I.Masiulio ir I.Hartensteino vedami jaunieji žalgiriečiai užsitikrino vietą finale

Rafaelio Achmedovo, DELFI nuotr.
Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai rungtyniaus „Žalgirio“ arenoje vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Antrosiose penktadienio rungtynėse sutriuškinę Zagrebo „Cibona“ komandą 104:68 (30:19, 31:14, 19:24, 24:11) žalgiriečiai užsitikrino pirmąją vietą A grupėje.

Šeštadienį kauniečiai 16.00 val. susitiks su Stambulo „Fenerbahce“ ekipa.

Susitikimą puikiai pradėjo Isaiah Hartensteinas, kuris ne tik įsirašė tris taškus, apdovanojo varžovą bloku, bet ir nuostabiai siuntė kamuolį kitoje aikštės pusėje buvusiam Arnui Veličkai – 5:0. Kroatai atsidarė savo taškų kraitį tolimu šūviu, tačiau „Žalgirio“ pranašumas tik augo, kuomet keturis taškus surinko Gytis Masiulis, o tritaškį smeigė Mantvydas Žukauskas – 12:3. „Cibona“ krepšininkai nusiėmė pančius puolime, bet itin lengvai kelius krepšio link rasdavo ir žalgiriečiai: dėjimą atliko I.Hartensteinas, rezultatyvų žaidimą tęsė G.Masiulis, perėmęs kamuolį pranašumą didino Justinas Marcinkevičius – 18:9. Kėlinio pabaigoje tolimas bombas įsūdė A.Velička ir I.Hartensteinas, gražiai krepšio link pranėrė Tadas Pažėra, o keturis baudų metimus pridėjo Džiugas Slavinskas – 30:19.

Sunkiai sustabdomą puolimą turnyro šeimininkai demonstravo antrajame kėlinyje : G.Masiulis gražiai pastebėjo po krepšiu buvusį Volodymyrą Markovetskyy, netrukus pats pelnė taškus, aštriai sužaidė A.Velička – 36:26. I.Hartensteino ir A.Veličkos tandemas toliau draskė varžovų gynybą, tritaškį realizavo Lukas Uleckas, o Isaiah dar ir įspūdingai plušėjo gynyboje, dviem galingais blokais nutraukęs kroatų išpuolius – 44:26. A.Velička į statistikos protokolą įsipaišė ketvirtą perimtą kamuolį bei šeštą rezultatyvų perdavimą, kurį dvitaškiu pavertė L.Uleckas, kiek vėliau dar ir šaltakraujiškai sumetęs baudas (50:26). Pirmą rungtynių pusę vainikavo devynis taškus per dvi minutes surinkęs G.Masiulis ir pirmuosius taškus šiame turnyre pelnęs Danatas Papas – 61:33.

Po didžiosios pertraukos dominavimą baudos aikštelėje tęsė I.Hartensteinas ir G.Masiulis – 64:33. Pirmaudami beveik dvigubai žalgiriečiai kiek stabtelėjo bei pranašumas mažėjo iki dvidešimt penkių (64:39). Lyderio vaidmens ėmėsi devintą tašką ir devintą rezultatyvų perdavimą įsirašęs A.Velička, bet skirtumas tarp komandų dar labiau sumenko – 69:47. Tuomet penkis taškus rinko I.Hartensteinas ir prieš paskutinę rungtynių atkarpą „Žalgirio“ krepšininkai turėjo solidžią taškų atsargą – 80:57.

Vos tik prasidėjus ketvirtam kėliniui žaliai-balti malšino visas „Cibona“ krepšininkų ambicijas: dvigubą dublį jau turėjo A.Velička, varžovų gynybą lengvai gliaudė V.Markovetskyy – 90:60. „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai dar likus dviem minutėms rinko 100-ąjį tašką ir, sutriuškinę svečius iš Kroatijos, ne tik užsitikrino grupės nugalėtojų vardą, bet ir vietą didžiajame finale – 104:68.

„Žalgiris“: G.Masiulis 24 (8/12 dvit., 11 atk. kam., 2 per. kam.), I.Hartensteinas 24 (8/10 dvit., 2/4 trit., 11 atk. kam., 2 per. kam., 5 blk.), A.Velička 11 (11 rez. perd., 4 per. kam.), V.Markovetskyy 8 (7 atk. kam.), L.Uleckas 7, T.Pažėra 6, M.Žukauskas 6, J.Marcinkevičius 6 (5 atk. kam., 4 per. kam.), D.Slavinskas 6 (2 per. kam.), D.Papas 4, I.Sargiūnas 2 (2 per. kam.), L.Vabalevičius 0 (2 per. kam.).

„Cibona“: K.Uljarevičius 22 (3/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), I.Majičius 12 (4/7 trit.), J.Popičius 12.

#TimeOutŽalgiris. Nuo žinomo modelio pasirinkimo iki flirtuojančių latvių
Didžiulė krepšinio sirgalių minia ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje stebėjo Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vitorijos „Baskonia“ komandų.
Prognozės: "Žalgiris" laimės Panevėžyje, dėl vilniečių Klaipėdoje - neaišku
Nors „Žalgirio“ traukinys paskutiniame Eurolygos ture atsimušė į Vitorijos „Baskonia“, tačiau Lietuvos čempionai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žygiuoja
"Žalgirio" partnerių gretas stiprina aiškų planą turinti įmonė "Samsonas"
Prie vis augančio Kauno „Žalgirio“ komandos rėmėjų kolektyvo prisijungia jau 26-uosius metus skaičiuojanti mėsos perdirbimo įmonė UAB „Samsonas“.„Siekdami tapti geriausiais
"Žalgiriui" nepavyko pratęsti pergalių serijos Eurolygoje (video komentarai)
"Žalgiriui" nepavyko pratęsti pergalių serijos Eurolygoje (video komentarai) (1)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neatsilaikė prieš pastaruoju metu įspūdingai rungtyniaujančios Vitorijos „Baskonia“ komandos puolimą. Trečiajame kėlinyje turėtą
"Žalgiris" paskutinę pratęsimo sekundę laimėjo trilerį Malagoje
Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris“ iškovojo kol kas dramatiškiausią šio sezono pergalę. Praradę 20 taškų persvarą žalgiriečiai buvo priversti žaisti pranešimą,
N.Nedovičius nepadės Malagos klubui mače su "Žalgiriu"
Šarūnas Jasikevičius prieš Eurolygos rungtynes su Malagos "Unicaja" įvardino, kad vienas pavojingiausių andalūzų ekipos krepšininkų yra serbas Nemanja Nedovičius
LKL savaitės apžvalga: solidus "Žalgirio" jaunimas bei Lavrinovičiams įgėlęs P.Cvirka
Pirmąja Prienų–Birštono „Vytauto“ pergale pirmenybėse paženklinta aštuntoji „Betsafe–LKL“ čempionato savaitė, kurioje taip pat išsiskyrė
Jaunimo vedamas "Žalgiris" Šiauliuose sutriuškino šeimininkus
„Betsafe–LKL“ pirmenybių vienuoliktojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę Šiauliuose. Jauniausi komandos krepšininkai
Ką vietiniai Milane žino apie Lietuvos krepšininkus ir "Žalgirį"?
Į Milaną kartu su Kauno „Žalgirio“ klubu išvykusi „Žalgiris TV“ kūrybinė grupė nusprendė išsiaiškinti, ar vietiniai gyventojai mėgsta krepšinį.Prie
"Žalgiris" Milane sumindė "lietuvišką" komandą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė įspūdingas rungtynes ir pasiekė visų laikų didžiausią pergalę Eurolygos išvykos mače. Ketvirtadienį žalgiriečiai laimėjo
Ar A.Gudaitis ir M.Kalnietis nepakiš kiaulės "Žalgiriui"?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien sieks diktuoti madas Italijoje. Madų sostinėje Milane kauniečiai Eurolygos rungtynėse išmėgins jėgas su „Armani Olimpia“
Po traumos atsigaunantis M.Sajus registruotas "Žalgirio" dublerių komandoje
Sezono pradžioje kojos traumą patyręs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Martynas Sajus pamažu grįžta ant parketo. Po šeivikaulio lūžio reabilitaciją dar rugsėjo mėnesį
P.Valinskas: man svarbu trenerio pasitikėjimas; D.Bostas: esu pasirengęs žaisti
Intensyvų lapkričio mėnesio keturių Eurolygos išvykos rungtynių maratoną beatlaikantys žalgiriečiai šį trečiadienį skrenda į Milaną, kur ketvirtadienį susitiks su „AX
LSKL: G.Masiulio vedami VDU 100 taškų įmetė jau trečiame kėlinyje (rezultatai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate praėjusį pirmadienį Klaipėdoje 15 taškų pranašumą iššvaistę ir galiausiai prieš Klaipėdos universiteto
Žalgirietis A.Toupane smagiai atsakinėjo į įvairiausius klausimus (video interviu)
Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjas Axelis Toupane jau spėjo prisistatyti visiems krepšinio gerbėjams Lietuvoje savo įspūdingomis šuolio savybėmis ir greičiais aikštėje.
Be intrigos: "Žalgiris" sutriuškino "Neptūną" (spaudos konferencijos video)
Kauno „Žalgirio“ (9-1) krepšininkai pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai įveikė Klaipėdos
Prognozė: "Žalgiris" pasieks revanšą prieš "Neptūną" (kitos turo prognozės)
Sekmadienį antrą kartą šį sezoną ginklais surems Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Pirmąjį susitikimą uostamiestyje laimėjo Kazio Maksvyčio
"Žalgirio" jaunimas mačo pabaigoje privertė paprakaituoti CSKA
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai metė iššūkį vieniems iš Eurolygos favoritų, tačiau šių tolimi metimai galiausiai palaužė kauniečius.
Žalgiriečiai Maskvoje tikisi tiksliai smūgiuoti CSKA (video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien išvykoje stos į kovą su šešis pastaruosius sezonus Eurolygos finalo ketvertuose žaidusia Maskvos CSKA ekipa. Nors
N.De Colo prieš mačą Maskvoje: "Žalgiris" niekada nepasiduoda (video)
Ketvirtadienio vakarą Maskvos CSKA krepšininkai jau buvo baigę savo vakarinę treniruotę, kai į „Megasport“ areną treniruotis atvyko Kauno „Žalgirio“ komanda. Rusijos
Į Maskvą nevyko D.Bostas, neaišku, ar žais E.Ulanovas (video interviu)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rytoj sieks antrą kartą Eurolygoje įveikti Maskvos CSKA klubą. Vienintelį sykį nuo 2000 metų žalgiriečiai maskviečius nugalėjo praėjusį sezoną
"Žalgiris" bandys pirmą kartą Eurolygos istorijoje laimėti Maskvoje
Nauja "Žalgiris TV" rubrika: žalgiriečius klausimais atakavo pradinukės (video)
Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjams Antanui Kavaliauskui ir Pauliui Valinskui teko atlaikyti dar vieną išbandymą. Tiesa, šįkart ne krepšinio aikštėje, o už
LKL lyderių dvikovoje - dramatiška "Žalgirio" pergalė (spaudos konferencijos video)
Nuo pat pirmos atakos priekyje buvę Kauno „Žalgirio“ (8/1) krepšininkai pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Sekmadienį „Žalgirio“
Eurolygos formato ypatybė, kuri gali leisti "Žalgiriui" patekti į atkrintamąsias
Kaip diena ir naktis. Taip skyrėsi Kauno „Žalgirio“ žaidimas su Ispanijos grandais šią savaitę.Antradienį beveik visą laiką kontroliavę mačo eigą kauniečiai išvykoje
 K.Lavrinovičius: Kaune įveikti "Žalgirį" yra labai sunku, tačiau pamėginti galime
Sekmadienį į pirmąjį mūšį šį sezoną stoja turnyro lentelės lyderiai bei praėjusių metų finalo dalyviai – Kauno „Žalgirio“ bei Panevėžio „Lietkabelio“
Prognozė: LKL lyderių mūšyje - pirmoji "Lietkabelio" nesėkmė
Sekmadienį į pirmąjį mūšį šį sezoną stoja turnyro lentelės lyderiai bei praėjusių metų finalo dalyviai – Kauno „Žalgirio“ bei Panevėžio „Lietkabelio“