Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
Zergas2015-01-14 11:42:16 Cituoti
>> MrVycka:

o kiek dabar metu tiems kurie gime 2000 metais?ar per sunku suprast kad jei gime vos ne perpus maziau zmoniu,tai naturalu kad po tam tikro laiko ir sirgaliu bus perpus maziau nei budavo iki tol?o kur dar ivairus pasaliniai neigiami faktoriai kaip emigracija?
2015-01-14 11:41:00 Cituoti
>> MrVycka: vardo tai mano gali netrinti, o del debilo tai jei buciau principingas tai pareikalaciau nuskenuoti ir VISIEMS parodyti pazyma su gydytojo israsu ir rekomendacijomis.
del sarysio tarp lankomumo ir gimstamumo, tai paziurekit Kauno demografinius pokycius per 10-12 metu, tai irgi daug ka pasako. Kitas dalykas yra labiau psichologinis - pirmaji sezona net su scrubais rinkosi 11-12 ziurovu, antrajame sezone turejome bene stipriausia sudeti nuo Eurolygos triumfo, irgi laikem aukstai iskelta kartele. Taigi dabar psichologiskai sunku susitaikyti, kad sunkiai sekasi rinkti 10 000 net ir svarbiose varzybose, del to ir kreipiam demesi i tokias detales kaip tustesni ultru sektoriai ar nepilnai uzpildyti virsutiniai aukstai. Tai tiesiog rezultatas tu nepamatuotu lukesciu, kurie gime per Europos cempionata.
MrVycka2015-01-14 11:24:26 Cituoti
dėl oreliko nuomonė kaip ir vieninga visų: geras žaidėjas, bet tik prie tam tikrų sąlygų, o rinktinei kaip ir nereikalingas...
>> Zergas:
nu bet tu tai pavarai, jau nuo paauglių iki kūdikių problemų nuva\iavai, tikrai, kad ne didžiausia problema lankomumo yra gimstamumas, čia būtų nnnnn-kažkurioje vietoje...
>> reddlobster19:
kad debilas esi, galėjai ir nekartoti, bet primink man, kada aš domėjausi kuom nors, kas kur buvo dingęs ir pasakyk, kokia proga turėčiau atsiskaitinėti?..galiu tik nuliūdinti, kad sužinoję neturėtumėt jokio preteksto pasidžiaugti - negėriau ir nieko nusikalstamo nepadariau, tad domėkitės bent jau pažįstamų žmonių reikalais...
agurks2015-01-14 11:20:33 Cituoti
deja, bet as irgi manau, kad trumas teisus...
Zergas2015-01-14 11:13:40 Cituoti
deja,bet ateityje kazkokio pagerejimo kazin ar verta tiketis kadangi tai naturalus demografinis procesas..troomos teisingai ivardino emigracija,ji stipriai kerta per sirgaliu skaiciu bet dar stipriau veikia zemas gimstamumas,lyginant su situacija kuri buvo pries 30 metu kai 1983-1992 laikotarpiu per visa Lietuva kasmet vidutiniskai gimdavo beveik 58 tukst vaiku(daugiau gimdavo tik pokario metu), tai poto iki pat 2000 stabiliai mazejo kol dabar gimstamumas tapo mazdaug po 30tukst per metus.taip kad naturalu kad sirgaliu gretos mazeja kadangi nera tiek daug jaunimo,plius dalis isvis nesidomi sportu,kiti isvaziuoja i uzsieni.
moon2015-01-14 11:03:18 Cituoti
>> antasulc: Ryto atžvilgiu, tai gal ir gerai. Prienuos Šeško ir Oreliko tandemas taip pat veikė pastarojo dominavimu. O jeigu be Šeško? Be Šeško matėm kas buvo pernai ir neabejoju bus ir vėliau, gal ne taip miglotai, kaip pernai, bet toli gražu iki to, ką demonstruoja dabar. Tas pats būna su visais tais lyderiais, ant kurių treneriai stato viską, neišimtis Gailius. Bet į juos žiūrėti pvz kaip į rinktinės kandidatus, tai reikėtų žiūrėti atsargiai, nebent treneris būtų pakeistas i šeška arba Kazį
2015-01-14 11:00:15 Cituoti
>> MrVycka: tu geriau papasakok kur tiek dienu buvai dinges, niekam neidomu ka tu veikei 2000 viduryje.
antasulc2015-01-14 10:44:23 Cituoti
>> Armored:
"Oreliko negiriu. Turbūt jis turėtų kažkieno gyvybę išgelbėti, kad jį pagirčiau. Jis yra sistemos kūrinys. Komanda žaidžia jam, treneris vadovauja jam. Įmesk jį ribotą rolę ir turėsi pernykštį variantą." Tai čia gerai ar blogai? Taškų mašiną padarė - gerai, reiškia ir "kaimietis" geras. Prisiminkit kaip Eidsonas į geriausius (kai kam) trenerius Kurtį iškėlė, kai Kurtis jam leido daryti ką nori.
MrVycka2015-01-14 07:52:04 Cituoti
>> simasz:
dėl green death tai labiausiai ir veikia amžiaus faktorius...2000-ųjų pradžioje-viduryje dar lankydavausi tiek kaune, tiek vilniuje žalgirio rungtynėse labai dažnai ir visada stebėdavau tarp gd, tai tada nebuvau žalias jaunuolis kaip dabar dauguma gwb, rito ar klipėdos ultrų, o visgi buvau vienas jauniausių, o kai kurie buvo ne po kelerius metus tikrai vyresni, tai ko norėti, kai jaunimas mažai bepildė...
moon2015-01-13 23:19:44 Cituoti
>> Armored: na aš neužstoju nei Žalgirio, nei Ryto dėl sudėčių stiprumo, nes vieni nori žaisti ir žaidžia, kiti gali, bet pūva. Tiesiog tas tavo pasakymas - "Taigi, klausimas Orelikui rodant tokią formą, kuri pozicija gali įmesti daugiau taškų Žalgiryje? Turbūt tik sg." - įdomiai nuskambėjo, nes įmesti daugiau Žalgiryje gali daug kas, ne tik SG tikrai. Užmaitink tu tą patį Gudaitį kamuoliais, kaip užmaitina Antaną, tai nebus jam lygių visame LKL'e. SF'e žalgiriečiai daužo į vienus vartus, nes apart Oreliko, kuris kartais ten lošia niekas daugiau ten ir nesužiba. Nekalbu, apie tas varžybas, kaip lošiama prieš Nevėžius ar Mažeikius visokius, nes tiesiog Rytas užmėto varžovus pagal savo stilių, tritaškiais(savaime aišku daugiau taškų, nei žaidžiant per priekį, ką dažniau daro žali). PF'e Orelikas faktas, kad siaučia.
Armored2015-01-13 23:05:11 Cituoti
>> moon: ir kiti kuriems neatsakiau
Oreliko negiriu. Turbūt jis turėtų kažkieno gyvybę išgelbėti, kad jį pagirčiau. Jis yra sistemos kūrinys. Komanda žaidžia jam, treneris vadovauja jam. Įmesk jį ribotą rolę ir turėsi pernykštį variantą.
"Suprantu, kad pagal pavardes Ryto sudetis tikrai gresmingiau atrodo." - thats all the point. Tą aš ir norėjau pasakyti. Ant popieriaus rytas atrodo su geresniais žaidėjais. Aikštėje - nuo 3 kėlinio galo pagrindiniai Žalgirio žaidėjai ilsisi.
Taip pat ir sakiau, kad jie gali laimėti LKF, nes tai - vienos rungtynės. Taip pat sakiau, kad jie žaisdami su Neptūnu serijoje be aikštės pranašumo - nepraeis. Taip pat manau, kad panašiai abi komandos ir kibire nueis.
Buvo mano pastaba žmonėms verkusiems dėl Ado neėmimo į komandą (o tokių tikrai buvo).
Galiausiai pasakysiu taip. Įmesk Pačėsą į tą komandą, oi kiek problemų būtų. Tik kadangi vadovai patikino, jog jiems užtenka bronzos - tą veikiausiai ir gaus.
Čia nėra varymas ant Žalgirio už sudėtį. Tai kas dabar vyksta yra puiku, tik kartais mes tą vargiai matom dėl pralaimėjimų eurolygoj ir savaime priimamų pergalių LKL. Šitos rungtynės yra geriausias įrodymas, kad judėjimas į priekį visgi vyksta.
simasz2015-01-13 22:52:47 Cituoti
>> erazijus: kazkas ten su nesutarimais susije, kiek teko girdet kai visi perejo i ta viena tribuna tada prasidejo tas mazejimas,nes vieni nenori but su kitais ir green death lyg isvis subyrejo ir daug zmoniu is ten tiesiog ejo i sedimas vietas.
atmosferos ir as pasigedau ,perreke kartais tie virsuj. truko skanduociu,ir patys zmones buvo neaktyvus,kaip kad su ta pacia alba ,nekalbant apie sasari
2015-01-13 21:11:36 Cituoti
>> erazijus: Nieko neizeidziant, speciau kad tu fanu procento sumazejimas labai susijes ir su emigracija. Jei bendrai maziau zmoniu LT, maziau ir Z fanu tribunoj. + Kartu kaita. Buvo Sabo kartos zmones, kurie fanatelindavo ir sajunga traukiniais ismaise, tai ta karta veliau byret pradejo (amzius, seimos, darbai), Stombergo karta naujos kartos neuzaugino(taip kardinaliai), dabar GWB daro gera darba, bet jie jau kita karta. Galbut su sia karta uzaugs nauja karta, kuri tik dides. Eina tinkama linkme. Is kitos puses - tie visi bankrotai, skolos, pyderaso ruskio cirkai taip pat nureze nemaza dali gerbeju, nes nu ir protas ir sirdis nelaiko, kai matai kas ir kaip daroma ir kiek neteisybes, melo, apgavysciu visame tame.
///M2015-01-13 21:08:05 Cituoti
as ir vakar pasigedau geresnes atmosferos
erazijus2015-01-13 20:52:48 Cituoti
Sveiki, aš čia gal biški ne į temą. nesinori veltis į diskusijas. Tiesiog turiu tokį klausimą, kuris kamuoja mane gana dažnai. Kodėl Žalgirio fanų tiek mažai bėra likę? Halėj užpildydavo visą Tribūną, o pvz į vakarykštes varžybas ryto ultros atvažiavo tiek pat kiek Žalgirio fanų buvo. Kas čia vyksta? juk visados Žalgirio fanų grupuotė būdavo kaip ir didžiausia lietuvoj, o ryto ultras tikrai nebuvo panašus pagal fanų skaičių, tačiau dabar pažiūrėjus, toks jausmas, kad pas juos fanų daugiau.. Ir išvis, arena kažkokia apmirus. Nebėra tos atmosferos... Ką norit sakykit, bet jei nekalbant apie pajamas iš bilietų, Halėj būdavo geriau.
moon2015-01-13 18:46:11 Cituoti
>> Armored: ka tu cia sneki. Suprantu, kad pagal pavardes Ryto sudetis tikrai gresmingiau atrodo. Bet realiai tu matai kas is tu pavardziu pakolkas yra?
Gecas - mires
Simas - mires (nekalbu tik apie sita sezona)
Lavrikas - savam stiliui, geras
Adas - geras
Orelikas - kaip sesko zaidejas ok.
Legionieriai - juokas per asaras.
Kavaliauskas - geras

"Taigi, klausimas Orelikui rodant tokią formą, kuri pozicija gali įmesti daugiau taškų Žalgiryje? Turbūt tik sg." - ... ir SF ir SG ir C. Kavaliauskas be Ado ar Geco pasu, butu ne ka grazesnis variantas uz Songaila, nes pats jis susikuria tiek, kiek yra lygu nuliui, o daugiau tikru centru ir neturi.
Ka tu cia isvis norejai tuo pasakyti? Suprantu, lyginant Žagirio varzybas Eurolygoje ir Ryto kibire, tai gal raudonieji ir rezultatyvesni, bet proto lyginti irgi turbut nera tada. Jeigu lyginant LKL'e - neverta net lyginti, nes apart pagrindinio LKL'o 4 nematau lygiu varzovu, o ryto zadimo stilius jiems leidzia daugiau pelnyti tasku metatnt tritaskius.
Bet vat kazkodel kaip susitinkama su Zalgiriu, tos tavo minetos pozicijos buna pasleptos po lapais ir per visas pozicijas rezultatyvesni buna zalgirieciai, apart ispudingai zaidusio Oreliko. Nors Zalgiris visa sezona, tiek Eurolygoje tiek LKL'e naudoja taktika, kad vienas lauke ne karys(ta N kartu akcentavo tiek treneris tiek zaidejai), kaip suaktyvinama gynyba kitur, bet to saskaita paliekamas vienas laisvesnis zaidejas.
GodLess2015-01-13 18:04:00 Cituoti
>> burial:

Rankele zmogus tikrai turi, sumeta metimus, bet gal rimtai gana svaigt jau apie ji ir rinktine? Niekuo nesiskiria laikrastis nuo ankstesniu prienu, tik zaidejai aukstesnio meistriskumo priekines linijos ir suolas ilgesnis. Taciau cia jau ne faktorius, nes seskus jau is iprocio iprates naudotis 8 zmonem, nebutu belgijoj macas uz keliu dienu, tai stobal butu vaikes visus pagrindinius po 35min.
Kaip milas ir sake, labai sunku pries tokius gintis, kuris realiai nei 4 numeris nei ka, tupi ten prie tritaskio, isvilioja kur kas aukstesnius zmones ir jei neseina tritaskio ismest, tai apeiti sugeba, nes visgi greitesnis uz jankuna, ka jau kalbet apie songaila. Tuose paciuose prienuose jis taigi taip pat siautejo, kai seskus jam visiska laisve suteikdavo. Bet ar pas kuri kita treneri vyksta tokie dalykai, pas Kazla norit pasakyti taip bus? :D 2 zmones prie tritaskio kampuose, vienas kur nors ant 45, o kitas su aukstu pikenrola zaidzia, visas seskaus zaidimas. Dar vyksta ikirtimai maziuku i baudos aikstele, nes visokie megastarai orelikai isvilioje auksta, o untanis stato sienele maziukui. Plano b seskus neturi.
MrVycka2015-01-13 17:55:04 Cituoti
dėl oreliko tai visiems viskas aišku...nu gal ir sublūdytų jį paimt, bet tai grynai ant suolo, jis yra zavackas grynas jo geriausiais laikais, jei tuometinį zavacką pastatytum dabartinėj situacijoj vietoj oreliko, jis garantuotai būtų toks pat lyderis bei naudingiausias lkl, bet kažkodėl niekas zavacko rinktinėje labai nematė, o dabar yra garantuotų net, kad orelikui ten vieta vos ne rezervuota...ką gali rimto laimėti komanda, kuri tragiškai kovoja po lenta?..vakar nustebino pirmoje pusėje, kai sugebėjo kurį laiką lentą laimėti, užtat ir gavo progą trumpai pasidžiaugti pirmavimu, galų gale vis tiek gavo...aš suprantu, jei kokią trečią vietą lygoje užimtų, nes jau ir ketvirta nekas komandai apie čempionų žiedus galvojančiai, bet jie ŠEŠTI lkl...na jo, ir treneris, jau kas kaip ant krapiko nebandytų varyti, bet jo patirtį lyginti su trenerio, kuris net asistentu niekur nbuvęs, o visą karjerą VIEN prienuose praleidęs patirtimi, tai kaip čia pasakius...
burial2015-01-13 17:35:19 Cituoti
orelikas tikrai nera prastas, tokia statistika susirinkt pries zalgirio gynyba visgi reik talento, bet nemanau, kad kazin ar rinktines vertas, cia jau pasiruosimas parodys. O zalgiris atrodo kuo toliau, tuo geriau. Dvi pergales ir aiskiai matomas komandos braizas, juolab, kad dar rezervu pilna, pvz. Will Chery anksciau ar veliau prisitaikys, Ulanovas, Kariniauskas ir t.t. dar visai jauni, bet jau matosi, kad visi kaip komanda tampa, geras chemistry :D
2015-01-13 17:13:51 Cituoti
Sudas tas orelik, tie kas peza apie ji rinktineje,galiu pasiulyt galva issitrint,nebuvo jis ten ir nebus.Pas seska, kai taktika -ju hier,ju hier,krw nx pikenrolas blt,tai sumeta tuos savo taskus.Pas Kazla jam ragas butu.
Siaip Zalgiriuko gynyba yra tas reikalas,kuris nulems viska,kurio laikrastis neturi ir netures. Nepades nei Pikulis,nei Brolis. Kaip pernai sakiau,kad gerai jog laikrasti gavom pusfinali,taip ir siemet esu tikras, kad laimes Z.Rytui serija laimet be sansu.Nebent traumos pakeistu kazkared_devil2015-01-13 15:45:03 Cituoti
>> Armored: tas tavo isgirtasis orelikas, tai yra ne kas kita kaip lietuviskasis carmelo anthony variantas, tai irgi zmogus be pozicijos is esmes, o taip pat panasus tuo, kad rupinasi tik savo statsais, bet niekada tokiu savanaudziu komandos nieko nepasiekia, nes reikia ir mastymo sukuri dviguba gynyba kada nors ir pasa reikia duoti, o ne tik mesti, zodziu tokie zmones nepadaro geresniais kitu... pvz net ir vakar jankunas buvo zalgiriui visa galva naudingesnis uz ta orelika, nes zaide komandini krepsini, o neziurejo tik kaip sveisti eilini tritaski... tas pats ir vilniuje mace buvo
Vitkis_Maklaudas2015-01-13 15:41:42 Cituoti
>> Gedas2004:
Nu negali visiškai nesutikt, Ryto sastavas iš tikro nėra toks blogas, kad negalėtų pasipriešinti, bet matomai pagrindinė ir silpniausia dalis vistik yra treneris, kurio sugebėjimai riboti ir krepšinio supratimas vienpusiškas - greitai bėgam ir metam kuo daugiau tritaškių, įmesim daugiau ir laimėsim. Iš to išplaukia visos kitos problemos - gynybos nebuvimas, nesugebėjimas išnaudoti turimų aukštaūgių, galų gale žaidėjų pasirinkimas formuojant komandą (nu koks sveiko proto žmogus būtų ėmęs į Rytą Valeiką?).
Turint normalų trenerį vaizdas, tikėtina būtų visai kitoks, o dabar ta pati taktika kaip Prienuose - duodam Orelikui kamuolį ir žiūrim kas bus.
Šiam momentui finale greičiau matau Neptūną, negu Rytą, nors ant popieriaus Klaipėdiečiams vieni vartai (mano akimis).
Gedas20042015-01-13 15:29:20 Cituoti
>> Armored: Kiek galima tą patį per tą patį...jau penkti metai iš eilės rytas vis grėsmingiau atrodo, tik kažkaip rezultatų tai neatneša jokių. Dar neatsibodo? Ar tiesiog norisi surast kažkokios intrigos LKL? Nebus jos, bent jau šiais metais tikrai.

Reikia pagaliau įsisavint, kad Žalgiris yra komanda su aiškia vizija, kai tuo tarpu rytas primena turkų klubus - surinkti atsitiktiniai žaidėjai+kaip kojinės keičiami treneriai Tik tiek, kad rytas taip pat turi ribotus finansinius resursus, tad galutinis variantas gaunasi dar blogesnis.

Žalgiris ims LKL be jokių problemų dėl 3 priežasčių: Treneriai, gynyba, pranašumas po krepšiu.
Armored2015-01-13 14:59:51 Cituoti
>> MrVycka:
Kadangi sėdžiu darbe, tai trumpai.
Pg. 2 NKL žaidėjai prieš pagrindinį (iš bėdos) rinktinės įžaidėją ir LKL perdavimų lyderį, kuris teoriškai turėtų dar ir neblogai gintis. Kad ir šiemet, kiek žmonių mano, kad Lekavičius ar tuo labiau Kariniauskas gali būti Kalniečio dubleris? Turbūt dauguma sakys - Adas.
sg/sf teoriškai lr žaidėjai turėtų sugebėti pristabdyti Andersoną (ką padarė), plius kažkiek primesti savų (to - nelabai).
pf Orelikas kiek praleidžia tiek atgal atmeta, o Songaila šiemet gimdyt ruošiasi kaip matai.
c Gynyba prieš puolimą, asmeninis pasirinkimas. Javtokas (ne dėl savo kaltės) vakar sunkiai tvarkėsi su Antanu.
Bendrai:
3 veteranai, 3 peak žaidėjai, jaunimas
3 veteranai, 1 jaunas (nežaidžia), likę arba įėję į geriausius metus arba netoli jų.

Galiausiai, kaip tau atrodo kodėl iki pat šiol nieko apie trenerius neužsiminta?
Yra skirtumas tarp liūtų vedamų avino ir avinų vedamų liūto.
MrVycka2015-01-13 14:31:48 Cituoti
>> Armored:
na, dėl rinktinės tai pats supranti, kad tai visiškai nieko nereiškiantis dalykas...orelikas maladec, bet tai sąlygoja, jog kažkam taškus daryti tiesiog būtina, kai seibučio nebėra, o gecas sėdęs...dėl įžaidėjų grandies stiprumo galima ginčytis ir rasti argumentų abiem pusėm, bet jau vienareikšmiškai teigti tai per drąsu...su lavriko atėjimu priekis aptvarkomas net be kalbų, bet bendrai paėmus, tai visgi robkė, jankis, songaila ir gudaitis man atrodo solidžiau už jų priekį...dėl pozicijų, nu kurios jau tos pozicijos ženkliai lenkia žalgirio - pasakei įžaidėjo, bet tikrai nepuolu sutikti, o dar?..neturi jie nei pf kaip jankio, nei tokio lygio žaidėjo kaip andersonas...kas vakar trukdė priešintis bent iki paskutinių sekundžių, juk ir laiko pasiruošimui daugiau turėjo...
Armored2015-01-13 14:15:44 Cituoti
>> MrVycka:
Aš suprantu kur žmonės tai gali įžvelgti:
3 rinktinės nariai vs 1...
Stipresnė įžaidėjų grandis.
Praktiškai visi žaidėjai savo karjeros pike arba netoli jo, plius keli veteranai.
Su Lavrinovičiaus atėjimu aptvarkoma centro pozicija.
Cituojant (berods) Garastą: "Krepšinis paprastas žaidimas - 5 pozicijos, kiekvienoje įmeti tašku daugiau ir laimi rungtynes"
Taigi, klausimas Orelikui rodant tokią formą, kuri pozicija gali įmesti daugiau taškų Žalgiryje? Turbūt tik sg.
sokoladinis2015-01-13 14:14:01 Cituoti
>> MrVycka: kur dinges buvai? Cia jau visokiu legendu apie tave prikure?
sokoladinis2015-01-13 14:13:55 Cituoti
>> MrVycka: kur dinges buvai? Cia jau visokiu legendu apie tave prikure?
MrVycka2015-01-13 12:34:44 Cituoti
o aš tai apie kašį diskutuoju ir klausiu žmogaus, kodėl jis taip mano, noriu išklausyti jo argumentus, su kuriais galima sutikti, su kuriais ne, o ne eilinis nevykėliškas "o vėl prasideda"...
MrVycka2015-01-13 12:32:45 Cituoti
tu, kloune, ir pernai nesupratai, kodėl aš taip nusišneku, nes rito sudėtis žymiai stipresnė ir žalgiris jokių šansų neturi...
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime