Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
moon2015-01-04 05:42:04 Cituoti
>> simasz: kiek tavo manymu derinių varžybų metu naudoja kitos komandos? 5, 6 ? Ar daugiau?
Kas liečia bumsėjimą - galvoji Krapikas liepia visą ataką, jį bumsėt? Netikiu. Kas liečia tą pasyvumą, tai prie Kariniauskio per visas varžybas taip buvo iki šiol. O pvz Lekavičius įneša to greičio, kamuolio judėjimo, tai apie ką mes kalbame, jeigu tik pasikeitus žaidėjui keičiasi ir žaidimo kokybė?
Dėl ko galima nesuprast Krapiko,tai dėl ižaidėjų rotacijos(nebuvimo), paskutinių varžybų metu.
kdf2015-01-04 01:09:56 Cituoti
>> simasz:
visiskai sutinku.

+ man atrodo mum tas top 16 yra kaip koks psichologinio nusiteikimo padarinys, seniau pamenu i isvyka skrisdavom i lagamina taip ir neisideje minciu kad laimet galim, tiap dabar tas top 16, viskas man atrodo jau jiem psichologiskai aisku kad bus 3 pergales max ir fsio.

Taspat Galatasaray prapiso Stepo komandai katik, tia ka, mes nesugebejom ju paimt? I Kauna atvaziuos ir sunesiosim juos manau.

simasz2015-01-03 22:59:14 Cituoti
sakydami,kad Zalgiris losia galimybiu ribose, skirkit kur yra patys rezultatai ir kur yra pats zaidimas. patys matot kad neina puolimas ir bumsina 20 s. vienoj vietoj, ka norit pasakyt negalima efektyviau zaist? butina tik po krepsiu stumdytis? lyg kitose komandose zaidzia lebronai,o pas mus kazkokie nevykeliai nemokantys pataikyt i kasi. tiesiog nejuda kamuolys,o to priezastys ne tik izaidejai bet ir deriniu nebuvimas.zaidejai stovi,o ne verziasi ar kuria ataka.
moon2015-01-03 21:09:08 Cituoti
>> manutd: P.S. pas mus beveik aplamai visų žaidėjų pagal savo pozicijas metimas ribotas. Tai kaip tokia visa komanda, nieko nuostabaus, kad žiauriai stringam. Net elementaraus stepout'o, stepback'o ar pumpfake'o apart Andersono, niekas nesugeba padaryt.
moon2015-01-03 20:56:45 Cituoti
>> manutd: kalbant apie įžaidėjus, Krapikas pirmenybę teikia komandį žaidimą megstančius, bei gerai besiginančius žaidėjus, pats tai minėjo. Metikai jam reikalingi labiau kitose pozicijose, bet mes stabilių metikų apart Andersonų, tose pozicijose ir neturim. Pernai jis tą patį JD prigesino su savo tais visai abrakadabra ir privertė žaisti labiau komandai, nes žinojo, kad vienas serijos tikrai nelaimės.
Žinoma visas savybes turintis įžaidėjas tiesiog nuostabus variantas, tačiau ne dabartiniam Žalgiriui, tokius žaidėjus pirkti.

Kalbant apie kitas pozicijas mums daug ko trūksta ir nieko čia dabar nepašiksi. Šiaip gal kažkam ir kvailai nuskambės, bet jeigu ne Venes ta sušikta karjera nusėta traumų realus variantas, kad iš esančios sudėties būtų vienas stabiliausių ir naudingiausių žaidėjų, nes kogero vienintelis žaidėjas, kuris gali mesti iš betkur. Na savaime aišku, jeigu būtų jis toks žaidėjas seniai mes jo nebematytume, nes tokius universalius žaidėjus greit išgraibsto grandai, o ypač mėgsta NBA. O su esančia sudėtimi, manau ne vienas treneris mintyse prasikeiktų, nes jeigu vieną penketą gal normalų ir eitų sustatyti, tai antras visiškai būtų medinis. Kaip ten sako - iš šudo vaško neišspausi.
manutd2015-01-03 20:35:46 Cituoti
Viskas su Cherry gerai, tik va jau as iskart kalbejau, kad Krapikui reikia metiko, jis nemoka Cherry pliusu isnaudoti. Krapikui reikia tokiu zaideju, kurie patys krepsini zaistu, 1x1, 2x2, pataikytu is toli. O kai gauna gera zaideja, kuris pvz. metime ribotas jis nezino ka su juo veikti.
moon2015-01-03 20:25:22 Cituoti
>> TiMac: na yra ne vienas ir ne du toki. Čia tau ir nebuvo šitas skirta :) Be to man pačiam Laka ir net tas pats Cookas man patikimiau atrodė.

>> Zergas: juk paminėjau po to, kad ne tik šiose paskutinėse varžybose rotacija ir puolimas skirias. Prisimink kaip tą patį Neptūną sunešiojo. Su Juventusu pvz nors ir sunkios antrosios varžybos buvo, bet vėlgi puolimas ne toks statiškas buvo. Ką aš ir kalbu, kad užduotys žaidėjams yra ir jos yra logiškos, bet ar jas įgyvendina patys žaidėjai, tai čia daug priklauso nuo pačių ir nuo varžovų gynybos. Jeigu sustatyta gynyba gerai, tai net ir su 10 derinių gali būt ragas. Tokiu atveju atsiskleidžia ir žaidėjų meistriškumas. Nekalbu apie komandos tempimą individualaus žaidėjo pastangomis, bet gebėjimą skaityti žaidimą, atiduoti ar priimti kamuolį būtent ten kur reikia ir kada reikia.
Kitos komandos aplamai pagrinde žaidžia pick&roll'a, su 1-2 papildomais deriniais ir sugeba triuškinti varžovus. O jau pick&roll'as tikrai ne nuo trenerių priklauso. Tiesiog nėra kam normaliai kamuolio įžaist. Pats pagalvok - Šaras tituluojamas kaip pick&roll'o karalius, prie to visi tik ir kalba, kad Šaro indėlis į įžaidėjus matomas akivaizdžiai, bet kaip matome, kad net šitas dalykas beveik nėra žaidžiamas, nes vienas dėl savo ūgio yra nugesinamas rimtesnės gynybos jau pick&roll'o stadijoje ir nei pasui, nei metimui nelieka jokių šansų, kitas galėtų drąsiai jį lošti ir būti naudingas, bet neišėjus pasui, kuris kartais tiesiog neatiduodamas dėl neaiškių priežasčių, net savo floater'ių nesugeba realizuoti(nors isibėgejus sezonui dar puikiai taip darė). Pastatyk tą patį JD, tai garantuotai Krapikas būtų vėl visiems žiauriai mldc :)))
Zergas2015-01-03 20:13:16 Cituoti
>> Flickman:

EL visi varzovai yra Zalgirio lygio,ta prasme apylygiai ir geresni,ir pagal varzybas su jais galima sprest apie treneriu stabo sugebejimus.Lietuvoj sakyciau yra 3-4 komandos pagal kurias galima sprest Zalgirio sugebejimus(Rytas, Neptunas, Juventus ir PPZ).ir kai islenda zmogus ir dziaugiasi kaip Zalgiris puikiai atakavo pries Mazeikius kurie nelaimejo ne vieno maco,ir izvelgia kazkokias naujoves man tiesiog keista.
2015-01-03 20:05:30 Cituoti
>> Zergas: kurie varzovai eurolygoje yra dabartinio(siandieninio) zalgirio lygio? is pirmo etapo nebent sasaris (NN pagal sudeti pajegesnis), o apie top16 net nesneku. Taip kad nenusisnekek apie lygius varzovus zalgiriui. Su neptunu esam siai dienai apyligiai, rezultata matem, su rytu apyligiai, rezultata matem(pamatysim ir Kaune) nusiimk plosciu ir buk adekvatus
Zergas2015-01-03 19:48:39 Cituoti
>> moon:

nejuokink zmoniu,pagal rungtynes su mazeikiais,prienais ar neveziu negalima nieko isvis sakyt,tai yra mikimauzai kuriuos triuskina dauguma LKL komandu.apie treneriu stabo sugebejimus galim sneket tik tuomet kai kaunasi su saves vertu varzovu nes man rodos tavo minetus klubus jie ir be trenerio panasiai sunesiotu
TiMac2015-01-03 19:09:28 Cituoti
>> moon: o kas del Cherry myzscioja? kai tik atvaziavo iskart sakiau, kad kazkokias isvadas bent jau as asmeniskai darysiu po 1-2 menesiu, viduryje sezono labai sunku isilieti ypac tokiam jaunam zmogui be patirties Europoje, todel kai pasirode kalbos apie Lakovic, man jo kandidatura daug labiau patiko, o kiek ir ziurejau Turkijoje pakankamai neblogai atrodo jis
moon2015-01-03 19:05:54 Cituoti
Tarp kitko sakom, kad trenerių štabas neparuošia puolimo, bet LKL'e išbando įdomias rotacijas, kurios paskutinėmis varžybomis ypač pasiteisino. Na komandos, su kuriomis paskutiniu metu lošė LKL'e nebuvo rimti varžovai, tačiau, puolimas ėjo kaip per sviesta, žaidėjai laisviau jautėsi ir t.t. Žaidimas mano akimis skiriasi kaip diena ir naktis. Na deriniai pagrinde toki patys, tačiau jų variacijų LKL'e išnaudojama daugiau ir tai ne tik per mano minėtas paskutines varžybas ir žaidžiama ganėtinai sėkmingai 2x2.
Taigi kaip matom arsenalo trenerių štabe yra, todėl manau, jog EL per skysti kiaušai(taktiška prasme, bei meistriškumu), dar kaip kuriems žaidėjams, o ne nuolat puolamiems treneriams.
moon2015-01-03 18:48:20 Cituoti
>> Gedas2004: dėl to, kad top16 etapas ne pats tinkamiausias metas apšaudyti žaidėja ir didelė rizika, taip ir nesulaukti iš jo pagalbos šitame etape greitu metu - sutinku, tačiau su prašovė siūlyčiau neskubėti.
Vistik žaidėjas žalias(iš univero), iš viso EL sulošė tik(!) 16:30min, tai tikėtis, kad jis iš karto bus lyderis jau šimtajį kartą sakau(ir ne vienas aš) yra naivu. Pats akivaizdžiai dar nesiryžta kažko daug imtis, nes juk varžybos yra svarbios ir nesinori galbūt "pašikti".
Pažiūrim dabar LKL. Itampos kaip ir čia didelės nėra. Pirmos varžybos - ant nurašymo, bet ir tai isūdė 9pts, 6 naudingumo balai, antros varžybos - netikėtai(?) 18 naudingumo balų, trečios rungtynės - per 9min padarė tiek, kiek kiti per ~30min nepadarė, arba padarė beveik pusę tiek, kiek rezultatyviausi žaidėjai.
O jūs vistiek pergyvenat dėl žaidėjo galimybių. Jeigu pritariat TiMac, dėl to, kad nereikia myžčioti, tai susimildami, nemyžčiokit ir dėl Cherry. Duokit dar bent mėnesį laiko, o po to jau galbūt kažkokias išvadas darykit. Prieš lygindami su kitais legionieriais, jūs patys pagalvokit, kada mes turėje tokį jauną, be rimtesnės patirties amerikieti? Todėl neverta lyginti, nei su JD, Andersonu ar dar kitais buvusiais legionieriais.
Gedas20042015-01-03 17:40:32 Cituoti
Teisingai TiMac viską surašė - jau prieš sezoną buvo aišku kad būsim ribota komanda, bet bent jau mano lūkesčius netgi viršijo komanda. Gynyboj atrodom labai drausmingai praktiškai visose rungtynėse, tas leidžia su dauguma varžovų išlaikyt arti visų rungtynių metu ir, sėkmingai sukritus kortoms, galima tikėtis pergalės tiek namie, tiek svečiuose.

Top 16 dauguma komandų turi ne tai kad stiprų penketą, bet dar ir ant suolo penkis lygiaverčius žaidėjus, kurie gali palaikyt vienodą žaidimo kokybę visų rungtynių metu. Tuo tarpu pas mus yra vienas lyderis aplink kurį viskas sukasi, keli Eurolygos normalūs vidutiniokai, kurie atskirose rungtynėse gali patraukt komandą ir tada lieka jaunimas, iš kurio realios pagalbos galima laukt retai, o dažniausiai reikia tikėtis, kad visko nepagadins.

Manau namie prisidės sirgalių faktorius ir atrodysim geriau rungtynių pabaigose, kas pvz. galbūt būtų kitaip leidę užbaigt rungtynes su Gala.

Vienintelis dalykas dėl kurio gaila yra Cherry - atrodo tiek laiko stebėtas žaidėjas, su kuriuo kontaktas jau nuo vasaros, bet šį kartą greičiausiai bus prašovęs P-Mo. Galbūt jam tiesiog reikia daugiau laiko prisitaikyt prie Europinio krepšinio, bet Top 16 etape bus labai sunku įsivažiuot, kai kiekienose rungtynėse reikia rodyt rezultatą ir kiekviena bloga atkarpa gali kainuot varžybas. Imi galvot, kad gal Lakovičius būtų žymiai geriau, nes bent jau puikiai pažįsta EL virtuvę ir pvz pirmo rato ketvirtam kėliny būtų galėjęs patraukt komandą.
Armored2015-01-03 15:51:45 Cituoti
Stipru apie top 8 svajot...
Jei Cherry būtų Dentmono lygio su gynyba - gal, dabar gi max 4 namų pergalės (+ gal viena išvykoj) yra lubos mums. Ir dar klausimas dėl jų žiūrint kaip Alba sulošė.
Zergas2015-01-03 15:11:21 Cituoti
>> TiMac:

as tikejausi kad jei pataikysim ant gero izaidejo galetume tikrai pakovot del patekimo i top8.dabar gi aisku kad sansai tam praktiskai minimalus,cia jau teks dziaugtis jei sukrapstysim bent keleta pergaliu namuose.
moon2015-01-03 13:44:52 Cituoti
Kad Bagatskis atsigavęs, tai tikrai pritariu. Ir su Budivelniku neblogai darbavosi. Moka jis išsireikalaut iš žaidėjų. Jeigu kažkas neina, tai užverda pas Bagatskį tikras pragaras. Iš kitos pusės jo komandose, žaidėjai tikrai ne žaliukai būna. Kalbant apie NN, tai aplamai, ten kovotojai iki mirties susirinkę. Iš pradžių, kažkaip net neidomi ta komanda man buvo, o dabar, tai nuostabu į juos žiūrėti.
simasz2015-01-03 11:52:04 Cituoti
>> Vaidoshius: is tos komandos kuri buvo sutriuskinta -30 dar Zalgirio, po to taip varo kad net neitiketina,nukala efes,unicsa,su realu taskas i taska ir viskas be rochestie dar :D Zalgiris vos vos issikapste. skaiciau kad jau i metu trenerius bagatski renka :DD
Vaidoshius2015-01-03 11:13:18 Cituoti
>> simasz: Aisku,jie paskutines rungtynes neblogai grajina,bet cia daugiau Armani toliau degraduoja,nei pragriesas
2015-01-03 10:38:33 Cituoti
labai taiklus timac komentaras, tiesiog tokios yra Žalgirio galimybes siai dienai ir nieko tu cia nepribursi daugiau..kuo daugiau zmoniu tai supras tuo maziau verkimo bus...
moon2015-01-03 06:36:19 Cituoti
>> TiMac: nežinau kaip kiti, bet pvz aš tikrai nesitikėjau jokio top8. Dar anksti apie daug ką spręsti, bet einama link to, kad aplamai nematysim jokio garbingo pasirodymo. Tokiam kaip Žalgiriui patekimas į top16 nebėra garbingas pasirodymas, o būtinas dalykas dėl rėmėjų ir etc. Aišku čia yra tik pirmas top16 turas ir po jo daug kas keisis, todėl tikiuosi, kad dar kažką parodysim. Sprendžiant iš reg sezono rezultatų Žalgiris tikrai galėtų pasimti bent jau 6 vietą grupėje, o gal ir 5. Bet ko gero bus taip, kad vienos komandos stipriai pervertintos, o kitos atvirkščiai - nuvertintos.
TiMac2015-01-03 01:21:50 Cituoti
Varge kiek asaru i eteri pasipyle, man tai keista, kad kai kurie cia padebesiais skraido ir nesuvokia, kad esame siuo metu riboto biudzeto ir galimybiu komanda, kurios didziaja dali sudaro jaunimelis, mes kartais galime issauti, o kai tinkama motyvacija net ir su grandais pasikapoti, bet tai maximumas, deka gynybos galime dalinai kompensuoti spragas kitose vietose. O cia rimtai dar yra/buvo galvojanciu apie TOP 8? :D baikit juokus, musu tikslas cia garbingai pasirodyti ir jaunimui patirties suteikti, o taip pat TOP 16 mums butinas del visu EL reitingavimu ir rezultatu stabilumo, bet siam momentui cia musu jau auksciausias taskas, turedami geresne sudeti nepatekdavom toliau, tai su kindergardenu nematau prosvaisciu, o ir tas musu jaunimelis neskaitant keliu isimciu nera jau cia kazkoks labai ypatingas EL mastu
2015-01-03 00:06:53 Cituoti
>> kdf: daugiau paverk gal nepriskaiciuosi nei tu 1-2
simasz2015-01-02 23:44:21 Cituoti
„Nižnij Novgorod“ išvykoje sutriuškino „Emporio Armani“ komandą

va cia tai pragriesas
kdf2015-01-02 23:42:06 Cituoti
su musu glaimybem top 16 viskas aisku. Pergaliu pranassauciau 1-2 pries Gala ir dar ka nors namuose. Daugiau tai blem... tikiuos aisku kad klystu :)
Vaidoshius2015-01-02 22:44:14 Cituoti
Na ką, ALBA atvažiuos pas mus po pergalės prieš Barsą, kieti jie.
simasz2015-01-02 22:39:26 Cituoti
>> moon: ta pati norejau rasyt. :D jei ir toliau bus tas pats zaidimas su bumpsinimais tai liksim su 1 netiketa pergale..
Vaidoshius2015-01-02 22:28:36 Cituoti
O tuo tarpu Berlyne... Barsa kraunasi 12 taškų 33 minutę...
moon2015-01-02 22:24:09 Cituoti
Žiūriu aš šiandienos mačus, tai pagalvojus, belieka melstis. Esu optimistas, bet nuojauta kužda, kad Žalgirukas ant mėsytės pareis...
Zergas2015-01-02 20:53:17 Cituoti
>> manutd:

matyt labiau patyre nesusigunde Zalgirio pasiulymais,o sitas atrode pakankamai perspektyvus variantas. as visdar tikiu kad jis prasilaus, nes jei jis Zalgiryje nieko doro nepademonstruos,jo karjerai iskils rimta gresme,manau tai yra geriausias motyvatorius sioje situacijoje
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime