Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
jimboo2014-12-31 03:44:36 Cituoti
prikona*
jimboo2014-12-31 03:44:25 Cituoti
>> Lukas L: ant kiek reikia netureti ka veikt ir but luzeriu, kad susikurt anketa tam, jog parasyt prolna komentara. Perkaites nuo kompo jau ryskiai :D
2014-12-31 02:18:32 Cituoti
>> jimboo: Kai paprasau dzinsus iskalbt, tai vis laiko nera, o kai viena lieki tai su svetimais baxurais chatini. Gali nebesitiket lauktuviu is manes, ubage.
jimboo2014-12-31 00:19:43 Cituoti
>> Armored: kai netingi matau ir normaliai gali kazka parasyti. Cia ko gero vadovaujamasi tuo, kad Zalgiris pralaimetu tasku lenktynes ir viskas nukreipta i gynyba. Saugoti kamuoli, varzovams neleisti greitu tasku.
Pradzioj sezono, jeigu dar niekas nepamirsot, puolimas tikrai buvo gan axuienas. Greitos atakos, judantis kamuolys. Bet tada dar visiems buvo pofik ir be jokio spaudimo. Dabar naturalu, kad spaudimas axuienas. Nuo siandien prasidejo rimtu dedziu zaidimas ir tas spaudimas tik dides iki tol, kol praziopsosim paskutini sansa kabintis uz sekancio etapo. Akyvaizdu, kad jauni zaidejai, negali daryti visko, to ka noretu padaryti ir galetu. Lietuvoje aplamai, metai is metu auginami ne zaidejai, o robotai, kurie turi algoritmus ir pagal juos dirba. Reiktu galbut inesti nauju veju i Zalgirio zaideju(ir ne tik) auginimo schemas. Pradeti auginti lyderius ir panasiai, nesprausti zaideju i remus. Tada gali ir butu kazkoks kitas vaizdas. Neverta nurasyti cia visku bedu ant vieno sezono, jeigu "diktatura" tokia.
Armored2014-12-30 23:53:32 Cituoti
Apskritai viena didžiausių problemų visam šitam taktiniam arsenale ta, kad praktiškai viskas statoma ant individualaus žaidėjo meistriškumo ir žaidimo 1x1.
Viena to priežasčių, mano nuomone, yra labai paprasta - žaidėjai pailsi. Gynyboje tikrai atliekama labai daug darbo ir statant žaidimą taip žaidėjai neturi per daug judėti, praktiškai viską atlieka vienas žmogus.
Kita aiškiai matoma ir apšnekėta: mūsų pg yra per žemo lygio ir žaidžiant tokį žaidimą jie teoriškai turėtų eliminuotis iš žaidimo kūrybos. Tai veikė, kol varžovai nesumąstė padaryti elementariausio dalyko - priversti mūsų jaunuosius įžaidėjus atlikti sprendimus. Na ir prasidėjo...
Ir čia tas paradoksas yra dar įdomesnis. Draugiškose Kariniauskas buvo ir 10 perdavimų atlikęs, Lekavičius irgi po 5, 6 pasidalindavo. Ir aštrumas kitoks buvo. Negi man vienam atrodo, kad jie abu yra įbauginti daryti klaidas? Aš ne kartą matau kaip pg akim palydi laisvą žmogų greitam puolime. Aš žinau, kad jis mato ir iš kūno kalbos kartais matosi toks noras duoti kamuolį. Bet kažkas žmogų akivaizdžiai stabdo.
Kiek kartų matėm perdavimų į tribūnas? Grynai dėl bandymo iškišti, bandymo aštrinti. Tokių nėra. Visi perdavimai atliekami 2-3 metrų atstumu neduokdie bus netikslus. Po tokių, aišku, ir klaidos brangesnės, bet susidaro įspūdis, jog žaidėjams įkalta nedaryti kas nenupiešta ant trenerio lentos.
Ir todėl nėra greito puolimo po varžovų klaidų, visiems atrodo tarsi sugrūsta jų rolės ir veiksmai: atiduok perdavimą pg, pg nedaryk ne 100% perdavimo ir pan.

Ir viso šito išvada gal būtų labai paprasta: gal tiesiog šitas puolimas netinkamas tokiai jaunai komandai?
Kas geriausiai jaučiasi šitoj situacijoj? Javtokas, Milaknis, dalinai Ulanovas, Jankūnas, apie Songailą kita kalba. Praktiškai visi "seniai". Lekavičius gerai atrodo tik todėl, kad gali sumesti savus metimus.

Ta mintim ir norisi palinkėti Krapikui daugiau fantazijos ir įvairovės kitais metais, nes kol kas viskas labai jau vienoda ir pilka.
Armored2014-12-30 23:53:28 Cituoti
Na, tai brendo ilgai, bet pagaliau, manau, laikas. Taip sakant ant naujųjų dušią išlieti.
Taigi, mano, visiškai mėgėjiškai krepšiniu besidominčio žmogaus, analizai Krapiko puolimo schemų.
Pradėkim nuo: kaip manot, kiek Žalgiris turi derinių puolime? Jei gerai esu suskaičiavęs: gal 2-3 nuolatinius ir krūvą vienam ar kitam žaidėjui.
Pagrindiniai:
1. Vieno rago variantas. Kraštas stato užtvarą įžaidėjui į kairę pusę. Tada įžaidėjas arba numeta kamuolį atgal ir priklausomai nuo to kas pf stovi: Songaila meta, Jankūnas dažniausiai veržiasi nuo tritaškio. Kitas variantas - duodamas kamuolys į kampą, iš kampo Javtokui. Apskritai visa sprendimo teisė būna numetama pf stovinčiam žmogui. Yra variantas kur sg statoma užtvara iš dešinės, o pg ima atgal kamuolį iš pf ir bando kažką daryti.
Kaip nuo tokio ginasi. Palieka pg laisvą koridorių kairėj. Kariniauskas dažniausiai neina. Lekavičius žengia žingsnį ir meta arba ima kamuolį atgal iš pf, gauna antrą užtvarą ir tada kažką bando daryti. Viso šito idėja - įvilioti pg kuo giliau ir po to smaugt.
2. Andersono pakėlimas. Šitą galima matyti bemaž kas trečioj atakoj. Andersonas nukišamas į kampą, kamuolys duodamas centrui. Andersonas kerta iš to kampo link Javtoko (dažniausiai), pasiima kamuolį, bando žaisti 2x2, jei nepavyksta veržiasi. Dažnai jei aikštėj yra Milaknis, pastarasis stoja į kairį kampą. Jei jo žmogus eina padėt - kamuolys numetamas.
Gynybą geriausią parodė Unics. Andersono žmogus ir centras spausdavo Andersoną dar kokį metrą atgal (o jis jau ir taip būdavo geras žingsnis nuo tritaškio) ir tada centras grįžta į savo poziciją. Kadangi dešinėj stovi vienas max 1 žmogus - jį dengia. Kol Andersonas prisikasa iki tritaškio praeina dar kelios sekundės.
Gali būti kažką praleidu, bet šitie rėžiasi į akį labiausiai žiūrint rungtynes.
Na ir milijonas šventinių lempučių iš kampų. Toli net nereikia mastyt. Visų likusių derinių idėja: išvesti žaidėją 1x1. Standartinis variantas:
Aukštas (nesvarbu pf ar c) stato užtvarą po krepšiu Tuo momentu atliekamas perdavimas į kampą, iš kampo aukštam ir pastarasis kažką daro. Viskas būtų gerai, tik iš visų aukštų Jankūnas dar gali žaisti nugara, bet dažnai prieš jį stato geriausiai besiginantį žmogų, Javtokas nuo nuotaikos priklauso, Songailos atveju ateina mažas dvigubint. Kol Songaila susiorientuoja - praranda kamuolį. Su Gudaičiu dėl savaime suprantamų priežasčių šitai nedaroma.
Į kampą Ulanovui daroma panaši užtvarą. Išvaloma visa dešinė pusė, Ulanovas bando žaist - kas gaunasi tas.
Kariniauskas gi dažniausiai pats nusivaro kamuolį į dešinę pusę ir bando laužt. Tik jo atveju dar Jankūnas pasikelia prie tritaškio. Įdomiausia, kad neseniai dar buvo įkomponuota nedidelė užtvara Milakniui.
Milakniui yra gal 2 deriniai. Vienas labai ryškus: nueina Milaknis į dešinę pusę, gauna kamuolį, duoda staigiai atgal ir kerta pro galinę į kitą pusę. Tai veikia neblogai jei jis būna šviežias. Dar yra vienas variantas į dešinę pusę po užtvaro atliekant 1 derinį.
Ir iš tikro viskas. Jei kažką ir užmiršau, tai nepykit, visos mintys buvo sudėtos po rungtynių su Unics. Praktiškai galima pažiūrėti jas ir pamatyt kaip yra nužudomi visi Žalgirio deriniai. Čia aprašiau viską, kas sudaro bendrai matomą variantą. Neabejoju, kad yra daugiau, bet šitie deriniai yra matomi dažniausiai ir rėžia akį labiau. Jeigu aš juos matau ir matau kaip įmanoma stabdyti, tai ir likę treneriai tai tikrai supranta žino.
LaVejus2014-12-30 23:23:42 Cituoti
Nesakau, kad praleimeta del teiseju kaltes, faktas, kad yra komandoje problemu, bet teisejavimas stipriai prisidejo prie numustos "nuotaikos" ketvirtam kelinyje. Tiesiog buvo skirtingas tu paciu epizodu traktavimas, Galai buvo leidziama kieciau pasiginti, o Zalgiriui buvo fiksuojamas bet koks prisilietimas, atsimenu toki triuka naudodavo Brazausko ir Dovidaviciaus tandemas kai reikedavo patraukti kazkada stipru buvusi Ryta.

Kazkokie sprendimai turetu buti mastomi, nes dabar nera zmogaus kuris lipdytu komanda, nera patikimo izaidejo. Javtoko fraze gale rungtyniu turbut puikiai iliustruoja dabartine situacija komndoje. Belieka tiketis, kad Chery reikia tik laiko.
simasz2014-12-30 23:16:05 Cituoti
Zalgiris looks like a team that has never played in Euroleague let alone win it.
Will Cherry looks as awful as Cavs looked in game vs Detroit some nights ago. Connection! #euroleague
Will Cherry's transition to the Euroleague hasn't been smooth. Still scoreless, not facilitating much either.

ne mes vieni tai matome :DD
[email protected]2014-12-30 23:13:22 Cituoti
bet kas svarbiausia,kad komanda tikrai neblogai suzaidzia pirmus du kelinius,bet poto seka,bent jau mano galva,protu nesuvokiami keitimai,kas labai isbalansuoja zaidejus.jus paziurekit koks penketas lose pagrindini laika 3 kelini,cia yra p..dec.p.s patiko komentaras is vieno forumo:Krapikas krenta akyse greičiau nei rublio kursas)))
jimboo2014-12-30 23:12:25 Cituoti
>> LaVejus: omg, sito tikrai nebuvau pastebejes. Toks skirtumas nemenkas ir svarbiausia, kad 31/33 Gala sumete...
LaVejus2014-12-30 23:07:58 Cituoti
Pries Jankuna suskaiciavau bent tris kartus kai buvo prasizengta, bet svilpukas tylejo. Gala mete 33baudas, mes metem 5!!!, neatsimenu kitu tokiu rungtyniu, kad taip skirtusi dvieju komandu gynybos traktavimas ir mestu baudu skaicius.
jimboo2014-12-30 23:03:11 Cituoti
>> [email protected]: nu nuo 4 kel puses tikejausi, kad kazka keis. Bet jau cia faktas kaip blynas, kad Kariniausku gale varzybu Krapis labiau pasitiki, turbut del gynybos. Siaip cia jau gale buvo 50/50. Ir siaip matesi, kad buvo paruostas spaudimas ir faktas pries ka daugiausiai jis butu buves taikomas.
Kariniauskas tikrai galejo sulost geresni maca, nes kortos buvo jo puseje. Ir metimu laisvas turejo ir siaip gan geru progu tikrai. Bet ne... gavo bloka, po to isvis po lapais sedo.
Siaip ir Jankunas snd prigrybavo nebudingai jam.
Tikrai blem abydna, kad zaidejai pagal duomenis tikrai galejo ir privalejo suzaisti daug geriau siandien, pridare tokiu nesamoniu. To pasekoje atiduotas labai butinas taskas, nes sansu paimt kitas komandas sveciuose beveik ir nebeliko, nebent ivyks kazkoks naujametinis stebuklas. Namu pergaliu i kita etapa tikrai neuztektu, nes faktas kad ir jos nebus laimetos 100%. Kagi, belieka tiketis islosim bent kokias 5 pergales ir bus grazaus zaidimo... Tokiu atveju dar butu gerai, kad nesibaigus kontraktui ispirktu koks kitas klubas Andersna su ispirka. LKL'e jau kaip nors. Bet realiai manes jau nedziugina tas kasmetinis LKL cempionu titulas. Kad ir antri liksim, nematau problemos.
simasz2014-12-30 22:56:33 Cituoti
galos naujokas carteris iskart 14 naudingumo. db klausimas kyla ar vysnius yra nepasisekes pirkinys, ar cia kaltas treneris kaip kad Dentmonas pries Zouroso ar cia nzn kitos bedos. db nera is jo nei gynybos nei prasiverzimu. reikia ji laikyt lkl kur db losim nors ir visas 40 min. nu reikia izaidejo pagaliau ir susizaidimo. kiek dar ziuresim i Kariniausko bumsinima
[email protected]2014-12-30 22:49:13 Cituoti
>> jimboo: tai gal jau geriau vertejo surizikout,negu ziureti i Karinausko zaidima.kaip manai?
jimboo2014-12-30 22:46:29 Cituoti
>> [email protected]: nu blem, matai realiai Cherry su rizika, nes dar nevaldo komandos, o ant Luko iskart spaudimas. Gal ir galejo dar leist, bet matesi pagal zaideju rotacija, kad varzovai to ir laukia.
[email protected]2014-12-30 22:42:59 Cituoti
>> jimboo: Ka reiskia ne Krapiko kalte,o kieno.vienas zaidejas padaro kelias klaidas i seda ant suolo visam laikui,kai tuo metu kitas visa rungtynes ta pati suda mala ir yra nekeiciamas?o ir kamuoli bumsi kodel?,o todel,kad nera deriniu!
jimboo2014-12-30 22:36:54 Cituoti
>> agurkelis: tai ka ir kalbu. Bet tas bumsejimas tikrai ne Krapiko kalte. Nes vienas tuos derinius ivykdo daug geriau, o kitas bumsi. Kariniauskas kazkoks bumsalas konkreciai. Tiek pradedamas ataka, tiek losdamas ale nugara sueda puse atakos ir ant galo saibom eina. Ne izaidejas tas Kariniauskas ir negaliu as i jo zaidima ziuret. Gal po keliu metu ir bus kalno tipo izaidejas, bet dabar tai baisu...

Siaip blem nu tikrai nevaikiskai nervas ima, nes prapisom laimetas varzybas. Ir tikrai mes esam stipresni, kaip ir siandien atrodem. Bet nu nafik, tos vaikiskos klaidos. Kaip taip galima!!! Atidavem taska kuri privalejom ir galejom tikrai lengvai paimt.
simasz2014-12-30 22:32:06 Cituoti
jau mes nuo antro eurolygos rato pradzios diskutuojama visas sitas bedas puolime,kariniausko 1x1,lipima i medi.. o tai reiskia kad komanda neprogresuoja ,o atrodo tik grimzta gilyn. aisku cia reiketu laukt ir eiles pralaimejimu kol Krapika atleis, bet lb noreciau nuo nauju metu matyt Sara.. nes zaidimas tragedija. ismoko visko is Kazlo, bet Zalgiry veikia gynyba tik dalinai..
2014-12-30 22:27:00 Cituoti
>> jimboo: o ko tu nori, kai komandos judejimas puolime minimalus... izaidejas atsivaro kamuoli, bumsi 15-20s be jokio tolko ir paskui numeta ji kam nors :)))
[email protected]2014-12-30 22:24:37 Cituoti
o kas del Krapiko,taigi visi matom,kad po pirmu rungtyniu su Dinamo nepadarytos jokios isvados,pries spaudima nera jokiu deriniu,puolimas visai be deriniu,kiekvienas zaidzia uz save,jokiu deriniu metikams ir t.t.cia butu galima plestis iki begalybes.viska apie ji ir pasako tas jo pasisakymas,kad jis vienu metu negali sustatyti gynibos ir puolimo,o ko vertas tas jo pasisakymas,kad su Realu labiau norejo pratesima zaisti ir uztai nemetem tritaskio
jimboo2014-12-30 22:23:47 Cituoti
>> agurkelis: nu taip yra ir akivaizdziai buvo naudojamos.
Siaip jus nepatingeje blem pasiziurekit, kiek kamuoliu buvo prarasta prie spaudimo ir po to kalbekit, kad tas spaudimas viduri aikstes susiko zaidima.
Geriau pasiziurekit kiek poziciniam puolime pridaryta sudu. Tiek Vaido tiek Jankuno. Kiek kartu pats Ulanovas prieme debiliskus sprendimus. Net rusu komentatorius pradejo keikt ir sakyt kaip taip galima. Ulanovas pritrauke 3 ir beveik 4 prie saves, tai uzuot atmetes ne nx mesiu savo ta Ulanoviska metima, gal dar bauda bus..
Jauni protai dar ir tiek...
///M2014-12-30 22:23:15 Cituoti
uzknisa tas letas zaidimas Krapikas ji bus greiciausiai is Kazlo atsineses nes ir ten neleidzia begt ale daug klaidu atsiras
[email protected]2014-12-30 22:17:17 Cituoti
>> simasz: tai tu paziurek kaip kariniauskas greitas atakas kuria.jis juk neziuri net i prieki,o ziuri i grindis,kad kamuolio nepamestu,poto sikna atsukes link krepsio pabumsi kamuoli 20 sek. ir tada kisa koki kvaila pasa
Armored2014-12-30 22:15:22 Cituoti
>> simasz:
Krapikas negali pastatyt ir gynybos ir puolimo vienu metu, kadangi gynyba gera, galima apie puolimą pamiršti.
Atitinkamai ir žaidėjai. Nei Cherry nei Lekavičius negali praeiti pro užtvarą neužkliuvę ir automatiškai gaunasi 4x5 arba missmatch visur. Kadangi Kariniauskas nestandartinis ir dėl to sugeba tvarkytis ir 1x1 ir padėt su užtvaromis tai ir žaidžia. Vien dėl gynybos.
2014-12-30 22:13:22 Cituoti
>> jimboo: pagal tave, tai pries spaudima nera jokiu schemu ir pan...
jimboo2014-12-30 22:11:02 Cituoti
>> simasz: tikrai taip. Seniai taip tai kankinausi beziuredamas. Vis nesiryzau isjungti, nes naiviai tikejausi, kad vistik surizikuos su Lekavicium ar dar kara Cherriu ir isleis Andersona, atlosim skirtuma ir bus zjbs. Bet ta agonija tesesi iki galo. Sprendimas kaip ir aiskus, pries Luka spaudimas, Cherris dar nevaldo komandos, tai kazkaip ant Krapio nera ko ir pykt..
simasz2014-12-30 22:03:09 Cituoti
imu rimtai manyt kad Krapikas Kariniauska isimylejes ar koks nesantuokinis jo sunus. nu jau cia buvo tiesiog ziurovu ir komandos kitu nariu kankinimas. kai reikia greitint atakas tiek kvailu sprendimu,tiek kamuolio neizaidimo. toks Lekavicius sedi ant suolo.. kiti keitimai ir penketai net lkl buvo neleidziami. kas cia buvo tai nesuprantu iki siol,Kariniausko solo sou
Vaidoshius2014-12-30 22:00:06 Cituoti
Puolimas tai visiškai be minties. Jei dar pirmuose kėliniuose vaikščiojo kamuolys bent jau, tai po to batai...
kdf2014-12-30 21:48:40 Cituoti
gal susitraumavo jis ? ble jau tada Cherry geriau. Gal ugale kai jis tiek vare tai nei Andersono mate laisvo prie tritaskiu, nei puolime...
Tomasson2014-12-30 21:45:32 Cituoti
Nx tą Kariniauską 30 min reikėjo laikyt?? Galėjo ir Lekavičiui antrą šansą duot, blogiau už Vaidą tikrai nebūtų buvę.
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime