"Vytautas" triumfavo BBL čempionate

O.Gurevičiaus nuotr., DELFI
Prienų - Birštono "Vytauto" komanda perėmė Baltijos krepšinio lygos (BBL) trofėjų iš tris sezonus jį savo titulų lentynoje laikusios Šiaulių "Šiaulių" komandos.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai atsakomose finalo rungtynėse Pasvalyje 89:74 (22:11, 19:21, 27:15, 21:27) nugalėjo vietos "Pieno žvaigždžių" ekipą ir panaikinę 3 taškų deficitą tapo BBL čempionato nugalėtojais.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Prienuose "Vytautas" buvo pralaimėjęs 85:88.

Jau nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovė svečiai iš Prienų, kurie po Vytenio Lipkevičius dvitaškio pirmavo 19:4.  Apsukų ir toliau mažinti neketinę V.Šeškaus auklėtiniai aikštės šeimininkus pasiuntė į nokdauną - 29:11. Vis tik iki ilgosios pertraukos "Pieno žvaigždėms" pavyko aptirpdyti skirtumą - 32:41.

Po ilgosios pertraukos pasvaliečiai ėmė artėti ir sužaidus 4 minutes trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė tik 2 taškai - 43:41. Būtent šiuo metu galingą 15:0 spurtą surengę svečiai vėl nutolo - 58:41.

Po dar vieno nokdauno Ramūno Cvirkos auklėtiniai atsitiesti nebesugebėjo ir teko pripažinti varžovų pranašumą - 74:89.

"Pieno žvaigždės": A.Agafonovas (6/11 dvit.) - 19, O.Olisevičius (8 atk. kam.) - 13, N.Balašovas (7 atk. kam.) - 11, D.Low ir E.Žabas po 8 taškus.

"Vytautas": R.Miniotas (5/7 trit.) - 20, T.Delininkaitis (3/4 trit., 6 rez. perd.) - 18, T.Klimavičius - 16, D.Gvezdauskas - 9, A.Valeika - 8 taškai.

"Pieno žvaigždes" paliko rezultatyviausias LKL žaidėjas
Pasvalio „Pieno žvaigždes“ abipusiu susitarimu palieka amerikietis Brandonas Tabbas.27-erių 193 cm ūgio gynėjas šį sezoną „Betsafe-LKL“ vidutiniškai per 31
Tabbą su Švedu lyginęs Jasilionis: kol žaidėjai nenugalės ego, mums bus sunku
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarusis sezonas – įsibėgėjęs. Kai kurie klubai sprendžia dilemas, kaip išlaikyti geresnes pozicijas prieš atkrintamąsias,
Gausūs Tabbo tritaškiai nesulaikė "Nevėžio" nuo pirmosios pergalės išvykoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pirmąją šio sezono pergalę išvykoje pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-14). Gedimino Petrausko auklėtiniai
"Pieno žvaigždės" prisiviliojo Lietuvoje jau žaidusį prancūzą
Su Josephu Bakeriu atsisveikinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa turi naujoką, komandą iki sezono pabaigos papildė Lietuvoje jau pažįstamas Darylas Doualla. Talentingas gynėjas
"Wolves" užtikrintai apgynė savo tvirtovę
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Vilniaus „Wolves“ (13-5) komanda, kuri namuose 94:79 (31:17, 21:24, 21:20, 21:18) nugalėjo
Panevėžiečiai laimėjo sunkią kovą Pasvalyje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-6) turėjo rimtai pakovoti, kad Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašytų dar vieną pergalę.Nenado Čanako auklėtiniai
Lietuvių vedamas "Žalgiris" išsivežė triuškinančią pergalę iš Pasvalio
Du kėlinius Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-12) kovojo su Kauno „Žalgiriu“ (15-2), tačiau vėliau palūžo.Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykos „Betsafe-LKL“
Lekūnas – apie akistatą su "Žalgiriu", įsiliejimą į komandą bei patitį Vengrijoje
Pasvalio „Pieno žvaigždes“ po Naujųjų metų papildė sūnus paklydėlis – Tomas Lekūnas. Iš Vengrijos sugrįžęs puolėjas pasidalijo pirmąja legionieriaus patirtimi ir
Permainingoje kovoje – tvirtas mažeikiškių revanšas "Pieno žvaigždėms"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) svarbią pergalę iškovojo Mažeikių „M Basket-Delamode“ (7-9) komanda, kuri namuose 100:74 (14:18, 23:20, 34:22, 29:14)
Jonavoje – Tabbo pakartotas rekordas ir iš didžiulės duobės išlipusių pasvaliečių revanšas
Didžiulį deficitą panaikinusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-9) šeštadienio vakarą pademonstravo charakterį ir pasiekė dramatišką pergalę Jonavoje.Aurimo
Įspūdingą atkarpą fiksuojantis Jarumbauskas – apie darbą su Babrausku ir metus Ispanijoje
Iš pagrindų tarpsezoniu atsinaujinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa ne tik pasikvietė būrį naujokų, bet ir susigrąžino vieną puikiai pažįstamą veidą – Simą
Pasvalyje – dramatiška "Neptūno" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) trečią pergalę iš eilės pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (6-6), kuris išvykoje 86:83 (24:19, 18:26, 19:13, 25:25)
Watsono metimas atnešė "Pieno žvaigždėms" dramatišką pergalę po pratęsimo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) uždarytas pirmasis ratas.Dramatišką pergalę pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-7), kurios Jordano Watsono metimu
"Šiauliai" triuškinančia pergale užbaigė "Pieno žvaigždžių" pasirodymą KMT
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-5) pralaimėjimu atsisveikino su Citadele Karaliaus Mindaugo taure (Citadele KMT).Aurimo Jasilionio auklėtiniai namie 76:100 (23:24, 23:22, 21:29, 9:25) neatsilaikė
Sėkmingą atkarpą "Pieno žvaigždės" pratęsė laimėdamos Šiauliuose
Intriguojančios rungtynės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) padangėje vyko Šiauliuose.Čia Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-6) pratęsė pergalių seriją
"Pieno žvaigždės" apgynė savo tvirtovę nuo mažeikiškių
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) retą pergalę įsirašė permainingą kovą išgyvenusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-6).Aurimo Jasilionio auklėtiniai
Pirmoji "Pieno žvaigždžių" pergalė LKL – įspūdinga (legionierius fiksavo naudingumo rekordą)
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-6) sužaidė galingą trečiąjį kėlinį ir taip padėjo pagrindus pirmai šio sezono pergalei „Betsafe-LKL“.Aurimo Jasilionio auklėtiniai
"Šiauliai" išlieka nenugalimi KMT turnyre
„Šiaulių“ (3-0) komanda toliau yra neįveikiama Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT).Namuose vykusiose B grupės rungtynėse šiauliečiai 104:93 (34:38, 24:28,
"Juventus" šventė pergalę išvykoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susikirto dviejų Aukštaitijos klubų keliai. Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (5-1) išvykoje 85:75 (19:17,
KMT mūšyje "Pieno žvaigždės" palaužė "Olimpą"
Pirmąją pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-1), kurios B grupės mače namie 86:78 (16:11, 21:25, 21:16, 26:26) įveikė
"Nevėžis" antrą pergalę KMT pasiekė taškų lenktynėse
Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) pirmuosius mačus sužaidė dvi prastai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pradėjusios komandos. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Dramatiškų rungtynių Pasvalyje baigtį nulėmė teisėjų klaidos, klydęs arbitras – suspenduotas
„Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtajame ture dėl taško turnyrinėje lentelėje kovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Jonavos „Cbet“ komandos. Itin dramatiškoje
Kosminėse rungtynėse Pasvalyje – baudų metimais išplėštas "CBet" triumfas
Kosminės rungtynės – taip galima apibūdinti „Betsafe-LKL“ mačą, kuris sekmadienio vakarą vyko Pasvalyje.„Pieno žvaigždės“ (0-4) jau kone turėjo pergalę savo rankose,
Į krepšinį sugrįžęs Babrauskas – apie naują vaidmenį, šansą jauniems lietuviams ir pozityvų startą
Prabėgus kelioms savaitėms „Betsafe-LKL“ čempionate, vienintele ekipa, kuri dar neprisistatė savo žiūrovams, liko Pasvalio „Pieno žvaigždės“.Naujai suburta komanda, treniruojama
Ilgą laiką atsilikinėjęs "Žalgiris" išvengė pasvaliečių niukso
Kauno „Žalgiris“ (3-0) išnešė sveiką kailį netikėtai sunkiame pirmajame šio sezono „Betsafe-LKL“ namų mače.Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo sirgalių
Oreliko karjeros rungtynės nukalė pergalę Aukštaitijos derbyje
Naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone įvyko pirmasis Aukštaitijos klubų derbis. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1-1) namais vadinamoje „Kalnapilio“
Masiulio vedamas "Rytas" LKL startavo užtikrinta pergale
Vilniaus „Rytas“ (1-0) pergalingai startavo naujajame „Betsafe-LKL“ sezone.Giedriaus Žibėno auklėtiniai sostinės sirgalių akivaizdoje 106:90 (26:19, 34:26,
"Pieno žvaigždės" po atkaklios kovos krito Mažeikiuose
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ patyrė nesėkmę kontrolinėse rungtynėse. Aurimo Jasilionio auklėtiniai svečiuose 77:83 (23:15, 26:23, 14:24, 14:21) nusileido Mažeikių „M Basket“.Šiomis