A. Hanga nukalė pirmą pergalę Vengrijos rinktinei

Čekijos rinktinės (1/2) gynyba nerado priešnuodžių prieš Vengrijos nacionalinės komandos (1/2) lyderį Adamą Hangą ir Europos krepšinio čempionate patyrė antrą pralaimėjimą.

Čekai C grupės susitikime 73:85 (16:23, 17:21, 25:22, 15:19) nusileido pirmą pergalę pasiekusiems vengrams.

Šiose rungtynėse nesulaikomai žaidė naujasis Barselonos "Barcelona" pirkinys A. Hanga, kuris per 33 minutes pasižymėjo 31 tašku (4/7 dvit., 6/9 trit.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 9 atšokusius kamuolius bei surinko 34 efektyvumo balus.

Vengrija: A. Hanga - 31, D. Vojvoda - 18, Z. Perlas - 12, R. Allenas - 10 taškų.

Čekija: T. Satoranskis (7 atk. kam.) ir L. Palyza (4/7 trit.) po 18, P. Auda - 15, V. Hrubanas - 12 taškų.

Balčerovskio vedami lenkai pergalingai startavo olimpiniame kvalifikacijos turnyre
Kvalifikacijos į Paryžiaus olimpiadą turnyre pergalingai startavo Lenkijos nacionalinė komanda.Būsimi Lietuvos varžovai Eurobasket 2025 kvalifikacijos grupėje savo gerbėjų akivaizdoje 83:81 (19:19,
Olimpinis atrankos turnyras: Kullamae neišgelbėjo estų, ukrainiečiams prireikė pratęsimo
Šeštadienį prasidėjo atrankos į Paryžiaus olimpiados krepšinio turnyrą atrankos varžybos.A grupėje Estijos nacionalinė komanda išvykoje po atkaklios kovos 74:77 (23:23,
Hanga iš "Real" keliasi į Serbiją, o patys Eurolygos čempionai pratęsė kontraktą su veteranu
Su Madrido Madrido "Real" neseniai atisveikinusi Vengrijos krepšinio žvaigždė Adamas Hanga lieka rungtyniauti aukščiausiame lygyje.Apie kontraktą su veteranu trečiadienį
"Real" oficialiai išsiskyrė su patyrusiu puolėju
Madrido "Real" klubas oficialiai pranešė apie išsiskyrimą su du sezonus komandoje praleidusiu veteranu Adamu Hanga.Ispanijos vicečempionai nusprendė nepasinaudoti Vengrijos
Neverk, Argentina: už pasaulio čempionato borto – stambios žuvys ir iš Europos, ir iš Afrikos
Pasaulio vicečempionės Argentinos fiasko tapo didžiausia šiemet laukiančių planetos krepšinio pirmenybių atrankos sensacija. Tačiau į finalinį etapą neiškopę argentiniečiai
Komandiškai puolusi rinktinė nubloškė vengrus nuo planetos čempionato slenksčio
Kelialapį į ateinančią vasarą vyksiančias pasaulio pirmenybes jau užsitikrinusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (9/2) komplikavo Vengrijos (5/6) viltis. K grupės rungtynes Klaipėdoje
Prieš dvikovą su Lietuva Wembanyamos vedami prancūzai susitvarkė su čekais
Atrankos į 2023 metų pasaulio čempionato K grupėje, kurioje rungtyniauja ir lietuviai (9-2), dar vieną pergalę iškovojo Prancūzijos rinktinė (9-2).Vincento Collet auklėtiniai išvykoje
Istorinės dvikovos su Vengrija – Guliašas, sutapimai ir aukštaūgių dominavimas
Lietuvos vyrų rinktinė ketvirtadienį susitinka su Vengrijos krepšininkais FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų dvikovoje.Per visą Lietuvos krepšinio istoriją su šia Centrinės
Sprendimą priėmęs Kemzūra: galutinį rinktinės dvyliktuką padiktavo gyvenimas
Lietuvos krepšinio rinktinė žengia į paskutinį FIBA pasaulio čempionato atrankos langą, kur ketvirtadienį ir sekmadienį sužais rungtynes su Vengrija ir Prancūzija, rašo Krepšinis.lt.„Esu
Vengrijos rinktinės treneris: tikslas – laimėti abejas rungtynes (sudėtis)
Antradienį popiet Vilniuje nusileidusią Vengrijos vyrų krepšinio rinktinę oro uoste pasitiko du Lietuvoje rungtyniaujantys tautiečiai. Komanda iškart sėdo į autobusą ir išvyko
Bilietai į pirmąsias vyrų rinktinės rungtynes 2023-siais – jau prekyboje (Kemzūros komentaras)
2023-uosius metus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda dviem FIBA 2023 metų Pasaulio taurės atrankos varžybų rungtynėmis. Vasario 23-ąją Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje
Per anksti vadžias atleidusi Prancūzija turėjo pavargti su vengrais
Antrą pergalę Eurobasket 2022 iškovojo Prancūzijos rinktinė (2/1) ir pagerino savo situaciją B grupėje.Vincento Collet auklėtiniai po ketvirtajame kėlinyje sugrįžusios intrigos vis tik
Slovėnijos puolimo banga nuplovė vengrus
