Dvikovoje su A.Drummondu solidžiai žaidusio J.Valančiūno vėl nebuvo ketvirtame kėlinyje

Autorius: DELFI NBA.

Itin banguotai pastaruoju metu rungtyniaujantys Toronto „Raptors“ (40/29) krepšininkai šventė svarbią pergalę NBA pirmenybėse. Nerezultatyviose rungtynėse Dwane‘o Casey auklėtiniai užtikrintai laimėjo ketvirtąjį kėlinį ir svečiuose rezultatu 87:75 (16:13, 24:25, 20:28, 27:9) palaužė geografiškai artimiausią lygos klubą Detroito „Pistons“ (33/36).

Deja, prie solidaus ketvirtojo kėlinio savo žaidimu neprisidėjo Jonas Valančiūnas, lemiamas rungtynių akimirkas ir vėl praleidęs ant atsarginių žaidėjų suolo. Per pirmuosius tris ketvirčius lietuvis aikštėje praleido 24 minutes ir surinko 10 taškų (5/7 met.), 8 atkovotus kamuolius, perimtą kamuolį, bloką ir klaidą, rašo Krepšinis.lt.

Liūto dalį savo indėlio JV į komandos pergalę įnešė jau pirmoje rungtynių pusėje, per kurią pasižymėjo 8 taškais ir 7 atkovotais kamuoliais. Solidų Jono žaidimą iki ilgosios pertraukos užgožė Detroito aukštaūgio Andre Drummondo įspūdinga kova dėl atšokusių kamuolių.

Diskusijose dėl mainų tarp šių dviejų Rytų Konferencijos ekipų atsidūrę krepšininkai šios nakties akistatai turėjo įgauti papildomos motyvacijos kai „Raptors“ generalinis vadybininkas Masaji Ujiri pareiškė, jog J. Valančiūnas yra daug geresnis už A. Drummondą.

Panašu, jog daugiau noro įrodyti savo vertę pasauliui iš šios situacijos pasisėmė „Pistons“ narys, per pirmuosius du kėlinius atkovojęs net 15 kamuolių.

Visgi verta pažymėti, jog nemažą dalį šio skaičiaus A. Drummondas surinko per tas kelias minutes, kurias aikštėje praleido stumdymasis su Toronto naujoku austru Jakobu Poeltlu, o Jonas puikiai stabdė varžovų vidurio puolėją gynyboje ir iki ilgosios pertraukos leido jam surinkti tik 4 taškus (2/7 met., 0/4 baud.).

Tiesioginį pranašumą kovoje dėl atšokusių kamuolių prieš lietuvį amerikietis įgavo ir dėl komandų taktinio pasirinkimo gynyboje – J. Valančiūnas savoje aikštės pusėje laiką leido po derinio „du prieš du“ besivaikydamas iš toliau pataikančius varžovų puolėjus Tobiasą Harrisą, Joną Leuerį ir Marcusą Morrisą, kai A. Drummondas tokiose situacijose likdavo arčiau krepšio ir provokuodavo varžovus atakuoti iš vidutinio nuotolio.

Itin nerezultatyviose rungtynėse neišsiskyrė ir „Raptors“ lyderis DeMaras DeRozanas, iki ilgosios pertraukos prametęs visus keturis metimus iš žaidimo ir nepelnęs nė taško, o net trys iš vienuolikos aikštėje pasirodžiusių svečių žaidėjų – J. Poeltlas, Fredas VanVleetas ir Delonas Wrightas – to padaryti nesugebėjo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Abi komandos šiame susitikime iš žaidimo atakavo žemesniu nei 40 proc. taiklumu, o šių anti-lenktynių rekordininku tapo M. Morrisas, iš trylikos metimų pataikęs tik vieną.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 20 (6 rez. perd.), Tobias Harrisas 14, Jonas Leueris 12, Kentavious Caldwell-Pope‘as 9 (4/13 met., 1/9 trit.), Andre Drummondas 8 taškai (22 atk. kam.).

„Raptors“: Serge‘as Ibaka 17 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Demarre Carrollas 12, Normanas Powellas 11, Jonas Valančiūnas 10 taškų.

Ne pirmą sezoną paeiliui itin triukšmingai Detroite palaikomi „Raptors“ per dvylikos be Kyle‘o Lowry jau sužaistų rungtynių seriją iškovojo 7 pergales ir patyrė 5 pralaimėjimus.

"Iš pusės žodžio" susikalbėti bando "Vytautas"
„Braliukai“ – taip dažnai vadiname savo kaimynus latvius. Ar yra lengva susikalbėti su savo kaimynais? O jeigu vienam iš jų yra uždėtos ausinės ir jis gali tik skaityti iš
C.Anthony žaidė prieš buvusį klubą, kuriame siautėjo latvis ir suolą šildė lietuvis
Niujorko "Knicks" komandos, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas, naujasis NBA sezonas prasidėjo be ilgamečio lyderio Carmelo Anthony, tačiau ne visai - lygos žvaigždė žaidė vilkėdamas
A.Gudaitis taškus rinko baudų metimais, o "AX Armani" išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (0/2) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę Eurlygoje."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos 45
Los Andželo derbyje - ilgai lauktas ir nevykęs L.Ballo debiutas (video)
Los Andžele naujasis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezonas startavo šio miesto komandų dvikova."Lakers" ekipa savo žiūrovų akivaizdoje rimčiau nepasipriešino
NKL savaitės MVP I.Labutis: Prancūzijoje išmokau būti lyderiu
Po pusės metų pertraukos į Lietuvą sugrįžęs Ignas Labutis iškart pradėjo demonstruoti, ką išmoko Prancūzijoje – sunkiai sulaikomas Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“
"Nevėžio" gretas papildė puolėjas iš Latvijos
Kėdainių „Nevėžio“ komandos gretose naujas veidas. Komandą papildė 29 metų puolėjas iš Latvijos Rihardas Kuksikas.Praėjusį sezoną krepšininkas baigė Prancuzijos antrojoje
S.Rodriguezo sugrįžimas į Madridą pažymėtas CSKA nesėkme (video)
Ilgametis Madrido "Real" (2/0) krepšininkas Sergio Rodriguezas Ispanijos sostinėje buvo pasitiktas gausiais aplodismentais, tačiau gynėjas šįsyk vilkėjo ne "Real"
"Žalgirio" talismanas Žalgirinis atkeliauja į "Facebook" ir "Instagram" tinklus!
Kauno „Žalgirio“ komandos simboliu tapęs ir ypatingas mažųjų gerbėjų simpatijas užsitarnavęs Žalgirinis nuo šiol savo įspūdžiais dalinsis ir virtualioje aplinkoje.Visose
Linksmas "Derinys": "Lietkabelio" žaidėjai - lyderiai aikštėje, o kaip užkulisiuose?
Jei kiltų klausimas, kuri komanda geriausiai įvaldžiusi derinius šį sezoną, abejonių turėtų nebūti daug – Panevėžio „Lietkabelis“ dar nepralaimėjo „Betsafe–LKL“
"Lietuviškas" Denverio klubas atlaisvino vietą R.Jeffersonui - atleido kitą veteraną
Kaip jau rašėme, Denverio "Nuggets" klubas, kuriame vyriausiuoju vadybininku neseniai pradėjo dirbti Artūras Karnišovas, susitarė dėl kontrakto su laisvuoju agentu tapusiu
Fantastiškas D.Sabonio debiutas "Pacers" klube (rezultatai)
Šiąnakt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje buvo sužaista net vienuolika rungtynių.Įspūdingai naujojoje komandoje oficialiame mače debiutavo Domantas Sabonis, o jo atstovaujamas
R.Giedraičio vedamas "Lietuvos rytas" laimėjo Belgrade, traumą patyrė M.Echodas
Vilniaus "Lietuvos rytas" (1/1) už nesėkmingą startą "Siemens" arenoje reabilitavosi Serbijoje ir iškovojo pirmą pergalę Europos taurės C grupėje.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai
G.Haywardas šį sezoną turbūt nebežais (jausmingas video kreipimasis)
Kaip jau rašėme, naktį iš antradienio į trečiadienį NBA vicečempionas Klivlando "Cavaliers" klubas namie po itin atkaklios kovos 102:99 palaužė Bostono "Celtics".Tačiau
"Suns" krepšininkai "pagerino" 30-ies metų NBA antirekordą
Pirmosios rungtynės naujajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezone buvo itin nemalonios Fynikso "Suns" krepšininkams ir gerbėjams.Earlo Watsono auklėtiniai
R.Seibutis: "Nieko aukščiau nei rinktinė negali būti" (video interviu)
Renaldas Seibutis skambiai pradėjo naują „Betsafe–LKL“ čempionatą ir pateikė rimtą paraišką rinktinę formuojančiam Dainiui Adomaičiui.32 metų gynėjas po blankaus sezono
B.Daviesas: esame nesavanaudžių vyrukų kompanija, kasdien tampame geresni
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau rytoj išskrenda į Maskvą, kur penktadienį žais antrąsias Eurolygos sezono rungtynes su vietos „Chimki“ klubu.Artėjant išbandymui
NBA sezoną "Cavs" pradėjo pergale, čempionai - nesėkme (kraupios traumos video)
Šiąnakt dviem mačais startavo 72-asis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas, kurį finalininkai pradėjo skirtingai, o dvikovų eiga sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.Vicečempionas
Gražiausias NKL savaitės epizodas - vaivorykštės metimas
„Telšių“ komandos gynėjas Mantvydas Stašelis sukūrė gražiausią antrosios Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) savaitės epizodą. Palei galinę liniją likęs
"Lietuvos ryto" kelyje - jauniausia Europos taurės komanda (pristatymas, faktai)
Praėjusią savaitę nesėkme Europos taurės turnyrą pradėję Rimo Kurtinaičio auklėtiniai bandys reabilituotis. Trečiadienį „Lietuvos ryto“ komanda išvykoje susitiks su Belgrado
Po muštynių "Bulls" treniruotėje ligoninėje atsidūrė juodkalnietis N.Mirotičius
Nemalonus incidentas prieš pat naujojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezono startą įvyko Čikagos "Bulls" klubo treniruotėja.Jos metu susimušė sunkieji
"Juventus" po atkaklios kovos pralaimėjo Turkijoje
Be traumuotų Arvydo Šikšniaus ir Lauryno Samėno žaidęs Utenos „Juventus“ (0/2) klubas metė rimtą kovą galingai Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2/0) ekipai. FIBA Čempionų
Įspūdingai žaidęs G.Orelikas išplėšė pratęsimą, tačiau jo klubas patyrė nesėkmę
Gediminas Orelikas varžovams ir vėl buvo neįmenama mįslė, tačiau šįsyk puikaus lietuvio žaidimo komandos pergalei nepakako.Jo atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (1/1) ekipa C
"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
Savaitės interviu: tėvo ir sūnaus Šeškų pasakojimas (video)
Edvinas Šeškus vėl mėgaujasi krepšiniu, ir tai daro savo tėvo treniruojamoje komandoje.Tris sezonus Vilniaus „Lietuvos rytui“ priklausęs, bet prie komandos nepritapęs
M.Kuzminskui kol kas nėra vietos "Knicks" sudėtyje
Mindaugas Kuzminskas greičiausiai praleis jo atstovaujamos Niujorko "Knicks" komandos startą naujajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezone.Likus dviem dienoms iki
LKL savaitės epizodų uogos - L.Biručio dėjimai
Laurynas Birutis dar kartą atkreipė ne tik sirgalių, bet ir Lietuvos rinktinės trenerių dėmesį – „Šiaulių“ aukštaūgis dėjimais daužė Kauno „Žalgirio“
Atranka į  3×3 šimtmečio rinktinę: į aikštelę iškviesti L.Kleiza ir M.Stonkus (video)
Atranka į 3×3 šimtmečio rinktinę: į aikštelę iškviesti L.Kleiza ir M.Stonkus (video)
Lietuvos krepšinio federacija, TV3 televizija ir „Sporto namai“ toliau tęsia atranką į Lietuvos 3×3 šimtmečio rinktinę. Antrajame etape su galimybe dalyvauti oficialiuose
G.Popovichius dar kartą įgėlė D.Trumpui: pavadino besieliu bailiu
San Antonijaus „Spurs“ klubo treneris Greggas Popovichius nenustoja žodžiais talžyti JAV prezidento Donaldo Trumpo.Šįsyk strategui užkliuvo tai, kaip šalies lyderis teisinosi

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45