G.Orelikas produktyviai išnaudojo žaidimo minutes ir svariai prisidėjo prie pergalės

Lengvą pergalę Turkijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Bandirmos "Banvit" (9/3) komanda su Gediminu Oreliku.

Bandirmos ekipa išvykoje 99:76 (28:18, 28:22,30:15, 13:21) sutriuškino lygos autsaiderę Ankaros "TED Kolejliler" (0/12) komandą.

G.Orelikas per 18 minučių įmetė 13 taškų (0/1 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 sykius prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė Damianas Kuligas pelnęs 16 bei Edo Muričius ir Jordanas Theodore'as, kurie surinko po 15.

Pralaimėjusiems Jerodas Shoteris surinko 27 taškus.

Rezultatyvus E.Kairio žaidimas nuo sutriuškinimo komandos neišgelbėjo
Evaldas Kairys Turkijos krepšinio lygoje sužaidė vieną sėkmingiausių mačų šiame sezone, tačiau lietuvio pasirodymas nublanko komandos pralaimėjimo kartėlyje.Lietuvio atstovaujama
Š.Vasiliauskas svariai prisidėjo prie komandos pergalės Turkijoje
Pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (2/4) komanda, o lietuvis buvo vienas rezultatyviausių.Antrą
G.Orelikas ir vėl buvo pagrindinė Venecijos klubo figūra
Gediminas Orelikas ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (4/1) iškovojo dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoss turnyre.C grupės rungtynėse Italijos
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliausko ekipa "Anadolu Efes" nusileido tik po pratęsimo
Šarūnas Vasiliauskas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje, tačiau jo atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (1/4) ekipa namuose po pratęsimo 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25,
G.Orelikas žaidė nuostabiai, bet "Umana Reyer" suklupo namuose
Gediminas Orelikas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, tačiau šį kartą jo atstovaujamos Venecijos "Umana Reyer" (5/1) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.Čempionų titulą ginanti
D.Dulkys ilgam iškrito iš rikiuotės (rinktinei tikrai neatstovaus)
Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ klubo garbę šį sezoną ginantis Deividas Dulkys bus priverstas kurį laiką praleisti be krepšinio.Į Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio
E.Kairio ekipa Turkijoje nusileido rezultatyviai žaidusio B.Motumu klubui
Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/3) subyrėjo trečiajame kėlinyje ir patyrė dar vieną nesėkmę Turkijoje.Ekipa išvykoje 75:94 (21:22, 24:24, 12:31,
G.Orelikas buvo vienas pagrindinių dramatiškos Venecijos klubo pergalės kalvių
Dramatišką pergalę Italijoje iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/0) komanda.Kol kas nepralaimintys Italijos čempionai šįsyk išvykoje
G.Orelikas svariai prisidėjo prie Venecijos klubo pergalės Čempionų lygoje
Italijos čempionė Venecijos "Umana Reyer" (2/1) ekipa, kurios garbę gina lietuvis Gediminas Orelikas FIBA Čempionų lygoje pasiekė antrą pergalę.Italai atsitiesė po itin nesėkmingai
"Lietuviškoje" akistatoje Turkijoje - Š.Vasiliausko dominavimas
Turkijos krepšinio lygos čempionate akis į akį susidūrė du "lietuviški" klubai. Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor" (1/2) iškovojo
G.Orelikas Italijoje surengė tritaškių šou
Italijos pirmenybėse be pralaimėjimų lieka įspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (4/0) klubas savo žiūrovų
E.Kairys Turkijoje per 14 minučių išnaudojo pražangų limitą
Apmaudų pralaimėjimą Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/2) komanda. Ji savo aikštėje po dramatiškos
Įspūdingai žaidęs G.Orelikas išplėšė pratęsimą, tačiau jo klubas patyrė nesėkmę
Gediminas Orelikas varžovams ir vėl buvo neįmenama mįslė, tačiau šįsyk puikaus lietuvio žaidimo komandos pergalei nepakako.Jo atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (1/1) ekipa C
Turkijos grandų dvikovoje "Anadolu Efes" nukovė Eurolygos čempionus
Turkijos pirmenybėse sekmadienį įvyko dviejų krepšinio milžinų ir amžinų varžovų dvikova.Stambulo komandų derbyje "Anadolu Efes" (1/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 84:80
Sėkmingo Š.Vasiliausko pasirodymo komandos pergalei nepakako
Šarūnas Vasiliauskas Turkijos krepšinio lygoje sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau komandos pergalei to buvo per maža.Lietuvio atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor"
Sunki G.Oreliko klubo pergalė Italijoje
Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo šį neįspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko komanda.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer"
Lietuvių akistatoje Turkijoje pranašesnis buvo E.Kairys, bet pergale džiaugėsi D.Dulkys
Pirmą pergalę į savo sąskaitą šiame sezone Turkijos krepšinio lygoje įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Belediyespor" (1/1) komanda.Ji savo aikštėje
Buvusią savo ekipą skriaudęs G.Orelikas - tarp Europos taurės turo naudingiausių
Kaip jau rašėme, FIBA Čempionų lygos pirmajame mače Italijoje vyko tikras trileris, kurį laimėjo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda. Venecijos "Umana Reyer" klubas savo žiūrovų
Neįtikėtinas trileris: G.Oreliko vedamas Venecijos klubas laimėjo po trijų pratęsimų
FIBA Čempionų lygos pirmajame mače Italijoje vyko tikras trileris, kurį laimėjo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Venecijos "Umana Reyer" klubas savo žiūrovų akivaizdoje po trijų
Nesulaikomai rungtyniavęs G.Orelikas išplėšė pergalę savo komandai
Gediminas Orelikas buvo didžiausias varžovų galvos skausmas, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (2/0) pasiekė dramatišką pergalę paskutinėmis sekundėmis.Italijos čempionai savo
D.Dulkio indėlio pergalingam Turkijos čempionato startui nepakako
Apmaudžia nesėkme Turkijos krepšinio lygos čempionatą pradėjo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Buyuksehir Beledyiesi" (0/1) komanda, kuri išvykoje po atkaklios kovos 76:80 (18:20,
Tritaškių primėtęs G.Orelikas debiutavo Italijos pirmenybėse
Italijos pirmenybėse labai sėkmingai debiutavo snaiperio savybes pademonstravęs Gediminas Orelikas.Lietuvio atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer" (1/0) klubas svečiuose 80:62 (20:17, 24:16,
Milano klubas su A.Gudaičiu įveikė G.Oreliko ekipą ir iškovojo Supertaurę
Italijos Supertaurė lieka Milane. Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamas "Ax Armani" klubas finale 82:77 (26:17, 14:22, 18:16, 24:22) palaužė Venecijos "Umana Reyer"
G.Orelikas žaidė prastai, bet Venecijos klubas žengė į Supertaurės finalą
Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" žengė į Italijos Supertaurės finalą.Italijos čempionai pusfinalyje 86:79 (15:15, 23:16, 25:26, 23:22) įveikė Sasario "Banca
Buvęs "Žalgirio" legionierius rungtyniaus antroje Turkijos lygoje
Besibaigiant 2015 - 2016 metų sezonui prie Kauno "Žalgirio" komandos prisijungęs ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu tapęs Ukrainos natūralizuotas amerikietis Jerome'as
Italijos čempionai nusileido Saratovo klubui, G. Orelikas - rezultatyvus
Italijos čempionė Venecijos "Umana Reyer", kurios garbę gina lietuvis Gediminas Orelikas priešsezoninėse rungtynėse patyrė pralaimėjimą.Italai 87:97 (35:21, 23:31, 15:21,
Ispanams teko rimtai paprakaituoti su šeimininkais turkais
Dar viena Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalio dalyve tapo Ispanijos rinktinė. Europos čempionai aštuntfinalio susitikime 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) įveikė kovingai savo
Latvija įveikė šeimininkus turkus ir sužinojo varžovus aštuntfinalyje
Latvijos rinktinė (4/1) pratęsė sėkmingą pasirodymą Europos krepšinio čempionate ir iškovoję pergalę paskutiniame grupių etapo ture išvengė pavojingos aštuntfinalio

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45