Naujienos kraunasi...

A.Karnišovas - apie NBA lietuvius, liūdną Europos krepšinio realybę ir rinktinę

Autorius: Jaunius Sarapas, Krepšinis.lt.
A.Karnišovas - apie NBA lietuvius, liūdną Europos krepšinio realybę ir rinktinę
K.Pansevič nuotr., DELFI
Darbo reikalais 10-ies dienų turnė po Europą surengęs Artūras Karnišovas trumpam užsuko ir į gimtinę. Savo tėvą, taip pat buvusį krepšininką, Mykolą Karnišovą su artėjančiu 70-mečiu pasveikinęs 45-erių metų lietuvis nepraleido progos iš arti pamatyti ir Lietuvos grandų mūšį. „Nesinorėjo praleisti derbio“, – kalbėdamas su Krepšinis.lt šyptelėjo A. Karnišovas.

Patogiai įsitaisęs Kauno „Žalgirio“ arenos VIP eilėje prie pat aikštės, vienas geriausių visų laikų šalies krepšininkų stebėjo, kaip Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Tomo Pačėso treniruojamą Vilniaus „Lietuvos rytą“ užmėtė tritaškiais (84:68).

„Kauno arenoje nebuvau nuo 2011 metų metų. Džiaugiuosi, kad pavyko pamatyti derbį – gera sėdėti pilnutėlėje salėje. Aš taip pat visais laikais žaisdavau derbius: Ispanijoje su „Barcelona“ prieš „Real“, Graikijoje su „Olympiakos“ prieš „Panathinaikos“, Italijoje su „Fortitudo“ prieš „Virtus“, – kraują kaitinančias kovas krepšinio aikštėje prisiminė A. Karnišovas.

Nors jau daugiau nei dešimtmetį rezultatyviausias visų laikų Lietuvos rinktinės narys (1453 tšk.) darbuojasi kitapus Atlanto, o pastaruosius trejus metus užima Denverio „Nuggets“ klubo generalinio direktoriaus asistento pareigas, svarbiausi įvykiai Europos krepšinyje jam taip pat nėra svetimi.

„Žalgiris“ paskutines porą savaičių žaidžia įkvėpime: laimėjo prieš Bambergą, o dabar – ir prieš „Lietuvos rytą“. Jų situacija gan gera, o ir pasitikėjimo netrūksta. Galbūt užšoks ant šios bangos ir kažką gero Eurolygoje nuveiks. Žiūrėti įdomu, o kokios perspektyvos – bus matyti“, – savo mintimis dalijosi A. Karnišovas.

Prieš lipdamas į lėktuvą Europos vicečempionas (1995 m.) ir dukart olimpinio bronzos medalio (1992 ir 1996 m.) laimėtojas sutiko su Krepšinis.lt pasikalbėti apie savo darbus NBA, stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje žaidžiančius lietuvius, Europos krepšinį skaldantį karą ir Lietuvos rinktinę.

– Lietuvoje esate itin retas svečias. Daug laiko atima darbai „Nuggets“ klube? – Krepšinis.lt paklausė A. Karnišovo.

– Šiais metais daug laiko praleidau su komanda, nes turime daug jaunimo – septyni žaidėjai yra 22-ejų metų ir jaunesni. Vasarą naujokų biržoje pasikvietėme du 19-mečius, todėl reikia tuos bachūrus prižiūrėti iš arčiau. Mūsų pasiruošimas prieš sezoną taip pat buvo intensyvus: daug laiko praleidome pasirengimo stovykloje, žaidėme 8 draugiškus mačus. Jau spėjome sužaisti 16 rungtynių, iš kurių tris pralaimėjome per pratęsimą ir dvi paskutinę sekundę. Nors apmaudu, tačiau smagu, kad visos rungtynės baigėsi mažu skirtumu – prieš geras komandas žaidžiame gerai.

– Koks konkrečiai yra jūsų darbas „Nuggets“ komandoje?

– Mano atsakomybė yra patarinėti generaliniam direktoriui ir savininkui. Tuo pačiu – ir visa kita veikla: skautingas, pasiruošimas draftui, mainai, laisvieji agentai. Daug darbo (šypteli).