Užtikrintą pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo titulą ginanti Slovėnijos rinktinė (2/0).Lietuvius pirmajame B grupės ture nugalėję slovėnai šįkart lengvai 103:88
Įspūdingai čempionatą pradėję lenkai nuliūdino šeimininkus čekus
Solidžiai Europos čempionate startavo Lenkijos rinktinė, kuri D grupės antrame mače Prahoje net 99:84 (29:18, 17:28, 23:17, 30:21) pranoko čekus, rašo Krepšinis.lt.Nesulaikomai žaidė
Čekija įtraukė traumuotą Satoransky į galutinį dvyliktuką
Čekijos nacionalinės rinktinės trenerių štabas nusprendė dvyliktuke turėti Tomašą Satoransky, nepaisant to, kad jis šiuo metu traumuotas ir nėra aišku kada galės grįžti
Pirmame mače Lietuvos grupėje – bosnių triumfas
Pirmajame Eurobasket mače B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, pergalę iškovojo Bosnija ir Hercegovina.Bosniai Kelne po gana atkaklios kovos 95:85 (17:23, 28:23, 28:17, 22:22)
Galutiniame Lietuvos varžovės Vengrijos dvyliktuke – "Ryto" ir "Liekabelio" naujokai
Eurobasket starto išvakarėse galutinę sudėtį paskelbė dar viena Lietuvos rinktinės varžovė B grupėje Vengrijos nacionalinė komanda.Į dvyliktuką vyriausiasis treneris Stojanas Ivkovičius
Lietuvių nugalėti vengrai po atkaklios kovos palaužė čekus
Po pralaimėjimo Lietuvos rinktinei 2023 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro K grupėje pergalę iškovojo Vengrijos (4-4) nacionalinė komanda.Vengrai išvykoje po atkaklios kovos
Rinktinė pasaulio čempionato atrankos mače turėjo vargo Vengrijoje
Antrąjį atrankos į 2023 m. pasaulio čempionatą etapą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (6-1) pradėjo pergalingai.Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 88:78 (20:21, 22:17, 27:27,
Prancūzijos rinktinė atsiliko du kėlinius, vėliau sutriuškino čekus
Triuškinančią pergalę 2023 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro K grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, iškovojo Prancūzijos nacionalinė komanda.Vincento Collet
Aiškios sudėtys: Lietuva – be Žukausko, Vengrija – su "Ryto" ir "Lietkabelio" naujokais
Trečiadienį atsiveriantį pasaulio čempionato atrankos varžybų „langą“ Lietuvos krepšinio rinktinė pradės be vis dar traumuoto puolėjo Eigirdo Žukausko, rašo Krepšinis.lt.Pastarasis
Šokas Čekijoje: Eurobasket teks verstis be rinktinės žvaigždės
Čekijos nacionalinei komandai Eurobasket kovose visgi teks verstis be vieno lyderių Tomašo Satoransky.NBA lygą palikęs bei į Barselonos "Barcelona" grįžęs atakų organizatorius
Kontrolinėse rungtynėse – solidžios Italijos ir Serbijos rinktinių pergalės
Hamburge vykusiame draugiškame turnyre pergales iškovojo Italijos ir Serbijos rinktinės. Italai 96:80 (25:15, 24:18, 26:23, 21:21) užtikrintai susitvarkė su Čekija, o serbai turnyro finale
Čekams Europos čempionate gali tekti verstis be savo žvaigždės
Čekijos nacionalinei komandai eurobasket kovose fgali tekti verstis be vieno lyderių Tomašo Satoransky.NBa lygą palikęs bei į Barselonos "Barcelona" grįžęs atakų organizatorius
Lietuvos varžovė Vengrija nepasipriešino natūralizuoto amerikiečio vedamiems kroatams
Triuškinamą nesėkmę pasiruošimo Eurobasket 2022 kontrolinių rungtynių cikle patyrė Vengrijos nacionalinė komanda.Vengrai išvykoje 64:84 (24:17, 11:20, 10:22:19:25) nepasipriešino
Kontrolinių mačų maratonas: pergales šventė lietuvių varžovai vokiečiai ir vengrai
Penktadienio draugiškose rungtynėse savo žaidimą pergalingai stygavo būsimi Lietuvos rinktinės priešininkai Europos čempionate.Ne stipriausios sudėties Vokietija 68:66 (14:17, 20:16,
Kontraktą su treneriu pratęsusi Lietuvos varžovė Vengrija palaužė Sakartvelo žvaigždes
Lietuvos rinktinės varžovė Europos krepšinio čempionato grupių etape Vengrija penktadienį kontrolinėse rungtynėse 89:88 (31:24, 16:18, 21:19, 21:27) palaužė Sakartvelo nacionalinę ekipą,
Būsimus aštuoniolikmečių varžovus čekus serbai sudorojo jau pirmajame kėlinyje
Turkijoje vykstančio jaunių (U18) Europos čempionato aštuntfinalyje Lietuvos (3-0) rinktinė susitiks su C grupėje pergalės skonio nepajutiusiais čekais (0-3).Čekijos aštuoniolikmečiai