"Žalgiris" lengvai pasivaikščiojo Kėdainiuose

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ trisdešimtojo turo rungtynėse Kauno „Žalgirio“ komanda puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį, per kurį pelnė net 33 taškus, ir į savo sąskaitą įsirašė 27-ąją pergalę. Sekmadienį išvykoje žalgiriečiai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą 82:54 (15:10, 18:19, 33:10, 16:15).

Mačo pradžioje Lietuvos čempionai demonstravo nepralaužiamą gynybą ir po Antano Kavaliausko kablio bei taiklaus Kevino Pangoso šūvio pirmavo – 4:0. Po trijų minučių tylos varžovams pavyko išsilaisvinti iš žalgiriečių gynybos gniaužtų, tačiau svečius priekyje išlaikė taikiklį susiderinęs K.Pangosas – 8:4. Žaidimo kontrolę „Žalgirio“ rankose išlaikė nuo suolo pakilę Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius, o susikūrus eilinį antrą šansą puolime, gana nerezultatyvų kėlinį dvitaškiu uždarė Robertas Javtokas – 15:10.

Antrajame kėlinyje energijos toliau nestokojo L.Lekavičius, bet pernelyg lengvai krepšio link nardę kėdainiškiai sėkmingu žaidimu išprovokavo Šarūno Jasikevičiaus minutės pertraukėlę – 17:18. Svečių komandą budino puikiai suveikęs Leo Westermanno ir Pauliaus Jankūno tandemas, gavęs laisvės iš vidutinio nuotolio drąsiai atakavo Paulius Valinskas, o pranašumą iki 24:20 didino greito išpuolio smaigalyje meistriškai K.Pangoso pastebėtas bei dėjimu viena ranka pasižymėjęs Gytis Masiulis. Įsižaidęs L.Westermannas suleido du dvitaškius vieną po kito, netaiklų komandos draugo metimą kartojo R.Javtokas – 30:25. Atstumui ištirpus iki 30:29, paskutinį žodį pirmoje rungtynių dalyje tarė su sirena tolimą bombą įsmeigęs K.Pangosas – 33:29.

Antrą rungtynių pusę efektingu žaidimu pradėjo Augusto Lima, kuris ne tik galingai „stogavo“ oponentą po savuoju krepšiu, bet ir gavęs nuostabų L.Westermanno perdavimą atliko triuškinantį dėjimą – 35:29. Apsukų mažinti nesiruošė lyderio vaidmens ėmęsis E.Ulanovas, kuris vienas pats krovė kauniečiams rekordinę persvarą – 42:29. Įjungę aukštesnę pavarą Lietuvos čempionai tęsė spurtą iki 18:0 ir po E.Ulanovo šou pateikė rimtą paraišką tolimesnei mačo eigai – 48:29. „Nevėžio“ krepšininkai sudėtingu tolimu šūviu pristabdė žalgiriečių dominavimą, tačiau platų žaidimo arsenalą toliau demonstravo E.Ulanovas, kamuolį puolime sumedžiojo G.Masiulis, o tolimą dvitaškį įrideno K.Pangosas – 54:32. Prie vis nykstančios intrigos prisidėjo A.Kavaliauskas, vienintelis be taškų iki tol buvęs Renaldas Seibutis ir taikliais baudų metimais viską išsprendusį ketvirtį užbaigęs L.Lekavičius – 66:39.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje L.Lekavičius rezultatyviais perdavimais maitino P.Valinską ir G.Masiulį – 70:42. Taikliu metimu iš vidutinio nuotolio naują rekordinės persvaros ribą brėžė G.Masiulis – 72:42, bet savo atsaką suradę šeimininkai rėžė deficitą iki 72:49. Aikštelėje vyravusias mačo baigties laukimo nuotaikas sklaidė galingu žaidimu pasižymėjęs A.Lima, apie save priminęs R.Seibutis bei baudomis lengvą „Žalgirio“ pergalę Kėdainiuose rezultatu 82:54 vainikavęs L.Lekavičius.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 14 (5/6 dvit.), K.Pangosas 11, L.Lekavičius 8 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), R.Seibutis 8, G.Masiulis 8 (4/4 dvit.), A.Kavaliauskas 8, L.Westermannas 6, A.Lima 6 (2 blk.), P.Jankūnas 5 (6 atk. kam., 2 per. kam.), P.Valinskas 4, R.Javtokas 4 (10 atk. kam.).

„Nevėžis“: D.Walkeris 13 (3/6 trit.), J.Love‘as 9 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), K.Petrukonis 7.

#TimeOutŽalgiris. Nuo žinomo modelio pasirinkimo iki flirtuojančių latvių
Didžiulė krepšinio sirgalių minia ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje stebėjo Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vitorijos „Baskonia“ komandų.
Prognozės: "Žalgiris" laimės Panevėžyje, dėl vilniečių Klaipėdoje - neaišku
Nors „Žalgirio“ traukinys paskutiniame Eurolygos ture atsimušė į Vitorijos „Baskonia“, tačiau Lietuvos čempionai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žygiuoja
 Per "Neptūno" ir "Lietuvos ryto" mačą - kariai, atrakcijos vaikams ir kitos pramogos
Pastaruoju metu lyg ant bangos rungtyniaujantys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šeštadienį nuo 17.20 val. „Švyturio“ arenoje kils į principinį
A.Sabonis: "Pigiausia - nedalyvauti niekur" (straipsnis)
Ketverias rungtynes Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos taurės B grupėje sužaidęs Kėdainių „Nevėžis“, su dvejomis pergalėmis ir dvejomis nesėkmėmis, jau buvo
"Žalgirio" partnerių gretas stiprina aiškų planą turinti įmonė "Samsonas"
Prie vis augančio Kauno „Žalgirio“ komandos rėmėjų kolektyvo prisijungia jau 26-uosius metus skaičiuojanti mėsos perdirbimo įmonė UAB „Samsonas“.„Siekdami tapti geriausiais
M.Lukauskis braunasi į LKL metraščių viršūnę
Mindaugas Lukauskis jau šį savaitgalį gali pakilti į penktą vietą visų laikų rezultatyviausių LKL žaidėjų sąraše.Tačiau ypatingas momentas M. Lukauskio turėtų laukti gruodį
"Iš pusės žodžio": latvio užduotis - suprasti latviškai kalbantį lietuvį
Vargu, ar kas abejoja, jog lietuvių ir latvių kalbos panašios. Tačiau retas kuris šių kalbų panašumą išbandė praktiškai.Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams
V.Čepukaitis: apie svajonę, blogiausią pirkinį ir liūdniausią matytą filmą
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
"Žalgiriui" nepavyko pratęsti pergalių serijos Eurolygoje (video komentarai)
"Žalgiriui" nepavyko pratęsti pergalių serijos Eurolygoje (video komentarai) (1)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neatsilaikė prieš pastaruoju metu įspūdingai rungtyniaujančios Vitorijos „Baskonia“ komandos puolimą. Trečiajame kėlinyje turėtą
Nuotaikingame derinyje - puikiai vienas kitą pažįstantis "Dzūkijos" duetas
Gediminas Navickas jau spėjo susibičiuliauti su ispanu Alejandro Hernandezu.Abu krepšininkai antrą sezoną atstovauja Alytaus „Dzūkijos“ klubui ir kartu leidžia nemažai laiko.A.
"Nevėžis" įveikė Rusijos klubą ir užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės etape
FIBA Europos taurės turnyre Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai toliau demonstruoja puikų žaidimą. Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose 86:75 (23:18, 27:17, 19:31, 17:9) antrą
LKL'25. Neįtikėtinas 1996–ųjų "Žalgirio" triumfas ir į aikštę mestas traumuotas Ž.Ilgauskas
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius lygos gyvenimo momentus. Kiekvieną savaitę trečiadieniais pateikiame LKL.LT skaitytojams straipsnius apie istorines
Kelią į LKL studentai pradėjo "LKL akademijoje"
Keturiolika jaunuolių priėmė iššūkį ir įstojo į Lietuvos krepšinio lygos universitetą. LKL tęsia projektą mokyti ir šviesti jaunuolius, siejančius save su sporto
"Žalgiris" paskutinę pratęsimo sekundę laimėjo trilerį Malagoje
Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris“ iškovojo kol kas dramatiškiausią šio sezono pergalę. Praradę 20 taškų persvarą žalgiriečiai buvo priversti žaisti pranešimą,
Tėvas ir sūnus Leonavičiai: ašaros, išgyvenimai ir motyvacija tapęs komentaras
Panevėžio „Lietkabeliui“ atstovaujantis Gintaras Leonavičius iki šiol pamena legendinio trenerio žodžius, kad gerų krepšininkų vaikai gerais krepšininkais netampa.Tuomet
A.Sabonio stiliaus perdavimas - gražiausias LKL savaitės epizodas
Labiausiai epizodais žavinčios rungtynės praėjusią savaitę vyko Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje. Net du šių rungtynių epizodai pateko į gražiausiųjų penketuką ir abu jie
N.Nedovičius nepadės Malagos klubui mače su "Žalgiriu"
Šarūnas Jasikevičius prieš Eurolygos rungtynes su Malagos "Unicaja" įvardino, kad vienas pavojingiausių andalūzų ekipos krepšininkų yra serbas Nemanja Nedovičius
LKL savaitės apžvalga: solidus "Žalgirio" jaunimas bei Lavrinovičiams įgėlęs P.Cvirka
Pirmąja Prienų–Birštono „Vytauto“ pergale pirmenybėse paženklinta aštuntoji „Betsafe–LKL“ čempionato savaitė, kurioje taip pat išsiskyrė
Jaunimo vedamas "Žalgiris" Šiauliuose sutriuškino šeimininkus
„Betsafe–LKL“ pirmenybių vienuoliktojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę Šiauliuose. Jauniausi komandos krepšininkai
"Neptūnas" ketvirtajame kėlinyje sudorojo "Dzūkiją"
Jau pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovęs Klaipėdos „Neptūno“ (8/3) klubas iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Kazio Maksvyčio
"Lietkabelis" turėjo vargti Kėdainiuose
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/1) klubas, kuris svečiuose 88:81 (14:17, 33:23, 21:21,
Lentvario vaikams - "Lietuvos ryto" krepšininkų siurprizas
Pamatyti LKL krepšininkus iš arti – daugelio vaikų svajonė. O pažaisti su jais krepšinį – galbūt kartą gyvenime pasitaikanti proga.Vilniaus „Lietuvos ryto“
Su "Lietuvos rytu" oficialiai išsiskyręs M.Carteris padėkojo klubui bei paneigė gandus (1)
Gynėjas Marcas Carteris daugiau nežais „Lietuvos ryto“ komandoje. Sostinės ekipa ir amerikietis abipusiu sutarimu nutraukė galiojančią sutartį.Vilniaus klubo vyr. treneris Rimas Kurtinaitis
Ką vietiniai Milane žino apie Lietuvos krepšininkus ir "Žalgirį"?
Į Milaną kartu su Kauno „Žalgirio“ klubu išvykusi „Žalgiris TV“ kūrybinė grupė nusprendė išsiaiškinti, ar vietiniai gyventojai mėgsta krepšinį.Prie
Prognozė: "Lietuvos rytas" namuose nukaus atsigaunantį "Juventus" (komentarai)
Šiandien Vilniuje „Lietuvos rytas“ priims tragiškai sezoną pradėjusį, tačiau paskutiniu metu iš pelenų kylantį Utenos „Juventus“ klubą. LKL.lt kartu
Žaisti prieš "Žalgirį" L.Birutis didesnės motyvacijos nejaučia
Sekmadienį į Šiaulius atvyksta pajėgiausia šalies komanda Kauno „Žalgiris“, patyręs vos vieną nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmojo rato rungtynėse svečiuose
Smūgis "Juventus" komandai: LSamėnas nerungtyniaus apie pusę metų
Ketvirtadienį atlikus medicininius tyrimus paaiškėjo blogiausias scenarijus dėl Lauryno Samėno traumos. FIBA Čempionų lygos mačo pradžioje antradienį kelį susižeidęs gynėjas nežais
"Žalgiris" Milane sumindė "lietuvišką" komandą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė įspūdingas rungtynes ir pasiekė visų laikų didžiausią pergalę Eurolygos išvykos mače. Ketvirtadienį žalgiriečiai laimėjo

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45