Aštuoniolikmetės nusileido ir italėms

Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinei nepavyksta atrasti pergalių recepto Europos čempionate Slovėnijoje. Pirmojo etapo A grupės rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 65:85 (25:18, 12:22, 15:16, 13:29) turėjo pripažinti Italijos krepšininkių pranašumą ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Lietuvos rinktinė dar kovos dėl išlikimo Europos čempionato A divizione.  Poryt, pirmadienį (08.03) Lietuvos komanda susitiks su Estijos bendraamžėmis.  Antradienį žais su serbėmis, o trečiadienį – su lenkėmis.

Dvikovoje su italėmis lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (42-34), bet atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (8-14) ir prasčiau atakavo krepšį. Italijos sėkmingai išnaudojo greitą puolimą, pelnydamos 16 taškų, tuo tarpu lietuvės tokiu būdu įmetė tik 3. Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Martyna Petrėnaitė, pelniusi 11 taškų ir atkovojusi 13 kamuolių. 9 taškus pridėjo Laura Juškaitė, po 8 – Gabija Meškonytė, Laurita Jurčiūtė ir Rasa Knyzaitė.

Lietuvės sėkmingai pradėjo rungtynes ir po dešimties minučių pirmavo 7 taškais (25:18), tačiau žaidimo kontrolę prarado antrajame kėlinyje, kuriame varžovės pamažu perėmė iniciatyvą ir pradėjo diktuoti savo sąlygas. Iki didžiosios pertraukos Italijos krepšininkės ne tik pasivijo, bet ir aplenkė Lietuvos merginas – 40:37.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui italės pirmavo 8 taškais (48:40) ir nuolat išlaikė persvarą. Tiesa, lietuvės neleido pernelyg nutolti varžovėms ir išlaikė intrigą. Po trisdešimties minučių – 56:52 priekyje buvo Italijos komanda.

Labai nesėkmingai lietuvėms susiklostė paskutinis kėlinys, kuriame Italijos atstovės sustabdė Lietuvos rinktinės puolimą ir tuo pasinaudojusios pradėjo tolti.   Likus žaisti 5 minutes įsismaginusios varžovės jau turėjo solidų 16 taškų pranašumą (74:58), o per likusį laiką žaidė užtikrintai ir neleido suabejoti savo pajėgumu.

Aštuoniolikmetės dramatiškai pralaimėjo belgėms ir iškrito iš kovos dėl medalių
Lietuvos merginų (U18) rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempionato aštuntfinalyje. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 58:55 (20:9, 13:20, 10:12, 15:14)  turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės nesėkme baigė grupės etapą
Lietuvos merginų (U18) rinktinė po atkaklios kovos patyrė antrąją nesėkmę Europos pirmenybėse. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 71:60 (18:11, 16:16, 14:13, 23:20) turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės patyrė pirmą nesėkmę Europos čempionate
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą Europos čempionate. Daliaus Ubarto auklėtinės C grupės rungtynėse 67:72 (12:25, 14:20, 18:11, 23:16) pralaimėji Slovėnijos
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė pradėjo pasirengimą Europos čempionatui
Pirmadienį Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos merginų (U18) rinktinės treniruočių stovykla, kurioje aštuoniolikmetės ruošiasi rugpjūčio 5 dieną prasidėsiančiam Europos čempionatui.„Nuotaikos
Aštuoniolikametės Europos čempionatą baigė pergale (video)
Lietuvos aštuoniolikamečių (U18) merginų rinktinė Europos čempionatą Vengrijoje baigė įtikinama pergale ir užėmė devintąją vietą. Sekmadienį Tado Stankevičiaus treniruojama komanda
Aštuoniolikmetės Klaipėdoje įveikė vengres
Įspūdingą spurtą jau pirmajame kėlinyje surengusios Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) rinktinės krepšininkės penktadienį Klaipėdoje džiaugėsi pergale. Per kontrolines rungtynes
"Kibirkšties" komandoje rungtyniaus keturios U18 rinktinės žaidėjos
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda, kuri tęsia pasiruošimą 2015-2015 metų sezonui, toliau pildo savo pažadus burti jaunų ir perspektyvių žaidėjų komandą, kurios ateityje
Aštuoniolikmetės pralaimėjo kroatėms ir užėmė 10 -ą vietą
Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinei su Europos čempionatu Slovėnijoje atsisveikinti pergalingu akordu nepavyko. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės paskutinėse rungtynėse 55:71
G.Meškonytės ir L.Juškaitės vedamos lietuvės sutriuškino serbes
Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė iškovojo dar vieną pergalę Europos čempionate Slovėnijoje. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 78:43 (24:11, 18:15, 24:8, 12:9) sutriuškino
Aštuoniolikmetės Europos čempionate iškovojo labai svarbią pergalę
Antroje mačo dalyje atgijusi ir kovingą charakterį parodžiusi Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė iškovojo svarbią pergalę Europos čempionate Slovėnijoje. Egidijaus
Aštuoniolikmetės pralaimėjo svarbią dvikovą lenkėms
Blankiai puolime žaidusi Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė pergalių serijos Slovėnijoje vykstančiame Europos čempionate nepratęsė.Dėl išlikimo A divizione kovojančios
Aštuoniolikmetės pasiekė svarbią pergalę prieš serbes
Antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate Slovėnijoje iškovojo Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės, kovojančios dėl
Aštuoniolikmetės nutraukė nesėkmių seriją
Dėl išlikimo Europos čempionato A divizione kovojanti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė žengė pirmąjį žingsnį. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 67:44 (16:14,
Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinei nepavyksta atrasti pergalių recepto Europos čempionate Slovėnijoje. Pirmojo etapo A grupės rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės
Aštuoniolikmetės nerado priešnuodžių prancūzėms
Tik iki didžiosios pertraukos intrigą išlaikiusi Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė patyrė antrąją nesėkmę Europos čempionate Slovėnijoje. Egidijaus Ženevičiaus
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo itin nesėkmingai
Nesėkme Europos čempionatą Slovėnijoje pradėjo Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė. Egidijaus Zenevičiaus auklėtinės pirmose A diviziono A grupės rungtynėse nusileido
Aštuoniolikmetės į Europos čempionatą vyks geros nuotaikos
Lietuvos aštuoniolimečių (U18) merginų rinktinė pasiruošimą Europos čempionatui baigė pergalingai. Egidijaus  Ženevičiaus auklėtinės per paskutines kontrolines rungtynes Kėdainiuose
Aštuoniolikmetės tarptautiniame turnyre Lenkijoje startavo pralaimėjimu
Lietuvos aštuoniolikmetės (U18) krepšininkės pirmadienį pradėjo kovas tarptautiniame turnyre Žirardovo mieste Lenkijoje. Jame be Lietuvos dalyvauja Lenkijos, Slovakijos ir Vokietijos
Aštuoniolikmetės nusileido suomėms
Europos čempionatui, kuris liepos 30-rugpjūčio 9d. vyks Slovėnijoje, besirengianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė kontrolinėse rungtynėse Anykščiuose 55:59

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45