Didžiulį skirtumą panaikinęs "Juventus" svečiuose nukovė Bulgarijos čempionus

Fibaeurope.com nuotr.
Trečiajame kėlinyje dvidešimties taškų deficitą turėjusi Utenos „Juventus“ ekipa sugebėjo atsitiesti ir įgijo geras galimybes patekti į FIBA Čempionų lygą. Pirmosiose trečiojo atrankos etapo rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 82:81 (16:22, 14:25, 23:22, 29:12) įveikė Sofijos „Lukoil Academic“ ekipą ir prieš antrąjį mačą įgijo minimalų pranašumą.

Lemiamas šios serijos mačas pirmadienį Utenos arenoje prasidės 18.45 val.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Arvydo Šikšniaus tritaškio sužaidus dvi minutes išsiveržė į priekį (5:2). Visgi Bulgarijos čempionai surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės ir įpusėjus kėliniui jau aikštės šeimininkai pirmavo – 6:5.  Mindaugo Kupšo du taškai su pražanga sugrąžino persvarą uteniškiams (10:8), bet ketvirčio pabaigą geriau sužaidęs „Lukoil Academic“ klubas po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 22:16.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas tapo dviženklis (26:16), o sužaidus keturias minutes komandas jau skyrė keturiolika taškų – 33:19.  M.Kupšo tikslių atakų dėka likus žaisti tris minutes skirtumas vėl sumažėjo iki vienaženklio (28:37), bet spurtu 10:2 atsakę Sofijos krepšininkai įpusėjus mačui jau turėjo solidžią persvarą – 47:30.

Pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą (52:32), bet LaRono Dendy metimų dėka „Juventus“ surengė spurtą 6:0 ir kiek sumažino atsilikimą – 38:52. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė dvylika taškų (54:42), o po Anthony Irelando tritaškio skirtumas dar aptirpo – 45:56. Visgi aikštės šeimininkai netruko atsakyti spurtu 5:0 ir likus žaisti keturias minutes komandas vėl skyrė šešiolika taškų – 61:45. Kėlinio pabaigoje skirtumas išliko nepakitęs ir prieš paskutines dešimt minučių „Juventus“ deficitas vėl siekė 16 taškų – 53:69.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės A.Šikšnius ir Laurynas Samėnas tolimais metimais sumažino „Juventus“ atsilikimą iki dešimties taškų (61:71), o po dar vieno svečių tritaškio skirtumas po labai ilgos pertraukos tapo vienaženklis – 64:73. Įpusėjus kėliniui A.Irelandas dar labiau sumažino svečių deficitą (68:73), bet aikštės šeimininkai vėl kiek atitrūko – 79:71. Po L.Samėno tolimo metimo likus žaisti pusantros minutės svečių situacija tapo dar geresnė (74:79), netrukus deficitas sumažėjo iki trijų taškų – 78:81. Per likusį laiką A.Irelandas baudų metimais sumažino „Juventus“  atsilikimą iki minimumo (80:81), o pražanga sustabdytas Simas Buterlevičius išplėšė pergalę Utenos klubui – 82:81.

"Lukoil Academic": K.Clantonas 16 (8/10 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 3 bl., 31 naud. b.), H.Nikolovas 15 (3/3 trit., 6 atk. kam.), J.Knoxas 14 (3/3 dvit., 8/8 baudų, 7 atk. kam.), B.Avramovas 11 (5 rez. perd.).

"Juventus": A.Šikšnius 19 (5/8 trit.), A.Irelandas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir M.Kupšas (5 atk. kam.) po 13, S.Buterlevičius (2/5 dvit., 0/3 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir L.Samėnas (3/7 trit.) po 9, K.Guščikas 8 (5 atk. kam.), L.Dendy 6 (9 atk. kam.), C.Lindbomas 3 (4 min., 0/2 dvit., 1/1 trit.), D.Bičkauskis 2 (1/5 dvit.).

Sezono rekordą pagerinusio M.Granto vedamas "Nevėžis" šventė pirmą pergalę
Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) klubas nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ čempionate.Malcolmo Granto vedami svečiai 80:74 (17:20,
K.Maksvytis: bandome džiaugtis mažais dalykais (Štelmaherio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai po pergalingų FIBA Čempionų lygos turnyro rungtynių  prieš „Ventspils“ ekipą (87:80) atidavė duoklę savo sirgaliams
"Juventus" po atkaklios kovos pralaimėjo Turkijoje
Be traumuotų Arvydo Šikšniaus ir Lauryno Samėno žaidęs Utenos „Juventus“ (0/2) klubas metė rimtą kovą galingai Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2/0) ekipai. FIBA Čempionų
R.Seibutis: esame sveiki, turime daug energijos ir noro laimėti (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje FIBA Čempionų lygos antrajame ture susikaus su dabartiniais Latvijos krepšinio lyderiais „Ventspils“
"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
K.Maksvytis: broliai Jucikai laukia tarpusavio dvikovos, bus įdomu
Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su dabartiniais Latvijos krepšinio
Į Klaipėdą atvyksta Latvijos vicečempionai su J.Juciku
Jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai FIBA Čempionų lygos antrajame ture kils į mūšį su svečiais iš
"Dzūkija" po permainingos kovos palaužė svečius iš Utenos
12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ (3/4) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Spurtą net 20:3 surengę Nikolos
"Juventus" gerbėjai atsiduso lengviau - A.Šikšniaus trauma lengvesnė nei manyta
Po atliktų medicininių tyrimų paaiškėjo, jog Arvydo Šikšniaus trauma nėra tokia rimta, kaip buvo manyta savaitės pradžioje. Krepšininkas į rikiuotę turėtų grįžti
"Neptūnas" užmezgė draugystę su Kretingos rajonu
„Neptūnas“, FIBA Čempionų lygos turnyre reprezentuojantis ne tik Klaipėdos, bet ir visos Vakarų Lietuvos vardą, plečia bendraminčių ratą - užmegzta draugystė su Kretingos rajonu.„Neptūno“
"Ventspils" su naudingai žaidusiu J.Juciku nukovė Čempionų lygos laimėtojus
Kiek netikėtai FIBA čempionų lygos B grupėje pergalingai startavo Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" komanda.Trečiadienį Latvijos vicečempionai namie 73:72 (18:19, 18:18,
"Neptūnas" Klaipėdoje parklupdė Prancūzijos čempionus
Klaipėdos „Neptūnas“ 2017-2018 metų FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjo pergale – Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos rezultatu
Čempionų lygos starte "Juventus" neturėjo vilčių Monake
FIBA Čempionų lygos A grupės kovas triuškinančiu pralaimėjimu pradėjo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Patrausko treniruojama ekipa svečiuose 53:90 (22:26, 11:24, 12:16, 8:24)
A.Kulbokos dvigubo dublio nepakako pergalingai startuoti Čempionų lygoje
Puikaus Arnoldo Kulbokos pasirodymo nepakako jo atstovaujamai Kapo d'Orlando "SikeliArchivi" komandai švęsti pergalės FIBA Čempionų lygos starte.Antradienį Italijos klubas Turkijoje
"Juventus" Čempionų lygoje startuoja dvikovoje su vienais turnyro favoritų
Antradienį Utenos „Juventus“ klubas pradės FIBA Čempionų lygos reguliariojo sezono A grupės kovas. Gedimino Petrausko auklėtiniai 21.30 val. (Lietuvos laiku) svečiuose susikaus su viena
"Neptūno" kapitonas S.Galdikas: tikimės parodyti gražų ir pergalingą krepšinį
au šįvakar Klaipėdos „Neptūnas“ savo žiūrovų akivaizdoje pradės 2017-2018 metų sezono tarptautinį krikštą – Kazio Maksvyčio auklėtiniai kils į kovą prieš
Vos neprisižaidęs "Neptūnas" Utenoje laimėjo 1 tašku (video komentarai)
Trečiajame kėlinyje pabėgusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa persvarą išbarstė, bet iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Klaipėdiečiai išvykoje
Prieš dvikovą Vilniuje žalgiriečiai pasitreniravo su "Juventus"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje Šarūno Jasikevičiaus
"Juventus" įveikė Bulgarijos čempionus ir žais Čempionų lygoje! (varžovai)
Nuo pirmosios iki paskutinės minutės aikštelėje dominavę Utenos „Juventus“ krepšininkai antrus metus iš eilės kovos elitiniame FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose
Būti ar nebūti Čempionų lygoje: "Juventus" stoja į dvikovą su Bulgarijos čempionais
Garsusis klausimas iš Viljamo Šekspyro tragedijos „Hamletas“ iki vėlaus pirmadienio vakaro kankins Utenos „Juventus“ ir Sofijos „Lukoil Academic“ ekipų
Trečiajame kėlinyje dvidešimties taškų deficitą turėjusi Utenos „Juventus“ ekipa sugebėjo atsitiesti ir įgijo geras galimybes patekti į FIBA Čempionų lygą. Pirmosiose
D.Kulbokos ekipa pirmame Čempionų lygos atrankos mače pralaimėjo minimaliai
Į kovą dėl patekimo į FIBA Čempionos lygą atrankos turnyre įsitraukė Kapo d'Orlando "Betaland" komanda, kuriai atstovauja Bambergo "Brose" paskolintas Arnoldas Kulboka.Italijos
Talino klubas su M.Mažeika palaužė Vengrijos čempionus
Talino "Kalev/Cramo" klubas su Martynu Mažeika tęsia pasirodymą FIBA Čempionų lygos atrankos turnyre.Sekmadienį Estijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje po permainigos kovos 78:71
"Neptūno" gretose - amerikietis įžaidėjas (video, trenerio komentaras)
Klaipėdos „Neptūnas“ stiprinasi: į komandos gretas artimiausiomis dienomis įsilies 28 metų 183 cm ūgio įžaidėjas iš JAV Malcolmas Ray Armsteadas.Pastarasis krepšininkas
LKL II turas: centrinė dvikova Utenoje ir startuojantys "Vytautas" su "Nevėžiu"
Šį savaitgalį į pirmąsias „Betsafe–LKL“ čempionato dvikovas žengs Prienų–Birštono „Vytautas“ ir Kėdainių „Nevėžis“ komandos. Centrine
"Vytautą" sutriuškino svečiai iš Olandijos, Čempionų lygoje prieniškiai nežais
Skaudžia nesėkme pasirodymą kvalifikacijos į FIBA Čempionų lygos turnyrą pirmajame etape baigė Prienų-Birštono "Vytauto" klubas.Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savo žiūrovų
LKL atidarymo mače Panevėžyje vicečempionai nukovė "Juventus"
Naujasis Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) sezonas jau prasidėjo – pirmajame mače Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0) 92:85 (23:25, 21:20, 21:14, 25:26)