"Vytis" nugalėjo turnyrinės lentelės lyderius "Mažeikius" (visi rezultatai, aprašymai)

V.Vilčinsko nuotr.
Šakių „Vyčio“ (8/5) komanda įsirašė į sąskaitą dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur namuose 89:81 (32:19, 17:16, 23:26, 17:20) įveikė turnyrinės lentelės lyderius „Mažeikius“ (10/4).

„Vyčio“ komanda nuo mačo pradžios pradėjo pirmauti (12:6), o kėliniui einant į pabaigą pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 32:19.

Mažeikiškiai priartėjo (31:37), tačiau tuomet Vidmanto Sragauskio ir Tauranto Tamošiūno tritaškiai pasiekė tikslą – 47:33.

Skirtumas tarp komandų tik augo (60:41), bet rimtą intrigą „Mažeikiai“ grąžino įpusėjus ketvirtam kėliniui – 69:74. Likus kiek daugiau nei 3 minutėms komandas skyrė 4 taškai (79:75), bet per likusį laiką „Vytis“ įrodė pranašumą ir laimėjo mačą.

„Vytis“: K.Brusokas 21 (7 atk. kam.), D.Redikas 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Domarkas ir M.Užupis – po 13, P.Beliavičius 8, V.Sragauskis ir T.Tamošiūnas – po 5.

„Mažeikiai“: A.Gydra 19, Š.Vingelis ir K.Jonuška (8 atk. kam.)– po 16, D.Pakamanis 12, Š.Beniušis 9, E.Gintvainis 5.

Dominyko Zupkausko taškai lėmė „Ežerūno-Kario“ pergalę

Dominykas Zupkauskas pelnė lemiamus penkis Molėtų „Ežerūno-Kario“ (5-10) taškus, o jo ekipa išvykoje 77:73 (21:15, 23:13, 8:26, 25:19) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (5-8).

Evaldas Rastenis pataikė tris tolimus šūvius, o po pirmųjų dešimties minučių „Ežerūnas-karys“ pirmavo 19:15.

Antrąjį kėlinį pradėjo Molėtų ekipa pradėjo 12:5 ir 15-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą (33:20), kurią išlaikė iki didžiosios pertraukos (44:28).

„Delikateso“ komanda trečiąjį ketvirtį pradėjo uraganišku puolimu ir kėlinį laimėjo 26:8, taip perimdami rungtynių kontrolę (54:52).

Lemiamo kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką, o prasidėjus paskutinei minutei Paulius Malašauskas dvitaškiu persvėrė rezultatą Joniškio ekipos naudai (73:72).

Visgi tuomet Zupkauskas pataikė tritaškį, vėliau pridėjo taiklias baudas ir „Ežerūnas-Karys“ laimėjo 77:73.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas (10 atk. kam.) ir Rokas Čepanonis (12 atk.kam) po 19, Mantas Margis 15, Šarūnas Kulevičius 10.

„Ežerūnas-karys“: Evaldas Rastenis 20 (6/10 trit., 5 rez. perd.), Dominykas Zupkauskas 18, Simonas Lekys 13 (4 rez. perd.), Eimantas Narušis 8 (6 atk. kam.).

T.Sebežiovo vedama „Petrochema-Dextera“ laimėjo trilerį su pratęsimu Jonavoje

Pergale pirmojo rato kovas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate pažymėjo Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (8-5) klubas namuose po pratęsimo 89:85 (20:12, 22:20, 17:25, 17:19, 13:9) įveikęs Raseinių „Rasų“ (3-10) krepšininkus.

Rytoj komandos dar sykį susitiks Raseiniuose. Šeštadienio susitikimai NKL pirmenybėse pažymės pirmojo reguliaraus sezono etapo antrojo rato pradžią.

Henriko Vorotnikovo vedami šeimininkai jau įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui Jonavoje tvirtai pirmavo 12:2. „Rasų“ puolimą kiek atgaivino sėkmingas Airido Giedraičio ir Augustino Jankaičio žaidimas ir svečiai priartėjo 9:15 (7 min). Tiesa, iki ketvirčio pabaigos jonaviečiai išlaikė saugų pranašumą 20:12.

Antrąjį kėlinį Jonavos klubas pradėjo dviem tritaškiais ir susikrovė 12 taškų pranašumą 26:14 (13 min). Netrukus Raseinių komandoje iššovė Edvino Šeškaus ir Dariaus Griciaus tandemas, padėjęs sumažinti atsilikimą iki šešių taškų 24:30 (15 min). Pajutę pavojų, šeimininkai ėmė žaisti agresyviau ir stabilizavo situaciją 42:32.

Po didžiosios pertraukos scenarijus aikštelėje nesikeitė ir likus žaisti 2:40 min trečiajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 57:46. Kaip bebūtų, Giedriaus Kurtinačio auklėtiniai ketvirtį užbaigė galingu spurtu 11:2 ir prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė tik du taškai 59:57.

Du taškai ekipas skyrė ir paskutinę permainingo ketvirtojo kėlinio minutę 76:74. Laikui spaudžiant, raseiniškiai ėmė naudoti pražangų taktiką. Henrikas Vorotnikovas nepataikė baudos metimų, o kitoje aikštės pusėje, likus žaisti 12 sekundžių, E. Šeškus išlygino rezultatą 76:76, o likęs laikas nugalėtojo neišsprendė.

Pratęsimo metu Tado Sebežiovo 5 taškai iš eilės išvedė šeimininkus į priekį 81:76. „Rasai“ bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau Jonavos ekipa atlaikė spaudimą ir paskutinę minutę pirmavo 85:80. Dar sykį prasižengti bandę raseiniškiai liko nieko nepešę – jonaviečiai pataikė baudų metimus ir pergalės iš rankų nepaleido – 89:85.

„Petrochema-Dextera“: Tadas Sebežiovas 20, Ričardas Verbickas 17, Henrikas Vorotnikovas 14, Lukas Grabauskas ir Vytautas Kružikas po 11, Justas Vazalis 5, Dainius Gulbinas 4, Evaldas Aniulis ir Raimondas Žuklevičius po 3, Tomas Milinskas 1, Karolis Šarukas ir Tomas Čerkunovas taškų nepelnė.

„Rasai“: Edvinas Šeškus 22, Darius Gricius 15, Augustinas Jankaitis 14 (16 atk. kam.), Airidas Giedraitis 10.

„Perlo-MRU“ gynyboje įklimpusi „Sūduva-Mantinga“ krito Vilniuje

Bedantį puolimą demonstravusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ gavo antausį Vilniuje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 67:82 (31:19, 21:18, 8:23, 10:19) buvo priversti pripažinti „Perlo-MRU“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo – pirmajame ketvirtyje 8:0 spurtavę sūduviečiai gana greitai susikrovė dvylikos taškų pranašumą (28:16).

Mačo kontrolė iš Marijampolės krepšininkų rankų pradėjo slysti po didžiosios pertraukos. „Sūduvai-Mantingai“ pradėjus strigti vilniečių gynyboje, pastarieji netruko pasinaudoti, priartėti, o netrukus, po Domanto Pipiro dvitaškio, ir persverti rezultatą (56:55).

Marijampoliečiai dar mėgino stabilizuoti situaciją ir po Gintauto Matulio dvitaškio priartėjo iki keturių taškų (64:68). Tačiau po šio sūduviečio išpuolio „Perlo-MRU“ krepšininkai spurtavo 12:0 ir beveik 6 minutes į savąjį krepšį taškų nepraleidusi sostinės ekipa užsitikrino pergalę.

„Perlas-MRU“: Margiris Normantas 14, Tautvydas Pipiras 13, Remigijus Sugintas 12, Domantas Pipiras (11 atk. kam.) ir Gytis Brazauskas po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Donatas Sabeckis 15, Gintautas Matulis 13, Marius Valukonis 12, Ignas Daukšys 9, Aurimas Kieža 7.

„Telšiai“ netikėtai lengvai įveikė „Palangą“

Septintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo „Telšių“ (7-6) komanda, kuri namuose 82:64 (21:20, 19:12, 16:18, 26:14) įveikė „Palangos“ (9-4) krepšininkus.

Prieš lemiamą ketvirtį „Palanga“ atsilikinėjo 50:56, tačiau tuomet vaizdas aikštėje pasikeitė. Pirmas penkias ketvirtojo kėlinio minutes „Telšiai“ laimėjo 14:3 ir įgijo 17 taškų persvarą (70:53), kurios „Palangos“ ekipai panaikinti nebepavyko.

„Telšiai“: Audrius Maneikis 24 (11/22 dvit.), Rokas Danielius 14 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Tomas Domarkas 12 (9 rez. perd.), Nerijus Barauskas 11 (11 atk. kam.).

„Palanga“: Reginaldas Simsas 30 (4/7 dvit., 7/11 trit., 7 atk. kam.), Matas Jucikas 14 (12 atk. kam.), Povilas Šakinis 12 (3/6 trit.).

NKL autsaiderius įveikusi „Šilutė“ nutraukė nesėkmių seriją

Trejas paskutines rungtynes pralaimėjusi „Šilutės“ (5-8) komanda reabilitavosi prieš „Lietkabelio-2“ (2-12) komandą. Petro Joniko auklėtiniai namuose varžovus įveikė 83:55 (20:11, 24:20, 23:14, 16:10).

„Šilutės“ ekipa prieš tai nusileido Molėtų „Ežerūno-Kario“, Vilniaus „Perlui-MRU“ ir „Palangos“ komandoms. Tuo metu panevėžiečiams tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

Prasidėjus antrajam kėliniui po Edvino Alunderio dvitaškio „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą (22:11), kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis-2“ sumažino deficitą iki vienženklio (42:50), tačiau tuomet „Šilutė“ spurtavo 17:3 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo triuškinančią persvarą (67:45), kurios svečiams panaikinti nebepavyko.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 28 (8/10 dvit., 4/8 trit.), Deividas Kumelis 14 (7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 12 (14 atk. kam.), Ulyssesas Thomasas (5/7 dvit.) ir Justinas Olechnavičius po 10.

„Lietkabelis-2“: Gediminas Žalalis 15 (9 atk. kam.), Darius Marcinkevičius 10 (6 atk. kam.).

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Maldūnas išgelbėjo "Lietkabelį" nuo netikėto pralaimėjimo savo aikštėje
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (9-12) komanda buvo per žingsnį nuo pergalės ir pratęstos geros atkarpos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Vis tik lemiamu metu
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Antetokounmpo – apie šansą tobulėti LKL, galimą brolių vizitą ir įkvepiantį Sirvydžio pavyzdį
Prieš mėnesį Mažeikių „M Basket-Delamode“ komanda sudrebino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) padangę, pristačiusi naujoką. Juo tapo jauniausias iš
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Mažeikiškiai užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (8-11) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 83:72 (23:15, 26:22, 17:16, 17:19) nugalėjo
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
"Wolves" turėjo paplušėti prieš mažeikiškius su debiutavusiu Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos grįžo į ekranus. Pergalių skaičių šeštadienio popietę pasipildė Vilniaus „Wolves“ (14-6) vyrai, kurie
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07