Baltijos taurėje - Latvijos ir Turkijos šešiolikmečių rinktinių pergalės

Antroji Baltijos taurės turnyro diena prasidėjo susitikimu tarp Latvijos ir Airijos šešiolikmečių merginų rinktinių. Rungtynes rezultatu 68:65 (19:16, 18:13, 21:13, 10:23) laimėjo Latvijos ekipa.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko permainingai ir paskutinėmis ketvirčio minutėmis geriau sužaidusios latvės išsiveržė į priekį 19:16. Antrajame kėlinyje tęsėsi atkakli kova, tačiau ir vėl geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi Latvijos rinktinė po pirmosios rungtynių pusės priekyje buvo 37:29. Trečiajame ketvirtyje Latvijos krepšininkės dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir nors airės paskutinįjį rungtynių kėlinį sužaidė galingai to nepakako, kad iškovotų pergalę ir rungtynes rezultatu 68:65 laimėjo latvės.

LATVIJA U16: L. Loceniece 11 tšk., E. Friscone 9 tšk., R. Korenika 9 tšk.

AIRIJA U16: K. Walshe 23 tšk., A. Lynch 13 tšk., A. Flynn 12 tšk. (10 rez. p.)

Antrose antradienio rungtynėse susitiko Turkijos ir Latvijos vaikinų rinktinės. Po permainingos kovos rezultatu 92:79 (22:13, 20:25, 25:23, 25:18) triumfavo Turkijos ekipa.

Pirmąjį kėlinį galingu 8:0 spurtu pabaigusi Turkijos rinktinė pirmavo 22:13, tačiau antrame susitikimo ketvirtyje Latvijos vaikinai sugebėjo sumažinti turkų pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės atsiliko jau tik 4 taškais. Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova ir prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui Turkijos rinktinė pirmavo 67:61. Stipriau paskutiniame rungtynių kėlinyje pasipriešinti nesugebėję latviai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

LATVIJA U16: O. Berzins 22 tšk., E. Krumins 12 tšk., K. Kilps 12 tšk.

TURKIJA U16: M. Kurtuldum 19 tšk., A. Cete 16 tšk., O. Kucuk 15 tšk.

Oficialu: O.Ašikas nepadės Turkijos rinktinei
Turkijos rinktinės sirgaliams nebuvo naujiena, kad vienas geriausių šalies krepšininkų Omeras Ašikas neatstovaus nacionalinei komandai.Aukštaūgis jau anksčiau buvo pranešęs,
Š. Vasiliauskas ir toliau rungtyniaus Turkijoje, bet jau kitoje komandoje
Įpusėjus praėjusiam sezonui į Turkiją iš ispanų Badalonos "Joventut" klubo rungtyniauti persikėlęs įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas užsirekomendavo savo vardą ir įrodė,
Lietuvos šešiolikmetės tapo Baltijos taurės turnyro čempionėmis
Lietuvos merginų (U16) rinktinė iškovojo trečiąją pergalę Baltijos taurės turnyre. Tado Stankevičiaus auklėtinės triuškinamu rezultatu 74:30 (22:7, 18:4, 19:12, 15:7)
Lietuvos šešiolikmečiai pratęsė pergalių seriją Baltijos taurės turnyre (komentaras)
Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė iškovojo antrąją pergalę Baltijos taurės varžybose. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 72:63 (18:21, 18:8, 21:21, 15:13) įveikė bendraamžius
Kaune startuoja Baltijos taurės turnyras
Pirmadienį Kaune prasideda tris dienas truksiantis tarptautinis šešiolikmečių vaikinų ir merginų Baltijos taurės turnyras. Prie Lietuvos, Latvijos ir Estijos prisijungs Airijos merginų
Naudingiausias Vokietijos lygos sezono žaidėjas keliasi į Turkiją
Praėjusio sezono naudingiausias Vokietijos aukščiausiosios krepšinio lygos žaidėjas Raymanas Morganas keliasi į Turkiją.Ulmo "Ratiopharm" ekipos marškinėlius vilkėjęs
Latvės nusileido turkėms ir Europos pirmenybes baigė šeštoje vietoje
Latvijos rinktinė nesėkme baigė Europos moterų krepšinio čempionatą Čekijoje, tačiau jos džiaugėsi jau anksčiau.Šeštadienį Martino Zibarto auklėtinės dramatiškai
Latvės laimėjo trilerį prieš itales ir pirmą kartą pateko į pasaulio čempionatą
Čekijoje vykstačiose Europos moterų krepšinio pirmenybėse - begalinis Latvijos rinktinės žaidėjų džiaugsmas.Šeštadienį latvės po itin atkaklios kovos turnyre dėl 5-8 vietų
B. Motumas sudomino ir Turkijos grandus
Kauno "Žalgirio" gretose pastaruosius du sezonus praleidęs australas Brockas Motumas paliko Lietuvą ir yra medžiojamas Europos grandų.Užsienio žiniasklaidos šaltinių duomenimis,
S. Erdenas gali sugrįžti į "Anadolu Efes"
Nesėkmingą sezoną Stambulo "Darussafaka Doguš" komandoje turėjęs 30 metų turkas Semihas Erdenas ieško naujos darbovietės, kuri gali tapti kitas Stambulo klubas.Pranešama,
"Fenerbahce" laimėjo tik po pratęsimo, bet apgynė Turkijos čempionų titulą
Eurolygos čempionai Stambulo "Fenerbahce" klubas antrus metus iš eilės tapo stipriausiu ir Turkijoje.Penktadienį čempionai tik po pratęsimo 98:94 (24:19, 18:28, 17:17, 25:20, 14:10)
"Fenerbahce" iki Turkijos čempionų titulo liko tik sudėti taškus ant i
Stambulo "Fenerbahce" klubas ir toliau nepralaimi Turkijos finalo serijoje ir užtikrintai keliauja dar vieno titulo link.Eurolygos čempionai trečiose finalo serijos rungtynėse išvykoje
Belgijos rinktinės lyderis M. Lojeski - Turkijos klubo radare
Nuo 2013 -ųjų metų Pirėjo "Olympiacos" klubo garbę gynęs natūralizuotas Belgijos rinktinės amerikietis Matthew Lojeskis ateinantį sezoną gali atsidurti Turkijoje.Pranešama, kad
"Fenerbahce" priartėjo prie dar vieno šio sezono trofėjaus
Eurolygoje šį sezoną triumfavusi Stambulo "Fenerbahce" klubas neketina be čempionų titulo likti ir Turkijos čempionate.Željko Obradovčiaus auklėtiniai antrose finalo serijos rungtynėse
"Anadolu Efes" gretas sustiprins rezultatyviausias Turkijos lygos žaidėjas
Stambulo "Anadolu Efes" klubas baigė pasirodymą Turkijos pirmenybėse ir iškart ėmėsi dairytis pastiprinimo.Oficialiai pranešama, kad turkų gretas ateinančiam sezonui papildys
Sensacija Turkijoje: "Anadolu Efes" buvo sumindytas ir iškrito pusfinalyje
Gana sensacingai baigėsi Stambulo "Anadolu Efes" klubo sezonas Turkijos krepšinio pirmenybėse.Eurolygos ketvirtfinalyje dalyvavusi bei praeitą sezoną finale žaidusi komanda savo šalies
D. Brownas toliau vilkės "Anadolu Efes" aprangą
Stambulo "Anafolu Efes" ekipą Turkijos lygos pusfinalio serijoje bent laikinai išgelbėjęs amerikietis Derrickas Brownas ir toliau rungtyniaus Turkijoje.Pranešama, kad 29 -erių
"Fenerbahce" tiesiausiu keliu žengė į Turkijos finalą
Stambulo "Fenerbahce" ekipa Turkijos krepšinio lygos pusfinalyje problemų neturėjo ir tiesiausiu keliu žengė į finalą.Eurolygos čempionai trečiose pusfinalio serijos rungtynėse
"Anadolu Efes" Turkijoje atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje (D.J. Stawberry metimas)
Eurolygos ketvirtfinalyje šį sezoną rungtyniavusi ir tik per plauką į finalo ketverto varžybas nepatekusi Stambulo "Anadolu Efes" komanda tolsta nuo Turkijos krepšinio lygos
S. Guleras turėtų sugrįžti į "Anadolu Efes" klubą
Stambulo "Anafolu Efes" klubas po ketverių metų pertraukos panoro susigrąžinti buvusį savo krepšininką 33 -ejų metų Sinaną Gulerą.Skelbiama, kad nuo 2013 -ųjų metų Stambulo
Pro šalį šaudžiusiam G.Orelikui žygis Turkijos lygoje nutrūko ketvirtfinalyje
Puikiai šį sezoną rungtyniaujančio Gedimino Oreliko komandai sezonas Turkijos pirmenybėse nutrūko jau ketvirtfinalyje.Lietuvio atstovaujama Bandirmos "Banvit" ekipa namie 70:74 (18:13,
A.Labuckas - Latvijos čempionas, E.Želioniui teko tenkintis sidabru
Baigėsi Latvijos krepšinio pirmenybės, kurių finale susitiko komandos, kurių marškinėlius vilki žaidėjai iš Lietuvos.Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF klubas namie 78:69
G. Orelikas Turkijos atkrintamųjų starte svaidė pro šalį
Nesėkme Turkijos krepšinio lygos atkrintamąsias varžybas pradėjo Gedimino Oreliko atstovaujama Bandirmos "Banvit" komanda, kuri pirmajame ketvirtfinalio serijos mače išvykoje 67:72
A. Labuckas su VEF - per vieną pergalę nuo Latvijos čempionų žiedų
Arnas Labuckas šįsyk buvo rezultatyvesnis už Edgarą Želionį, o jo atstovaujama Rygos VEF ekipa atsidūrė ties Lativjos čempionato nugalėtojų slenksčiu.Sostinės klubas trečiose finalo
T. Jogėla ir D. Krestininas pasidabino Latvijos čempionato bronzos medaliais
Latvijos krepšinio lygos pirmenybių bronzą iškovojo Rygos "Barons kvartals" klubas su Tauru Jogėla ir Denisu Krestininu.Lietuvių atstovaujama ekipa ketvirtose serijos rungtynėse
VEF parengė rimtą paraišką į čempionų titulą, lietuviai - šešėlyje
Rygos VEF klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas žengė milžinišką žingsnį Latvijos krepšinio lygos čempionų titulo link.Sostinės ekipa antrose finalo serijos rungtynėse svečiuose
Puikiai pasirodęs D.Krestininas priartino savo komandą prie bronzos medalių
Įspūdingą pergalę Latvijos pirmenybių mažajame finale iškovojo Deniso Krestinino ir Tauro Jogėlos atstovaujamas Rygos "Barons kvartals" klubas.Šeštadienį "baronai"

Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47