Dvidešitmečiams nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinei nepavyko įveikti Europos čempionato ketvirtfinalio etapo. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 72:76 (20:18, 18:23, 23:10, 11:25) turėjo pripažinti Graikijos komandos pranašumą.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo turnyro šeimininkai, tačiau po minutės pertraukėlės lietuviams pavyko priartėti. Antrajame ketvirtyje žaidimas vyko taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnės persvaros.

Trečią kėlinį lietuviai pradėjo galingu spurtu 17:3 ir įgijo dviženklę persvarą. Lemiame ketvirtyje graikai kilo į šturmą ir įpusėjus kėliniui jiems pavyko išlyginti rezultatą (64:64), o prasidėjus paskutinei rungtynių minutei jie pataikė svarbų tritaškį, kuris leido iškovoti pergalę.

LIETUVA U20: L.Birutis 17 tšk. (12 atk. kam.), M.Echodas 12 tšk. (13 atk. kam.), M. Dieninis ir M.Varnas po 11 tšk., A.Beručka 10 tšk.

GRAIKIJA U20: V.Charalampopoulos 21 tšk. (9 atk. kam., 5 rez. perd.,), A.Koniaris 17 tšk. (5 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Mouratos 14 tšk. (5 atk. kam.), Th.Karras 12 tšk. (7 atk. kam.).

Kovą dėl penktos vietos lietuviai šeštadienį pradės rungtynėmis su Vokietijos rinktine. Rungtynių pradžia 19 valandą.

Savo vietą atradęs D. Redikas karjerą ir toliau tęs Graikijoje
Ilgai po įvairius klubus blaškęsis ir Lietuvoje savo vietos neradęs skandalingasis Dovydas Redikas karjerą ir toliau tęs Graikijoje.Skelbiama, kad 24 -erių metų 193 cm ūgio gynėjas sukirto
Lietuvos dvidešimtmečiai Europos čempionate liko šešti
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė baigė pasirodymą Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 102:86 (20:16, 28:21, 24:19, 30:30) nusileido Serbijos ekipai ir Europos
Lietuviai Europos čempionate įveikė vokiečius ir kovos dėl penktos vietos
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė pergalingai pradėjo kovą dėl penktos vietos Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 85:81 (25:22, 20:13, 23:14, 17:32) nugalėjo
Dvidešimtmečiai nugalėjo slovėnus ir žengė į ketvirtfinalį
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė sėkmingai pradėjo Europos čempionato atkrintamąsias varžybas. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai aštuntfinalio rungtynėse rezultatu 76:61 (22:14,
D. Motiejūnas gali sugrįžti rungtyniauti į Europą
Vis dar naujos darbovietės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) besidairantis Donatas Motiejūnas gali pasukti ir į Europą.Kaip skelbia Graikijos žiniasklaida, 26 -erių metų 213 cm
Dvidešimtmečiai sutriuškino "broliukus"
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė iškovojo antrą pergalę Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai C grupės rungtynėse rezultatu 89:61 (18:26, 25:12, 25:14, 21:9) įveikė
Lietuvos dvidešimtmečiai pralaimėjo Izraelio bendaamžiams
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinei nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antrosiose C grupės rungtynėse rezultatu 88:94 (22:34, 22:22,
Dvidešimtmečiai Europos čempionatą pradėjo įveikdami ukrainiečius
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 92:79 (36:20, 21:20, 11:18, 24:21) įveikė Ukrainos ekipą.Galingai
Dvidešimtmečiai po atkaklios kovos nusileido Rusijos bendraamžiams
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė tęsia kontrolinių rungtynių ciklą Turkijoje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai šiandien Stambule, po atkaklios kovos turėjo pripažinti Rusijos
Jaunimo rinktinė įveikė ir serbus bei pratęsė pergalių seriją Turkijoje
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė iškovojo dar vieną pergalę kontrolinėse rungtynėse. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Stambule įveikė Serbijos ekipą 78:65 (24:16, 20:19, 16:7,
Dvidešimtmečių rinktinė triuškinančia pergale pradėjo turnyrą Turkijoje
Lietuvos jaunių (U20) vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo draugišką turnyrą Stambule. Mariaus Kiltinavčiaus auklėtiniai rezultatu 99:65 (19:23, 25:13, 30:16, 25:13) nesunkiai įveikė Latvijos
Skrajojantis K. Gabrielis susiejo ateitį su "Panathinaikos"
Atėnų "Panathinaikos" klubas žengė rimtą žingsnį ir nusprendė pasiūlyti ilgalaikę sutartį praėjusį sezoną komandoje rungtyniavusiam, bet toli gražu kalnų nenuvertusiam amerikiečiui
Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė sutriuškino metais jaunesnius (G. Žibėno komentaras)
Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (U19 ir U20) tarpusavyje sužaidė jau trečiąjį kontrolinį mačą. Šį kartą triuškinančiu skirtumu rungtynes laimėjo vyresniųjų rinktinė. Didesnio
"Panathinaikos" iš "amžinų" varžovų ketina persivilioti graiką
Graikijos čempionų titulą po dviejų metų pertraukos susigrąžinusi Atėnų "Panathinaikos" ekipa sumanė nugvelbti aršiausios varžovės Pirėjo "Olympiacos" krepšininką.Skelbiama,
"Panathinaikos" po dviejų metų pertraukos susigrąžino Graikijos čempionų žiedus
Atėnų "Panathinaikos" klubas po dviejų metų pertraukos ir vėl susigrąžino Graikijos krepšinio lygos pirmenybių karūną.Lemiamose, penktose finalo serijos rungtynėse Xaviero Pasqualio
Gynybos pančius paspendęs "Panathinaikos" finalo seriją nukėlė į lemiamas rungtynes
Graikijos krepšinio lygos finalo serijoje prireiks lemiamų rungtynių. Atėnų "Pnanathinaikos" klubas ketvirtose finalo serijos rungtynėse namuose pademonstavo geležinę gynybą ir
"Olympiakos" finalo serijoje išsiveržė į priekį
Graikijos krepšinio pirmenybių finale tęsiasi labai inirtinga kova tarp amžinų priešininkų.Sekmadienį Pirėjo "Olympiakos" klubas savo žiūrovų akivaizdoje 64:62 (16:16,
"Panathinaikos" išlygino Graikijos finalo serijos rezultatą
Graikijos krepšinio lygos finalo serijoje - lygybė. Antrose finalo serijos rungtynėse Atėnų "Panathinaikos" ekipa namuose po atkaklios kovos 84:80 (17:20, 24:19, 18:14, 25:27) palaužė
Oficialiai uždarytas NKL sezonas, apdovanoti geriausieji (VIDEO)
Antrą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionu tapęs Gintautas Matulis išrinktas naudingiausiu finalo serijos krepšininku. Tuo metu naudingiausiu reguliariojo sezono
LKL Savaitės apžvalga: D.Šalengos jubiliejus, L.Biručio debiutas bei atgimę "Šiauliai"
„Tete-A-Tete Casino – LKL“ po pastarojo savaitgalio paaiškėjo pirmoji atkrintamųjų varžybų pora, Dainius Šalenga pergalingai paminėjo 40 metų jubiliejų, Laurynas
Solidus G.Birutos pasirodymas nepadėjo komandai pasiekti pergalės
Sėkmingai žaidusio Gilvydo Birutos komandai Graikijos krepšinio pirmenybėse nepavyko pridėti dar vienos pergalės į savo kraitį.Lietuvio atstovaujama Trikalos "Aries" (8/13) komanda namuose
G.Biruta prie pergalės Graikijoje prisidėjo dvigubu dubliu
Gilvydas Biruta Graikijos pirmenybėse pasižymėjo dvigubu dubliu, o jo atstovaujama komanda nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus.Trikalos "Aries" (8/11) klubas namie 76:67 (18:17, 19:11,
Nesulaikomai žaidęs žalgirietis L.Birutis - NKL savaitės naudingiausias žaidėjas
Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos centras Laurynas Birutis trečią kartą šį sezoną tapo naudingiausiu Mezon-NKL savaitės žaidėju.Itin solidžiai praėjusią savaitę rungtyniavęs
G.Biruta Graikijoje pasižymėjo dvigubu dubliu
Septintą pergalę Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Gilvydo Birutos atstovaujama Trikalos "BC Aries" (7/11) komanda, kuri savo aikštėje užtikrintai 76:58
K.C.Riverso ir Ch.Singletono duetas atvedė "Panathinaikos" į pergalę prieš "Olympiacos"
Saldžią pergalę Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse savo aistruoliams padovanojo Atėnų "Panathinaikos" (14/1) komanda.Jie namuose 72:59 (12:20, 19:8, 17:17, 24:14) pranoko amžinus
NKL savaitės MVP - V.Chodosovskis (naudingiausių penketas, video)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos simbolis Viktoras Chodosovskis praėjusį savaitgalį sužaidė sėkmingiausias karjeros rungtynes, o tai nulėmė, kad būtent jis tapo naudingiausiu
G.Biruta Graikijoje demonstravo solidų žaidmą
Pergalę Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Trikalos "Aries" (4/9) komanda su Gilvydu Biruta.Ekipa savo aikštėje 74:67 (19:15, 19:17, 14:18, 22:17) palaužė

Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47