Itin nesėkminga rungtynių pabaiga atėmė "Juventus" pergalę Krasnojarske

Itin nesėkmingai Utenos „Juventus“ (1/3) komandai susiklostė FIBA Čempionų lygos rungtynės Rusijoje. Uteniškiai A grupėje svečiuose 81:85 (13:20, 25:9, 25:20, 18:36) po dramatiškos kovos rungtynių pabaigoje pabaigos nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ (2/2) klubui.

Rungtynių pradžia „Juventus“ ekipai prasidėjo sunkiai, o tuo pasinaudoję varžovai kiek pabėgo – 9:0. Uteniškių taškų sąskaitą atidarė Dovis Bičkauskis, o netrukus baudos metimą pridėjo ir Mindaugas Kupšas – 3:9. Įpusėjus kėliniui pasižymėjo po traumos sugrįžęs komandos kapitonas Arvydas Šikšnius, po kurio dvitaškio rezultatas tapo – 7:13. Pirmojo kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė „Jenisej“ ekipai, o „Juventus“ strigo puolime. Ketvirtį dvitaškiu baigė Laurynas Samėnas, tačiau pirmojo ketvirčio uteniškiai turėjo 7 taškų deficitą – 13:20.

Antrąjį ketvirtį tiksliu dvitaškiu pradėjo A.Šikšnius ir „Juventus“ deficitas sumažėjo iki 5 taškų – 15:20. Antrajame kėlinyje uteniškių žaidimas atsigavo, o netrukus „Juventus“ atsakė sėkminga atkarpa 5:0 ir atsilikimas sumažėjo iki 2 taškų – 20:22. Sužaidus 4 minutes, Laronas Dendy smeigė metimą iš toli ir „Juventus“ pirmą kartą išsiveržė į priekį – 25:24. „Jenisej“ svarstykles buvo persvėrę į savo pusę (29:26), tačiau netrukus tritaškiu atsakė D.Bičkauskis ir dėjimu rusų krepšį sudrebino L.Dendy – 31:29. „Juventus“ ir toliau bėgo į priekį, o 18 taškų per du kėlinius pelnęs L.Dendy tiesiog varė varžovus į neviltį. Po dviejų kėlinių uteniškių pranašumas jau siekė 9 taškus – 38:29.

„Jenisej“ trečiajį kėlinį pradėjo atkarpa 9:0 ir Lietuvos klubo persvara ištirpo, o rezultatas tapo lygus – 38:38. Po Žydrūno Urbono minutės pertraukės du taškus su pražanga pelnė L.Dendy ir vėl išvedė „Juventus“ į priekį – 41:38. Uteniškių puolimas ir vėl atsigavo, kuomet laimėjo atkarpą puolime 10:0 ir pranašumas kėlinio viduryje šoktelėjo iki dviženklės, 11 taškų, persvaros – 51:38. Jonte Flowersas pelnė 7 taškus, o uteniškių pranašumas tapo rekordinis – 58:40. Per likusį kėlinio laiką „Juventus“ persvara kiek sumažėjo, tačiau prieš lemiamą ketvirtį išliko 14 taškų pranašumas – 63:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Juventus“ pademonstravo puikią gynybą, laimėjo atkarpą 9:2 ir vėl atstatė rekordinį 21 taško pranašumą – 72:51. Antroje kėlinio pusėje svečių žaidimas kiek pradėjo strigti ir „Jenisej“ priartėjo – 58:72. Likus žaisti mažiau nei 3 minutėms, varžovai pradėjo kibti į atlapus ir priartėjo iki 11 taškų (78:66), o netrukus „Juventus“ persvara liko vienženklė – 80:72. Likus žaisti pusantros minutės tapo dar karščiau, nes iš turėtos persvaros liko tik 6 taškai – 80:74. Paskutinė minutė tapo tikru išbandymu, kuomet „Juventus“ persvara ištirpo iki 4 taškų – 81:77. Prie baudų metimų linijos A.Šikšniaus baudų metimai skriejo pro šalį, o varžovai taikliai šovė iš toli – 80:81. Paskutinės sekundės tapo košmaru – Anthony Hilliardas smeigė šaltakraujį metimą (83:81), o dar du varžovų taškai įtvirtino „Jenisej“ pergalę – 85:81.

„Juventus“ gretose rezultatyviausias buvo 23 taškus pelnęs Laronas Dendy (2/2 trit., 5 per. kam.), Anthony Irelandas pridėjo 14 taškų (1/8 dvit., 2/2 trit., 7 rez. perd.), Maksimas Kornijenka – 10 (9 atk. kam.), Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.) ir Jonte Flowersas – po 9, Arvydas Šikšnius – 8 (4/5 dvit.).

„Jenisej“ ekipoje Vitalijus Liutychas surinko 18 taškų, Anthony Hilliardas – 17, Maticas Rebecas ir Suleimanas Braimoh (8 atk. kam., 3 bl.) – po 12.

Įspūdingo J.Flowerso žaidimo "Juventus" pergalei Vokietijoje neužteko
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Žydrūno Urbono vadovaujama Utenos „Juventus“ (2/4) ekipa, kuri svečiuose Vokietijoje 95:102 (29:26, 22:18, 16:34, 28:24) nusileido Oldenburgo
"Neptūnas" namie įveikė tituluotą Graikijos klubą
Klaipėdos „Neptūnas“ (5/1) tęsia įspūdingų pergalių žygį FIBA Čempionų lygos turnyre - „Švyturio“ arenoje dviženkliu taškų skirtumu - 82:69 (29:9, 22:23,
K.Maksvytis ir T.Delininkaitis prieš dvikovą su graikais yra geros nuotaikos
Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi lapkričio 15 dieną (trečiadienį) nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su
Prognozė: "Lietuvos rytas" namuose nukaus atsigaunantį "Juventus" (komentarai)
Šiandien Vilniuje „Lietuvos rytas“ priims tragiškai sezoną pradėjusį, tačiau paskutiniu metu iš pelenų kylantį Utenos „Juventus“ klubą. LKL.lt kartu
Smūgis "Juventus" komandai: LSamėnas nerungtyniaus apie pusę metų
Ketvirtadienį atlikus medicininius tyrimus paaiškėjo blogiausias scenarijus dėl Lauryno Samėno traumos. FIBA Čempionų lygos mačo pradžioje antradienį kelį susižeidęs gynėjas nežais
"Juventus" Čempionų lygoje per pratęsimą patiesė svečius iš Italijos
Antradienio vakarą Utenos arenoje susirinkę krepšinio mėgėjai išvydo įspūdingą trilerį, kurio pabaigoje triumfavo „Juventus“ (2/3) klubas. FIBA Čempionų lygos A grupės
"Neptūno" grupėje "Ventspils" su naudingai žaidusiu J.Juciku pakilo į antrą vietą
Labai svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo "Ventspilio "Ventspils" (3/2) klubas ir B grupėje, kurioje pirmauja Klaipėdos "Neptūnas" (4/1), pakilo į antrą
Utenoje - vieną stipriausių Italijos komandų
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas žais FIBA Čempionų lygos penktojo turo rungtynes su Sasario „Dinamo“ komanda iš Italijos. Abi ekipos per keturis turus iškovojo
"Neptūno" krepšininkams – varginanti kelionė į Italiją
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, po sekmadienį vykusių rungtynių Kaune su „Žalgiriu“, nevyko į gimtąjį uostamiestį, o iškart judėjo į Rygą.  Čia
Prienuose laimėję "Juventus" krepšininkai paliko "Vytautą" be pergalių (komentarai)
Utenos „Juventus“ (2/8) ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengę Žydrūno Urbono auklėtiniai
Tragiškai pataikiuso A.Kulbokos komanda pažeminta Tenerifėje
Arnoldas Kulboka nesugebėjo padėti savo atstovaujamai Kapo d'Orlando "SikeliArchivi" (0/4) komandai padėti išvengti pažeminimo FIBA Čempionų lygos rungtynėse.Lietuvio atstovaujamas
"Juventus" išvyksta į sunkiausią sezono kelionę
Penki tūkstančiai kilometrų, šešios laiko juostos ir penkių valandų laiko skirtumas. Visa tai skiria Uteną ir tolimąjį Krasnojarską, kuriame antradienį FIBA Čempionų lygos A grupės
"Juventus" iškovojo pirmą pergalę ir LKL
Trečiadienį iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre, Utenos „Juventus“ (1/8) komanda šeštadienį sirgalius pradžiugino laimėjimu ir Lietuvos krepšinio
Pirmoji "Juventus" pergalė šį sezoną - prieš Izraelio klubą
Utenos „Juventus“ (1/2) klubas šventė dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje. Uteniškiai trečiojo A grupės turo mače namuose 71:69 (18:14, 21:18, 11:16, 21:21)
 Per vėlai pabudęs "Neptūnas" pralaimėjo Vokietijoje
Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko pratęsti pergalingo žygio FIBA Čempionų lygos turnyre. Prieš tai Klaipėdoje dvi pergales iškovoję neptūniečiai šįkart neatsilaikė
Utenoje lankysis vienas perspektyviausių Europos krepšininkų
FIBA Čempionų lyga trečiadienį grįžta į Uteną. Prestižinio Europos klubinio krepšinio turnyro rungtynės ir vėl vyks Utenos arenoje, o pirmasis „Juventus“ varžovas šį
Ž.Urbonas stojo prie "Juventus " vairo
Be vyr. trenerio likusį Utenos „Juventus“ komanda naujo stratego ieškoti neskubės. Pirmadienį vykusiame klubo valdybos posėdyje nuspręsta šias pareigas laiminai patikėti
LKL savaitės apžvalga: pralaimėjimų liūne paskendę Utenos ir Prienų klubai
Penktoji „Betsafe–LKL“ pirmenybių savaitė atnešė pirmąjį pasitraukimą, iš savo pareigų atsistatydino komandos iš pralaimėjimo liūno neištraukęs Gediminas
Po dar vienos nesėkmės "Juventus" vyr. trenerio postą paliko G.Petrauskas
Utenos „Juventus“ klubas liko be vyr. trenerio. Po šeštadienio pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) čempionate Kėdainių „Nevėžio“
Sezono rekordą pagerinusio M.Granto vedamas "Nevėžis" šventė pirmą pergalę
Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) klubas nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ čempionate.Malcolmo Granto vedami svečiai 80:74 (17:20,
K.Maksvytis: bandome džiaugtis mažais dalykais (Štelmaherio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai po pergalingų FIBA Čempionų lygos turnyro rungtynių  prieš „Ventspils“ ekipą (87:80) atidavė duoklę savo sirgaliams
"Juventus" po atkaklios kovos pralaimėjo Turkijoje
Be traumuotų Arvydo Šikšniaus ir Lauryno Samėno žaidęs Utenos „Juventus“ (0/2) klubas metė rimtą kovą galingai Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2/0) ekipai. FIBA Čempionų
R.Seibutis: esame sveiki, turime daug energijos ir noro laimėti (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje FIBA Čempionų lygos antrajame ture susikaus su dabartiniais Latvijos krepšinio lyderiais „Ventspils“
"Juventus" gretose - Ukrainos rinktinės puolėjas (video)
Prasčiau nei planuota sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa netrukus sulauks pastiprinimo. Klubas pasirašė sutartį su 30 metų 207 cm ūgio Ukrainos rinktinės puolėju Maksymu
K.Maksvytis: broliai Jucikai laukia tarpusavio dvikovos, bus įdomu
Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su dabartiniais Latvijos krepšinio
Į Klaipėdą atvyksta Latvijos vicečempionai su J.Juciku
Jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai FIBA Čempionų lygos antrajame ture kils į mūšį su svečiais iš
"Dzūkija" po permainingos kovos palaužė svečius iš Utenos
12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ (3/4) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Spurtą net 20:3 surengę Nikolos

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45