"Vytis" savo sirgalių akivaizdoje palaužė NKL čempionus (kiti rezultatai)

nklyga.lt
Keturių Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-6) pergalių serija Mezon-NKL pirmenybėse nutrūko Šakiuose vykusiame Suvalkijos derbyje.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečių arenoje 75:87 (14:27, 26:15, 19:28, 16:17) nusileido Šakių „Vyčiui“ (17-18).

Šios rungtynės kur kas didesnę reikšmę turėjo „Vyčio“ krepšininkams, kurie vis dar kovoja dėl aukštesnės pozicijos prieš atkrintamąsias. „Sūduva-Mantinga“ jau kiek anksčiau užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone ir tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį.

Sūduviečiams apie galimas problemas signalizavo jau pirmasis kėlinys. Po pirmų trijų susitikimo minučių šakiečiai pirmavo 13:4, o po pirmojo kėlinio Virginijaus Sirvydžio kariauna turėjo dviženklį pranašumą (27:14).

Visgi Marijampolės krepšininkai sugebėjo mobilizuotis, atsigavę laimėjo antrąjį ketvirtį 26:15 ir prieš antrąją rungtynių pusę skirtumas tarp komandų buvo gerokai apkarpytas (40:42).

Tačiau „Sūduva-Mantinga“ trečiajame kėlinyje buvo pasiųsta į dar vieną duobę. Kiltinavičiaus kariauna trečiojo kėlinio pabaigoje atkarpą pralaimėjo 2:13, o prieš ketvirtąjį kėlinį „Vyčio“ pranašumas ir vėl buvo dviženklis (70:59).

Per likusias 10 minučių čempionų titulą ginantys marijampoliečiai į lemiamą šturmą nekilo ir dviženklis skirtumas tarp komandų išliko.

Tai buvo jau ketvirtasis šio sezono Suvalkijos derbis, o „Vyčiui“ šiuose susitikimuose tai buvo pirmoji pergalė šįmet.

„Sūduva-Mantinga“ šiose rungtynėse triuškinančiai pralaimėjo kovą dėl kamuolių. Šakių klubas sugriebė 44 kamuolius, o svečiai iš Marijampolės – 22.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 25 (10 atk. kam.), Sheltonas Jacksonas 23, Augustinas Jankaitis 16 (14 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 14 (14 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 20, Evaldas Šaulys ir Darius Griškėnas po 16.

Laurynas Birutis surinko dvigubą dublį, jam puikiai talkino rezultatyviai žaidę Gytis Masiulis ir Kristupas Žemaitis, o jų vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (20-15) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė pergalę.

Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį Jonavoje 77:67 (18:15, 21:14, 18:13, 20:25) pranoko vietos „Sporto klubą“ (8-28), kuriam šioje arenoje buvo pralaimėję sezono pradžioje.

Jaunieji žalgiriečiai atitrūko prieš ilgąją pertrauką, kada po Mintauto Bulanovo taiklaus dvitaškio jonaviečiai buvo priekyje – 24:23.

Tada svečiai surengė spurtą 13:2, persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviženklę persvarą – 36:26.

Trečiajame ketvirtyje apsukų nemažinę kauniečiai sėkmingai kontroliavo mačo eigą, o jam besibaigiant turėjo rekordinį – 17 taškų pranašumą (57:40).

Birutis per 31 minutę pelnė 26 taškus (9/14 dvitaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė bei surinko 34 naudingumo balus.

Masiulis prie „Žalgirio-2“ pergalės pridėjo 18 taškų, o Žemaitis – 15.

„Sporto klubas“: Karolis Šarukas 17, Mintautas Bulanovas 15, Lukas Grabauskas 13, Mykolas Dieninis 10.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 26 (13 atk. kam.), Gytis Masiulis 18, Kristupas Žemaitis 15.

Joniškio „Delikatesas“ su pergale sugrįžta iš Kauno. Arvydo Straupio auklėtiniai svečiuose 87:80 (27:16, 24:23, 15:22, 21:19) palaužė KTU krepšininkų pasipriešinimą.

Svečiai dar pirmojo kėlinio pabaigoje įspūdingai spurtavo 13:0 bei išsiveržė į priekį 29:16, tačiau po ilgosios pertraukos atsitiesę kauniečiai pasivijo 52:55.

Žaidimą kontroliavusi, tačiau dar kartą atitrūkti nesugebėjusi Joniškio ekipa tik trimis taškais pirmavo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 66:63.

Tuomet „Delikatesas“ trijų minučių atkarpą laimėjo 12:4 ir įgijo dviženklę persvarą 78:67, tačiau šeimininkai nepasidavė ir tada.

Kauno klubas spurtavo 11:4 bei likus žaisti 2 minutes priartėjo 78:82. Visgi svarbiausiomis akimirkomis KTU žaidėjai klydo, o Šarūno Kulevičiaus ir Nerijaus Barausko dvitaškiai (86:78) užtikrino „Delikateso“ pergalę.

KTU: Matas Sapiega 16 (15 rez. perd.), Airidas Giedraitis ir Medas Kuprijanovas po 14.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 25 (10 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 17, Tadas Pažėra 15.

Antrąją vietą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turnyrineje lentelėje šiuo metu užimanti Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (25-11) ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 53:70 (13:15, 17:14, 11:21, 12:20) nepasipriešino trečiąją pergalę iš eilės pasiekusiems Vilniaus „Perlo“ (20-15) krepšininkams.

Klaipėdiečiai varžovams priešinosi du su puse kėlinio. Trečiojo ketvirčio viduryje rezultatas dar buvo lygus 37:37, o tuomet „Perlas“ pradėjo bėgti į priekį.

Vilniaus ekipa, kurios vairą prieš šias rungtynes iš Arvydo Gronskio perėmė Mindaugas Sakalauskas, dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios atitrūko 50:41.

Lemiamo ketvirčio metu uostamiesčio klubas puolime buvo bejėgis, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar likus žaisti 4 minutes įgijo triuškinantį pranašumą 65:47 ir užsitikrino pergalę.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 12, Domantas Pipiras 11 (14 atk. kam.), Karolis Giedraitis 9, Domantas Vilys 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Deividas Anužis 10, Džiugas Slavinskas 9, Benas Bagdonavičius ir Viktoras Chodosovskis po 8.

Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
"7bet-NKL" aštuntfinalių spėjimais dalinasi garsūs Lietuvos krepšinio žmonės
Kasmet prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosioms garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai pateikia savo spėjimus.Laukiant pirmojo „7bet-NKL“
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Stipriai išretėję žalgiriečiai krito per pratęsimą
Mindaugo Stašio vedama „Kretinga“ (7-14) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (18:26, 18:7,
Žalgiriečiai nusileido Pukelio vedamai "Sūduvai-Mantingai"
Aurelijus Pukelis surinko 25 taškus ir jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (1-0) pergale pradėjo „7bet-NKL“ sezoną. Tomo Gaidamavičiaus vadovaujama ekipa išvykoje
Gaidamavičius: NKL šiemet sustiprėjo
Naujam „7bet-NKL“ sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau 10 dienų lieja prakaitą treniruotėse, o penktadienį sužais ir pirmąsias kontrolines rungtynes
NKL paskelbė tvarkaraštį bei pratęsė bendradarbiavimą su tituliniu partneriu
Dvejus metus su Nacionaline krepšinio lyga bendradarbiaujanti lažybų bendrovė „7bet“ liks tituliniu lygos partneriu ir 2023-2024 m. sezone. „Džiaugiamės pratęsdami bendradarbiavimą
NKL bronza – dramatiškai marijampoliečius palaužusiems "Telšiams"
Dramatiškai mažąjį finalą laimėję „Telšiai“ pasidabino „7bet-NKL“ bronzos medaliais. Telšiškiai namuose kovoje dėl trečiosios vietos 75:74 (25:17,
Žalgiriečiai patiesė finalo ketverto šeimininkus ir dėl titulo kovos su mažeikiškiais
Sunkiai mačą pradėjęs, bet po pertraukos įsivažiavęs Kauno „Žalgiris-2“ žengė į „7bet-NKL“ finalą. Telšiuose vykstančiame finalo ketverte jaunieji žalgiriečiai
"Ryto" dublerius sutriuškinę marijampoliečiai bei "Vytį-VDU" įveikę mažeikiškiai – finalo ketverte
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 94:73 (26:22, 28:20, 17:11, 23:20) įveikė Vilniaus „Rytą-2“
"Sūduva-Mantinga" ketvirtfinalio seriją pradėjo sutrypdama "Ryto" dublerius
Daug vargo „7bet-NKL” ketvirtfinalio starte neturėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Marijampoliečiai namuose 112:63 (33:15, 23:15, 26:17, 30:16) nušlavė Vilniaus „Rytą-2”
 Užupis ir Petrėnaitė – apie laukiantį sezoną ir norą atstovauti Lietuvai Paryžiuje
Šiuo metu Marijaus Užupio ir dviejų jo komandos draugų Raudondvario „Hoptrans“ 3x3 krepšinio klube – Aurelijaus Pukelio ir Pauliaus Beliavičiaus – Nacionalinėje
Žalgiriečiai įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus; aiškios aštuntfinalio poros poros (rezultatai)
„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją, po kurios paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.Turnyre buvo sužaistos paskutinės šešerios reguliariojo
Kauno derbyje – triuškinanti žalgiriečių pergalė, "Šilutė" laimėjo tuščioje arenoje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (14-23) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 63:86 (23:17, 9:28, 15:17, 16:24) turėjo pripažinti
Krivas ir Lelevičius atvedė į pergalę žalgiriečius, Adomavičius – "Ryto" dublerius (rezultatai)
Motiejus Krivas surinko galingą dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (25-11) pasiekė pergalę be žiūrovų vykusiose rungtynėse. Kauniečiai išvykoje 82:66 (18:20, 23:17,
NKL: nesėkmes patyrė žalgiriečiai bei "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai, Jasaitis sužaidė sezono rungtynes
Rungtynių pabaigoje Žygimantas Šimonis šaltakraujiškai sumetė baudas, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-4) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.
Žalgiriečiai triuškinančiai nutraukė nesėkmių ruožą, Žemaitijos derbį dramatiškai laimėjo mažeikiškiai
„7bet-NKL“ keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Kauno „Žalgiris-2“ (20-8). Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 90:60 (26:19, 25:12, 21:16, 18:13) sutriuškino „Šilutę“
NKL: "Ryto" dublerių triumfas paskutinių sekundžių trileryje bei pirmoji Vilimo pergalė (rezultatai)
Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Vilniaus „Rytas-2“ (9-18). Vilniečiai išvykoje 75:73 (22:19, 22:21, 11:19, 20:14) palaužė Joniškio „Delikateso“
NKL septynetų grupės paaiškėjo dar nesibaigus antrajam ratui
Artėjantį antradienį „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, tačiau jau dabar tapo aišku, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių
"Kuršiai" turi naują vyriausiąjį trenerį
Palangos „Kuršiai“ rado naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.Nacionalinėje krepšinio
NKL: "Atletas" nukovė "Ryto" dublerius, užtikrintai laimėjo "Sūduva-Mantinga" ir "Vytis-VDU"
Gytis Sirutavičius sužaidė geriausias sezono rungtynes ir jo vedamas Kauno r. „Atletas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.Remigijaus Bardausko
Žalgiriečiai į pergalių kelią grįžo Mažeikiuose, siautėjęs Mažeika nulėmė pergalę pajūrio mūšyje
Kauno „Žalgiris-2“ (17-2) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 74:63 (17:14, 21:18, 16:11, 20:20) nugalėjo Mažeikių
Iš Kiltinavičiaus "Sūduvos-Mantingos" vairą perėmęs 22-ejų Ūsas: akivaizdu, kad tai neeilinė galimybė
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per „7bet-NKL“ rungtynes ketvirtadienį 18 val. namie priims „Kretingą-VR Servisą“, o prie komandos vairo stovės vos 22-ejų treneris