškovojo pirmą pergalę ir LKL
Trečiadienį iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre, Utenos „Juventus“ (1/8) komanda šeštadienį sirgalius pradžiugino laimėjimu ir Lietuvos krepšinio
"Pieno žvaigždės" BBL startavo labai sunkia pergale
Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pergalingai startavo dar vienas Lietuvos klubas - Pasvalio "Pieno žvaigždės" (1/0).Rimanto Grigo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje tik paskutinę
"Vytautas" iškovojo pirmą pergalę šį sezoną
Prienų-Birštono "Vytautas" tik spalio pabaigoje iškovojo pirmą pergalę šio sezono oficialiose rungtynėse.Trečiadienį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai
"Šiauliai" BBL pirmenybes pradėjo sutriuškindami Baltarusijos čempionus
Šiaulių "Šiaulių" (1/0) klubas Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate startavo lengva pergale.Antano Sireikos auklėtiniai A grupės rungtynėse namuose be vargo 94:78
Pergalės skonio dar nepajutęs "Vytautas" atsisveikino su dviem užsieniečiais
Kelio į pergales nerandantis Prienų–Birštono „Vytautas“ imasi permainų – komanda atsisveikina su dviem žaidėjais.„Betsafe–LKL“ čempionate dar nelaimėjusi
"Iš pusės žodžio" susikalbėti bando "Vytautas"
„Braliukai“ – taip dažnai vadiname savo kaimynus latvius. Ar yra lengva susikalbėti su savo kaimynais? O jeigu vienam iš jų yra uždėtos ausinės ir jis gali tik skaityti iš
Savaitės interviu: tėvo ir sūnaus Šeškų pasakojimas (video)
Edvinas Šeškus vėl mėgaujasi krepšiniu, ir tai daro savo tėvo treniruojamoje komandoje.Tris sezonus Vilniaus „Lietuvos rytui“ priklausęs, bet prie komandos nepritapęs
LKL žaidėjų nestabdys: rungtynių per FIBA langus nebus
Lietuvos krepšinio lyga nusprendė nevykdyti „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių per pertrauką, skirtą tarptautinėms varžyboms, ir atliko tvarkaraščio pakeitimus.Pasitarus
"Vytauto" gretas sustiprino Ukrainos rinktinės gynėjas, grįžo trenerio sūnus
Penkiais pralaimėjimais „Betsafe–LKL“ čempionatą pradėjęs Prienų–Birštono „Vytautas“ paskelbė apie du naujokus.Komandą papildė Ukrainos rinktinės gynėjas
"Lietuvos rytas" išvargo pergalę Prienuose
Martynas Echodas buvo neatpažįstamas, o Vilniaus „Lietuvos ryto“ (4/1) klubas tik po sunkios kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Vilniečiai
M.Mažeika debiutavo Estijoje, pergalei finalo dalyvių mače prireikė pratęsimo
Ketvirtadienį startavusiose Estijos krepšinio pirmenybėse atidarymo mače susitiko dvi praėjusio sezono dalyvės, o rungtynės pateisino lūkesčius.Čempiono titulą ginantis Talino "Kalev/Cramo"
"Neptūnas" tęsia pergalių seriją - svečiuose patiesė "Vytautą" (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai tęsia pergalingą žygį Lietuvos krepšinio lygos („LKL-Betsafe“) čempionate – Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prienuose rezultatu
Įspūdingą atkarpą laimėję dzūkai Prienuose patiesė "Vytautą" (komentarai)
Lemiamu rungtynių metu sėkmingai žaidusi Alytaus „Dzūkijos“ (1/2) ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Visą mačą lygiai žaidę alytiškiai
Estijos čempionai su M.Mažeika FIBA Čempionų lygoje nežais
Talino "Kalev/Cramo" komandai, kurios garbę gina Martynas Mažeika pritrūko paskutinio žingsnio iki patekimo į pagrindinį FIBA Čempionų lygos turnyrą.Atsakomose atrankos turnyro
Talino klubas su M.Mažeika palaužė Vengrijos čempionus
Talino "Kalev/Cramo" klubas su Martynu Mažeika tęsia pasirodymą FIBA Čempionų lygos atrankos turnyre.Sekmadienį Estijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje po permainigos kovos 78:71
Estijos čempionai su M.Mažeika žengė pirmą žingsnį Čempionų lygos link
Martyno Mažeikos atstovaujamas Talino "Kalev/Cramo" klubas vienu žingsneliu priartėjo prie tikslo - žaisti FIBA Čempionų lygoje.Estijos čempionai atsakomose atrankos rungtynėse namuose 78:81
"Vytautas" FIBA Čempionų lygos atranką pradėjo sunkia pergale Olandijoje
Prienų - Birštono "Vytauto" komanda žengė didelį žingsnį FIBA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo link.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmose oficialiose sezono