"Vytis" savo sirgalių akivaizdoje palaužė NKL čempionus (kiti rezultatai)

nklyga.lt
Keturių Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-6) pergalių serija Mezon-NKL pirmenybėse nutrūko Šakiuose vykusiame Suvalkijos derbyje.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečių arenoje 75:87 (14:27, 26:15, 19:28, 16:17) nusileido Šakių „Vyčiui“ (17-18).

Šios rungtynės kur kas didesnę reikšmę turėjo „Vyčio“ krepšininkams, kurie vis dar kovoja dėl aukštesnės pozicijos prieš atkrintamąsias. „Sūduva-Mantinga“ jau kiek anksčiau užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone ir tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį.

Sūduviečiams apie galimas problemas signalizavo jau pirmasis kėlinys. Po pirmų trijų susitikimo minučių šakiečiai pirmavo 13:4, o po pirmojo kėlinio Virginijaus Sirvydžio kariauna turėjo dviženklį pranašumą (27:14).

Visgi Marijampolės krepšininkai sugebėjo mobilizuotis, atsigavę laimėjo antrąjį ketvirtį 26:15 ir prieš antrąją rungtynių pusę skirtumas tarp komandų buvo gerokai apkarpytas (40:42).

Tačiau „Sūduva-Mantinga“ trečiajame kėlinyje buvo pasiųsta į dar vieną duobę. Kiltinavičiaus kariauna trečiojo kėlinio pabaigoje atkarpą pralaimėjo 2:13, o prieš ketvirtąjį kėlinį „Vyčio“ pranašumas ir vėl buvo dviženklis (70:59).

Per likusias 10 minučių čempionų titulą ginantys marijampoliečiai į lemiamą šturmą nekilo ir dviženklis skirtumas tarp komandų išliko.

Tai buvo jau ketvirtasis šio sezono Suvalkijos derbis, o „Vyčiui“ šiuose susitikimuose tai buvo pirmoji pergalė šįmet.

„Sūduva-Mantinga“ šiose rungtynėse triuškinančiai pralaimėjo kovą dėl kamuolių. Šakių klubas sugriebė 44 kamuolius, o svečiai iš Marijampolės – 22.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 25 (10 atk. kam.), Sheltonas Jacksonas 23, Augustinas Jankaitis 16 (14 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 14 (14 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 20, Evaldas Šaulys ir Darius Griškėnas po 16.

Laurynas Birutis surinko dvigubą dublį, jam puikiai talkino rezultatyviai žaidę Gytis Masiulis ir Kristupas Žemaitis, o jų vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (20-15) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė pergalę.

Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį Jonavoje 77:67 (18:15, 21:14, 18:13, 20:25) pranoko vietos „Sporto klubą“ (8-28), kuriam šioje arenoje buvo pralaimėję sezono pradžioje.

Jaunieji žalgiriečiai atitrūko prieš ilgąją pertrauką, kada po Mintauto Bulanovo taiklaus dvitaškio jonaviečiai buvo priekyje – 24:23.

Tada svečiai surengė spurtą 13:2, persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviženklę persvarą – 36:26.

Trečiajame ketvirtyje apsukų nemažinę kauniečiai sėkmingai kontroliavo mačo eigą, o jam besibaigiant turėjo rekordinį – 17 taškų pranašumą (57:40).

Birutis per 31 minutę pelnė 26 taškus (9/14 dvitaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė bei surinko 34 naudingumo balus.

Masiulis prie „Žalgirio-2“ pergalės pridėjo 18 taškų, o Žemaitis – 15.

„Sporto klubas“: Karolis Šarukas 17, Mintautas Bulanovas 15, Lukas Grabauskas 13, Mykolas Dieninis 10.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 26 (13 atk. kam.), Gytis Masiulis 18, Kristupas Žemaitis 15.

Joniškio „Delikatesas“ su pergale sugrįžta iš Kauno. Arvydo Straupio auklėtiniai svečiuose 87:80 (27:16, 24:23, 15:22, 21:19) palaužė KTU krepšininkų pasipriešinimą.

Svečiai dar pirmojo kėlinio pabaigoje įspūdingai spurtavo 13:0 bei išsiveržė į priekį 29:16, tačiau po ilgosios pertraukos atsitiesę kauniečiai pasivijo 52:55.

Žaidimą kontroliavusi, tačiau dar kartą atitrūkti nesugebėjusi Joniškio ekipa tik trimis taškais pirmavo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 66:63.

Tuomet „Delikatesas“ trijų minučių atkarpą laimėjo 12:4 ir įgijo dviženklę persvarą 78:67, tačiau šeimininkai nepasidavė ir tada.

Kauno klubas spurtavo 11:4 bei likus žaisti 2 minutes priartėjo 78:82. Visgi svarbiausiomis akimirkomis KTU žaidėjai klydo, o Šarūno Kulevičiaus ir Nerijaus Barausko dvitaškiai (86:78) užtikrino „Delikateso“ pergalę.

KTU: Matas Sapiega 16 (15 rez. perd.), Airidas Giedraitis ir Medas Kuprijanovas po 14.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 25 (10 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 17, Tadas Pažėra 15.

Antrąją vietą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turnyrineje lentelėje šiuo metu užimanti Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (25-11) ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 53:70 (13:15, 17:14, 11:21, 12:20) nepasipriešino trečiąją pergalę iš eilės pasiekusiems Vilniaus „Perlo“ (20-15) krepšininkams.

Klaipėdiečiai varžovams priešinosi du su puse kėlinio. Trečiojo ketvirčio viduryje rezultatas dar buvo lygus 37:37, o tuomet „Perlas“ pradėjo bėgti į priekį.

Vilniaus ekipa, kurios vairą prieš šias rungtynes iš Arvydo Gronskio perėmė Mindaugas Sakalauskas, dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios atitrūko 50:41.

Lemiamo ketvirčio metu uostamiesčio klubas puolime buvo bejėgis, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar likus žaisti 4 minutes įgijo triuškinantį pranašumą 65:47 ir užsitikrino pergalę.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 12, Domantas Pipiras 11 (14 atk. kam.), Karolis Giedraitis 9, Domantas Vilys 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Deividas Anužis 10, Džiugas Slavinskas 9, Benas Bagdonavičius ir Viktoras Chodosovskis po 8.

Gražiausias NKL finalų epizodas - čempioniškas skrydis (visas Top 10)
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ataka penktosiose finalo serijos rungtynėse tapo gražiausiu Mezon-NKL finalų epizodu.Greitoje atakoje marijampoliečių kapitonas Gintautas Matulis pakabino
Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą
Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
"Vytis" atsigauna: bronzos medalių laimėtojai paaiškės Raseiniuose
Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Fantastiško T.Galecko žaidimo "Rasams" neužteko - "Vytis" pratęsė bronzinę seriją
Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Šakiuose laimėję "Rasai" - per žingsnį nuo NKL bronzos
Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
NKL mažasis finalas startavo dramatiška "Rasų" pergale prieš "Vytį"
Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19)
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
D.Anužio dėjimai tapo gražiausiais NKL pusfinalių epizodais
182 cm ūgio Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos gynėjas Deividas Anužis Mezon-NKL pusfinalio etape taip pasiskraidė, kad užėmė pirmąją vietą gražiausių etapo epizodų dešimtuke.Uostamiesčio
P.Šakinis lieka prie "Palangos" vairo
Šį sezoną prie „Palangos“ klubo vairo debiutavęs Povilas Šakinis ir toliau vadovaus šiai komandai.Oficialiai paskelbta, jog abi pusės susitarė dėl bendradarbiavimo
"Vyčio" treneris V.Sirvydis: bronzos nori visi - dėl to klausimų nėra (video reportažas)
Šakių „Vytis“ šiuo metu bando atsikratyti visų neigiamų minčių, užklupusių po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalio, kurio serija Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis“
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
Klaipėdiečiai antrą kartą per pastaruosius trejus metus pateko į NKL finalą
Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ekipa antrą kartą per pastaruosius trejus metus žais Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai trečiosiose
NKL čempionus į sostą vėl vedantis M.Kiltinavičius: „Laikėmės savo plano“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau šį ketvirtadienį antrus metus iš eilės gali iškovoti vietą finale. Suvalkiečiai šį vakarą svečiuose patiese Raseinių
NKL čempionai sunkiai laimėjo Raseiniuose, iki finalo skiria pergalė
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ iki antrojo Mezon-NKL pirmenybių finalo iš eilės trūksta tik vienos pergalės.Lygos čempionai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Raseiniuose 64:61 (19:16,
"Vytį" palaužę "Nafta-Uni-Akvaservis" krepšininkai - per žingsnį nuo finalo
Antrąją pergalę Mezon-NKL pusfinalio serijoje iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda.Po ilgosios pertraukos dominavę Ryčio Vaišvilos
R.Vaišvila: „Svarbu, kad iš anksto nepradėtų matuotis medalių“
Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos vyr. treneris Rytis Vaišvila po Šakiuose iškovotos antrosios pergalės NKL pusfinalio serijoje prieš Šakių „Vyčio“
NKL: "Rasai" dramatiškai nusileido čempionams, klaipėdėčiai sutriuškino "Vytį"
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau pirmose pusfinalio serijos rungtynėse įsitikino, kad lengvų pergalių laikas baigėsi.Suvalkijos sostinės krepšininkai pusfinalio
Naudingiausias NKL ketvirtfinalio etapo žaidėjas – E.Jezukevičius
Šakių „Vytis“ Mezon-NKL ketvirtfinalio etape peržengė kovingųjų „Telšių“ barjerą, o prie to bene svariausiai prisidėjo komandos aukštaūgis Edvinas
NKL: "Vytis" ir "Nafta-Uni-Akvaservis" žengė į pusfinalį
Šakių „Vyčio“ krepšininkai padėjo tašką Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje.Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savų žiūrovų

Ką šiuo metu klausotės? (372) 06.22 09:28
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47