ACB

M.Gecevičius ir A.Juškevičius Ispanijoje liko be trenerio
Du Lietuvos krepšininkai – Martynas Gecevičius ir Adas Juškevičius – Saragosos „Tecnyconta“ komandoje turės naują trenerį.Oficialiai paskelbta, kad ekipa nusprendė
M.Grigonio atstovaujamas Tenerifės klubas nukovė "Real" su J.Mačiuliu
Ispanijos pirmenybėse čempiono titulą ginantis Madrido "Real" (15/6) klubas, kurio marškinėlius vilki Jonas Mačiulis, išvykoje 64:75 (24:26, 13:17, 15:14, 12:18) nusileido
A.Juškevičius ir M.Gecevičius žaidė rezultatyviai, tačiau pralaimėta baskams
Ispaničos čempionate Ado Juškevičiaus ir Martyno Gecevičiaus atstovaujamas Saragosos "Tecnyconta" (7/14) klubas namie 88:99 (18:23, 21:21, 25:28, 24:27) nusileido Vitorijos "Baskonia"
M.Pociaus žaidė naudingai, jo klubas įtikinamai laimėjo Ispanijoje
Įtikinamą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo puikiai laiką aikštelėje išnaudojusio Martyno Pociaus atstovaukjama komanda.Šeštadienį Mursijos UCAM (7/14) klubas
E.Bendžius Ispanijoje išplėšė pirmąjį pratęsimą bei pergalę antrojo pabaigoje
Tikra drama šeštadienį vyko Ispanijos pirmenybių rungtynėse, kuriose prireikė dviejų pratęsimų.Eimanto Bendžiaus, Deivido Dulkio ir Osvaldo Matulionio atstovaujamas vienas lygos autsaiderių
Ispanijos taurės pusfinalyje "Real" su J.Mačiuliu išsigelbėjo tik pratęsime
Ispanijos taurės turnyro pusfinalyje "lietuviškų" komandų dvikovoje prireikė papildomo laiko.Šalies čempionas Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" klubas po
M.Grigonis išsiskyrė rezultatyviais perdavimais ir pražangomis, jo ekipa pralaimėjo
Nesėkmę Ispanijos aukščiausioje krepšinio lygoje patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama komanda.Tenerifės "Iberostar" (15/5) klubas namie 60:70 (21:17, 12:23, 11:15, 16:15) nusileido
"Real" su J.Mačiuliu svečiuose sutriuškino M.Pociaus ekipą
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį susitiko dvi komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.Čempiono titulą ginantis Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real"
"Barcelona" neišlipa iš duobės - pralaimėjo ir Ispanijoje
Kauno "Žalgiriui" Eurolygoje nusileidusi Barselonos "Barcelona" (13/5) pralaimėjo ir Ispanijos pirmenybėse.Šalies vicečempionai sekmadienį namie tragiškai sužaidė
M.Pocius patyrė traumą, jo komandą sutriuškino T.Sedekerskio klubas
M.Pocius patyrė traumą, jo komandą sutriuškino T.Sedekerskio klubas (1)
Martynas Pocius iškrito iš rikiuotės. Pranešama, kad trisdešimtmetis krepšininkas jautė skausmus dešiniame kelyje.Po tyrimų buvo nustatytas dalinis girnelės
Puikiai žaidęs J.Mačiulis padėjo išvengti sensacijos - "Real" laimėjo po pratęsimo
Ispanijos pirmenybėse sensacijos vos išvengė Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (12/3) klubas, kuris pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.Ispanijos čempionai savo
M.Grigonio klubas laimėjo Ispanijoje, lietuvis - naudingiausias
Marius Grigonis buvo naudingiausias, o jo atstovaujama komanda iškovojo pergalę Ispanijos pirmenybėse.Sekmadienį Tenerifės "Iberostar" (11/4) klubas svečiuose 79:74 (27:19, 24:14,
M.Gecevičius ir A.Juškevičius žaidė rezultatyviai, bet to įveikti "Barceloną" nepakako
Dar vieną nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Martyno Gecevičiaus ir Ado Juškevičiaus atstovaujama komanda.Pirmadienį Saragosos "Tecnyconta" (5/9) klubas namie 75:86 (17:19, 17:32,
Puikiai pataikęs M.Pocius svariai prisidėjo prie savo klubo pergalės
Martynas Pocius puikiai atakavo krepšį, o jo atstovaujama komanda pergale baigė šiuos metus Ispanijos čempionate.Penktadienį Mursijos UCAM (5/9) klubas savo žiūrovų akivaizdoje po
M.Grigonio ekipa iškovojo lengvą pergalę Ispanijoje, lietuvis žaidė naudingai
Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama komanda.Penktadienį Tenerifės "Iberostar" (10/4) klubas namie 89:72 (28:19, 16:15, 25:16, 20:22) sudorojo
D.Dulkys ir E.Bendžius žaidė neįspūdingai, o jų klubas - nepavydėtinoje situacijoje
Vis labiau į dugną Ispanijos pirmenybėse grimzta Eimanto Bendžiaus, Deivido Dulkio ir Osvaldo Matulionio atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Rio Natura Monbus Obradoiro" (4/10) klubas,
E.Bendžius - rezultatyviausias ir naudingiausias, D.Dulkys pasirodė silpnai
Nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė ir tarp autsaiderių lieka Eimanto Bendžiaus ir Deivido Dulkio atstovaujamas klubas.Santjago de Kompostelos "Rio Natura Monbus Obradoiro" (4/9) komanda
"Real" su J.Mačiuliu sumindžiojo D.Dulkio ir E.Bendžiaus atstovaujamą ekipą
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį įvyko "lietuviškų" komandų dvikova. Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (11/1) klubas namie 106:58 (20:22, 28:18, 33:8, 25:11) sumindė
Š.Vasiliauskas Ispanijoje neužsibuvo - nutraukta sutartis su "Joventut"
Iš Ispanijos pirmenybių turnyrinės lentelės dugno neišsikapstantis Badalonos "Joventut" (3/9) klubas nutarė atsisveikinti su Šarūnu Vasiliausku.Skelbiama, kad su lietuviu
Prieš žūtbūtinę dvikovą su "Lietuvos rytu" - triuškinanti "Montakit" pergalė Ispanijoje (1)
Prieš Europos taurės B grupės paskutinę dvikovą, kuri gali būti lemiama tiek Vilniaus "Lietuvos rytui", tiek jų varžovams, Fuenlabrados "Montakit" (4/8) klubas Ispanijos
Š.Vasiliausko klubas sutrupėjo paskutiniame kėlinyje ir pralaimėjo namie
Ispanijos pirmenybėse Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Badalonos "Joventut" (3/9) klubas savo žiūrovų akivaizdoje po nesėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio 88:94 (23:22, 23:23,
M.Gecevičiaus ir A.Juškevičiaus komanda krito Las Palme
Ispanijos pirmenybėse nesėkmę patyrė Martyno Gecevičiaus ir Ado Juškevičiaus atatovaujamas Saragosos "Tecnyconta" (4/7) komanda.Sekmadienį "lietuviškas" klubas
39-erių P.Prigioni nenuilsta - grįžo į Vitoriją ir tapo T.Sedekerskio bendraklubiu
Auksinės Argentinos kartos atstovas Pablo Prigioni neketina kabinti sportbačių ant vinies.39-erių veteranas grįžta rungtyniauti į Europą ir sudarė sutartį iki sezono pabaigos su Vitorijos "Baskonia"
17-metis J.Mačiulio bendraklubis L.Dončičius - Ispanijos čempionato turo MVP
Slovėnijos krepšinio supertalentas Luka Dončičius toliau gauna trenerio Pablo Laso pasitikėjimo Madrido "Real" komandoje ir jį pateisina su kaupu.Jono Mačiulio bendraklubis tapo
Fantastiškas D.Dulkio žaidimas lėmė pergalę prieš Š.Vasiliausko ekipą
Ispanijos pirmenybėse įvyko mačas, kuriame į aikštelę išbėgo net keturi krepšininkai iš Lietuvos.Deividu Dulkio, Eimanto Bendžiaus ir Osvaldo Matulionio atstovaujamas Santjago
Prieš dvikovą su "Lietuvos rytu" Bilbao užtikrintai įveikė Š.Vasiliausko ekipą
Prieš svarbią dvikovą Europos taurės turnyre su Vilniaus "lietuvos rytu" Bilbao "RETAbet" (6/3) klubas laimėjo Ispanijos pirmenybėse.Sekmadienį Bilbao krepšininkai
"Real" su J.Mačiuliu turėjo pavargti Las Palme
Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (7/1) klubas išlieka Ispanijos pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje.Sekmadienį čempionų titulą ginantys madridiečiai svečiuose
M.Grigonio komanda "Lietuvos ryto" varžovus sumindė net 46 taškų skirtumu
Pergalę neįtikėtinu skirtumu Ispanijos pirmenybėse iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama komanda.Sekmadienį Tenerifės "Iberostar" (7/2) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 96:50

Krepšinio torentai (124) 03.25 06:38
Ką šiuo metu klausotės? (354) 03.18 22:38
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47