Baltijos taurėje - Latvijos ir Turkijos šešiolikmečių rinktinių pergalės

Antroji Baltijos taurės turnyro diena prasidėjo susitikimu tarp Latvijos ir Airijos šešiolikmečių merginų rinktinių. Rungtynes rezultatu 68:65 (19:16, 18:13, 21:13, 10:23) laimėjo Latvijos ekipa.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko permainingai ir paskutinėmis ketvirčio minutėmis geriau sužaidusios latvės išsiveržė į priekį 19:16. Antrajame kėlinyje tęsėsi atkakli kova, tačiau ir vėl geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi Latvijos rinktinė po pirmosios rungtynių pusės priekyje buvo 37:29. Trečiajame ketvirtyje Latvijos krepšininkės dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir nors airės paskutinįjį rungtynių kėlinį sužaidė galingai to nepakako, kad iškovotų pergalę ir rungtynes rezultatu 68:65 laimėjo latvės.

LATVIJA U16: L. Loceniece 11 tšk., E. Friscone 9 tšk., R. Korenika 9 tšk.

AIRIJA U16: K. Walshe 23 tšk., A. Lynch 13 tšk., A. Flynn 12 tšk. (10 rez. p.)

Antrose antradienio rungtynėse susitiko Turkijos ir Latvijos vaikinų rinktinės. Po permainingos kovos rezultatu 92:79 (22:13, 20:25, 25:23, 25:18) triumfavo Turkijos ekipa.

Pirmąjį kėlinį galingu 8:0 spurtu pabaigusi Turkijos rinktinė pirmavo 22:13, tačiau antrame susitikimo ketvirtyje Latvijos vaikinai sugebėjo sumažinti turkų pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės atsiliko jau tik 4 taškais. Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova ir prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui Turkijos rinktinė pirmavo 67:61. Stipriau paskutiniame rungtynių kėlinyje pasipriešinti nesugebėję latviai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

LATVIJA U16: O. Berzins 22 tšk., E. Krumins 12 tšk., K. Kilps 12 tšk.

TURKIJA U16: M. Kurtuldum 19 tšk., A. Cete 16 tšk., O. Kucuk 15 tšk.

