Galingai žaidę G.Masiulis ir L.Birutis nukalė pergalę "Žalgirio" dubleriams

Nesustabdomai rungtyniavę Gytis Masiulis ir Laurynas Birutis buvo naudingesni nei visa varžovų komanda, o toks puolėjų žaidimas buvo pažymėtas trečiąja Kauno „Žalgirio-2“ (8-10) pergale per ketverias rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa savo aikštėje 83:63 (22:18, 12:18, 29:10, 20:17) antrąkart šiame sezone nugalėjo „Mažeikių“ (5-12) krepšininkus.

Jaunieji žalgiriečiai po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo minimalų deficitą – 34:36, tačiau visus reikalus jie sutvarkė po ilgosios pertraukos.

Masiulis ir Birutis per trečiąjį ketvirtį pelnė po aštuonis taškus, „Žalgiris“ kėlinį laimėjo 29:10, atitrūko ir tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas – 63:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai dar laimėjo atkarpą 9:4 ir atgal nebesižvalgė – 72:50.

Masiulis per 28 minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus suklydo ir surinko 39 naudingumo balus.

Tuo metu Birutis rungtyniavo 27 minutes, pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, blokavo 2 metimus, po 2 sykius suklydo bei prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“ šiame susitikime iš viso surinko 109 naudingumo balus, o „Mažeikiai“ – 53.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 27 (9 atk. kam.), Laurynas Birutis 16 (14 atk. kam.), Martynas Varnas 10.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 19, Arūnas Mikalauskas 14, Kostas Jonuška 11.

A.Udras ir toliau rungtyniaus Marijampolėje
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitam sezonui išsaugojo dar vieną čempioniškos komandos narį – aukštaūgį Antaną Udrą.Praėjusį sezoną 25-erių metų vilnietis
Modestas Paulauskas sudarė ilgalaikę sutartį su "Palanga"
„Palangos“ krepšinio komanda toliau rikiuoja savo gretas artėjančiam sezonui. Kitą sezoną komandoje žais 21-erių metų 209 cm ūgio puolėjas Modestas Paulauskas.Su šiuo
B.Wanamakeris sukirto rankomis su "Vyčiu" (video)
Šakių „Vyčio“ komandą papildė puikiai praėjusį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniavęs 28-erių metų 185 cm ūgio amerikietis Brianas Wanamakeris.Su šiuo
Patyręs įžaidėjas E.Ežerskis lieka NKL čempionų gretose
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ po auksinio praėjusio sezono savo gretose sugebėjo išlaikyti dar vieną krepšininką.Suvalkijos sostinės klubas oficialiai praneša,
"Šiaulių" priekinę liniją sustiprino L. Birutis (M. Žukausko komentaras)
Šiaulių „Šiauliai“ stiprina vidurio puolėjo poziciją ir ateinančiame sezone pasikvietė dar vieną šiaulietį - Lauryną Birutį. Ilgamečio ir gerai žinomo BC „Šiauliai“
„Sūduva-Mantinga“ susigrąžino I. Labutį
Sūdėtį naujam sezonui rikiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ puolėjų grandį pastiprino marijampoliečiams gerai pažįstamu krepšininku. Suvalkijos klubas oficialiai susitarė
"Šilutės" aukštaūgių grandį sustiprino T. Urbonas (pasipildė dar keliais žaidėjais)
Šilutės „Šilutė“ bene pirmoji Lietuvoje pradeda ruoštis naujam krepšinio sezonui. Pamario krašto komandos žaidėjai jau liepos 31 d. renkasi į pirmąją
"Pieno žvaigždės" išsaugojo N. Balašovą bei pasipildė NKL žibėjusiu gynėju
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje – pirmieji tarpsezonio ėjimai. Klubas išsaugojo puolėją Nikitą Balašovą kitam sezonui ir sudarė dvejų metų sutartį su
Lietuvos dvidešimtmečiai Europos čempionate liko šešti
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė baigė pasirodymą Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 102:86 (20:16, 28:21, 24:19, 30:30) nusileido Serbijos ekipai ir Europos
Lietuviai Europos čempionate įveikė vokiečius ir kovos dėl penktos vietos
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė pergalingai pradėjo kovą dėl penktos vietos Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 85:81 (25:22, 20:13, 23:14, 17:32) nugalėjo
A.Jasilionio asistentu "Vytyje" tapo olimpinės bronzos laimėtojas
Šakių „Vyčio“ komandos vyriausiojo trenerio Aurimo Jasilionio asistentu tapo olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Romanas Brazdauskis.53-ejų metų buvęs krepšininkas
Dvidešitmečiams nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinei nepavyko įveikti Europos čempionato ketvirtfinalio etapo. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 72:76 (20:18, 18:23, 23:10, 11:25) turėjo
NKL išrinko vadovybę ir patvirtino varžybų formatą, pasitraukė "Rasai"
Antradienį Jonavoje vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rinkiminėje-ataskaitinėje konferencijoje išrinkta nauja lygos vadovybė ir patvirtintas artėjančio sezono
Dvidešimtmečiai sutriuškino "broliukus"
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė iškovojo antrą pergalę Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai C grupės rungtynėse rezultatu 89:61 (18:26, 25:12, 25:14, 21:9) įveikė
Dvidešimtmečiai Europos čempionatą pradėjo įveikdami ukrainiečius
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 92:79 (36:20, 21:20, 11:18, 24:21) įveikė Ukrainos ekipą.Galingai
Lietuviai įveikė Argentiną ir kovos dėl penktos vietos pasaulio čempionate
Lietuvos jaunių (U19) vaikinų rinktinė sekmadienį kovos dėl penktos vietos pasaulio čempionate. Šiandien Rimanto Grigo auklėtiniai 85:77 (25:21, 28:12, 11:19, 21:25) įveikė Argentinos ekipą.Lietuviai
Lietuviai baigė kovą dėl medalių pasaulio čempionate
Lietuvos vaikinų jaunių (U19) rinktinė baigė kovą dėl medalių pasaulio čempionate. Rimanto Grigo auklėtiniai turnyro ketvirtfinalyje turėjo pripažinti Italijos ekipos pranašumą 68:73 (15:12,
Dvidešimtmečiai po atkaklios kovos nusileido Rusijos bendraamžiams
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė tęsia kontrolinių rungtynių ciklą Turkijoje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai šiandien Stambule, po atkaklios kovos turėjo pripažinti Rusijos
Jaunimo rinktinė įveikė ir serbus bei pratęsė pergalių seriją Turkijoje
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė iškovojo dar vieną pergalę kontrolinėse rungtynėse. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Stambule įveikė Serbijos ekipą 78:65 (24:16, 20:19, 16:7,
Lietuviai sumindė korėjiečius, pasaulio čempionato ketvirtfinalyje laukia italai
Lietuvos jaunių (U19) krepšinio rinktinė sėkmingai įveikė pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą pasaulio čempionate. Rimanto Grigo auklėtiniai aštuntfinalio rungtynėse
Dvidešimtmečių rinktinė triuškinančia pergale pradėjo turnyrą Turkijoje
Lietuvos jaunių (U20) vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo draugišką turnyrą Stambule. Mariaus Kiltinavčiaus auklėtiniai rezultatu 99:65 (19:23, 25:13, 30:16, 25:13) nesunkiai įveikė Latvijos
Startuoja U 19 pasaulio čempionatas - komandų reitingas (video apžvalga)
Jau liepos 1-ąją dieną startuoja kas dvejus metus vykstantis Pasaulio 19-mečių krepšinio čempionatas.Jame po ketverių metų pertraukos sudalyvaus ir Lietuvos rinktinė, kuri prieš
Pasirengimą pasaulio čempionatui lietuviai baigė pralaimėjimu JAV bendraamžiams
Lietuvos jaunių (U19) rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš pasaulio čempionatą. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 66:89 (19:21, 28:28, 12:22, 7:18) nusileido
Devyniolikmečiai priešpaskutinį mačą prieš pasaulio čempionatą baigė nesėkme
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė draugišką turnyrą Prancūzijoje. Rimanto Grigo auklėtiniai paskutinėse rungtynėse turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą 59:70 (12:21,
Devyniolikmečiai pasiruošimą pradėjo galingai - įveikti ispanai
Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos devyniolikmečių rinktinė laimėjo pirmąsias draugiško turnyro Prancūzijoje rungtynes. Rezultatu 74:68 (17:20, 29:16, 12:21, 16:11) lietuviai
Prie NKL čempionų vairo stojo R.Vaišvila
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione antrą kartą iš eilės tapusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitą sezoną turės naują vyriausiąjį trenerį.Suvalkijos sostinės