Du kėlinius atsilikinėjęs "Vytautas" atsigavo ir sutriuškino "Astanos" krepšininkus

Autorius: Kvitrina.com.
Rugsėjo 7 d. Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkai savo aikštėje sužaidė trečiąsias prieš sezonines rungtynes. Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtinių varžovu buvo „Astanos“ komanda iš Kazachstano.

Po permainingos pirmosios rungtynių pusės (40:44), „Vytauto“ krepšininkai antroje parodė savo potencialą ir sutriuškino varžovus 23 taškų skirtumu - 98:75 (20:20, 20:24, 32:19, 26:12).

Jau pirmos rungtynių minutės parodė, jog ne viena komanda nebus aikštelėje statistais. Pirmoje pirmoje kėlinio pusėje abiems komandoms pelnyti taškus pavykdavo per kančias. Kėliniui įpusėjus „Vytautas“ po Artūro Valeikos dvitaškio vienu tašku įsiveržė į priekį (8:7).

Antroje kėlinio pusėje sėkmės svarstyklės siūbavo tai į vieną , tai į kitą pusę. Likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. Martynas Linkevičius padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 4 taškų (13:9). Deja, po 1,5 min. vienu tašku pirmavo „Astanos“ komanda (16:17). Visgi, pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai (20:20).

Ir antrojo kėlinio pirmoje pusėje žaidimas vyko taškas į tašką (25:25, 27:27). Likus iki kėlinio pabaigos 4 min. „Vytautas“ turėjo vieno taško persvarą (31:30). Deja, per vieną minutę aikštelės šeimininkai leido svečiams laimėti atkarpą 5:0 ir įgyti 4 taškų pranašumą (31:35). Dar po minutės komandas jau skyrė 10 taškų (34:44).

Ir toks šaltas dušas prikėlė Virginijaus Šeškaus kariauna iš miego. Per likusį laiką Prienų – Birštono krepšininkai neleido varžovams pelnyti taškų, o patys po Martyno LInkevičiaus ir Regimanto Minioto taiklių metimų sumažino skirtumą iki 4 taškų (40:44).

Po pertraukos „Vytauto“ komanda pratęsė antrojo kėlinio pabaigoje pradėta spurtą ir po  Artūro Valeikos šou išlygino rezultatą (51:51). Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje „Astanos“ komanda dar turėjo vieno taško pranašumą (54:55), bet aikštelės šeimininkai jau buvo pagavę azartą ir po Mindaugo Kupšo dvitaškio įgijo 6 taškų persvarą ( 61:55). Svečiai įsūdė du tritaškius ir likus iki kėlinio pabaigos 2 min. komandas skyrė vėl tik vienas taškas (62:61). Bet „Vytautas“ meistriškai sužaidė kėlinio pabaigą ir po trijų kėlinių jau turėjo 9 taškų pranašumą (72:63).

Ketvirtoje kėlinio pradžioje prabilo 3 kėlinius tylėjęs Tomas Delininkaitis. Po jo dviejų iš eilės tolimų metimų „Vytauto“ persvara padidėjo iki 13 taškų (80:67), o kėliniui įpusėjus komandos skyrė 15 taškų (82:67). Antroje kėlinio pusėje Prienų – Birštono krepšininkai galutinai užtvirtino savo pergalę rezultatu 98:75.

„Vytauto“ komandoje rezultatyviai sužaidė priekinės linijos žaidėjai. Artūras Valeika į varžovų krepšį įmetė 21 tašką, Mindaugas Kupšas -19, Regimantas Miniotas -15. 15 taškų pridėjo ir Martynas Linkevičius.

„Astanos“ komandai 19 taškų pelnė I. Miller, 14 – A. Ponomariov, 13 – O. Krubally.

"Juventus" patyrė dar vieną netektį
Prieš kelias dienas praradęs Lauryną Samėną, Utenos „Juventus“ klubas sulaukė dar vienos nemalonios žinios. Dėl čiurnos traumos mažiausiai tris mėnesius ant parketo nepasirodys
"Lietuvos rytas" namie palaužė "Juventus" klubą
Įtikinamą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8/3) ekipa.Visą mačą pirmavę vilniečiai namuose be didesnio vargo 83:70
Tritaškiais varžovus žudęs "Vytautas" iškovojo pirmą pergalę LKL
Iš pralaimėjimų liūno 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone išbrido Prienų-Birštono „Vytauto“ (1/9) ekipa.Virginijaus Šeškaus
Į Pasvalį grįžęs T.Hughesas: "Mes jau turime lyderį, jis – mūsų kapitonas"
Po ketverių metų pertraukos į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ sugrįžęs Trevonas Hughesas akimirkai sutriko, paklaustas apie sėkmingą šio sezono Aukštaitijos klubo žaidimą.Pasvalio
"Vytautas" siautėja BBL čempionate - sutriuškino svečius iš Latvijos
Trečiajame kėlinyje 20 taškų pranašumą susikrovę Prienų – Birštono „Vytauto“ (3/1)krepšininkai sugrįžo į pergalių kelią Baltijos krepšinio
Prienuose laimėję "Juventus" krepšininkai paliko "Vytautą" be pergalių (komentarai)
Utenos „Juventus“ (2/8) ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengę Žydrūno Urbono auklėtiniai
LKL gražiausias savaitės epizodas - nuskriaustas "Žalgiris"
Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ padovanojo gausybę gražių epizodų šeštą „Betsafe–LKL“ savaitę.Net trys
E.Žukausko vedamas "Vytautas" išsivežė pergalę iš Estijos
Fantastiškai lemiamą ketvirtį sužaidusi Prienų - Birštono "Vytauto" (2/0) komanda Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo antrą pergalę.Virginijaus
LKL savaitės MVP-  į rekordą kėsinęsis A. Hernandezas
LKL savaitės MVP- į rekordą kėsinęsis A. Hernandezas
Net 17 rezultatyvių perdavimų atlikęs Alejandro Hernandezas tapo geriausiu „Betsafe–LKL“ šeštos savaitės žaidėju.Alytaus „Dzūkijos“ atakų organizatorius
"Juventus" iškovojo pirmą pergalę ir LKL
Trečiadienį iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre, Utenos „Juventus“ (1/8) komanda šeštadienį sirgalius pradžiugino laimėjimu ir Lietuvos krepšinio
"Vytautas" iškovojo pirmą pergalę šį sezoną
Prienų-Birštono "Vytautas" tik spalio pabaigoje iškovojo pirmą pergalę šio sezono oficialiose rungtynėse.Trečiadienį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai
"Iš arti": S.Babrauskas supažindina su Pasvaliu
Steponas Babrauskas Pasvalyje jaučiasi it namie. Krepšininkas trečią sezoną atstovauja „Pieno žvaigždžių“ komandai ir spėjo pažinti vos daugiau nei 6 tūkst. gyventojų turintį
Pergalės skonio dar nepajutęs "Vytautas" atsisveikino su dviem užsieniečiais
Kelio į pergales nerandantis Prienų–Birštono „Vytautas“ imasi permainų – komanda atsisveikina su dviem žaidėjais.„Betsafe–LKL“ čempionate dar nelaimėjusi
"Iš pusės žodžio" susikalbėti bando "Vytautas"
„Braliukai“ – taip dažnai vadiname savo kaimynus latvius. Ar yra lengva susikalbėti su savo kaimynais? O jeigu vienam iš jų yra uždėtos ausinės ir jis gali tik skaityti iš
"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
Savaitės interviu: tėvo ir sūnaus Šeškų pasakojimas (video)
Edvinas Šeškus vėl mėgaujasi krepšiniu, ir tai daro savo tėvo treniruojamoje komandoje.Tris sezonus Vilniaus „Lietuvos rytui“ priklausęs, bet prie komandos nepritapęs
LKL žaidėjų nestabdys: rungtynių per FIBA langus nebus
Lietuvos krepšinio lyga nusprendė nevykdyti „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių per pertrauką, skirtą tarptautinėms varžyboms, ir atliko tvarkaraščio pakeitimus.Pasitarus
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų
"Lietuvos ryto" pranešimas dėl tikrovės neatitinkančių A.Zuoko pareiškimų (1)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, reaguodamas į viešoje erdvėje išsakytus savivaldybės tarybos nario Artūro Zuoko pareiškimus, nori pranešti, kad tokie jo teiginiai
"Vytauto" gretas sustiprino Ukrainos rinktinės gynėjas, grįžo trenerio sūnus
Penkiais pralaimėjimais „Betsafe–LKL“ čempionatą pradėjęs Prienų–Birštono „Vytautas“ paskelbė apie du naujokus.Komandą papildė Ukrainos rinktinės gynėjas
"Šiaulių" vadovas M.Žukauskas: sukūrėme ateities komandą (video interviu)
Kai Mindaugas Žukauskas 1999 m. tapo Eurolygos čempionu ir 2003 m. iškovojo Europos čempionato auksą, jis net negalvojo, kad po beveik dviejų dešimtmečių jo pagalbos reiks ir gimtajam
"Lietuvos rytas" išvargo pergalę Prienuose
Martynas Echodas buvo neatpažįstamas, o Vilniaus „Lietuvos ryto“ (4/1) klubas tik po sunkios kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Vilniečiai
Fantastiškai žaidęs R.Harrow atvedė pasvaliečius į pirmąją pergalę (komentarai)
Ryanas Harrow pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą, o antrajame kėlinyje pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“
"Žalgiris" pristatė naujojo sezono iššūkius ir biudžetą (video)
Antradienį Kauno „Žalgirio“ klubas surengė tradicine tampančią spaudos konferenciją. Joje buvo pristatytos naujojo sezono gairės, atskleisti sportiniai tikslai, buvo apžvelgtas praėjęs
"Lietuvos ryto" sirgaliai - apie artėjančias rungtynes su "Žalgiriu" ir perspektyvius žaidėjus
„Lietuvos ryto“ aistruoliai nekantriai laukia pirmosios akistatos su Kauno „Žalgiriu“ ir itin pagarbiai atsiliepia šalies čempionus. Tačiau tuo pačiu jie tiki, kad „Siemens“
Meilė krepšiniui Kaunų šeimą atvedė į "Žalgirio" Garbės Klubą (VIDEO)
Augant Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo narių gretoms, daugėja ir istorijų, kurios atskleidžia kaip meilė krepšiniui vienija ne tik sirgalių tribūnose, bet ir šeimyniniame
"Žalgiris" tris kėlinius vijosi "Nevėžį" (trenerių video komentarai)
Tris kėlinius su ugnimi žaidę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai galiausiai susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Sekmadienį išvykoje žalgiriečiai ketvirtąjį
"Neptūnas" tęsia pergalių seriją - svečiuose patiesė "Vytautą" (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai tęsia pergalingą žygį Lietuvos krepšinio lygos („LKL-Betsafe“) čempionate – Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prienuose rezultatu
Įspūdingą atkarpą laimėję dzūkai Prienuose patiesė "Vytautą" (komentarai)
Lemiamu rungtynių metu sėkmingai žaidusi Alytaus „Dzūkijos“ (1/2) ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Visą mačą lygiai žaidę alytiškiai

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45