Sėkmingo Š.Vasiliausko pasirodymo komandos pergalei nepakako
Šarūnas Vasiliauskas Turkijos krepšinio lygoje sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau komandos pergalei to buvo per maža.Lietuvio atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor"
"Ventspils" su J.Juciku triuškina varžovus ir žengia be nesėkmių
Triuškinančią pergalę Latvijos pirmenybėse iškovojo be pralaimėjimų toliau žygiuojanti Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (5/0) komanda.Šalies vicečempionai
Lietuvių akistatoje Turkijoje pranašesnis buvo E.Kairys, bet pergale džiaugėsi D.Dulkys
Pirmą pergalę į savo sąskaitą šiame sezone Turkijos krepšinio lygoje įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Belediyespor" (1/1) komanda.Ji savo aikštėje
J.Jucikui pasirodyti dar sėkmingiau vėl sutrukdė pražangos
Julius Jucikas ir toliau susiduria su asmeninių pražangų problema, bet jo atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (4/0) komanda Latvijos pirmenybėse žangia be pralaimėjimų.Šeštadienį
D.Dulkio indėlio pergalingam Turkijos čempionato startui nepakako
Apmaudžia nesėkme Turkijos krepšinio lygos čempionatą pradėjo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Buyuksehir Beledyiesi" (0/1) komanda, kuri išvykoje po atkaklios kovos 76:80 (18:20,
J.Jucikas ir A.Labuckas svariai prisidėjo prie triuškinamų savo klubų pergalių
Trečiadienį Latvijos pirmenybėse triuškinančias pergales šventė abi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio "Ventspils"
J.Jucikas savo žaidimo laiką "apkarpė" asmeninėmis pražangomis
Julius Jucikas savo laiką aikštėje stipriai apribojo asmeninėmis pražangomis, tačiau jo atstovaujama Ventspilios "Ventspils" komanda pasiekė dar vieną pergalę.Vicečempionai išvykoje
J.Jucikas Latvijoje taškus rinko baudų metimais
Triuškinančią pergalę Latvijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Ventspiliio "Ventspils" ekipa su Juliumi Juciku.Latvijos vicečempionai pirmenybių starte svečiuose
A.Labuckas pasižymėjo dvigubu dubliu, bet Latvijos čempionai startavo netikėta nesėkme
Netikėtą pralaijmėjimą Latvijos krepšinio lygos pirmenybių starte patyrė čempionų titulą ginanti Rygos VEF komanda su Arnu Labucku.Rygiečiai išvykoje 80:85 (14:23, 24:20, 25:18,
Latvijos rinktinę treniruos buvusio žalgiriečio tėvas
Latvijos nacionalinė komanda "Eurobasket 2017" pirmenybėse pasiekė geriausią rezultatą po Nepriklausomybės atkūrimo - iškopė į ketvirtfinalį, kur 97:103 nusileido be pralaimėjimų
A.Bagatskis oficialiai paliko Latvijos rinktinės trenerio postą
Buvęs "Žalgirio" legionierius rungtyniaus antroje Turkijos lygoje
Besibaigiant 2015 - 2016 metų sezonui prie Kauno "Žalgirio" komandos prisijungęs ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu tapęs Ukrainos natūralizuotas amerikietis Jerome'as
Geriausią rezultatą su Latvijos rinktine pasiekęs A.Bagatskis priverstas trauktis
Latvių žygį "Eurobasket 2017" nutraukė slovėnai
Bene pajėgiausią krepšinio komandą nuo Nepriklausomybės atkūrimo laikų subūrusi Latvija baigė žygį "Eurobasket 2017" čempionate.Antradienį Stambule Ainaro Bagatskio auklėtiniai
Ispanams teko rimtai paprakaituoti su šeimininkais turkais
Dar viena Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalio dalyve tapo Ispanijos rinktinė. Europos čempionai aštuntfinalio susitikime 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) įveikė kovingai savo
Latvių tritaškių salvė sudaužė bet kokias Juodkalnijos viltis
Įspūdingą tritaškių taiklumą pademonstravusi Latvijos krepšinio rinktinė be didesnių problemų žengė į Europos krepšinio čempionatą ketvirtfinalį.Ainaro Bagatskio auklėtiniai
Latvija įveikė šeimininkus turkus ir sužinojo varžovus aštuntfinalyje
Latvijos rinktinė (4/1) pratęsė sėkmingą pasirodymą Europos krepšinio čempionate ir iškovoję pergalę paskutiniame grupių etapo ture išvengė pavojingos aštuntfinalio
Turkai palaužė belgus ir išsaugojo šansus patekti į atkrintamąsias
Turkijos nacionalinė komanda išsaugojo viltis žaisti "Eurobasket 2017" turnyro atkrintamosiose varžybose, kurios vyks jų šalyje.Antradienį turkai (3/1) C grupėje savo žiūrovų
Latviai permainingoje kovoje palaužė rusus (video)
Latvijos rinktinė (3/1) toliau demonstruoja raumenis ir pakilo į pirmą vietą "Eurobasket 2017" D grupės vietą.Antradienį Ainaro Bagatskio auklėtiniai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17)
Turkai po atkaklios kovos nusileido serbams (video)
Dar vieną nesėkmę "Eurobasket 2017" turnyre savo žiūrovų akivaizdoje patyrė Turkijos (1/2) nacionalinė komanda.Pirmadienį turkus Stambule po atkaklios ir permainingos kovos 80:74 (21:13,
Triuškinantį pranašumą išbarstę latviai vis tik įveikė britus
Antrą pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo Latvijos rinktinė (2/1). Ainaro Bagatskio auklėtiniai D grupės rungynėse iššvaistė turėtą triuškinančią
Latviai be traumuoto D.Bertanio sutriuškino belgus (video)
Pirmą pergalę "Eurobasket 2017" turnyre iškovojo kaimyninė Latvijos (1/1) nacionalinė komanda.Ainaro Bagatskio auklėtiniai 92:64 (24:25, 23:8, 16:22, 29:9) sutriuškino Belgijos
Rusai dramatiškoje kovoje įveikė turkus
"Eurobasket 2017" turnyro starte itin dramatiška kova buvo tarp Rusijos ir Turkijos krepšininkų.Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai 76:73 (20:15, 16:18, 19:18, 21:22) Stambule
Latviai po atkaklios kovos nusileido serbams
Latviai "Eurobasket 2017" startavo nesėkme, nors likus 3 minutėms iki finalinės sirenos dar pirmavo 75:73.Visgi Ainaro Bagatskio auklėtiniai nusileido serbams rezultatu 82:92 (24:21, 23:24,
A. Labuckas pratęsė sutartį su VEF klubu
Pastarąjį sezoną Latvijos krepšinio lygos pirmenybėse rungtyniavęs ir Rygos VEF klubo garbę gynęs lietuvis Arnas Labuckas lieka šalies čempionų gretose.Į Latvijos sostinę 29 -erių
Paini B. Wanamakerio istorija tęsiasi: liks "Darussfaka Doguš" gretose
Pajėgiausių Eurolygos klubus dominęs ir net iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandų dėmesio sulaukęs Bradley Wanamakeris, greičiausiai vis tik liks Stambulo "Darussfaka
Lietuvos rinktinė Rygoje pralaimėjo latviams
Draugiškame trijų komandų turnyre Rygoje šiandien buvo sužaistos antros rungtynės, kuriose Lietuvos rinktinė 77:87 (12:20, 20:25, 24:21, 21:22) nusileido Latvijos nacionalinei ekipai.Pirmose
D. Dulkys grįžta rungtyniauti į Turkiją
Ispanijos "Endesa" krepšinio lygoje praėjusį sezoną rungtyniavęs 29 -erių metų lietuvis Deividas Dulkys grįžta į Turkiją.Skelbiama, kad 195 cm ūgio snaiperis pasirašė

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45