– Praėjusią žiemą kandidatavote ir į aukštesnes – Bruklino „Nets“ generalinio direktoriaus – pareigas. Jūs patekote į finalinį kandidatų trejetą, bet informacija apie atrankos eigą ir Michailo Prochorovo favoritus nuolat keitėsi. Ko pritrūko iki susitarimo?

– Buvo labai įdomu dalyvauti visame interviu procese, nes tai man padės ateityje. Galvoju, kad buvau labai gerai pasiruošęs. Bet išėjo taip, kad pasilikau Denveryje – savininkas pasitikėjo visa mūsų grupe ir pratęsė su visais kontraktus. Kontraktą šis savininkas pratęsė apskritai pirmą kartą, o tai reiškia, kad mumis pasitiki, todėl norėtųsi kažką nuveikti.

– Bet „Nuggets“ komandoje likote todėl, kad jums pasiūlė naują sutartį, ar todėl, kad nepavyko susitarti su „Nets“?

– Aš kontraktą turėjau dar vieneriems metams, bet nerašytos taisyklės leidžia kalbėtis su kitu klubu, jeigu dabartinio savininkas leidžia. Bruklino vadovai paskambino „Nuggets“ savininkui, o šis pozityviai žiūrėjo ir leido eiti į pokalbius – vis tik aukštesnės pareigos nei Denveryje. Bet viskas susiklostė taip, kad likau Denveryje, o po vasaros sutartį pratęsėme dar ilgiau. Buvo smagu tai girdėti.

– Sakėte, kad ši patirtis pravers ateityje: turite kažkokių konkrečių tikslų kilti karjeros laipteliais?

– Mano planai dabar yra susieti tik su Denveriu. Vis dėlto norisi užbaigti projektą, nes NBA jis vyksta gan ilgai – reikia laukti, kol jaunimas užaugs, o tai vyksta labai lėtai. Tuo labiau, kad pasitikime trenerių štabu – norisi procesą užbaigti.

– Donato Motiejūno istorija atrodo niekada nesibaigs. Kadangi pats esate dirbęs „Rockets“ komandoje, ar jums ši situacija neatrodo pernelyg paini?

– Detalių aš nežinau, nes vis tik čia yra Donato ir „Rockets“ reikalai. Iki spalio pirmos dienos turėjo laiko susitarti dėl kvalifikacinio pasiūlymo, kurį galėjo pasirašyti vieneriems metams, po kurių galėjo tapti laisvuoju agentu. Jis tą pasiūlymą atmetė ir dabar yra tokioje situacijoje, kad vis dar laukia susitarimo su „Rockets“ arba kita komanda.

– „Nuggets“ yra minima tarp komandų, turinčių pakankamai pinigų pasiūlyti lietuviui sutartį. Sudėtyje jau ir taip turite nemažai europiečių, be to, klubas seniai nori išmainyti Kenethą Fariedą. Galbūt įmanoma Donatą išvysti Denveryje?

– (šypteli) Dabar mes tame nedalyvaujame – esame užsiėmę savo vidiniais reikalais. Komanda lyg ir žaidžia truputį geriau, todėl nesinori niekam trukdyti – krepšininkai žaidžia su pasitikėjimu, matome geresnį komandinį žaidimą. Nesinori, kad jie skaitytų antraštes ir domėtųsi, kas ką keičia, ką pasirašinėja. Taip kad mes nedalyvaujame šiame procese.

– Šiąnakt vienas prieš kitą pirmą kartą žais Domantas Sabonis ir Mindaugas Kuzminskas. Kokį įspūdį kol kas palieka šie NBA debiutantai iš Lietuvos?

– Mes neseniai žaidėme su Oklahoma ir pralaimėjome po pratęsimo. Domas rungtynes sužaidė labai gerai (28 min., 13 tšk., 3/3 trit., 6 atk. kam. – Krepšinis.lt). Aišku, dabar jis turi ir tritaškį metimą, kurio neturėjo nei koledže, o to nesimatė ir Lietuvos rinktinėje. Bet dabar jam leidžia atakuoti ir iš toliau. Bet visi pamiršta, kad Domui dar tik 20 metų – viskas priešakyje. Jo perspektyvos labai geros – juk eina į starto penketą. Aš net neįsivaizduoju, kas jam gali būti geriau, kai gauna daug žaidimo laiko ir gali tobulėti.

O Mindaugo žaidimo laikas yra nepastovus, bet vis tiek Niujorkas yra gana geroje situacijoje. O kas pas juos viduje – reikia paties Mindaugo klausti: vienose rungtynėse gauna daug žaidimo laiko, kitose – mažiau. Tikriausiai tai priklauso nuo varžovų ir ar visi sveiki komandoje. Bet aš manau, kad minutės, kurias jis praleido aikštelėje, buvo produktyvios – jis visą laiką spėja kažką nuveikti. Su tokiu žaidimu trenerio pasitikėjimas turėtų išaugti ir žmogus turėtų gauti daugiau minučių.

– Daug kalbama apie Jono Valančiūno lūžį šiame sezone. Ar „Raptors“ komandoje Jonui apskritai yra galimybių visiškai atsiskleisti?

– Aš manau, kad jis turi būti suinteresuotas savo komandos pasiekimais. Praėjusiais metais atkrintamosiose jie nuėjo toli, o šiemet vėl demonstruoja gražų krepšinį. Mes visais laikais sakydavome tiek treneriams, tiek žaidėjams, kad visi esame toje pačioje situacijoje – jei laimėsime rungtynes, būsime įvertinti: žaidėjai gaus kontraktus, treneriai – pripažinimą, o mes vadybininkai būsime geri (juokiasi). Bet viskas priklauso nuo pergalių ir pralaimėjimų.

Manau, kad Torontas vėl pateks į geriausių Rytų konferencijos komandų ketvertuką. O kalbant apie Joną, tai matant kaip jis žaidė ikisezoninėse rungtynėse ir kaip pradėjo sezoną, manau, kad tai gali būti jo geriausi metai.

– Vasarą galėjote ramiai stebėti olimpines žaidynes. Jūsų nuomone, kada ir ar apskritai atsiras nacionalinių komandų, kurios galėtų nutraukti JAV žvaigždžių dominavimą? Yra tekę bendrauti su Nicku Stausku, tai jis neabejojo, kad ta rinktine taps Kanada...

– Viskas priklauso nuo situacijos, nes grupės rungtynėse ir serbai, ir australai, ir kitos komandos labai mažu skirtumu pralaimėjo. Tokiuose turnyruose kaip pasaulio čempionatas ar olimpinės žaidynės, gerą formą reikia įgyti laiku. Ir jie ją įgijo prasidėjus atkrintamosioms bei praktiškai nušlavė visas komandas.

O su Stausku aš sutinku: Kanada turi labai daug jaunų ir talentingų žaidėjų, kurie tikrai gali, jeigu visi susirinks, mesti iššūkį Amerikai. Mes turime labai jauną perspektyvų žaidėją Jamalą Murray, kuriam 19 metų, tas pats Andrew Wigginsas „Timberwolves“ klube demonstruoja gerą žaidimą. Dabar yra labai daug žaidėjų iš Kanados, iš kurių galima suburti gerą komandą.

– O kokį įspūdį Rio žaidynėse jums paliko Lietuvos rinktinė?

– Lietuvos krepšinis, kaip ir visada, yra priklausomas nuo komandinio žaidimo. Visada olimpiadoje norisi medalio, bet yra kaip yra (šypteli). Šiais laikais labai sunku patekti į olimpiadą, todėl vien patekimas į ją buvo geras rezultatas.

– Jūsų bendražygis Dainius Adomaitis dabar perėmė Lietuvos rinktinės vairą, o rinkimai į šį postą mūsų šalyje sukėlė nemažai aistrų. Kaip vertinate Dainiaus potencialą?

– Tai, ką nuveikė Klaipėdoje per tokį trumpą laiką, parodo, kad yra perspektyvus Lietuvos treneris. Aišku, priklausys ir nuo to, kokį trenerių štabą suburs – darbą vertinti vis tiek galėsime tik po Europos čempionato.

– JAV rinktinėje skautu jau nebedirbate, tai galbūt kurią nors dieną išvysime jus ir Lietuvos komandos štabe?

– Jeigu kas nors pasiūlytų, tai gal ir svarstyčiau (šypteli). Bet šiuo metu yra labai daug atsakomybės, todėl noriu savo visą energiją sutelkti į „Nuggets“. Esu tiek vasarų pardavęs, kad kai vaikams yra atostogos, dabar norisi daugiau laiko praleisti su šeima.

– Naujos FIBA reformos sukėlė taip vadinamąjį „Europos krepšinio karą“. Kaip žvelgiant iš šalies jums atrodo visa ši situacija?

– Liūdna, kad visą laiką vyksta tie konfliktai tarp FIBA ir Eurolygos. Tai duoda nepastovumo su rėmėjais, o juk sportas yra priklausomas nuo finansinio palaikymo. Dabar sudaryta tiek turnyrų, kad jų tiesiog per daug – dabar nebežinai, kas ten geriausias. Aišku, Eurolygos formatas su 16 komandų yra įdomus, o ir žaidimo kokybė yra labai gera. „Real“, CSKA ir „Fenerbahce“ kol kas geriausiai atrodo, o tarp kitų komandų yra daugiau lygybės. Eurolygos turnyras šiemet yra gana įdomus.

– Kas šiame kare yra „geriečiai“, o kas – „blogiečiai“?

– Aš detalių nežinau, bet visą laiką karas kenkia abiems pusėms ir nuo to kenčia pats krepšinis. Tokie konfliktai kenkia finansiniams reikalams, o juk būtent tai ir palaiko krepšinį. Tikiuosi ir linkiu, kad ateityje jie surastų bendrą kalbą ir būtų viena lyga.

– FIBA nusprendė neliesti NBA, kurios rinka tiesiog per didelė. O pačiai NBA šie tarptautiniai pokyčiai gali turėti įtakos ar amerikiečiai galvos per daug nesuka?

– Čia didesnis klausimas NBA lygos atstovams. Aš atstovauju tik vieną klubą, todėl mums aktualūs tik individualūs žaidėjai, kurie dalyvauja naujokų biržoje. Kur jie žaidžia – mums tas pats: mes vis tiek žiūrime tik treniruotes ir rungtynes, todėl tos problemos mums nėra tokios artimos.

– Tikriausiai ir pačiai JAV rinktinei nauja atrankos sistema problemų nesukels – juk žaidėjų pasirinkimas itin įspūdingas...

– Pasaulio čempionatas tik 2019 metais, todėl tos problemos dar labai tolimos. Net nežinau, kada dabar Amerikos rinktinė susitelks, nes juk porą metų nėra dėl ko žaisti.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prancūzijos rinktinė atvyko į Kauną (video)
Prancūzijos rinktinė atvyko į Kauną (video)
Pirmadienio popietę užsakomuoju reisu į Kauną atskrido nacionalinė Prancūzijos vyrų krepšinio rinktinė. 15 krepšininkų, treneriai ir personalas VIP klasės autobusu atvyko į
"Juventus" direktorius E.Skersis: apie vasaros darbus, trijų klubų projektą ir kita
"Juventus" direktorius E.Skersis: apie vasaros darbus, trijų klubų projektą ir kita
Utenos „Juventus“ klubas antradienį Dubingiuose pradės pirmąją pasirengimo 2017/18 metų krepšinio sezonui stovyklą. Nors ekipos komplektacijos darbai dar nebaigti, klubo direktoriaus
Rinktinė atsisakė R.Giedraičio paslaugų
Rinktinė atsisakė R.Giedraičio paslaugų
"Eurobasket 2017" besiruošiančioje Lietuvos nacionalinėje rinktinėje liko 16 žaidėjų. Vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis padėkojo 24 metų 198 cm ūgio Rokui Giedraičiui.Vilniaus
Turnyre Prancūzijoje Lietuvos rinktinę sutriuškino šeimininkai (Adomaičio komentaras)
Turnyre Prancūzijoje Lietuvos rinktinę sutriuškino šeimininkai (Adomaičio komentaras) (5)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, tęsdama pasiruošimą 2017 metų Europos čempionatui, baigė draugišką trijų komandų turnyrą Prancūzijoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai
Padėka už rinktinės palaikymą – kelionė į pasirinktą šalį (komentarai, tvarkaraštis)
Padėka už rinktinės palaikymą – kelionė į pasirinktą šalį (komentarai, tvarkaraštis)
Lietuvos krepšinio federacija ir turizmo agentūrų tinklas „West Express“ ne tik skatina palaikyti mūsų šalies rinktinę didžiausiose Lietuvos arenose, tačiau ir nori patiems
Lietuvos kelyje - vieni "Eurobasket 2017" favoritų (paskelbti nežaisiantys, video)
Lietuvos kelyje - vieni "Eurobasket 2017" favoritų (paskelbti nežaisiantys, video)
Lietuvos rinktinė šiandien Prancūzijoje turės dar vieną šansą sustyguoti savo žaidimą. Lietuvių laukia turnyro Orleane šeimininkai prancūzai.Draugiškų rungtynių maratonas
Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido kroatams (video)
Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido kroatams (video)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė toliau tęsia pasiruošimą 2017 metų Europos čempionatui. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pradėjo turnyrą Prancūzijoje ir pirmame mače ilgą laiką
Lietuvos rinktinė atvyko į Prancūziją
Lietuvos rinktinė atvyko į Prancūziją
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antradienio pavakarę sėkmingai pasiekė Prancūziją ir įsikūrė prie Luaro upės esančiame Orleano mieste. Daugiau nei dviejų valandų skrydis neprailgo,
Lietuvos rinktinės krepšininkai varžėsi pokerio turnyre
Lietuvos rinktinės krepšininkai varžėsi pokerio turnyre
Europos krepšinio čempionatui besiruošiantys Lietuvos rinktinės krepšininkai išbandė jėgas prie pokerio stalo. Antrus metus iš eilės Lietuvos krepšinio federacijos
M. Kalnietis prieš rungtynes Prancūzijoje: žinome savo didžiausią problemą
M. Kalnietis prieš rungtynes Prancūzijoje: žinome savo didžiausią problemą
Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės kandidatai išvyko į Prancūziją, kur sužais dvejas kontrolines rungtynes su šios šalies ir Kroatijos ekipomis. Rinktinės kapitonas
Lietuvos rinktinė Klaipėdoje nusileido gruzinams (video)
Lietuvos rinktinė Klaipėdoje nusileido gruzinams (video)
Klaipėdos „Švyturio“ šiandien baigėsi tarptautinis „Kidy Tour Cup“ turnyras, kurio finalo rungtynėse susitiko Lietuvos ir Gruzijos komandos. Lietuviai varžovams
Šįvakar mače prieš Gruziją nežais ir antrojo sūnaus gimimu besidžiaugiantis J.Valančiūnas
Šįvakar mače prieš Gruziją nežais ir antrojo sūnaus gimimu besidžiaugiantis J.Valančiūnas
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šeštadienio ryte surengė treniruotę „Švyturio“ arenoje, kur ruošėsi vakare vyksiančiam „Kidy Tour Cup“
Pirmoji rinktinės repeticija: labai sunki pergalė (trenerio video komentaras)
Pirmoji rinktinės repeticija: labai sunki pergalė (trenerio video komentaras)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo draugiškų rungtynių maratoną prieš Europos čempionatą. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pirmose tarptautinio turnyro „Kidy Tour
Merginų šokiai - taip pergalės bus minimos rinktinės bare
Merginų šokiai - taip pergalės bus minimos rinktinės bare
Lietuvos krepšinio sirgaliai vėl turės savo bendrus namus. Vilniuje atsidaręs baras „Hooters“ tapo oficialiu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sporto baru, kuriame bus galima
Naujuoju rinktinės kapitonu tapo M. Kalnietis
Naujuoju rinktinės kapitonu tapo M. Kalnietis
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi naują kapitoną. Šių rinkimų prireikė, nes ilgą laiką garbingas pareigas ėjęs ilgametis rinktinės "centras" Robertas Javtokas nacionalinėje
D.Motiejūnas: čia dvidešimt, o aš prie plius keturiasdešimt laksčiau (video interviu)
D.Motiejūnas: čia dvidešimt, o aš prie plius keturiasdešimt laksčiau (video interviu)
Šeštadienio vakare prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės prisijungęs Donatas Motiejūnas, sekmadienio ryte jau liejo prakaitą bendroje treniruotėje su komanda. Krepšininkai
Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną
Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną
Pradėjus sportuoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, savo kovas pradeda ir „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną dalyviai. Baigę treniruotes krepšinio salėse
Rinktinės rėmėjų komandoje naujas narys - JAV prekės ženklas "McCulloch"
Rinktinės rėmėjų komandoje naujas narys - JAV prekės ženklas "McCulloch"
„Husqvarna“ įmonių grupei priklausanti miško ir sodo priežiūros technikos gamintoja „McCulloch“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos krepšinio
M.Kalnietis jau lieja prakaitą sporto salėje (interviu, video, rinktinės tvarkaraštis)
M.Kalnietis jau lieja prakaitą sporto salėje (interviu, video, rinktinės tvarkaraštis)
Vėlų pirmadienio vakarą „Vanagupės“ viešbučio duris pravėrė dar vienas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatas. Prie jau sportuojančių krepšininkų prisijungė
Neptūnietis M.Girdžiūnas apie rinktinę: "Viskas pažįstama: ir žaidėjai, ir trenerių štabas"
Neptūnietis M.Girdžiūnas apie rinktinę: "Viskas pažįstama: ir žaidėjai, ir trenerių štabas"
Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai, tarp kurių - ir Klaipėdos "Neptūno" žaidėjas Mindaugas Girdžiūnas, Palangoje pradėjo pasirengimą šių metų rugpjūčio pabaigoje
E.Kandratavičius rūpinsis Lietuvos rinktinės fiziniu pasiruošimu
E.Kandratavičius rūpinsis Lietuvos rinktinės fiziniu pasiruošimu
Lietuvos rinktinės trenerių štabą papildė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos atstovas Evaldas Kandratavičius. Nacionalinės komandos gretose 43-ejų fizinio parengimo specialistas
Į "Neptūną" grįžęs T.Delininkaitis: visada sakiau, kad karjerą norėčiau baigti savo komandoje
Į "Neptūną" grįžęs T.Delininkaitis: visada sakiau, kad karjerą norėčiau baigti savo komandoje
Tomas Delininkaitis sugrįžta į gimtojo miesto komandą. 35-erių metų veteranas su Klaipėdos „Neptūnu“ sutarė dėl dvejų metų kontrakto.Per karjerą klaipėdietis žaidė Ukrainos,
Lietuvos rinktinės kandidatas A.Juškevičius: jausmas tikrai fantastinis (video)
Lietuvos rinktinės kandidatas A.Juškevičius: jausmas tikrai fantastinis (video)
Ši savaitė krepšininkui Adui Juškevičiui nėra įprasta. Ne tik dėl to, kad Palangoje prasidės rinktinės stovykla, bet ir todėl, kad jis pirmą kartą išbandė save autobuso
Rinktinės papildymas: Į pirmąją stovyklą atvyks ir E.Bendžius (tvarkaraštis)
Rinktinės papildymas: Į pirmąją stovyklą atvyks ir E.Bendžius (tvarkaraštis)
Tiksint paskutinėms valandoms iki pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklos dienos, įvyko permainos rinktinės kandidatų sąraše. Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris
Į Klaipėdą grįžęs K.Maksvytis: norėčiau turėti dvylika tokių kaip Williamsas ar Magdenas
Į Klaipėdą grįžęs K.Maksvytis: norėčiau turėti dvylika tokių kaip Williamsas ar Magdenas
Į Klaipėdą po dvejų metų pertraukos sugrįžo strategas Kazys Maksvytis, kuris „Neptūną“ treniravo 2012–2015 metų sezonuose bei atvedė klubą į tuomet dar neregėtas aukštumas.Su
M.Ignatavičius apie derybas su Lavrinovičiais: "Viską išsprendėme per valandą"
M.Ignatavičius apie derybas su Lavrinovičiais: "Viską išsprendėme per valandą"
Geriausią sezoną klubo istorijoje išgyvenęs Panevėžio „Lietkabelis“ nesnaudžia ir rikiuoja armiją prieš artėjančio sezono mūšius. Aukštaitijos
P.Motiejūnas: apie išskirtinį "Žalgirio" tarpsezonį bei naujo įžaidėjo paieškas
P.Motiejūnas: apie išskirtinį "Žalgirio" tarpsezonį bei naujo įžaidėjo paieškas
Daugeliui „Tete-A-Tete Casino – LKL“ ekipų nepradėjus sudėties komplektacijos darbų, Kauno „Žalgiris“ pademonstravo praėjusio sezono metu įdėtą įdirbį
D.Adomaitis: man automobilyje svarbiausia saugumas ir patogumas mano šeimai
D.Adomaitis: man automobilyje svarbiausia saugumas ir patogumas mano šeimai
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriui Dainiui Adomaičiui pirmadienį „Sostena“ automobilių salone buvo įteikti naujojo „Renault Koleos” visureigio rakteliai.„Tai

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime