Naujienos kraunasi...

Garsūs ir primiršti NBA pionieriai (straipsnis)

Autorius: Arūnas Abromaitis, "Respublikos" priedas "Sporto gyvenimas".
Garsūs ir primiršti NBA pionieriai (straipsnis)
Šią vasarą, kaip ir kiekvienais metais, būrys talentingų Europos krepšininkų bandys praverti NBA duris. Visi žino, kad pirmasis iš lietuvių tai padarė Šarūnas Marčiulionis. Jis į NBA atvyko 1989 m., su pirmąja didesne europiečių banga. Kartu į kitą Atlanto pusę persikraustė Draženas Petrovičius, Vladė Divacas, Žarko Paspalis, Aleksandras Volkovas. Tačiau atskirų bandymų pralaužti ledus buvo ir iki šios bangos.

Jei europiečiais vadintume visus Senajame žemyne gimusius krepšininkus, pionierių būtų galima rasti jau pirmajame NBA sezone. 1946 m. pačiose pirmosiose profesionalios lygos rungtynėse dalyvavo Hankas Biasatti. Jis gimė Italijoje, bet užaugo Kanadoje. Taigi H.Biasatį vargu ar galima pavadinti Europos krepšinio atstovu. Europietiškų šaknų turinčių žaidėjų netrūko ir vėliau. Visgi lygoje ilgą laiką nebuvo mūsų žemyne užaugusių krepšininkų.

Jų nebuvo dėl rimtos priežasties. Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) nebendradarbiavo su NBA. Elitinės lygos žaidėjai vadinti profesionalais. Be abejo, europiečiai irgi gaudavo atlyginimus, gyveno iš krepšinio, tačiau jie laikyti mėgėjais. Dalyvauti FIBA varžybose profesionalai negalėjo. Barjeras buvo sugriautas tik 1989 m. balandį. Tada ir kilo pirmoji banga.

Šįkart pažvelkime, kam pavyko patekti į NBA anksčiau. Kai kurie Europos krepšinio pionieriai anapus Atlanto tapo žvaigždėmis. Kiti tik apšilo kojas, o ryškaus pėdsako nepaliko.

Peturas Gudmundssonas

Ko jau ko, o Islandijos tikrai negalima vadinti krepšinio šalimi. Tačiau pradėti NBA europiečių sąrašą reikia būtent nuo islando. 218 cm ūgio milžinas iš Reikjaviko mokėsi ir studijavo JAV, o 1981 m. naujokų biržoje jį 61-uoju šaukimu pakvietė „Portland Trail Blazers“. Tais pačiais 1981-aisiais P.Gudmundsonas debiutavo NBA. Rodikliai buvo kuklūs - 3,2 tšk. ir 2,7 atkovoto kamuolio.

Po debiutinio sezono islandui teko palikti NBA. Jis žaidė tėvynėje, Didžiojoje Britanijoje ir žemesnėje JAV lygoje, dabar jau neegzistuojančioje CBA. Kad ir kaip būtų keista, milžinas sulaukė antrojo šanso. 1986 m. sezono pabaigoje jį pakvietė „Los Angeles Lakers“. Šiame klube P.Gudmundsonas sužaidė tik 8 mačus, bet pasižymėjo nebloga statistika - 7,3 tšk. ir 4,8 atkovoto kamuolio.

To meto spauda rašė, kad islandas apie istoriją diskutuodavo su pačiu Kareemu Abdul-Jabbaru. Po trumpo bendradarbiavimo su „Lakers“ vidurio puolėjas dar porą sezonų pažaidė „San Antonio Spurs“.

Per visą NBA karjerą jo vidurkiai buvo 4,6 tšk. ir 3,8 atkovoto kamuolio.

Georgijus Gluškovas

Šis bulgaras nuolat prisimenamas kaip pirmasis NBA žaidėjas iš Rytų Europos. Senajame žemyne G.Gluškovas nebuvo labai garsus, jis žaidė savo šalies klubuose, o kelią į NBA nutiesė solidus pasirodymas 1985 m. Europos čempionate. Tvirtai sudėtas 203 cm ūgio vidurio puolėjas rungtynėse su TSRS rinktine sugebėjo pranokti patį Arvydą Sabonį. G.Gluškovas tame mače pelnė 17, Sabas - 12 tšk.

Po čempionato bulgaras atsidūrė „Phoenix Suns“ komandoje. Finikso klubas aktyviai pristatinėjo savo naująjį aukštaūgį, netgi išleido lankstinuką su informacija apie jo šalį ir bulgariškomis frazėmis.

1985-1986 m. sezono pradžia buvo nebloga, bet vėliau legionierius atsidūrė atsarginių suolelio gale. Yra dvi versijos, bandančios tai paaiškinti. Viena teigia, kad aukštaūgis pernelyg mėgo greitą maistą ir saldumynus. Kita sako, jog NBA lygoje bulgaras pasigedo steroidų, kuriuos vartojo tėvynėje.

G.Gluškovas sužaidė 49 mačus, rinko 4,9 tšk., atkovojo 3,3 kamuolio ir po vieno sezono grįžo į Europą. Čia vidurio puolėjas neprapuolė. 1989 m. G.Gluškovas su Kazertos ekipa „Snaidero“ pasiekė Taurių laimėtojų taurės finalą. Toje komandoje rungtyniavo ir legendinis brazilas Oscaras Schmidtas. Dabar G.Gluškovas yra Bulgarijos krepšinio federacijos prezidentas.

Detlefas Schrempfas

Atėjo laikas parašyti apie tikrą krepšinio žvaigždę, o vokietis tokio apibūdinimo nusipelnė. D.Schrempfas gimė Leverkūzene, tačiau dar būdamas paaugliu su šeima persikraustė į JAV. Po studijų 208 cm ūgio puolėją biržoje 8-uoju šaukimu pakvietė „Dallas Mavericks“. Tai įvyko 1985 m., o karjerą D.Šremfas baigė 2001 m.

Per šį laiką vokietis žaidė „Mavericks“, „Indiana Pacers“, „Seattle SuperSonics“ ir „Blazers“ ekipose. Paskutinius du sezonus Portlande jis rungtyniavo kartu su A.Saboniu.

D.Schrepfas buvo pastebimas nuo pat pradžios, o sužydėjo 1989 m., kai persikraustė į „Pacers“. Universalus ir taiklus puolėjas 1992-1993 m. sezone buvo vienintelis NBA krepšininkas, patekęs tarp geriausių 25 žaidėjų tiek pelnytų taškų (19,1 tšk.), tiek atkovotų kamuolių (9,5), tiek rezultatyvių perdavimų (6) kategorijose. 1996 m. jis su Sietlo komanda nužygiavo iki NBA finalo, bet jame pripažino Michaelo Jordano ir „Chicago Bulls“ pranašumą.

Iš viso NBA lygoje D.Schrempfas praleido 16 sezonų. 1991 ir 1992 m. vokietis pripažintas geriausiu šeštuoju lygos žaidėju. 1993, 1995 ir 1997 m. jis dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Vokietijos rinktinėje D.Schrempfas žaidė dar būdamas studentu. Jis dalyvavo 1983 ir 1985 m. Europos čempionatuose bei 1984 m. olimpinėse žaidynėse. 1985 m. puolėjas pateko į Europos pirmenybių simbolinį penketą.

Uwe Blabas

Dar vienas vokietis, mokyklą ir universitetą baigęs JAV. Jis, kaip ir D.Schrempfas, į NBA pateko 1985 m., jį irgi pakvietė „Mavericks“ klubas. Tik U.Blabo pasiekimai yra daug kuklesni.

Beje, 218 cm ūgio vidurio puolėjas biržoje buvo pakviestas aukštu 17-uoju numeriu. Įdomu, kad 18-uoju „Detroit Pistons“ pašaukė tikrai ryškų pėdsaką lygoje palikusį Joe Dumarsą. „Mavericks“ vadovai greitai suprato, kad prašovė pro šalį, nes U.Blabas dažniausiai šildė suolelį.

Dalase jis žaidė 1985-1989 m., po to aukštaūgis trumpam šmėstelėjo „San Antonio Spurs“ ir „Golden State Warriors“. „Warriors“ gretose U.Blabas tapo Š.Marčiulionio komandos draugu.

Penkis sezonus NBA žaidęs vokietis metraščiuose pasižymėjo tik 2,1 tšk. ir 1,8 atkovoto kamuolio vidurkiais. Grįžęs į Europą, U.Blabas žaidė „Napoli“ ir Berlyno „Alba“ ekipose. Karjerą jis baigė 1993 m. Vidurio puolėjas ne visada būdavo lyderiu ir Vokietijos rinktinėje. Pavyzdžiui, 1992 m. Barselonos olimpinėse žaidynėse jo taškų vidurkis buvo tik 3,8.

Fernando Martinas

Atletiškas ispanas devintajame dešimtmetyje buvo vienas rimčiausių A.Sabonio konkurentų po krepšiu. F.Martinas nebuvo labai aukštas (206 cm), bet pasižymėjo gerais fiziniais duomenimis. Tai patvirtina ir penki aukso medaliai, laimėti Ispanijos plaukimo čempionatuose.

Didžiąją karjeros dalį F.Martinas praleido Madrido klube „Real“. 1985 m. jis pateko į Europos čempionato simbolinį penketą. Tas penketas buvo įspūdingas. Kartu su F.Martinu ir D.Schrempfu jame atsidūrė A.Sabonis, D.Petrovičius ir latvis Valdis Valteris. Į NBA iš puikiojo penketuko nepateko tik V.Valteris.

1986 m. F.Martinas buvo pakviestas į „Blazers“, bet karjera anapus Atlanto susiklostė prastai. Prie to prisidėjo ir trauma. Ispanas sužaidė tik 24 rungtynes, pelnė 0,9 tšk. ir atkovojo 1,2 kamuolio. Pirmasis sezonas buvo ir paskutinis. F.Martinas grįžo į „Real“, tačiau neilgam. 1989 m. gruodį jo gyvybė užgeso po autokatastrofos.

Christianas Welpas

Aktyviausiai devintajame dešimtmetyje į NBA veržėsi vokiečiai. Ch.Welpas panašus D.Schrempfą ir U.Blabą tuo, kad irgi mokėsi bei studijavo JAV. Į NBA jis pateko pora metų vėliau nei tėvynainiai - 1987-aisiais. 213 cm ūgio vidurio puolėją biržoje 16-uoju šaukimu pakvietė „Philadelphia 76ers“. Filadelfijoje Ch.Welpas praleido porą sezonų. 1989 m. jis persikraustė į „San Antonio Spurs“, bet dar tą patį sezoną buvo iškeistas į „Warriors“. Iškeistas, beje, už savo tautietį U.Blabą. Tris sezonus NBA praleidęs vokietis rinko 3,3 tšk. ir 2,6 atkovoto kamuolio.

Kitaip nei U.Blabas, Ch.Welpas daug nuveikė Europoje. 1997 m. jis su Pirėjo klubu „Olympiakos“ laimėjo Eurolygą. 1993 m. Europos čempionate, kuriame vokiečiai iškovojo aukso medalius, Ch.Welpas pelnė lemiamus taškus finale ir buvo pripažintas naudingiausiu turnyro krepšininku. Baigęs karjerą 1999 m., aukštaūgis kurį laiką dirbo Vokietijos rinktinės trenerio asistentu. Deja, užpernai, eidamas 52-uosius, Ch.Welpas mirė nuo širdies smūgio.

Rikas Smitsas

Olandas yra aukščiausias šio pionierių sąrašo krepšininkas. Ir, be abejo, vienas geriausių. 224 cm ūgio centras gimė Eidhovene, bet studijavo JAV. 1988 m. biržoje R.Smitsą antruoju numeriu pakvietė „Pacers“ klubas.

Indianapolyje olandas praleido visą profesionalo karjerą, o ta karjera truko iki 2000 m. R.Smitso vidurkiai buvo 14,8 tšk., 6,1 atkovoto kamuolio ir 1,3 bloko. Milžinas iš Eindhoveno „Pacers“ ekipoje tapo geriausiu snaiperio Reggie Millerio pagalbininku. 2000 m. šis tandemas pagaliau pasiekė NBA finalą, bet jame 2-4 nusileido „Lakers“ krepšininkams. 1998 m. R.Smitsas žaidė „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Baigti karjerą olandą paskatino pėdų traumos, kamavusios nuo paauglystės. Savo šalies rinktinei R.Smitsas atstovavo dar būdamas studentu, o paskui į ją grįžo tik 2000 m. Tiesa, sugrįžimas buvo trumpas. Europos čempionato atrankos rungtynėse karjerą baigiantis centras sužaidė trejas rungtynes.

Dabar R.Smitso pėdsakais bando sekti jo sūnus, taip pat vidurio puolėjas. Pats R.Smitsas gali mėgautis savo originaliu hobiu - antikvarinių lenktyninių motociklų kolekcionavimu.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Raptors" su J.Valančiūnu dramatiškai nusileido NBA lyderiams
"Raptors" su J.Valančiūnu dramatiškai nusileido NBA lyderiams
Jono Valančiūno atstovaujamam Toronto "Raptors" (7/5) klubui nepavyko palaužti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos lyderių.Kanados klubas paskutinėmis sekundėmis išvykoje
NBA: J.Valančiūno klubo pergalė ir ypatingas J.Hardeno pasirodymas (rezultatai)
NBA: J.Valančiūno klubo pergalė ir ypatingas J.Hardeno pasirodymas (rezultatai)
Antrą pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto 'Raptors" (7/4) komanda.Kanados klubas savo žiūrovų
J.Valančiūno dublis ir tritaškis, D.Sabonis ir M.Kuzminskas - ant suolo (rezultatai)
J.Valančiūno dublis ir tritaškis, D.Sabonis ir M.Kuzminskas - ant suolo (rezultatai)
Šiąnakt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje žaidė visos trys komandos su Lietuvos atstovais.Antruoju dvigubu dubliu šį sezoną prie Toronto "Raptors" (6/4)
K.Porzingis ir J.Hardenas - naudingiausi NBA savaitės žaidėjai
K.Porzingis ir J.Hardenas - naudingiausi NBA savaitės žaidėjai
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyga paskelbė naudingiausius praėjusios savaitės Rytų ir Vakarų konferencijų žaidėjus.Jais atitinkamai tapo Mindaugo Kuzminsko bendraklubis "Knicks"
Puikų D.Sabonio žaidimą užgožė latvis, J.Valančiūnas neprilygo lenkui (rezultatai)
Puikų D.Sabonio žaidimą užgožė latvis, J.Valančiūnas neprilygo lenkui (rezultatai)
Šiąnakt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje žaidė visos trys komandos, kuriose rungtyniauja lietuviai.Niujorko "Knicks" (5/4) klubas, kurio marškinėlius
L.Odomas ir toliau žaidžia su likimu: klube krito be sąmonės
L.Odomas ir toliau žaidžia su likimu: klube krito be sąmonės
Buvusi NBA žvaigždė, vėliau stipriai į narkotikų ir alkoholio liūną įnikęs Lamaras Odomas susmuko naktiniame klube ir jam skubiai prireikė medikų pagalbos.Kaip praneša JAV spauda, buvęs
D.Saboniui netrukdo ir grįžęs pagrindinis "centras", M.Kuzminskas nežaidė (rezultatai)
D.Saboniui netrukdo ir grįžęs pagrindinis "centras", M.Kuzminskas nežaidė (rezultatai)
Sėkmingą sezono startą tęsiantis Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ penktadienį turėjo pripažinti Filadelfijos „76ers“ krepšininkų pranašumą – po
J.Valančiūnas grįžo, M.Kuzminskas vis dar nežaidžia (rezultatai)
J.Valančiūnas grįžo, M.Kuzminskas vis dar nežaidžia (rezultatai)
Dėl kairės čiurnos traumos ketverias rungtynes NBA lygoje praleidęs pagrindinis Toronto "Raptors" (4/3) vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas grįžo į rikiuotę, tačiau jo komandai tai
D.Sabonis vėl gerino rekordus, o jo komanda neturėjo vargo su vicečempionais
D.Sabonis vėl gerino rekordus, o jo komanda neturėjo vargo su vicečempionais
Domantas Sabonis kiekviename mače gerina asmeninius rekordus NBA lygoje, o jo komanda skina pergales, šį kartą pasinaudojo vicečempionų duobe.Indianos "Pacers" (5/3) išvykoje
D.Sabonio nesustabdė ir liga - pasiekė dar vieną rekordą (rezultatai)
D.Sabonio nesustabdė ir liga - pasiekė dar vieną rekordą (rezultatai)
Nors Domantas Sabonis sirguliavo, o jo pasirodymas šios nakties rungtynėse buvo neaiškus iki pat jų pradžios, tačiau aukštaūgis ne tik surinko dar vieną dvigubą dublį, bet
M.Kuzminskas stebėjo "monstrą" K.Porzingį, J.Valančiūnas - "Raptors" pergalę
M.Kuzminskas stebėjo "monstrą" K.Porzingį, J.Valančiūnas - "Raptors" pergalę
Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas dar nedebiutavo NBA sezone ir ant atsarginių žaidėjų suolelio praleido jau šeštą mačą bei stebėjo dar vieną "monstrišką"
D.Sabonis sužaidė geriausią karjeros mačą, M.Kuzminskas vėl nežaidė (rezultatai)
D.Sabonis sužaidė geriausią karjeros mačą, M.Kuzminskas vėl nežaidė (rezultatai)
Įspūdingą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Indianos „Pacers“ (3-3), namuose po atkaklios kovos rezultatu 97:94 (26:24, 27:24, 15:16, 29:30) privertę pasiduoti vienus iš
M.Prochorovas už stulbinamą sumą pardavė dalį „Nets“ akcijų
M.Prochorovas už stulbinamą sumą pardavė dalį „Nets“ akcijų
Bruklino „Nets“ komandos savininkas, Rusijos milijardierius Michailas Prochorovas nuo šiol – nebe vienintelis šios ekipos vadovas.Skelbiama, jog 49 proc. šio NBA
"Shaq'tin A Fool": S.Curry dėjimo bandymas, J.Embiido "pasivaikščiojimas" ir kita
"Shaq'tin A Fool": S.Curry dėjimo bandymas, J.Embiido "pasivaikščiojimas" ir kita
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė, o dabar TNT televizijos analitikas Shaquille‘as O‘Nealas pristatė tradicinę lygos savaitės juokingiausių epizodų rubriką
D.Sabonis grįžo į Oklahomą, "Raptors" nusileido čempionams (rezultatai)
D.Sabonis grįžo į Oklahomą, "Raptors" nusileido čempionams (rezultatai)
Šiąnakt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje įvyko dešimt susitikimų, per kuriuos netrūko įtemptos kovos, o nesėkmes patyrė abi komandos, kuriose rungtyniauja žaidėjai
LKL’25 legendos. Šarūnas Marčiulionis
LKL’25 legendos. Šarūnas Marčiulionis
„Aš negalvojau, kad LKL taip gerai atrodys“, – žvelgdamas į šių metų „Betsafe–LKL“ čempionatą pareiškė Šarūnas Marčiulionis.Legendinis
D.Sabonis vėl atliko dvigubą dublį bei pakartojo rekordą, M.Kuzminskas nežaidė
D.Sabonis vėl atliko dvigubą dublį bei pakartojo rekordą, M.Kuzminskas nežaidė
Domantas Sabonis jau trečias rungtynes pradėjo starto penkete vietoj į rikiuotę negrįžtančio pagrindinio Indianos "Pacers" (2/2) vidurio puolėjo Myleso Turnerio bei vėl nenuvylė vyriausiojo
"Raptors" krito be J.Valančiūno, G.Antetokounmpo perrašinėja istoriją (lietuvio interviu)
"Raptors" krito be J.Valančiūno, G.Antetokounmpo perrašinėja istoriją (lietuvio interviu)
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje naktį iš pirmadienio į antradienį įvyko aštuoni susitikimai.Pirmą nesėkmę patyrė be traumuoto Jono Valančiūno žaidusi Toronto
Erildas Budraitis. Išaugusi LKL ir NBA komandų kantrybė
Erildas Budraitis. Išaugusi LKL ir NBA komandų kantrybė
Šeštadienį įvykęs Gedimino Petrausko pasitraukimas bei šviežias Fynikso „Suns” trenerio Earlo Watsono atleidimas - suprantami, bet pastaruoju metu LKL ir NBA lygose
J.Valančiūno trauma aptemdė triuškinančios "Raptors" pergalės džiaugsmą
J.Valančiūno trauma aptemdė triuškinančios "Raptors" pergalės džiaugsmą
Toronto "Raptors" (2/0) krepšininkai NBA lygos antrajame sezono mače iškovojo triuškinančią pergalę, tačiau jos džiaugsmą aptemdė pagrindinio vidurio puolėjo Jono
Vėl starto penkete pradėjęs D.Sabonis viltis pateisino - surinko dvigubą dublį
Vėl starto penkete pradėjęs D.Sabonis viltis pateisino - surinko dvigubą dublį
Antrą nesėkmę iš eilės patyrė ne itin sėkmingai naujhajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone startavusi Domanto Sabonio atstovaujama Indianos "Pacers" (1/2)
NBA: dar nežaidžiantis M.Kuzminskas, čempionų nesėkmė ir sutriuškinti "Cavs"
NBA: dar nežaidžiantis M.Kuzminskas, čempionų nesėkmė ir sutriuškinti "Cavs"
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje šiąnakt netrūko netikėtumų, o nesėkmes patyrė abu praėjusio sezono finalo dalyviai.Čempiono titulą ginantys Ouklando "Golden
Vos spėjęs debiutuoti NBA lygoje M.Teodosičius patyrė traumą
Vos spėjęs debiutuoti NBA lygoje M.Teodosičius patyrė traumą
NBA jėgas nutaręs išbandyti Serbijos rinktinės ir Europos klubinio krepšinio žvaigždė Milošas Teodosičius patyrė traumą jau antrame sezono mače.Gynėjo atstovaujamas Los
Starto penkete vietą gavęs D.Sabonis vilčių nepateisino (visi rezultatai)
Starto penkete vietą gavęs D.Sabonis vilčių nepateisino (visi rezultatai)
Domantas Sabonis puikiai debiutavo Indianos "Pacers" komandos gretose, tačiau antras sezono mačas ir jam, ir jo atstovaujamam klubui nebuvo sėkmingas.Indianos "Pacers" ekipa (1/1)
Monstriškai žaidęs J.Valančiūnas vedė "Raptors" į pergalę (pasirodymo video)
Monstriškai žaidęs J.Valančiūnas vedė "Raptors" į pergalę (pasirodymo video)
Ikisezoninėse rungtynėse ne itin žibėjęs Jonas Valančiūnas pirmajame NBA lygos sezono mače žaidė įspūdingai - surinko galingą dvigubą dublį ir daugiausia prisidėjo prie Toronto "Raptors"
C.Anthony žaidė prieš buvusį klubą, kuriame siautėjo latvis ir suolą šildė lietuvis
C.Anthony žaidė prieš buvusį klubą, kuriame siautėjo latvis ir suolą šildė lietuvis
Niujorko "Knicks" komandos, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas, naujasis NBA sezonas prasidėjo be ilgamečio lyderio Carmelo Anthony, tačiau ne visai - lygos žvaigždė žaidė vilkėdamas
Los Andželo derbyje - ilgai lauktas ir nevykęs L.Ballo debiutas (video)
Los Andželo derbyje - ilgai lauktas ir nevykęs L.Ballo debiutas (video)
Los Andžele naujasis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezonas startavo šio miesto komandų dvikova."Lakers" ekipa savo žiūrovų akivaizdoje rimčiau nepasipriešino
"Lietuviškas" Denverio klubas atlaisvino vietą R.Jeffersonui - atleido kitą veteraną
"Lietuviškas" Denverio klubas atlaisvino vietą R.Jeffersonui - atleido kitą veteraną
Kaip jau rašėme, Denverio "Nuggets" klubas, kuriame vyriausiuoju vadybininku neseniai pradėjo dirbti Artūras Karnišovas, susitarė dėl kontrakto su laisvuoju agentu tapusiu

Vartotojo meniu
Diskusijos
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime