"Vytautas" panaikino didžiulį skirtumą ir pirmą pusfinalio mačą pralaimėjo nedaug

Prienų -Birštono „Vytauto“ krepšininkai Taline žaidė pirmąsias BBL pusfinalio rungtynes su „Kalev/Cramo“ komanda. Deja, iškovoti pergalę, nežiūrint į Tomo Delininkaičio tolimus šūvius ir sėkmingą Tado Klimavičiaus žaidimą, Virginijaus Šeškaus kariaunai nepavyko.

Prastai sužaista pirmoji rungtynių pusė (51:37) sugadino daug nervinių ląstelių komandos sirgaliams. Ir tik proveržis trečiojo kėlinio antroje pusėje leido „Vytautui“ gan sėkmingai išsikapstyti iš gan gilios duobės - estai šventė pergalę rezultatu 94:88 (24:20, 27:17, 18:26, 25:25).

„Vytautas“ per pirmąją kėlinio minutę taip ir nesurado kelių link aikštelės šeimininkų krepšio. „Kalev/Cramo“ krepšininkai pelnė pirmuosius taškus (2:0) Tiesa, į jų dvitaškį Regimantas Miniotas atsakė tritaškių (2:3). Aikštelės šeimininkai atsakė tolimu metimu, o Artūras Valeika nesugebėjo įmesti iš po krepšio ir „Vytautas“ gavo taškus į savo krepšį (7:3). Vytenis Lipkevičius  pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki vieno taško (7:6).Vytenis Čižauskas prametė metimą ir jį pakeitė Darius Gvezdauskas. Bet ir jis iškart suklydo ir aikštelės šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą (11:6). „Vytautui“ žaidimas nesiklijavo. Tadas Klimavičius pakeitė Artūrą Valeiką, Regimantas Miniotas vėl prašovė. Padėtį gelbėti ėmėsi Tomas Delininkaitis, pataikęs tolimą metimą (13:11). Bet kaip nesistengė Virginijaus Šeškaus auklėtiniai žaidimas nesiklijavo. Kėlinio pabaigoje „Kalev/Cramo“ komanda įgijo 7 taškų pranašumą ir tik Tomo Delininkaičio dar vienas tritaškis sumažino skirtumą iki 4 taškų (24:20).

Kėlinio pradžioje du iš eilės Tomo Delininkaičio tritaškiai(28:26) privertė Estijos komandos trenerį paimti minutės pertraukėlę. Po jos aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir įgijo 10 taškų persvarą (36:26). Dabar jau minutę turėjo paimti Virginijus Šeškus, bet jinai nepadėjo. „Vytauto“ metimai skriejo toliau į padangę, o aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 12 taškų (40:28). Darius Gvezdauskas sugebėjo prisitaikyti ir įmetė tritaškį (42:33), sumažindamas skirtumą iki 9 taškų (42:33). Bet priartėti prie varžovų „Vytauto“ komandai nepavyko ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 14 taškų (51:37).

Per pirmąsias dvi minutes aikštelės šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 15 taškų (60:45). Ir tik tada „Vytauto“ krepšininkai pradėjo rodyti pirmus atsigavimo daigus. Likus iki kėlinio pabaigos 4 min. Tomas Delininkaitis eiliniu tritaškiu sumažino skirtumą iki 7 taškų (64:57). Ir nors kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 9 taškų, Regimantas Miniotas tolimu metimu sumažino skirtumą iki 6 taškų (69:63).

Kai kėlinio pradžioje Martynas Linkevičius įsūdė tritaškį ir komandos skyrė tik 3 taškai, pasirodė, jog „Vytautas“ dar gali užsikabinti kovoje dėl pergalės pirmose pusfinalio rungtynėse (69:66). Deja, toks scenarijus žlugo. Aikštelės šeimininkai sugebėjo išlaikyti iniciatyvą savo rankose ir neleido Virginijaus Šeškaus auklėtiniams persverti rezultato savo naudai. Visą laiką „Kalev/Cramo“ krepšininkai buvo šiek tiek geresni. Keletą kartų skirtumas buvo pasiekęs 10 taškų, bet „Vytautas“ surasdavo progų jį sumažinti iki 5-7 taškų. Likus iki rungtynių pabaigos apie pusės minutės vytenis Lipkevičius tritaškiu sumažino skirtumą iki 5 taškų (91:86). „Vytautas“ turėjo progą dar sumažinti atsilikimą, bet Vytenis Lipkevičius nepataikė dvitaškio, o Regimanto Minioto perdavimas buvo netaiklus. Tašką rungtynės pastatė Tadas Klimavičius ir „Vytautas“ prieš atsakomąsias rungtynes atveža namo 6 taškų minusinį krepšelį.

"Kalev/Cramo": Branko Mirkovičius (7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.) ir Erikas Keedusas po 17, Cedrickas Simmonsas (6/6 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Vitalijus Liutičius (6 atk. kam.) po 16.

"Vytautas": Tomas Delininkaitis 24 (6/9 trit., 3 per. kam., 5 kl.), Tadas Klimavičius 18 (9/11 dvit.), Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Darius Gvezdauskas (1/6 trit.) po 11.

Milašius – apie Baltijos lygos gaivinimą, vėluojančias algas žaidėjams ir paskolą "Dzūkijai"
Antradienį vykusiuose Lietuvos krepšinio lygos prezidento rinkimuose dar vienai ketverių metų kadencijai buvo išrinktas nuo 2013-ųjų LKL vadovaujantis Remigijus Milašius.Nuotolinėje
CSKA toliau skęsta: namie pralaimėta Štelmaherio treniruojamiems estams
Stipriai nukraujavęs Maskvos CSKA (10-4) klubas patyrė sensacingą pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namie 102:107 (25:21, 23:20, 31:27, 23:39) nusileido vieniems autsaiderių
Puikiai dėl kamuolių kovojusio T.Balčiūno ekipą pažemino "Kalev/Cramo"
Bejėgišką pralaimėjimą jungtinėje Estijos ir Latvijos krepšinio lygoje patyrė Tomo Balčiūno atstovaujama Tartu "Ulikool" (4/5) komanda.Estijos ekipų akistatoje ji svečiuose
Talino klubų derbyje - M.Staniulio ekipos nesėkmė
Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje (LEBL) šeštadienį įvyko Talino komandų derbis.Mantvydo Staniulio atstovaujamas "Kalev/TLU" (2/6) klubas namie 74:92 (21:28, 15:20,
"Kalev" paskelbė karantiną, grėsmė iškilo ir M.Kalniečiui su M.Kuzminsku
Talino "Kalev/Cramo" klubas paskelbė, kad pas vieną krepšininką aptiktas koronavirusas.Visi komandos žaidėjai bei personalas dvi savaites praleis karantine. Šiuo metu nežinoma,
CSKA nepadoriu skirtumu laimėjo Taline
VTB Vieningoje lygoje titulą ginantis Maskvos CSKA (9/3) klubas Estijoje surengė puikią gynybos ir puolimo treniruotę.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai net 91:50 (31:10, 20:16, 23;14, 17:10) sumindė
"Kalev/Cramo" strategas R.Štelmaheris: "Rytas" yra mano klubas
Buvęs krepšininkas Robertas Štelmaheris, Vilniaus „Ryte“ praleidęs 4 puikius metus, savaitgalį užsuko į Vilnių kaip vyriausiasis Talino „Kalevo / Cramo“ treneris.
"Rytas" palaužė Estijos čempionus
Grįžus vyriausiajam treneriui Dainiui Adomaičiui Vilniaus "Rytas" iškovojo dvi pergales per dvi dienas.Lietuvos vicečempionai namų "Jeep" arenoje 78:74 įveikė Talino "Kalev/Cramo"
Prieniškiai palaužė Estijos čempionus
Prienų „CBet“ komanda pasiekė dar vieną pergalę pasiruošimio cikle. Namuose vykusiose rungtynėse prieniškiai 73:70 (22:7, 16:28, 16:18, 19:17) nugalėjo Talino
"Žalgiris" Taline sutriuškino Estijos čempionus
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienio vakarą pilnutėleje Talino „Saku“ arenoje neturėjo daug vargo su vietos „Kalev/Cramo“ komanda bei geros atmosferos
Žalgiriečiams K.Kriisai ir D.Maskoliūnui rungtynės Taline kelia ypatingus sentimentus
Į Estiją atvykę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šeštadienį ryte Taline surengė pirmąją treniruotę. Artėjančiam sezonui besirengiantys žalgiriečiai sekmadienį
Žalgiriečiai tęsia pasiruošimą sezonui: išvyko į Taliną
Naujajam sezonui intensyviai besiruošiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį tęsti pasiruošimo išvyko į Estiją. Po ten sužaistų draugiškų
Jau šį mėnesį pasiruošimą pradėsiantis "Žalgiris" paskelbė kontrolinių tvarkaraštį
Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda dar šį mėnesį pradės oficialų pasirengimą naujajam sezonui. Žalgiriečiai į pirmąją treniruotę susirinks rugpjūčio 22 dieną,
D.Kairys atvedė "Kalev/Cramo" į ketvirtą paeiliui Estijos lygos sostą
Estijos krepšinio lygos karalius - nesikeičia. Ketvirtus metus iš eilės juo tapo Talino "Kalev/Cramo" klubas, o į jį šį kartą atvedė prie vyriausiojo trenerio vairo
D.Kairio auklėtiniai - per žingsnį nuo čempionų titulo apgynimo
Donaldo Kairio auklėtiniai atsidūrė per žingsnį nuo Estijos čempionų titulo apgynimo.Pirmadienį Talino "Kalev/Cramo" klubas išvykoje 101:73 (27:14, 29:19, 22:22, 23:19) sutriuškinio
D.Kairio auklėtiniai pergale pradėjo Estijos finalo seriją
Čempionių titulą ginanti Talino "Kalev/Cramo" komanda, kuriai vadovauja Donaldas Kairys žengė pirmąjį žingsnį 2018 - 2019 metų sezono Estijos krepšinio lygos trofėjaus link.Sostinės
D.Kairio auklėtiniai VTB ketvirtfinalio serijoje atsidūrė ties bedugnės kraštu
Donaldo Kairio vadovaujama Talino "Kalev/Cramo" komanda VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijoje atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje.Estijos čempionai antrose serijos rungtynėse išvykoje
D.Kairio auklėtiniai tiesiausiu keliu žengė į Estijos finalą
Talino "Kalev/Cramo" ekipa, kuriai vadovauja Donaldas Kairys nesunkiai žengė į Estijos pirmenybių finalą.Titulą ginantis sostinės klubas namie 89:72 (23:17, 21:17, 30:16, 15:22) nugalėjo
D.Kairio auklėtiniai - per žingsnį nuo finalo
Donaldo Kairio treniruojami Talino "Kalev/Cramo" krepšininkai - per žingsnį nuo Estijos pirmenybių finalo.Pirmadienį šalies čempionai antrame pusfinalio mače išvykoje
D.Kairio auklėtiniai sunkia pergale pradėjo Estijos pusfinalio seriją
Tiesiai į Estijos krepšinio lygos pusfinalį patekusi Donaldo Kairio vadovaujama Talino "Kalev/Cramo" komanda jau pirmajame serijos mače turėjo atlaikyti rimtą varžovų iššūkį.Čempionų
D.Kairio auklėtiniams LEBL bronzą atnešė K.Kitsingo tritaškis
Taline vykusiame pirmojo Latvijos ir Estijos krepšinio lygos (LEBL) sezono Finaalo ketverto turnyre Donaldo Kairio treniruojami šeimininkai "Kalev/Cramo" krepšininkai tenkinosi
D.Kairio auklėtiniai patyrė apmaudžią nesėkmę ir nepateko į LEBL finalą
Latvijos ir Estijos krepšinio lygos (LEBL) pirmajame sezone Taline prasidėjo Finalo ketverto kovos.Donaldo Kairio treniruojami Talino "Kalev/Cramo" krepšininkai iššvaistė
D.Kairio auklėtiniai suklupo VTB lygoje
Kiek netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Donaldo Kairio vadovaujama Talino "Kalev/Cramo" (6/9) komanda.Estijos čempionai namuose 75:85 (19:24, 17:16, 22:18, 17:27) nusileido
Latvijos ir Estijos lygos starte susitiko šalių čempionai
Penktadienį startavo bendra Latvijos ir Estijos krepšinio lyga (LEBL). 15-os komandų pirmenybes simboliškai atidarė abiejų šalių čempionų dvikova.Talino "Kalev/Cramo"
"Rytas" V.Garasto taurės finale neprilygo estams, mačo nebaigė M.Echodas
Vilniaus „Ryto“ komanda savo viešnagę Klaipėdoje baigė pirmuoju pralaimėjimu pasiruošimo cikle. Sostinės krepšininkai 68:85 (16:20, 24:14, 15:26, 13:25) nusileido
V.Garasto turnyro starte "Neptūnas" nusileido svečiams iš Estijos
Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą pasirengimo sezonui cikle – Kazio Maksvyčio auklėtiniai V. Garasto taurės pusfinalyje 69:78 (9:21, 24:22, 16:24, 20:11) nusileido
Startuoja V.Garasto taurės turnyras: visų dalyvių pristatymas
Ketvirtadienio vakarą sostinės klubas išvyko į  Klaipėdą kovoti dėl Vlado Garasto taurės. Oficiali Vilniaus „Ryto“ interneto svetainė pristato komandas, kurios dalyvaus
"Šilutė" neatsilaikė prieš D.Kairio treniruojamus Estijos čempionus
Šilutėje rengiamo turnyro „Hummel cup“ atidarymo rungtynėse nesėkmę patyrė šeimininkų komanda. Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ 67:108 (16:25,

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07