Gruzija

Ir Serbija, ir Sakartvelas ramiai užsitikrino vietas antrame etape
Pasaulio čempionato F grupėje Sakartvelas 70:59 (24:19, 18:4, 17:21, 11:15) pranoko Venesuelą bei su dviem pergalėmis iš esmės užsitikrino vietą kitame etape, rašo Krepšinis.lt.Sakartvelas:
Pasaulio čempionate – užtikrintos slovėnų ir serbų pergalės
Antrąsias pergales pasaulio čempionate šventė bei kelialapius į kitą etapą iškovojo dvi Balkanų atstovės – Slovėnija (2-0) ir Serbija (2-0).Slovėnai F grupės rungtynėse
Puertorikiečiai itin dramatiškai palaužė sudaniečius, Gruzija sutriuškino Tavareso kompaniją
Pasaulio čempionato antrosios dienos anksčiausiai vykusiose rungtynėse pergales šventė Sakartvelo ir Puerto Riko nacionalinės komandos.Gruzinai Okinavoje 85:60 (20:11, 28:11, 22:15, 15:23)
Lietuvos varžovai turnyre Tbilisyje nusileido šeimininkams
Keturių rinktinių draugiško turnyro Gruzijoje antrą dieną nesėkmę patyrė Juodkalnijos nacionalinė komanda.Lietuvių varžovai pasaulio čempionato H grupėje Tbilisyje po atkaklios kovos
Šmitas vėl buvo vienas vedlių į pergalę, Latvija sutriuškino Sakartvelą
Pasirengimą 2023 m. FIBA pasaulio taurės pirmenybėms tęsianti Latvijos rinktinė šeštadienį Rygoje 82:57 (19:20, 26:19, 20:10, 17:8) sutriuškino Sakartvelo krepšininkus
Dimšos metimas paskutinę sekundę lėmė pergalę prieš Sakartvelą
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kontrolinių rungtynių cikle iškovojo darmatišką pergalę paskutiniuoju metimu.Kazio Maksvyčio auklėtiniai Kaune 104:102 (25:17, 26:19, 31:29,
Jokubaitis apie Valančiūno jėgą: puolime nematau, kas galėtų jį sustabdyti
Pasaulio krepšinio čempionatui pasiruošimą tęsianti Lietuvos rinktinė antradienį sužais antrąsias kontrolines rungtynes. Šį kartą mūsiškiams iššūkį
Su Valančiūnu, bet be Motiejūno: pristatytas Lietuvos rinktinės dvyliktukas rungtynėms Kaune
Lietuvos krepšinio federacija pristatė rinktinės dvyliktuką, kuris antradienį vakare kovos prieš Sakartvelo rinktinę, rašo Krepšinis.lt.Rungtynes praleis Mindaugas Kuzminskas,
Sakartvelas dramatiškai pirmą kartą pateko į pasaulio čempionatą
Sakartvelo krepšinio rinktinė per plauką eliminavo Islandiją ir pirmą kartą istorijoje pateko į FIBA pasaulio čempionatą, rašo Krepšinis.lt.Europos zonos atrankoje sekmadienio
Sprogusios emocijos Tbilisyje – diskvalifikuoti žaidėjai, išvarytas Atamanas ir du pratęsimai
Europos čempionato A grupės kovų šeimininkė Sakartvelo rinktinė (1/2) po dviejų pratęsimų 88:83 (19:26, 17:8, 17:16, 15:19, 7:7, 13:8) palaužė turkus (2/1) ir iškovojo pirmą pergalę
Ispanai nepaliko vilčių Sakartvelo krepšininkams
Lengvą pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo Ispanijos rinktinė (2/0), kuri A grupėje rezultatu 90:64 (18:16, 22:15, 31:16, 19:17) nepaliko vilčių Tbilisio arenoje rungtyniavusiems
Namų sienos nesuveikė: Belgija per pratęsimą palaužė kartvelus
Eurobasket 2022 buvo sužaistas pirmasis pratęsimas, kuriame savo pranašumą įrodė didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Belgijos rinktinė (1/0).Ji A grupėje po dramatiškos kovos, kurioje
Kontraktą su treneriu pratęsusi Lietuvos varžovė Vengrija palaužė Sakartvelo žvaigždes
Lietuvos rinktinės varžovė Europos krepšinio čempionato grupių etape Vengrija penktadienį kontrolinėse rungtynėse 89:88 (31:24, 16:18, 21:19, 21:27) palaužė Sakartvelo nacionalinę ekipą,
Paaiškėjo visos pasaulio čempionato dalyvės, suformuotos naujos grupės
Pirmadienio vakarą paaiškėjo visos į antrąjį 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos varžybų etapą Europos zonoje patenkančios komandos, rašo Krepšinis.lt.Patį
Buvusio LKL žaidėjo vedami ukrainiečiai į pergalių kelią grįžo Rygoje (būsimi lietuvių varžovai papildė sąskaitą)
Tėvynę griaunantis karas nesutrukdė Ukrainos krepšinio rinktinei pasiekti revanšą prieš Gruzijos nacionalinę komandą pasaulio čempionato atrankos varžybose, rašo Krepšinis.lt.Namų
Rusijos rinktinė davė pamoką italams, gruzinai Tbilisio trileryje palaužė Ukrainą
Atranką į 2023 metų pasaulio krepšinio čempionatą sėkmingai pradėjo Rusijos rinktinė. Naujojo stratego Zorano Lukičiaus auklėtiniai Sankt Peterburge vykusiose H grupės rungtynėse penktadienį
Rusai sutriuškino estus, Suomija įveikė Gruziją
Bilietą į "Eurobasket 2022" jau anksčiau iškovojusi Rusijos (4-2) nacionalinė komandoje Permės burbule 75:52 (17:15, 16:12, 20:18, 22:7) sutriuškino Estijos (2-3) krepšininkus.Sergejui
CSKA žaidėjų vedami rusai užsitikrino vietą "Eurobasket 2022" (rezultatai)
Maskvos CSKA žaidėjų vedama Rusijos (3-2) nacionalinė komanda užsitikrino vietą Europos pirmenybėse.Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai B grupės burbule Permėje 94:77 (26:21, 25:12, 21:21, 22:23)
T.Šengelijos perėjimą į CSKA Gruzijos prezidentė pasmerkė, federacija - pateisino
Kaip jau skelbėme, ketvirtadienį Maskvos CSKA klubas oficialiai pranešė apie kontrakto pasirašymą su ilgamečiu Vitorijos "Baskonia" lyderiu Tornike Šengelija.Armiečiai
Serbai namie sensacingai nusileido Gruzijai, slovėnai ir rusai iškovojo pirmąsias pergales
Sekmadienį žaidžiami antrieji 2021 metų Europos čempionato atrankos susitikimai. Staigmena užfiksuota E grupėje, kur netikėtai krito namie žaidę serbai.Europos čempiono Igorio Kokoškovo
Paskelbti "Eurobasket 2021" šeimininkai
FIBA organizacija paskelbė, kad 2011-ųjų Europos krepšinio čempionatas vyks keturiose šalyse – Vokietijoje, Italijoje, Gruzijoje ir Čekijoje.Praha (Čekija), Tbilisis (Gruzija),
Gruzinų žvaigždė Z. Pachulia paskelbė baigiantis karjerą rinktinėje
Daug žadančiai 2017 metų Europos krepšinio čempionatą pradėjusi Gruzijos rinktinė, kuri jau pirmajame ture įveikė Lietuvos krepšininkus, vis tik likusiose rungtynėse tokio žaidimo
Italai paskutinėmis sekundėmis įveikė gruzinus ir žengė į aštuntfinalį
Italijos nacionalinė komanda per plauką išvengė pralaimėjimo ir "Eurobasket 2017" turnyro B grupėje, kurioje nugalėtojais liko Lietuvos krepšininkai, užėmė trečią vietą
Gruzija per pratęsima palaužė žydus ir pasigerino situaciją
Savo šanso žengti į Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalį nepaleido Gruzijos rinktinė. Ji B grupės rungtynėse po atkaklios kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo 104:91 (21:22,
Lietuvą įveikę gruzinai suklupo ir antrą kartą
Antrą pralaimėjimą Europos krepšinio čempionate patyrė Gruzijos rinktinė (1/2). Lietuvius pirmajame ture nukovę gruzinai šį kartą B grupės rungtynėse 81:88 (20:21, 18:30, 25:16,
Lietuvius įveikę gruzinai nusileido vokiečiams (video)
"Eurobasket 2017" starte lietuvius įveikę gruzinai (1/1) šeštadienį 57:67 (19:19, 17:22, 16:14, 5:12) nusileido B grupės lydere tapusiai Vokietijos (2/0) rinktinei.Rungtynėse
Lietuvos rinktinė startavo pralaimėjusi trilerį
Lietuvos rinktinė pralaimėjimu startavo šiandien prasidėjusiame Europos vyrų krepšinio čempionate. Pirmose grupės rungtynėse Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 77:79 (18:18, 21:16, 18:25,
Šiandien prasideda krepšinio karštligė
Šiandien prasideda krepšinio karštligė (1)
Šiandien Izraelio sostinėje Tel Avive nacionalinė mūsų krepšininkų rinktinė pradės savo žygį Europos krepšinio pirmenybėse. Pirmoji mūsų varžovė - Gruzijos ekipa. Rungtynių,