Delikatesas

"Delikateso" gretose – talentas iš Šiaulių
Tarp „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato ir Regionų krepšinio lygos (RKL) migravęs Tadas Pažėra nuo šiol rungtyniaus tik Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Aštuoniolikmetis
Prie "Delikateso" vairo stojo A.Straupis
Mezon-NKL pirmenybių Joniškio „Delikateso“ komanda turi naują trenerį – juo tapo jau ne vienerius metus lygoje dirbęs 41-erių metų specialistas Arvydas Straupis.Sezono pradžioje
"Delikatesas" atsisveikino su ilgamečiu vyriausiuoju treneriu
Joniškio „Delikatesas“ po penktadienio Mezon-NKL rungtynių su „Palangos“ komanda išsiskyrė su treneriu Robertu Stankevičiumi. Sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu,
NKL čempionai išsivežė sunkią pergalę iš Mažeikių (visi rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-4) Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės krepšininkai šį kartą
D.Sabeckis iš Molėtų keliasi į Joniškį
Deividas Sabeckis ir toliau neranda sau vietos. 25 metų 190 cm ūgio gynėjas palieka Molėtų „Ežerūną“ ir keliasi į Joniškio „Delikateso“ komandą.Šį sezoną
"Delikatesas" D.Sendą paskolino "Mažeikiams"
Vasarą iš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ į Joniškio „Delikatesą“ persikėlęs Domantas Senda ir vėl keičia komandą.Joniškio klubas 21-erių metų
Jonaviečiai iškovojo pirmąją pergalę ikisezoninėse rungtynėse ir pateko į turnyro Joniškyje finalą
Pirmąją pergalę draugiškų rungtynių cikle iškovojo Jonavos sporto klubo krepšininkai turnyro Joniškyje pusfinalyje 68:60 (9:13, 20:14, 13:13, 26:20) įveikė šeimininkų
„Delikatesas“ mačo pabaigoje pripažino baltarusių pranašumą
Draugiškose rungtynėse pralaimėjimą po atkaklios kovos patyrė Joniškio „Delikatesas“, kuris namuose 73:79 (15:22, 16:20, 17:15, 25:22) nusileido Baltarusijos lygos
Atsinaujinusio „Delikateso“ treneris: „Turime ambicijų būti tarp stipriausių ekipų“
Aštuntfinalyje praėjusį sezoną kovą NKL pirmenybėse baigusi Joniškio „Delikateso“ komanda naująjį sezoną pasitinka pakeitusi daugiau nei pusę komandos.Ekipoje po
„Delikatesas“ išsaugojo tris žaidėjus ir pasikvietė „Telšių“ centrą
Joniškio „Delikatesas“ rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Komanda pratęsė sutartis su Dariumi Griškėnu, Žilvinu Petraičiu bei Mantu Margiu.Praėjusį sezoną devintąją
"Delikatesas" išsaugojo trenerį, komandoje - M.Kadzevičius ir I.Daukšys
Praėjusį sezoną aštuntfinalyje iš tolimesnių kovų NKL pimenybėse pasitraukusi Joniškio „Delikateso“ komanda pradėjo artėjančio sezono komplektaciją.Klubas pratęsė
Paskutiniai NKL ketvirtfinalio dalyviai - lemiamą mačą Klaipėdoje laimėję čempionai
NKL čempionai Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkai pratęs titulo gynimą. Penktose aštuntfinalio rungtynėse uostamiesčio krepšininkai namuose 77:68 (29:17,
"Nafta-Uni-Akvaservis" išplėšė penktąsias serijos rungtynes
Pernykščiai NKL čempionai, Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai, tęsia pasirodymą atkrintamosiose varžybose.Ketvirtosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse
R.Vaišvila: Tai bus "gyvenk arba mirk" rungtynės
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" krepšininkai žais dvejas iš eilės NKL aštuntfinalio rungtynes Klaipėdoje, Kūno
NKL aštuntfinalis: žalgiriečių tritaškių kruša, trys pratęsimai Mažeikiuose (rezultatai) (1)
NKL aštuntfinalio seriją pergalingai pradėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai, kurie namuose 94:71 (26:13, 21:16, 26:20, 21:22) įveikė „Šilutės“ komandą
NKL atkrintamųjų startas: nesuvestos sąskaitos ir neprognozuojamos kovos
Jau šiandien NKL pirmenybėse startuoja atkrintamosios varžybos, kuriose aštuonios lygos komandos susigrums dėl keturių kelialapių į ketvirtfinalį.Jame aštuntfinalio dalyvių
"Perlas-MRU" panaikino 18 taškų deficitą ir laimėjo Joniškyje (rezultatai, aprašymai)
Vilniaus „Perlas-MRU“ (16-10) nepalūžo net tada, kai Joniškio „Delikateso“ (9-17) persvara tapo triuškinama. 18 taškų deficitą per trečią kėlinį panaikinę
T.Paliukėnas iš Vilniaus keliasi į Joniškį
Su trimis žaidėjais šių metų pradžioje atsisveikinęs Joniškio „Delikateso“ klubas pasipildė nauju krepšininku. Ekipoje žais devyniolikmetis 192 cm ūgio krepšininkas
"Delikatesas" atsisveikino su trims žaidėjais
Joniškio „Delikatesas“ naujuosius metus pasitiko be trijų žaidėjų. Klubas nusprendė nepratęsti sutarčių su Pranu Skurdausku, Simu Raupiu ir Arnu Buliu.27 metų 208 cm ūgio P.Skurdauskas
"Delikateso" gynyba privertė "Lietkabelį-2" pasiekti NKL antirekordą
Lengvą pergalę NKL pirmenybėse iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (4-6), kuris namuose 91:36 (17:14, 15:10, 19:3, 40:9) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį-2“
"Delikatesą" papildė P.Malašauskas, "Vytis" atsisakė J.Žirlio paslaugų
Šį sezoną Nacionelinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse buksuojantis Joniškio „Delikateso“ klubas sulaukė papildymo. Dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje
"Sūduvos-Mantingos" nesustabdė ir "Delikatesas"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse ir toliau žygiuoja pergalių keliu. Marijampoliečiai svečiuose 93:74 (14:11, 25:19, 29:15,
Dviženklį deficitą panaikinę "Rasai" nusileido "Delikatesui"
Raseinių „Rasai“ (1-1) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse antrą dieną iš eilės pademonstravo kovotojų charakterį. Vakar įspūdingai atsitiesę ir nukovę
Nemalonią tradiciją sulaužęs K.Naruševičius: pavyko išspręsti psichologinius dalykus
Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ vyriausiasis treneris Kęstutis Naruševičius po pirmųjų 2015-2016 m. sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynių su Joniškiu
"Petrochema-Dextera" pergale pažymėjo naujojo NKL sezono pradžią
Naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pergale pradėjo Kęstučio Naruševičiaus treniruojamas Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (1-0) klubas. Jonaviečiai savų
Marijampoliečiai kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo sutriuškindami "Delikatesą"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Draugiškame keturių komandų turnyre Jonavoje dalyvaujantys marijampoliečiai 79:71 (19:15, 27:11,
P.Skurdauskas iš Vilniaus keliasi į Joniškį
Joniškio „Delikatesas“ pretenduoja į rimčiausią aukštaūgių liniją NKL turinčios komandos vardą.Aukštaitijos klubo administracija informavo, jog pasirašė
R.Čepanonis grįžta į "Delikatesą"
Po metų pertraukos į Joniškio „Delikatesą“ grįžta centras Rokas Čepanonis. 26 metų 206 cm ūgio vidurio puolėjas į Roberto Stankevičiaus treniruojamą ekipą keliasi iš

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45