Dzūkija

Alytuje dvikovos pradžioje pabėgęs "Rytas" žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo
"Rytas" skaudžiai nubaudė dzūkus už netikėtą pralaimėjimą Alytuje
Vilniaus „Ryto“ komandai teliko žingsnis iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 87:59 (13:14, 30:16, 21:14,
Pirmoji sensacija LKL ketvirtfinalyje: Lukauskio vedami dzūkai nukovė "Rytą"
Alytaus „Dzūkija“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“, tuo tarpu mače namuose sugebėjo pasirodyti dar įspūdingiau ir
"Rytui" pirmasis ketvirtfinalio mačas prieš dzūkus nebuvo lengvas pasivaikščiojimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo ketvirtfinalių etapas.Nors galima buvo manyti, kad intrigos tarp pirmos ir aštuntos ekipų pritrūks, viskas buvo priešingai.
"Šiaulių" ukrainietis išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis
Dėl aukštesnės vietos reguliariajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone kovojantys Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (14-15) sulaukė dviejų traumas
Žingsnis iki pirmosios vietos: paskutiniame kėlinyje siautęs "Rytas" nepasigailėjo dzūkų (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (26-3) yra vos per žingsnį nuo to, kad užsitikrintų pirmąją vietą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariajame sezone.Namų arenoje buvo
Pasvalyje – įspūdinga "Pieno žvaigždžių" pergalė prieš dzūkus
Antrą Šventų Vėlykų dieną, pirmadienį, „Betsafe-LKL“ čempionate įvyko turnyro lentelės kaimynų dvikova tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8-19) ir Alytaus „Dzūkijos“
Maldūno vedamas "Lietkabelis" išgyveno prieš Lukauskio tritaškių lietų (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (21-6) komanda galingai pradėjo trečiąjį kėlinį ir rengė spurtą 16:0. Tiesa, Mindaugas Lukauskis siautėjo ir taip dėl pergalės dar teko pakovoti.„Betsafe-LKL“
Svarbi pergalė: "Neptūnas" išgyveno paskutinių sekundžių dramą Alytuje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko turnyro lentelės kaimynės ir labai svarbią pergalę pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (12-14), kuris išvykoje 65:64
"Dzūkija" iškovojo svarbią pergalę Prienuose
Prienų „Labas GAS“ (3-23) ekipa vis labiau grimzta į paskutinę poziciją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Namuose vykusiose rungtynės teko 62:72 (13:20, 13:19,
Etapą be Urbono pradėję uteniškiai atsiplėšė nuo "Dzūkijos"
Pirmajame kėlinyje dominavusi Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (12-12) ekipa po pertraukos iššvaistė 17 taškų pranašumą, tačiau lemiamu metu prapliupo
Prienų klubas atmetė Žiemelio pasiūlymą; visi žvilgsniai – į Alytų
Vidmantas Žiemelis dar prieš trejus metus buvo Prienų krepšinio klubo dalininkas ir prezidentas, o šį pavasarį komanda galėjo atsidurti jo sūnaus Gedimino rankose. Vis dėlto
Permainingą mūšį užtikrintai laimėjusi "Dzūkija" šoktelėjo į septintąją vietą
Alytaus „Dzūkija“ (10-13) rungtynių pradžioje susikrovė 18 taškų persvarą, antrajame ketvirtyje ją iššvaistė, tačiau laiku susigriebė ir galiausiai „Betsafe-LKL“
Prienuose – tvirčiau atrodžiusios "Dzūkijos" pergalė
Trijų pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutraukė Alytaus „Dzūkija“ (9-13), kuri išvykoje 77:70 (21:23, 19:12, 18:11, 19:24) įveikė
Dėl COVID-19 protrūkio "Dzūkijoje" koreguojamas LKL tvarkaraštis
Alytaus „Dzūkijos“ ekipoje užfiksuoti šeši teigiami COVID-19 ligos atvejai.Dėl ligos atvejų, komandai neturint galimybės rungtynėms registruoti aštuonių krepšininkų,
Alytuje – sunki „Žalgirio“ pergalė ir išvarytas T. Websteris
Pirmadienio vakarą nelengvą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo turnyro lentelės lyderis Kauno „Žalgiris“ (21/1). Dabartiniai Lietuvos čempionai turėjo daug
Šeškaus kariauna pergalių seriją pratęsė Alytuje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko drama Alytuje, kuri baigėsi antra šeimininkų nesėkme paeiliui. Jonavos „CBet“ (10-9) sunkiai 81:73 (18:18, 23:18,
Prieš KMT finalo ketvertą "Lietkabelis" pademonstravo raumenis mače su "Dzūkija"
Panevėžio „Lietkabelio“ (15-5) klubas atitrūko antrojo kėlinio pabaigoje ir iki pat mačo galo nepaleido kontrolės iš rankų.Nenado Čanako auklėtiniai „Betsafe-LKL“
Trečia pergalė iš eilės: įsibėgėjanti "Dzūkija" smogė svečiams iš Utenos
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko itin dramatiškos rungtynės Alytuje, kur vietos „Dzūkija“ (8-10) sugebėjo 83:80 (15:17, 28:24, 18:21, 22:18) palaužti
Legionierių vedama "Dzūkija" atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ (7-10) komanda. Namuose žaidę alytiškiai įveikė tiesioginius konkurentus
Apkartęs Adomaičio gimtadienis: "Dzūkija" užtikrintai laimėjo Klaipėdoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (6-8) keturių pergalių serija.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai stratego gimtadienio dieną 70:85
Užtikrintai laimėjęs "Rytas" – pirmasis KMT pusfinalio dalyvis
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai.Ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Vilniaus „Rytas“ namuose 94:80 (22:16,
Sezono tritaškių rekordą pagerinę šiauliečiai užtikrintai susitvarkė su "Dzūkija"
Įspūdingai iš toli atakavusi „Šiaulių-7bet“ (10-6) komanda užtikrintai atrodė antrojoje rungtynių dalyje ir taip pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“.Antano Sireikos
Ulecko karjeros rungtynėse – tvirta "Ryto" pergalė prieš dzūkus
Vilniaus „Rytas“ (13-1) nuo rungtynių pradžios ėmė diktuoti savo taisykles ir su menkais kalneliais pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“.Svečiuose vilniečiai 88:61 (20:11, 22:17,
Alytuje – puikus Lukauskis, geriausios Bontono rungtynės bei "Neptūno" pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ (6-7) kalendorinius metus „Betsafe-LKL“ pirmenybėse užbaigė pergale.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 79:67 (24:19,
"Žalgiris" svečius iš Dzūkijos įveikė tik dėka puikaus trečiojo kėlinio
„Turime pasižiūrėti į veidrodį“, – po nesėkmingos pirmosios rungtynių pusės ištarė Edgaras Ulanovas, kurio vedamas Kauno „Žalgiris“ (12-1) užsikūrė trečiajame
Furmanavičius – apie Lukauskį: 42-ejų laksto kaip 18-metis bei dar padėlioja per treniruotes
Alytaus „Dzūkijos“ komandos lyderių tandemas – Justas Furmanavičius ir Mindaugas Lukauskis – demonstruoja įspūdingą sportinę formą ir ištvermę. Abu jie yra ilgiausiai
"Dzūkija" sutriuškino Šeškaus kariauną
Sekmadienio vakarą įvykusioje „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje triumfavo Alytaus „Dzūkija“ (5-6), nutraukusi trijų pralaimėjimų iš eilės