Bulls

NBA: pirmame mače be K.Duranto "Warriors" patyrė nesėkmę Čikagoje (rezultatai)
NBA pirmenybėse nutrūko net 146 reguliariojo sezono rungtynes trūkusi „Golden State Warriors“ (50/11) serija. Steve‘o Kerro auklėtiniai be traumuoto K. Duranto svečiuose rezultatu
NBA: trileris Čikagoje, sensacija Filadelfijoje ir Ch.Paulo bei P.Gasolio sugrįžimas
Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA pirmenybėse sunkią pergalę iškovojo Čikagos „Bulls“ (29/29), namuose tik po pratęsimo 128:121 (24:25, 28:29, 28:25,
J.Valančiūnas smaginosi dėjimais, bet "Raptors" nesustabdė J.Butlerio
NBA pirmenybėse Toronto „Raptors“ (24/12) klubas nerado priešnuodžių Jimmy Butlerio žaidimui ir po pratęsimo rezultatu 118:123 (28:29, 33:19, 25:26, 21:33, 11:16) nusileido Čikagos
Tragedija D.Wade'o šeimoje - nušauta krepšininko pusseserė
Vieno žinomiausių NBA krepšininkų Dwyane'o Wade'o šeimą sukrėtė kraupi tragedija. Per susišaudymą Čikagoje buvo nušauta krepšininko 32-ejų metų pusseserė
"Bulls" legendai D.Rodmanui - rimti nemalonumai dėl avarijos
NBA čempionas, legendinis Detroito „Pistons“ ir Čikagos „Bulls“ puolėjas Dennisas Rodmanas atsidūrė JAV teisėsaugos akiratyje. Įtariama, kad už vairo sėdėjęs 55-erių
"Heat" įspūdingu vaizdo klipu atsidėkojo 13 metų klubui atidavusiam D.Wade'ui
Kaip jau rašėme, neišsipildė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionės Klivlando "Cavaliers" svajonė šalia lyderio LeBrono Jameso pamatyti Dwyane'ą
D.Wade'as karjerą tęs Čikagoje, M.Dunleavy vyks į "Cavs", J.Calderonas į "Lakers"
Neišsipildė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionės Klivlando "Cavaliers" svajonė šalia lyderio LeBrono Jameso pamatyti Dwyane'ą Wade'ą, su kuriuo
"Buliuose" D.Rose'ą" pakeis kitas žvaigždėtas įžaidėjas - R.Rondo
Kaip ir buvo tikėtasi, ilgametį Čikagos "Bulls" atakos organzatorių Derricką Rose'ą į Niujorko "Knicks" išmainęs klubas ieškos kitos Nacionalinės krepšinio
NBA: "Heat" užsitikrino vietą atkrintamosiose, "Bulls" išsikasė sau duobę (rezultatai)
Majamio „Heat“ (44/32) tapo penktąja NBA Rytų konferencijos komanda, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose varžybose. Floridos valstijos atstovams netgi neprireikė pergalės – Portlande
D.Motiejūnas sužaidė vieną prastesnių mačų, "Rockets" gali nepatekti į atkrintamąsias
Donatas Motiejūnas sužaidė vienas prastesnių Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono rungtynių, o jo atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas namuose
"Warriors" palaužė "Bulls" rekordą; netikėtos "Cavs" ir "Spurs" nesėkmės
35-erių metų ispano Pau Gasolio vedamas Čikagos „Bulls“ (32/30) klubas grįžo į pergalių kelią ir laimėjo antrą kartą iš eilės – „Buliai“ namuose 100:90
NBA: „Cavaliers“ pirmą kartą sezone įveikė „Bulls“, „Spurs“ krito Los Andžele
Po pertraukos tęsiasi Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato kovos. Praėjusią naktį buvo sužaistos trejos rungtynės. Petrauka pirmenybėse buvo susijusi
"Bulls" "centras" J.Noah iškrito iš rikiuotės iki sezono pabaigos
Čikagos "Bulls" komandos "centrui" Joakimui Noah šis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas jau baigtas.Pranešama, kad aukštaūgis mače prieš
NBA: J.Butleris pelnė net 53 taškus, "Spurs" vėl pamokė "Cavaliers" (rezultatai)
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį San Antonijuje vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse vietos „Spurs“ (35/6) komanda
Įspūdinga: J.Butleris "buliams" išplėšė ir pratęsimą, ir pergalę
Trečiadienį NBA mače tarp Čikagos „Bulls“ (18/12) ir Indianos „Pacers“ (18/13) komandų įspūdingą pergalę po pratęsimo šventė šeimininkai „bulių“
 "Bulls" išsivežė sudėtingą pergalę iš Oklahomos
Sudėtingą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Čikagos „Bulls (16/11) komanda. „Buliai“ išvykoje 105:96 (32:26, 22:26, 32:16,
NBA rungtynėse iki nukritimo - drama iš keturių pratęsimų
„Vau. Kitų žodžių neturiu“, – ištarė Andre Drummondas. Taip Detroito „Pistons“ vidurio puolėjas apibūdino maratoną akistatoje su Čikagos „Bulls“,
Išžaginimu apkaltintas D.Rose'as: žinau tiesą, įsitikinęs, kad bus įrodytas mano nekaltumas
Kaip jau rašėme, Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės ir vieno Čikagos "Bulls" komandos lyderių Derrickas Rose'as buvusi mergina apkaltino jį grupiniu
Buvusi D.Rose'o mergina apkaltino jį grupiniu išžaginimu
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės ir vieno Čikagos "Bulls" komandos lyderių Derrickas Rose'as buvusi mergina apkaltino jį grupiniu išžaginimu.Moteris,
"Bulls" oficialiai paskelbė apie įspūdingą kontraktą su J.Butleriu
Čikagos "Bulls" klubas oficialiai pranešė apie naujo kontrakto pasirašymą su vienu komandos lyderių Jimmy Butleriu.Teigiama, kad su žaidėju sudaryta penkerių metų 95 mln.
Vienas pagrindinių "Bulls" žaidėjų po operacijos į rikiuotę sugrįš negreitai
Iš rikiuotės gana ilgam laikotarpiui iškrito vienas pagrindinių Čikagos "Bulls" komandosžaidėjų Tajas Gibsonas.Krepšininkui penktadienį atlikta kairės čiurnos operacija,
"Bulls" oficialiai atleido vyriausiąjį trenerį
Čikagos "Bulls" klubas oficialiai paskelbė apie vyriausiojo trenerio Tomo Thibodeau atleidimą.57-erių specialistas nuo 2010 metų su Čikagos komanda iškovojo 255 pergales bei patyrė
Vienas "Bulls" lyderių J.Butleris nerungtyniaus apie mėnesį
Čikagos "Bulls" gerbėjus pasiekė nemaloni žinia. Vienas komandos lyderių Jimmy Butleris po susidūrimo su Los Andželo "Clippers" ekipos "centru" DeAndre Jordanu patyrė
"Bulls" pradėjo derybas su N.Robinsonu, M.Jamesu ir J.Pargo
Kaip jau rašėme, Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždei ir vienam Čikagos "Bulls" komandos lyderių Derrickui Rose'ui buvo sėkmingai atlikta dešnio
D.Rose'as vėl gulsis ant operacinės stalo
D.Rose'as vėl gulsis ant operacinės stalo (1)
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė ir Čikagos "Bulls" komandos atakų organizatorius Derrickas Rose'as vėl gulsis ant operacinės stalo.Problemos su dešiniuoju
D.Rose'o vedami "buliai" sudorojo "Cavaliers"
D.Rose'o vedami "buliai" sudorojo "Cavaliers" (1)
Prieš dėl Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Visų \vaigždžių" savaitgalio renginių įvyksiančią pertrauką ketvirtadienį lygoje buvo sužaistos vienintelės rungtynės.Čikagos
"Bulls" per 30 s laimėjo pralaimėtą mačą; "Kings" ir "Pacers" pataikė lemiamus metimus (1)
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį buvo sužaistos iš viso devynerios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse. Net trejų
 P.Gasolis išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę prieš "Lakers" (rezultatai)
Ispanas Pau Gasolis vos nenuskriaudė savo buvusios komandos Los Andželo „Lakers“ (13/34) – jis „Staples Center“ arenoje vykusių NBA rungtynių ketvirto kėlinio pabaigoje

Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
Ką šiuo metu klausotės? (355) 04.08 19:51
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47