Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
red_devil2015-01-08 10:41:28 Cituoti
>> MGAC: gal del taves, bet ne del daugumos fanu tai tikrai, lkl visada yra prioritetas ir ji laimeti butina, o tos dvi ar penkios pergales top-16 nieko nepakeis is esmes...
moon2015-01-08 09:20:54 Cituoti
Kad prispito ;D Pusei aplamai komentatorių mano komentarai nelietė, bet susigalvojo, kad jiems kažką sakau ir nutarė parašyti atsakymus. O kas sakė, kad jie nekovoja iš visų jėgu mūsų žaidėjai? Tiesiog yra lubos ir tas kaip kūrių optimizmas, kuris lipa per kraštus, atrodo baisiai. Dažniausia, toki po rungtynių be jokio sveiko proto pradeda kaltinti visus iš eilės. Žodžiu visi kalti, tik ne jie.

Dėl top8 jeigu niekas nebūtų sakę, tai nebūtu ir daugumos mano komentarų. Kas per mada blin pas žmones prisiskirti sau komentarus. Čia su puse išvis aš nekalbėjau. Žmogau, jeigu nepaminėjau tavo vardo arba tu taip nesakei, tai kokio velnio plėšai akis dėl to ko nebuvo? (čia visiems)
Wolandas2015-01-07 23:50:03 Cituoti
>> moon:

Nepagavau aš sarkazmo šį kartą, bet tu akivaizdžiai arba nesupranti, kas yra optimizmas, tikėjimas komanda, arba tiesiog maišai optimizmą su įsitikinimu ar naivumu. Tikėti komanda ir šviesiai žiūrėti į rezultatus ne tas pats, kas nušokti nuo realybės ir apsimesti, kad komandos finansai be didesnių problemų.
GodLess2015-01-07 23:17:21 Cituoti
>> moon:

bet tu ziuriu kai parasai. Visi zinom mes ta situacija ir zinom, kad kasmet ji vis blogeja( kaip ir ) nors buvo galvota jau nuo praeitu metu, kad prades stabilizuotis ir taisytis, nors pagal Motiejuna tai cia isvis neparisi. vienais metais -20, po metu jau -40 pagal ji :D
O su tuo potencialu tai isvis. Puse veteranu jau gali issilakstyt ar visiskai nebepalost, lyderio andersono neturesim, chery irgi jauciu ne, reiks ieskot i ju vieta nauju, kas gali garantuoti, kad naujokai bus bent panasaus lygio? apie andersona net nesneku. Ar tau cia atrodo, kad jaunikliai Lekavicius, Kariniauskas, Ulanovas jau bus eurolygos kalibro? :D

ir teisingai mgac sako. Kas cia per poziuris vapse. Dantim ir nagais turi kabintis tam top16, kovot is paskutiniuju. O ne pasiteisinimu kruvas ieskot. Mes cia su skolom, biedni ir t.t su tokiu poziuriu jau 15 metu eurolygoj visiskai nieko nenuveikiam, apart sezono galbut su Sabu ir Plaza, kuris realiai ne pagal kisene buvo. O daugiau tai tik kaip sakau. Papult kaip nors i top16, laikrasti nugalet, kitokios motyvacijos nelabai lieka. Su tokiu poziuriu, tai ir dar 20 metu gali taip pasizaist.

dabar kazkaip pasiziuriu. Auginom auginom Aduka, o tas geriausius metus laikrasty dabar losia, o zalgiris uztai jokios naudos negavo. Tai gal uzauginam Luka, Vaida dar jiem :D
MGAC2015-01-07 22:47:07 Cituoti
>> moon: blin, kas šneka apie TOP8 ? Laimėti reikia stengtis kiekvienose EL rungtynėse kaip paskutinėse gyvenime ir tiek ? O ne šnekėti, kad jau patekom į TOP16, tai jau ir už tai ačiū. Čia dabar baisios rungtynės su Sasariu kaip sezono topas gaunasi.
Laimėtų 5-6 rungtynes TOP16 ir gali dėl manęs LKL būti kad ir treti.
2015-01-07 21:26:42 Cituoti
>> Consigliori:

kambalama kulturinosi amsterdamo geju kvartaluose.
imp2015-01-07 21:21:43 Cituoti
potencija ateinanciais metais ;DDD isimk juoduli tikraji, ne ta lopa daug ir nuosirdziai snekanti, ir pize kaze.
Javtokas dar labiau pribres kaip medis, Songailai zandikauli rakins kramtoske.
Ai nebent ''jezusas'' papildys komanda. Ble, o rimtai?!... ko jis iki siol dar ne su zaliai baltais laksto?
moon2015-01-07 21:09:50 Cituoti
Žiūriu kaip kurie vis pamiršta, kokia Žalgirio finasinė padėtis ir nervuojasi, kad nekeliama tikslų patekti į top8, kad žaidėjus neaiškius perka, kad vėl kažkas negerai ir pasaka be galo. O aš ir dar kaip kurie bando jums pasakyti, kad atsipeikėtumėt ir atsimintumėt, tai kad mes jokiais būdais dar negalim sukomplektuoti komandos, konkurencingos dėl patekimo į top8 etapą. Net su Buratino milijonais nepavyko, tiesa buvo šansas prieš du metus, bet likom irgi švelniai apdaužyti net su rimta sudėtimi. Mums patekimui į top8 reikia visose pozicijose bent po vieną naują žaidėją ir tai ne nuo vidurio sezono. Todėl realiai šitos komandos potencialas dar tik ateinančiais metais.

>> Wolandas tu matau nesupranti sarkazmo(apie troomos komentarą). Esmė ir buvo - koks skirtumas tas LKL'as. Man net neįdomu jau tas LKL auksas, bet su Eurolyga irgi viskas aišku, tai nustokit verkt dėl tų "vyšnių", nes kas antrą dieną "vajėzau kaip negerai", "atrodo, kad nepritaps", "nu prašovė Motiejunas man atrodo", "galėtų JD greičiau gįžti", "n... čia tą Vyšnių pirko".

Žodžiu laukit gražių varžybų, pergalių ir tiek.
Wolandas2015-01-07 19:34:22 Cituoti
>> moon:

"tromoos kaip ir atsakė dėl situacijos. Todėl per daug ir nesiplėsiu, kodėl taip manau." Tavo čia žodžiai.


Va iš to ir sprendžiu, ką apie LKL manai. Beje, iš kur ištraukei, kad puse NKL žaidėjų Žalgiryje? Ir kaip tu žadi komandą brandinti, beje? Jaunimą augint, taip virstant patrankų mėsa? O TOP 16 yra tikslas minimum, o ne galutinis tikslas.

>> Nasty Nasty:

Nesakau, kad imsim TOP 8. Žinau, kad daugiau galimybių ten nepatekti. Sakau, kad garantuotai nurašyt viską, net sakyt, kad 1, 2 ar 3 pergales iš 14 galimų, irgi kraštutinumas. Na, bet kiekvienam savo. Yra ką veikti ir be Eurolygos varžybų žiūrėjimo (juk kokia prasmė žiūrėti, kai lubos pasiektos).
2015-01-07 19:06:40 Cituoti
Idomu, rytas gavo Bratki ir Jasaiti,ir jau islindo tuntai rytfaniu,kambalamos visokios, kazin kur iki siol buvot?

2015-01-07 17:35:46 Cituoti
>> GodLess:

Tas tai jo, ir jau n metu. Gal cia dar saboninej juos moko, kad svarbiausia gyvenime yra el top 16 ir nugalet priesas is wilnaus...
GodLess2015-01-07 17:33:00 Cituoti
>> MGAC:

''Tik išeinam į TOP16 ir pradedam gauti nuo visų iš eilės. Žinoma, meistriškumo trūksta, bet jeigu iškart visi žaidėjai žino, kad EL planai jau įvykdyti, tai psichologiškai kaip pradiniam etape jau nesikauna dėl kiekvieno kamuolio.''

Butent. Ir sitas dalykas jau eile metu nervuoja. Atrodo reguliariam labiau stengiamasi ir geresnis zaidimas demonstruojamas daznai nei top16. PAtenkama i top16 ir viskas atrodo sezono darbas eurolygoj jau nuveiktas, galima pradeti vaikscioti. Zaistu jie kaip su kokiu laikrasciu visose eurolygos varzybose nepriklausomai ar tai barsa ar sasaris, manau vaizda smagesni kur kas dazniau pamatytume.

Nes dabar sezonos gaires tik dvi : patekti i top16 ir iveikti laikrasti, o daugiau tai uztenka tik atbegioti.
2015-01-07 17:29:28 Cituoti
>> simasz:

simas zelionyj, tau, kaip net ir nakti mieganciam su zaliu akvalangu, pasikartosiu, kad cherris nieko nekeicia, kas liecia eurolyga. Palyginai su andersonu maciau, tai bl, isemus andersona isvis komanda butu ukmerges grazto lygio, ir andersonas, yra tas zaidejas, kuris zalgiryje daug ka lemia (zaidejas, be kurio top16 nebutu). Priesingai nei cherris. Todel kokia cia prasme diskutuot kasdien po n valandu apie cherrio atsigavima kuo greitesni, jei eurolygoj vistiek bus tas pats... vat jei iki sezono galo jis pasitemps ir tarkim finalinej serijoj su bambaclats duos apciuopiamos naudos, tada gal ir gerai, kad ji paeme, bet jei bus taip, kad ims lkl ir be cherrio (ta prasme jo indelis bus visiskai menkas), tai tada jo paemimas ir bus tas pinigu ismetimas i bala, apie kuri cia rasinejat. O siaip, tai diskutuot aisku niekas nedraudzia, bet bent jau pakeiskit kart nuo karto diskusijos objekta, dabar menesi buvo apie cherrio atsigavima, svarba zalgiriui ir sunku pergaliu kelia be jo. Toliau galima butu analogiskai padiskutuot apie sima sanderi vene ir jo greitesni atsigavima ant lemiamu kovu eurolygoj bei greitesni dimsos (arba kaip kai kas ji vadina - juskes) integravima i zalgirio schemas eurolygoje.
MGAC2015-01-07 17:19:16 Cituoti
>> moon: Anderson, Milaknis, Jankūnas, Javtokas, Songaila - čia jaunimas ? Tik įžaidėjai abu "žali". Todėl ir stiprinti šią poziciją buvo būtina. Tik ne taip vėlai ir ne dar vienu "žaliu". Čia mano atsakymas į tai, kad nieko pirkti nereikėjo.
O požiūris, kad užtenka išeiti į EL TOP16 ir laimėti LKL, kad sezonas būtų pavykęs, yra kaimietiškas, nes nuo požiūrio viskas ir prasideda. Tik išeinam į TOP16 ir pradedam gauti nuo visų iš eilės. Žinoma, meistriškumo trūksta, bet jeigu iškart visi žaidėjai žino, kad EL planai jau įvykdyti, tai psichologiškai kaip pradiniam etape jau nesikauna dėl kiekvieno kamuolio.
Nes gi dabar svarbiausia - laimėti LKL. Svarbu, žinoma, bet jeigu dėl EL pozicijų nieko neduoda, tai sportine prasme - tik eilinis pasidraskymas, kas ant Lietuvos kaimo stipriausias bernas.
moon2015-01-07 17:08:33 Cituoti
>> MGAC: "galima spjauti į rezultatus ir leisti žaisti jaunimui" - na visa sezoną šiaip jau ant jaunimo viskas pastatyta. Niekas čia nenori spjaut į tuos rezultatus, tik kaip kurie per daug dar kosmose po kelių gerų varžybų. Ar būtų buvęs JD, ar Vyšnius, musų lubos šitas etapas. Nesakau, kad nenugalėsim kokios nors PAO namuose ar Maccabi, bet mums 7 pergalės dar keliems metams į priekį. Jeigų ir įvyktų stebuklas, tai būtų vau.
Dėl patekimo į top16 niekas čia nieko ir neminėjo. Sezono tikslai top16 ir LKL'o finalas ne kaimiečių požiūris, o vadovų. Priežastis to - niekas neriamia nevykėlių.
MGAC2015-01-07 16:49:10 Cituoti
>> moon: ne, nu jūs įdomūs. Galima pagalvoti, kad į TOP16 EL išeiname tik tam, kad kovoti dėl TOP8. Ir jeigu šansų nėra, tai galima spjauti į rezultatus ir leisti žaisti jaunimui ...
Pirmiausia, tai į TOP16 būtina išeiti todėl, kad tai papildomos 14 rungtynių EL per sezoną (pirmame etape buvo tik 10). Iš jų - 7 namuose, kas atneša nemažą pliusą už bilietus. Bet tam turi susirinkti daug žiūrovų. O tam - reikia, kad kiekvienose rungtynėse būtų kovojama dėl pergalės su realiais šansais ją pasiekti.
Ir bendrai - iš mano asmeninės kaip sirgaliaus pozicijos, tai pofig kurią vietą LKL užimsim, lyginant su sezono įvertinimu EL. Tas požiūris, kad sezono tikslai yra išeiti į EL TOP16 (ir ten turėti rezultatą 2-12 max) ir laimėti LKL yra visiškai kaimietiškas, mano požiūriu.
Labai tikiuosi, kad EL išsivystys į NBA tipo lygą, kai ten komandos sužaidžia po 30-50 rungtynių per sezoną ir nežaidžia nacionaliniuose čempuose. Ir kad Žalgiris papuls tarp tų komandų.
2015-01-07 16:33:20 Cituoti
>> xariokas:
wow stalcius :D

Jam iki jaunuju Zalgirio izaideju kaip pesciom iki menulio
2015-01-07 16:14:50 Cituoti
Zalgiris pasistiprino Cherrieberrie, tuo tarpu LR - Jasaitis, Ksysia, Stalcius.
moon2015-01-07 15:44:42 Cituoti
>> Wolandas: išvadas, tai turbūt iš kavos tirščių išbūrei. Esi teisus tik dėl to, kad buvau vienas iš tų, kuris sakė jog naujo ižaidėjo nereikia. Žalgirukui dar tikrai ne šiemet kovoti, dėl aukštų pozicijų. Reikia subrandint visų pirma komandą, o ne tikėtis su puse NKL'o žaidėjų, puse ribotų ir pora legionierių versti kalnus. Apie LKL'o aukso medalius irgi nesakiau nieko. Rytas šiaip jau stiprinasi + tas Šeško žaidimas nebuvo niekad mums parankus. Nesvarbu, kad jie neįprastai žemai lentelėje, bet faktas, kad vyrai per svarbias kovas susikaups ir bus visai kitas krepšinis.
2015-01-07 15:34:50 Cituoti
>> simasz: as tai irgi nesuprantu, nx pirkt zaideja, jeigu is jo naudos kaip is ozio pieno... Nu bet jeigu jis perkamas, kad sustiprint sansus laimet LKl, tada ok. O nekurie cia kiauksi, tarsi jau 3-0 finalo serija laiminetu.
simasz2015-01-07 15:00:22 Cituoti
>> Nasty Nasty: su top8 tai aisku per dideles svajones,kai komanda dar taip strigineja . bet tipo sakai kitiem nesvaigt kad Cheris atsigaus, o tai kodel? :D nu vis delto nesinoretu kad ir taip riboti pinigai eitu i bala, manau visi nori kad visi komandos zaidejai zaistu savo galimybese ir spaustu maximuma. tai cia tas pats sakyt parduokit Andersona,nes vistiek bus vien pralaimejimai eurolygoje. tikrai nesuprantu tokio mastymo. dar sakai kad rytfaniai nesikabina lkl aukso,paskaityk komentarus :D
2015-01-07 14:39:37 Cituoti
>> Wolandas:

Dar vienas su savo "kas jus per fanai"... :D Tai jei nenesioji zalio akvalango, tai jei toks tu ir fanas, ne? Tai gal zmones realistai ir nesvaigsta kasdien po pusdieni forumuose apie misija neimanoma, kada vargsas cherris atsigaus ir kaip krapikas turi kazka keist, jei nori eit i top 8. As pats rasiau dar pries menesi ar du, kad mano nuomone nereikia to naujo izaidejo, nes jis nieko nepakeis. Ar su juo, ar be jo, top 8 nesviecia sitai komandai. Dabar, kai rytas pasistiprino, galvoju, kad jei cherris duos naudos, tai tada bus teisingas sprendimas ji paimt, vien del to, kad labai jau liudnai komanda atrodo nuo pirmo maco su dinamo ir taip pat nenuvertinu ziauriai ryto ir nededu garantuotu aukso medaliu zalgirieciam. Bet realiai tik del lkl finalu. del eurolygos viskas aisku, ir ar cherris atsigaus, ar ne, vistiek ten nusimato daug pralaimejimu. Ir tegul ten grybauja tie musu pacukai, geriau jau juos keikt, negu juoda, bent jau yra sansas, kad jiem tai bus naudinga ir kazkada turesim nebloga maziu. O savo "kas jus per fanai" tai galima is kitos puses paziuret ir paklaust, kas jus per fanai, jei trolinat is zalgiriuko pizdavodami su tuo top8... net ir rytfaniu nemaciau taip trolinanciu is ryto, kurie sakytu, kad imsim liuosiai kibirlyga ir lkl auksa...
2015-01-07 13:57:16 Cituoti
Jei manot, kad sudblamblaclaastis gali bent jau i kulną ikasti Zalgiriui, reiketu pasigydyti smegenis :D :D :D
Wolandas2015-01-07 13:56:23 Cituoti
P.s. Tiksliau LKL vadovybės, ne federacijos. Bet esmė nesikeičia.
Wolandas2015-01-07 13:23:22 Cituoti
Išvada po moon ir tromoos žinučių:

Geriau žaisti Eurocup'e ir ten dėl negarantuoto aukso kovoti nei Eurolygoj, nu ir aišku, paprašyti LKL federacijos iš karto aukso medalius užkabinti, pofik, kad akivaizdžiai tas Žalgirio dominavimas praeityje (nes anksčiau ne tik sausas pergalių-pralaimėjimų skaičius tai rodė). Spėju šitie veikėjai apskritai įžaidėjo nenorėjo. Tokiu atveju dar logikos turi tą nuomonė.

Faktas, kad TOP 8 tai ne tas pats, kas patekti į TOP 16. Bet tai bl, kas jūs per fanai, kad px jums jau tas sezonas, jei "ir taip viskas aišku". Nereikia visur realizmo ar pesimizmo kišt. Tokiu būdu tai jau garantuotai ne komandųpalaikymas bus, nei rezultatai, jei komandos taip mąstytų.
2015-01-07 12:47:32 Cituoti
>> tromoos#8: tamstai smegeneles persale ir zaliai mastyt pradejo?
2015-01-07 11:01:29 Cituoti
>> tromoos#8:
LKL auksas garantuotas ?? Nu nu.. tereik kad koks andersonas, jankis ar javtokas trauma gauna, ir zaliuojam ramiai.
moon2015-01-06 23:03:29 Cituoti
>> Wolandas: tromoos kaip ir atsakė dėl situacijos. Todėl per daug ir nesiplėsiu, kodėl taip manau.
2015-01-06 21:22:45 Cituoti
o koks ble skirtumas kaip tas Cheris atrodys, jei i Top8 vis tiek neinam ir kiekvienas sveiko proto zmogus ta supranta. LKL`o auksas lygiai taip pat garantuotas kaip ir nepatekimas i top8 EL ir ta velgi kiekvienas supranta. Tai nakum kasdien aptarinet ta cheri? Cia bl juk komandinis sportas ir nieko kardinaliai nepakeistu net LBJ, o cia tiek demesio kazkokiam vaikui is amerikes. Nepasiteisins - pamirsiu apie jie iki liepos, o jei pasiteisins ir atrodys geriau tarkim uz Ada, Karina, tai koks skirtumas, nes galutiniai rezultatai kaip ir aiskus. SITAS zaidejas nera ta, kuris lemtu pergales, nera tas kuris garantuotu, kad iskovosim 2 daugiau ar 2 maziau pergalem, same story kaip ir su Wayns, tiesa tas rengesi sezonui su komanda, tad naturaliai turejo kazkiek geriau atrodyt, bet nebutu nieko lemes - NO DIFFERENCE maker at all.
Baikit ta suda su cheriu stumdyt pirmyn atgal kozna diena.
simasz2015-01-06 21:14:08 Cituoti
01-09 19:25 Žalgiris - ALBA (EL)
01-12 18:10 Žalgiris - Lietuvos rytas (LKL)
01-16 21:45 Panathinaikos - Žalgiris (EL)
01-18 16:15 Neptūnas - Žalgiris (LKL)
01-23 19:25 Žalgiris - Maccabi (EL)

cia ir paaiskes ,ko vysnius vertas :)) daug nesitikekim. jis daugiau pirma pasuotojas, bet kai puolimas statiska tai ir pg nereikalingas,nes Krapikas nieko nekeicia absoliuciai
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (478)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Krepšinio torentai (125)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
NBA 2014-2015 (967)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (58)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime