Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
Vitkis_Maklaudas2015-01-05 11:53:24 Cituoti
>> Zergas:
Klysti, lengviausia yra kaltinti trenerius, neatsižvelgiant į situaciją. Ką dauguma įskaitant tamstą pastoviai ir daro, metai iš metų. Jeigu duodi mechanikui Golfuko detales ir tikiesi, kad jis su surinkta mašina lenktyniaus Mersų klasėj, tai turbūt ir laiminčios F1 komandos personalas nepadės.
trumpai2015-01-05 11:02:00 Cituoti
jasaitis jau ryte, man visada buvo galvoj, kad jis niekada nezais uz zalius nes yra ryto patriotas , idomu ka dabar skolins
Zergas2015-01-05 11:01:42 Cituoti
>> Rajanas5:

na del gudaicio tai nelabai noretusi sutikt,meta jis visai neblogai is vidutinio,bet matyt treneris jam liepia lauzt is po kasio.ne tiek jau ir daug komandu kuriose visi zaidejai metikai,o pataikyt budami geroj pozicijoj gali praktiskai visi zalgirieciai iskyrus gal tik Javtoka :) su snaiperiais aisku kad zaidimas paprastesnis,duodi jam kamuoli ir pirmyn,o tu sustatyk zaidima taip kad kai varzovai supuls prie Milaknio,savalaiki pasa gautu Gudaitis, Jankunas ar Lekavicius. tam paciam Lekaviciui reiketu pastatyt normalia uztvara, is toli jis meta visai neprastai. lengviausia kaltinti sudeti, bet tam juk ir reikalingi treneriai kad sugalvotu kazka
red_devil2015-01-05 10:57:52 Cituoti
pikulis visgi papigiai i makulaturke nuejo, na ir gerai, nes musu jaunimas siam momentui neprastesni uz ji manau visa sezona nezaidusi...
Armored2015-01-05 09:41:02 Cituoti
Toks jausmas paėmė mano 31d komentarą, pridėjo iš kitų žmonių ir užvardino kaip užsislėpusį specialistą :)

Su keliais dalykais aš nelabai sutinku. Lekavičius turi turbūt stabiliausią metimą po Andersono, problema, kad jam reikia metro laisvės , nes kitaip varžovas tiesiog blokuos. Lipkevičiaus metimas irgi nėra prastas, tiesiog jis kažkaip bijo į tą krepšį mest jau 3 sezonus. Patiko kažkuriose rungtynėse sporto.tv berods Neparavičius (neatsimenu tiksliai pavardės) buvo pakviestas ir pasakojo, kad Lipkevičių palikti laisvą būdavo labai pavojinga. Songaila tikrai ne dėl mažo žaidimo laiko turi prastą statistiką!
Rezervų yra keli. Vieną, atrodo, Krapikas jau bando kažkaip komponuoti į žaidimą. Bandoma pramušti Dimšą paskutines 4-5 rungtynes. Sekasi kol kas so-so... Vėlgi problemos su metimu, nors verčiau naudotų jį kaip kertantį žaidėją. Šitų mes irgi neturim. Cherry būtų galima taip naudot, bet pastarasis toks jausmas net ir to normaliai padaryt nesugeba - arba į medį arba palįsdavo po krepšiu ir tada mąstydavo kaip suktis. Kitas buvo ir pražuvo Vene...
Iš esmės Žalgiriui reikėjo gal ne tiek Cherry, o tiesiog žaidėjo galinčio pataikyti, net nebūtinai įžaidėjo. Kaip ir minėjau, Žalgirio žaidimas praktiškai funkcionuoti gali ir be jo.
moon2015-01-05 09:12:32 Cituoti
>> Rajanas5: tikrai teisingos mintys. Ir čia manau pati diždiausia mūsį problema. Į Andersono kompaniją pridėčiau dar ir Lekavičių, nes tikrai vienas stabiliausių metikų, tik turi tą pačią bėdą kaip ir visur, prieš jį lengva susiginti dėl jo tokio ūgio.
2015-01-05 08:36:59 Cituoti
Pasak trenerio, komandoje yra per mažai gerai pataikančių krepšininkų ir tai palengvina užduotį varžovams ginantis.

„Krapiko žaidimo schemos yra tikrai neblogos ir kai kurios net perimtos iš Lietuvos rinktinės žaidimo. Bėda slypi ne deriniuose, bet pačiame žaidėjų meistriškume – „Žalgiryje“ per mažai krepšininkų, kurie kelia pavojų varžovams.

Pažiūrėkime atidžiau: Gudaitis ir Javtokas gali pataikyti tik iš po krepšio, Kariniauskas nežiūri į krepšį apskritai, Lipkevičius ir Dimša niekada nepasižymėjo kaip metikai.

Rimčiausiai krepšį grasina Andersonas, kurį užginti yra sunku, priešingai nei Milaknį. Jo žaidimas labai priklauso nuo kvėpavimo. Jeigu Artūras nėra pavargęs, tuomet pataiko ar pabėgo nuo varžovo, bet per ilgai užsibuvęs aikštelėje snaiperis tampa visiškai tuščias ir nepataiko savo metimų.

Lekavičius ir Ulanovas neturi stabilaus metimo. Jankūnas ir Songaila grasina krepšiui tiek iš toliau, tiek iš arčiau, bet Darius šį sezoną žaidžia labai mažai ir nespėja nieko nuveikti, o komandos kapitonas daugiausiai taškų pavyksta surinkti ne metimais iš vidutinio nuotolio.

Tai mato ir varžovai, kurie prieš „Žalgirį“ ginasi susispaudę baudos aikštelėje. Rizikinga, bet šį sezoną toks gynybos modelis prieš kauniečius pasiteisino ir LKL komandoms – „Juventus“ vieną kartą laimėjo ir buvo arti antrosios pergalės. Taip pat elgėsi ir „Lietkabelis“ Kaune, kur pergalę jau turėjo savo kišenėje, bet visi žinome, kodėl jos neiškovojo. Paprastai sakant, komandoje trūksta gerų metikų ir tai gerokai palengvina užduotį varžovams.


teisingos mintys :)
Zergas2015-01-04 18:53:24 Cituoti
bl,taigi rytoj su siauliais dar reikes zaist,tai spes visi pasidziaugt zaidimu,kam cia ieskot razinku kad kariniauskui maziau dave lost?deja,bet ir siandien nepamaciau as astriu Chery reidu i baudos aikstele ir savalaikiu pasu,o tie tritaskiai tai cia fuksas i kuri neverta net kreipt demesio.aplamai dziugu bent todel kad nesitampe iki rungtyniu galo,visas rungtynes laike vadzias savo rankose ir uztikrintai nugalejo. rytoj noretusi aktyvesnio judejimo puolime ir triuskinamos pergales kuri kaip reikiant pakeltu atmosfera komandoje pries penktadienio musi
simasz2015-01-04 18:44:20 Cituoti
>> ///M: Krapikas nestumia ant savu kaip koks Seskus, tai matyt juokauja :D
///M2015-01-04 18:39:44 Cituoti
Dėl to Vaidas šiandien žaidė mažiau, tačiau Turkijoje pasireiškė daugiau. Norisi ir Luką palaikyti žaidybinėje formoje. Stengiamės rotuoti žaidėjus. Tai nereiškia, kad Vaidas kažkuo nusikalto.“

Krapikas matyt juokauja del kariniausko ;DD
simasz2015-01-04 18:24:59 Cituoti
>> Kasparov: logika ta,kad Zalgiry jiem buvo suteiktas sansas, ne kas gavosi ir nieks per daug neverke kodel ju atsisake. del Ado tai nieks nesitikejo ,kad ir rinktinej neblogai atrodys ,prie seskaus tai ir prienuose zibejo. plius jis norejo but kaip pagr izaidejas komandoj,Zalgiris jam butu to nesuteikes .nu yra kaip yra,vietoj Vaido puikiai sueitu,o kur dar nenumatytas izaidejo praradimas jau sezono pradzioj. bet likimo nenuspesi
moon2015-01-04 18:24:42 Cituoti
>> Saras321: aš kalbu apie Eurolygą, o apie vietinius čempionatus, tai neverta net diskutuoti, nes tiek Realas, tiek Barca ten dabar dar grybą pjauna, bet gale sezono manau vistiek pastarosios dvi kovos dėl pirmos vietos. Identiškos situacijos ir Turkijoje ar Izraelyje. Efes, Ulker, Maccabi, gauna nuo kažkokių neaiškių komandų, o EL nori pasakyti, kad jos silpnos komandos?
Eurolygoje vos iš grupės Unicaja išėjo, tai ką ir kalbu.
Saras3212015-01-04 18:19:09 Cituoti
>> moon:Apie Plaza. na jei pirma vieta ispanijos lygoj taves nezavi tai tada nzn kas tave gali suzavet :)
Kasparov2015-01-04 18:16:43 Cituoti
Bet jau nebejuokinga jeigu zmones mato kariniauska kaip main PG zalgirio,tai apsaugok dieve nuo tokio izaidejo.Turbut uz ji letesnis tik milaknis.Juokais juokais net neabejoju kad ryto antras PG janavicius tikrai aukstesnio lygio izaidejas,Jau nesneku apie Juskeviciu,net jei jis ir netikras izaidejas beja kaip ir karinauskas.Keista kodel zalgiris savo paties izaidejus kuriuos augino nuo 18-19m atidave rytui kai jiem jau 25-26metai ir jau gali rezultata daryt,o patys vel bando augint 20mecius isnaujo? kame logika sito?
moon2015-01-04 18:12:50 Cituoti
>> CiuniZ: pritariu. Gynyba galima sustatyti praktiškai iš žaidėju, kuris net kamuolio varytis nemoka(nes jo ir nereikia), todėl čia grynai veikia trenerių štabo schemos. Kas liecia puolimą, užtenka prisiminti praėjusį sezoną ar kitas Krapiko kadencijas. Tada būdavo ir po 80 ir po 90 taškų, bet ir žaidejų rimtesnių turėjom, tai taip kad neverta net diskutuoti apie jo puolimą. Dabar tai aplamai turbūt Žalgiris vienintelė komanda Eurolygoje, kurioje tiek daug gynejų(beveik visi), 1x1 žaidžia ne priekiu, o iškarto stoja nugara.

>> Vitkis_Maklaudas: nėra Plaza kažkoks išskirtinis treneris, jis tiesiog super asmenybė, kuri visus čia mus pakerėjo. Bet dabar gryžtam i realybę ir pagalvojam kodėl jis pas mus buvo toks geras: Jabberas, Broliai, Popas, Lafaetas, Dardenas, Kaukenas, Javtokas, Jankunas is jaunuju Kuze, Adas. Va jums ir atsakymas. Dabar toli gražu Plaza, taip nežiba kaip žibėjo pas mus.

>> TiMac: ;D lyderis mūsų ilsisi. O šiaip tai logiška, kad Vyšniui duoda apsišaudyt.

Apibendrinus šios dienos varžybas, tai susidaro dvipusė nuomonė. Iš vienos pusės nustebino Vyšnius paneigęs skautų kalbas dėl tritaškių, neblogai gali įkirsti į baudos aikštelę ir rasti atsidengusį žaidėją, laimėjom varžybas gan užtikrintai ir vis labiau džiugina Lekavicius.
Iš kitos pusės, puolimas tragiškas, tas pats Vyšnius atrodo, kad nori kartais nusiplauti nuo puolimo ir palieka viską Andersonui(tie atvejai, kaip iškarto atiduoda kamuolį ir nueina nuleidęs galvą į šoną) ir šiaip man jis toks pasyvokas. Bendras komandos puolimas irgi kažkoks keistas. Ižaidėjai vos tik persivarę atiduoda kamuolį i kraštą ir kamuolys po to eina per perimetrą pirmyn ir atgal, kol randama kaip įmesti arba įkirsti į baudos aikštelę. Tai pagalvojus kam mums to ižaidėjo, nes kamuolį ir Andersonas gali persivaryti?
simasz2015-01-04 17:39:36 Cituoti
>> red_devil: cia buvo klausimas apie Plaza, del ar sita sudetis negali zaisti produktyviau puolime,o ne apie keitimus treneriu.

nu be Kariniausko snd apart tu paskutiniu minuciu,tikrai grazesnis akiai puolimas :D kazkas bent kuriama atakoje. nu bet su tais perdavimais po kasiu Songailai ir jo 1x1 nuzudys paskutines nervu lasteles :DD
Vaidoshius2015-01-04 17:33:40 Cituoti
>> TiMac: Tikėkimės Šiauliams ryt :)
dnb2015-01-04 17:30:39 Cituoti
>> TiMac: cia kaip buna LKL'e lyderiai ilsisi, kurie aria eurolygoj, tai taip ir karina ilsisi siandien :D
TiMac2015-01-04 17:14:17 Cituoti
Kariniauskas siandien matomai tausojamas Eurolygai, visgi MAIN PG :D
red_devil2015-01-04 17:04:24 Cituoti
simasz o tau butu skirtumas, kad komanda imestu tarkim trim taskais daugiau ir gautu ne 8, o 5 taskais, uz tarkim tris kartus didesne alga nei krapiko...
Saras3212015-01-04 16:43:42 Cituoti
>> rytisss: ko nepadaro?
Vitkis_Maklaudas2015-01-04 16:14:14 Cituoti
>> simasz:
Plaza buvo neeilinis treneris, čia faktas ir visi su tuo sutinka.
Bet jis nebuvo burtininkas ir nereikia jo sudievinti. Turėjo savo dispozicijoj geriausią sudėtį klubo istorijoje, todėl ir rezultatai buvo atitinkami. Taip, jis buvo labai geras psichologas ir sugebėjo tą savo ugnį perduoti komandai, kuri neišsilakstė sunkiu momentu. Bet nereikia pamiršti, kad net ir už dyką žaidžiantis ir algos negaunantis Lafayette yra geresnis už visus dabartinius Žalgirio įžaidėjus kartu sudėjus. Ir tas galioja praktiškai visoms pozicijoms, lyginant tuometinę sudėtį su dabartine.
Esu jau ne kartą sakęs ir nenoriu kartotis, bet Krapikas su komanda, atsižvelgiant į esamus resursus, tvarkosi PUIKIAI. Dėl TOP16 ir TOP8 - šitai komandai TOP16 yra maksimumas, deja. Tą sakiau dar pirmo rato pabaigoj, kai tas TOP16 jau atrodė ranka pasiekiamas. Tada siūliau nepirkti naujo PG visai, nes ar su juo, ar be jo, perspektyvų aukščiau kilti nėra. Bet čia žinoma buvo tik mano nuomonė, galbūt tuo metu per daug kredito daviau jaunuoliams.
Dėl Cherry - jeigu jau nupirko, vadinasi reikėjo, bet kaip jau ne vienas žmogus rašė, išvadas bus galima daryti ne anksčiau kovo mėnesio. Pilnai tikiu, kad žaidėjas bus naudingas, nes potencialo tikrai yra, o žaidėjas jaunas, prisitaikymas gerokai ilgesnis negu analogiškoj situacijoj truktų 28-32 metų žmogui. Kantrybės.
Vaidoshius2015-01-04 16:12:50 Cituoti
Cherry Panevėžy jau 9 taškai :)
rytisss2015-01-04 16:08:35 Cituoti
Na ir kodėl Plaza to nepadaro su Malaga? :)
2015-01-04 16:03:24 Cituoti
Simai, o jau ka plaza isspaustu? Kariniauskas sudo nemaltu? Lekavicius paaugtu? Di nemaltu ir zaistu kaip jaunysteje? Lipke trajakus pataikytu?
simasz2015-01-04 15:45:19 Cituoti
kiek is jusu eitu lazintis uz didele suma,kad tarkim atejus kokiam Plazai Zalgiris ir toliau vos surinktu 70 tasku?
CiuniZ2015-01-04 14:52:54 Cituoti
Mane tai labiausiai juokina bet ir tuo paciu nervina kai komentatoriai internetuose pradeda kalbet apie kazkokius derinius :D derinys tampa kazkoks mistinis dalykas krepsinyje kuris nulemia pergale :D Ar jus apie tuos derinius kalbedami suvokiat kas isvis tas dalykas derinys? :D Derinys yra arba zaidimo stilius, arba isvedimas metiko i jam skirta situacija (tritaskis arba midrange) ir missmatch sukurimas. dabar paziurekit i zalgirio sudeti. ant isvedimo ka galima pastatyt? Andersen ir Milaknis. Andersonas atkrenta nes nelogiska gainiot geriausia individualiai zaideja komandos is po uztvaru, jis ir pats susikurs tas progas cia ne problema. lieka Milaknis, kuris tik ir meto tritaskius daugiau nieko nedarydamas, isvest ji i gera situacija sunku, nes varzovai zino kad jis metikas ir gynejas begios per uztvaru virsu. Kas dar lieka 2x2? nera geru izaideju, nera geru vikriu centru. zodziu cia yra batai. toliau missmatch'as koks zalgirio zaidejas yra geresnis uz kitos komandos zaideja? :D Andersonas ir kuris dar? kas dar moka zaist 1x1? Jankunas kazkiek. bet ar jis yra difference makeris? toliau ka dar galima sugalvot? dideli isvesti pries maziuka po kasiu? taip bet kokia komanda leis tai padarryti kai zalgirio maziukai klisarankiai ir gynejai visada atsikeis po kasiu taip, kad nepalikto mazo pries dideli. o atsikeis jie taip delto nes varzovu aukstaugiai gynejai rizikuos ir leis ju maziesiems zaidejams paties isgaudyti zalgirio mazuosius ant trajako, nes jie nera pakankamai pavojingi kad taip daryt.
taigi kokia komentaro esme? ogi tokia jog Zalgirio zaidejai yra silpni individualiai ir su jais pasiekt daugiau nei daba nera imanoma. Treneriu stabas gynyba sustate puikiai, galima paploti. o puolime treneriai bejegiai kai komandoje silpni zaidejai ir kai varzovai ruosiasi pries visus tavo ginklus kuriu tu ir taip vos keleta opciju teturi. Zalgirio treneris yra saras kuris visa karjera zaide komandose turinciose super puolima, dirbo jis su afigenais treneriais, turi belekokios patirties, net neabejoju jog lietuvoje jis geriausiai galetu sustatyti puolima, bet kai zaidejai silpni ir viska padaro per letai suveluodami netiksliai tai nieko cia neprikursi. Manau Zalgirio fanams nereiketu piktintis, nes gynyboje komanda tikrai neblogai atrodo.
rytisss2015-01-04 12:17:33 Cituoti
Milaknio pataikymas 45 ℅ tritaškių ( Andersono 38 %) Eurolygoje,bet jis vistiek ne tas žmogus ,kuris gali pataikyti, čia tas pats kas ,po kiekvieno pralaimejimo( nesvarbu kad tos komandos aukštesnio lygio) bus kaltas " derinių nėra " :)
moon2015-01-04 06:01:13 Cituoti
>> simasz: sorry už spamą, bet dar kartą simai.
"lyg kitose komandose zaidzia lebronai,o pas mus kazkokie nevykeliai nemokantys pataikyt i kasi. tiesiog nejuda kamuolys,o to priezastys ne tik izaidejai bet ir deriniu nebuvimas.zaidejai stovi,o ne verziasi ar kuria ataka. "

1. Tame ir reikalas, kad pas mus stabilių metikų nulis. Ulanovas metikas? Kariniauskas metikas? Vene? Songailos pataikymas irgi pagal nuotaiką. Kiti aukšti galima sakyti aplamai nemeta iš vidutinio. Dar vienintelis Jankūnas gali mesti, bet jis kaip visada aktyviai dengiamas, kaip vienas iš komandos lyderių. Kas dar čia tų metikų pas mus ? :) Lipkė gal?:))) Milaknis skaitosi metikas, bet pažiūrėk tu į jo pataikymą dabar, net laisvų nepataiko visų iš eiles. Tai kaip ir be Andersono tų metikų nelabai ir matosi ? Dar vienas iš pretendetų, tai Lukas, bet jis nera dažnai ant jų išvedinėjamas, nes normalu, kad ižaidėjai nelabai ir būna išvedinėjami ant metimų.
2. Glinčių kokybiškai prasiveržti, taip pat nulis. Aplamai visų tas prasiveržimas 50/50, nes dažnai prarandamas kamuolys jeigu veržiamasi priekiu. Kaip pernai turėjom JD ir Pocių, Dimšą su geresniu prasiveržimu, tai dabar Andersoną, Lekavičiu ir tą patį Dimšą. Lekavičius nuolat gesinamas, Dimša beveik nelošia, nes kituose aspektuose papjauna grybą.
moon2015-01-04 05:45:53 Cituoti
>> kdf: Tu aplamai dabar pažiūrėk, kaip losia visos geriausios EL komandos vietinės reikšmės čempionatuose. Tiek REALAS, tiek BARCA, MACCABI ar turkų komandos gauna nuo kažkokių nežinomų komandų, tai ten tokių varžybų visai lyginti nereikia, nes EL tos komandos į aikštę išeina visiskai kitaip pasiruošę ir galų gale tuos vietinius čempionatus galų gale laimi.
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime