Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
GodLess2014-12-21 21:05:13 Cituoti
>> Rajanas5:

Tai cia lengviausia taip. Atvyksta naujas zmogus, sulosia pirma maca blogai, uzstumiama, kad koki cia nevykeli pasieme, kaip ta vadyba chujovai dirba ir ziurima kaip tas ''karstasis taikinys'' progresuoja. Jei isties nepasiteisina, tai visu balsu saukia - kad va ar as pirmas nesakiau visiem. O jei pirkinys pasiteisina, tai tyliai pabuna dauguma, kol viskas aprimsta ir ateina toliau lyg niekur nieko :D Retas kuris sako, sorry suklydau.
2014-12-21 20:50:06 Cituoti
>> GodLess: o jei ir toliau Wilas suda mals tai pasididziuodami sakys " o ar gi as nesakiau" :D pas mus kazkaip labai greitai visi su vertinimais pasireiskia, labai greitai nuomone susidaro, daug nereikia..
simasz2014-12-21 20:40:02 Cituoti
>> GodLess: kas juokingiausia,kad Dimsa jam ten iskiso kelis kaip ant lekstutes, o Gudaitis ir praeitose buvo naudingiausias pries prienus :))
2014-12-21 20:39:09 Cituoti
>> Armored: Nesistenk zutbut irodyt, kad saule yra saule. Kai kurie zmones to vis tiek nesupras - jiems atrodys, kad saule yra menulis per pilnati. Ntelekto skirtumai... Pas zmones skirtingas suvokimas.
GodLess2014-12-21 20:36:18 Cituoti
ai ziuriu iskart ir Gudaitis naudingiausias, kai naujas pg yra. Sutapimas? Galbut, bet manau bus tendencija, kad auksti atsigaus.
GodLess2014-12-21 20:34:45 Cituoti
bet tai kokie cia verksniai cia susirinke tai vargeli tu mano. Toks vaizdas kad keli veikejai ant to cherry uzstume ten nuo pirmu varzybu, o dabar tiesiog gins savo ta nuomone ir ju manymu gerai sudaryta scoutinga iki paskutiniuju, iki tol kol cheris puikiai prades lost. Nes kaipgi cia sakysi, kad buvau neteisus. Sorry varzybau nemaciau, eisiu permest akim, gal klaidinga nuomone, bet jau vien pagal statsus gali primest, kad zaidzia geriau uz jaunuolius. Atmesim dar kelias klaidas, kai nebedarys tu zingnsiu ir 2-3 klaidos per varzybas izaidejui bus normalu. Asistu 4. Tai cia jaunuoliu turbut rekordas toks. Nu gal pridaline karta kita ir daugiau, bet siaip retai kada sia riba pasiekia, apie eurolyga, tai net sneket neverta. Va, kad ir sios varzybos. Lukas 1 asistas, Vaidas 0. 7 stealsai, kad ir pries prienus jau nemazai pasako, zmogus moka perimti kamuolius. Ta irodinejo ir kur kas stipresnese lygose su zymiai greitesniais, atletiskesniais. Šiaip antros varzybos jau kur kas geresnes, aisku klaidu dar daugoka, bet tikrai manau susitvarkys su sita vieta. Tu Eurolygos, net neskaitau, kur tiesiogine zodzio prasme buvo imestas i ugni, do or die varzybose.
jimboo2014-12-21 20:06:01 Cituoti
>> Armored: Tai, kad tu bent zinotum tu sprendimu teisinga varianta, bet istikro nezinai...

" Visgi pridėjom iki "susikurk tą ir aną" AKA padaryk geriau jei sugebi. Šia mintim veikiausiai ir baigsim.
Tiesa, tokiu atveju iš tavęs negali būti nė cypt žaidėjo kryptimi.
Oh wait.
"Siaip ir Andresonas dar pradzioje dalino pasus i baudos aikstele, bet tu jo smeigiamu pasu atgrubnagiai Songaila, Javtokas nesugaudo." '

Ajajaj vel... Jeigu ziureti negatyvius dalykus, tai ko gero visa komanda reiktu isformuoti apart poros, triju zaideju. Ta ir noriu pasakyt... Vsio, kalba baigiau...
Armored2014-12-21 19:57:51 Cituoti
>> jimboo:
Na ką. Visgi pridėjom iki "susikurk tą ir aną" AKA padaryk geriau jei sugebi. Šia mintim veikiausiai ir baigsim.
Tiesa, tokiu atveju iš tavęs negali būti nė cypt žaidėjo kryptimi.
Oh wait.
"Siaip ir Andresonas dar pradzioje dalino pasus i baudos aikstele, bet tu jo smeigiamu pasu atgrubnagiai Songaila, Javtokas nesugaudo."

Manau, tokia gaida baigiant galima uždaryti EB ir visus forumus, o Krapiką paskelbti šventuoju, kurio sprendimų negalima komentuoti.
kdf2014-12-21 19:44:59 Cituoti
>> MrVycka:
... ka ?
jimboo2014-12-21 19:15:32 Cituoti
>> Armored: Kur tu cia problema izvelgi as nesuprantu??? Aplamai kalbejom apie paskutines varzybas, o tu cia krc jau pasakoji mums kas buvo pries nezinia kiek laiko...
Pernai metu sutartis galiojio iki sezono galo. Tai kazkokiu pasitraukimu net nebutu galima buve vadint. Jam pasiule vadovybe testi pradeta darba, nes visi mate, kaip jis atgaivino komanda. Jeigu ne jis, jokio paskutinio pramesto metimo net pernai nebutu buve, nes ko gero butume dziaugesi bronza, ka dabar daro Rytas.
Si sezona, Krapikas taip pat tesia pradeta darba istikro achienai sustatydamas komanda is tokiu silpnu resurus, patenka i top16 ir tesia Eurolygos sezona.
Bet ne... Na... kazkas turi izvelgti negatyva ir traukti ji bet kokiais budais i dienos sviesa, nes pats nesugeba kitaip mastyti.
Gal tu sukurk savo komanda, kurioje galesi vadovauti tu ir mes visi mokysimes teisingu sprendimu is taves? Bet siaip tu tik sakai, kodel tas kodel anas, bet pats atsakymu i tai garantuotai nezinai. Tai jeigu nezinai geresniu variantu, tai gal uzdarom sita tema aplamai ir visi dziaugiames savo komanda, is kurios pradzioje sezono isvis nieko nesitiketa, bet kuri spjove i kalbas, padare daug gero darbo, inese tiek daug vilciu ir pozityvo???
MrVycka2014-12-21 19:02:56 Cituoti
>> kdf:
ypač tau čia reikštis žalgirioje temoje:D turbūt koks barankinas, janavičius ar juškė nesulyginamai jį lenkia, o nba klubai padarė žiaurią klaidą jais nesidomėję :(
Armored2014-12-21 18:57:04 Cituoti
>> jimboo:
Nenorėjo pernai stot -> būtų pasitraukęs jei nebūtų laimėjęs LKL ->
Taigi, juoduoju scenarijum būtų PATS pasitraukęs. Vadyba gali būtų apsipatenkinusi iki kaklo, manau pats būtų supratęs ką prisidirbo ir būtų atlikęs tai, ką reikia. Atitinkamai būtų likęs asistentu rinktinėje, kitoje komandoje, bet vargu ar vyr. treneris.
Ar tai galima patikrinti - ne su dabartinėmis technologijomis :)
Negi tai taip sunku suprasti?
Ir tik akimirkai pagalvok kiek fanų būtų pareikalavę jo galvos...
Esmė tokia, kad buvom ant ribos, kurią peržengus - rezultatai net ir keliems metams galėtų būti nesuvokiami.
Wolandas2014-12-21 18:55:08 Cituoti
>> Armored:

Nu bl, tai apie šį, dar neįpusėjusį sezoną, sprendi iš praėjusio kalbų? Tai kur nelaimėtas LKL titulas (kuris yra savaime suprantamas, kurio laukti pripratome be įtampos), kuris sezono gale ir finansiškai nieko nekainuoja, o kur pasitraukimas į Eurocup, kur šalia sumažėjusių finansų dar kompensacija Krapikui prisideda. Ir šiaip, ką tais finansiniais paskaičiavimais norėjai pasakyt? Kad tai rodo, jog Krapikas būtų atleistas? Na, nebent žinai, ką Motiejūnas galvoja apie Krapiką šį sez., ir kokius planus turi. O ir nereiktų jo atleisti, nes nutiko ne kažkokia tai baisi psichologinė duobė, už kurią tektų mokėti finansiškai. Nebent galvoji, kad arba Šaras geriau pasirodytų, arba chren znaet kada surastas treneris, iš naujo visiem savo filosofiją skiepydamas, atvestų iki Eurocup titulo. Pirmame rate iškovojom tris pergales, antrame dvi. Žaidėmė prasčiau, bet visad kovojome, nieks rankų nenuleido. Tai, manau, gana užtikrintai galima teigti, kad prie to ir treneriai prisidėjo. Nereikia pamiršti ir to, kad po pirmo rato į Žalgirio jaunimą irgi kitaip žiūrėta.
imp2014-12-21 18:53:53 Cituoti
perdavima matos toki nevaikiska turi net ner ka lyginti su jaunikliu.
jimboo2014-12-21 18:47:47 Cituoti
>> Armored: tu pats jau pamirsai apie kuri metima kalbejai?

"Ar aš džiaugiuosi, kad išėjo į top 16? Taip.
Ar manau, kad su šita sudėtim padarėm daugiau nei buvo galima manyti iš pradžių? Taip.
Tačiau aš pripažįstu ir tą faktą, jog paskutinėmis sekundėmis ir mūsų sezoną ir vieno vyr. trenerio karjerą išgelbėjo vienas metimas. "

O dabar sakai:

1) "Jis nelabai norėjo stoti už vairo (vieną kartą jau buvo įlipęs į šitą balą). Ir berods buvo pasakęs, kad jei nebūtų tapęs čempionu - būtų toliau ir nebetreniravęs. Vadinasi per viskas buvo per vieną netaiklų metimą..."

2) "Ką ir sakau. Per vieną metimą.
Nuo bronzos.
Ir nuo kracho."

Nors prasidejo viskas nuo Andersono metimo. Wtf zmogau? Ar bet kokiu budu stengiesi issivartyt ar as visiskai cia nieko nesuprantu. Nieko tu panasaus apie ta praeita sezona is pradziu net neminejai...
Krapikas nekaltas, kad jam teko pernai metais stot prie vairo. O siam sezonui nelabai net norejo rizikuot, bet sutiko su ta salyga, kad juo pasitikes ir nebus ten kazkokiu treneriu kaitu viduri sezono. Tai kur cia blem kas jum istrauke Krapiko sikna??? Siknatraukiai jus blm....
jimboo2014-12-21 18:41:07 Cituoti
Cia matos rimciau http://prntscr.com/5jcifx . Net su 5 klaidom 18 naudingumo balu. Perfect
TiMac2014-12-21 18:40:04 Cituoti
Matosi ir pats nori labai pasirodyti, tas kartais koja jam pakisa :)
Armored2014-12-21 18:39:49 Cituoti
>> simasz:
Ką ir sakau. Per vieną metimą.
Nuo bronzos.
Ir nuo kracho.
Ir jei būtų buvęs krachas: "Laimi žaidėjai, pralaimi treneris".
KGarnett2014-12-21 18:38:59 Cituoti
As jau irgi pradedu mastyti, kad kazin ar tas Cherry tikrai pasiteisins... Vis gi jis man labai panasus i abu musu jaunuolius, potencialo tikrai turi ir vietomis neblogai sulosia. Taciau labai truksta patirties ir to juoduku naglumo. Nebereikalo ir su zurnalistais toks nuosirdus... Per daug gerietis atrodo. Aikstelje visiskai pasimetes, persivaro aikstele ir net nebando astrinti situacijos, o butent to mums truksta. Tokio Broaduso atitikmens. Po kokiu metu europoje, jis tikrai galetu buti labai neblogas zaidejas. Duok dieve, kad isizaistu. O siaip labai gaila, jeigu rimtai su Jamontu vyko kalbos ir nepavyko susitarti, tikrai labai geras duetas butu su Andersonu.
simasz2014-12-21 18:37:09 Cituoti
>> Armored: AndersonaS isgelbejo Zalgirio lygi ir prestiza :D Bet Krapikas isgelbejo pernai nuo bronzos,tas tai faktas
Ananasas2014-12-21 18:36:51 Cituoti
+7 STL, 5 TO
jimboo2014-12-21 18:36:41 Cituoti
Kol nerimaujat del Cherry anas jau vis daugiau imasi darbo - http://prntscr.com/5jcfe8 . Sakyciau visai gerai ismetus tuos nezinau kiek kartu svilptus zingsnius. Kantrybes zmones, kantrybes. Nesuprantu kas jum yra, kad cia myzciojat taip greitai...
Vaidoshius2014-12-21 18:32:23 Cituoti
Na, Cherry - 9 pts, 7 reb., 4 ass...
Armored2014-12-21 18:26:23 Cituoti
Gerai, kad nieko nerašiau grįžęs.
Šiandienos rungtynės pasako daugiau nei reikia. Tik paklausiu kiek laiko Cherry turi? Mano nuomone iki rungtynių su Alba. Kaip jums?
Dėl vieno metimo ir Krapiko pasitraukimo.
Jis nelabai norėjo stoti už vairo (vieną kartą jau buvo įlipęs į šitą balą). Ir berods buvo pasakęs, kad jei nebūtų tapęs čempionu - būtų toliau ir nebetreniravęs. Vadinasi per viskas buvo per vieną netaiklų metimą...
Taigi prieinam prie penktadienio rungtynių. Pabandykim tik įsivaizduoti kas būtų pralaimėjimo atveju.
Kibiras.
Iš to seka:
1. Sumažėjęs arenos lankomumas. Kaip pats Vycka sakė iš principo nežiūrėtų ir per tv transliacijų. Man irgi būtų sudėtinga prisiversti žiūrėti transliacijas per laikraščio.tv kur kas 5 minutes primintų kaip gerai pradėjom sezoną ir kaip prastai baigėm.
2. Pernai už tv transliacijas iš EL gavom netoli 500k. Rytas gavo (jei gerai atsimenu) - 150k.
3. Jau LKL (už ryto 3/20 per 2 sezonus) atimta b licenzija. O dar vyks pertrvarka ir ar turim garantijų, kad vis dar turėtume sekančiam sezonui vietą?
Ir dar vardinti ir vardinti. Faktas toks, kad tas Andersono metimas net sunku įsivaizduoti koks svarbus buvo.
Wolandas2014-12-21 17:44:19 Cituoti
>> kdf:

Nu ir kaip atrodo tas meistriškumas, kai laiko įsižaisti reikia? Faktiškai trys kamuolius perėmė, kelis kartus gerai papasavo, prasiveržimas yra, tik kad iš didelio noro į medį įlipo. Ko dar reik, kad žaidimas būtų vidutiniškas, bet "iškart matytųsi meistriškumas"? Ar čia turi omeny, kad Cherry jokio meistriškumo neturi, tad jam laiko reikia?
simasz2014-12-21 17:32:38 Cituoti
kas snd atrodo prasciau, uoga ar estaS? :D
kdf2014-12-21 17:29:43 Cituoti
kolkas Uoga silpnai atrodo. Laiko reik ir t.t. bet meistriskumas iskart matomas turetu but :)
MrVycka2014-12-21 16:28:30 Cituoti
>> antasulc:
o tai kokio tau konkretumo dar reikia, jei parašiau, kad žalgirio atstovai buvo nuvykę į vasaros stovyklą pirmiausia įžaidėjo ieškoti, tai ieškodami įžaidėjo tokio cherry tipo net nepastebėjo?..kad pats cherry pasakė, kad juo domėjosi - čia irgi per mažas argumentas?..čia ne a la daugiau žinojimas, čia tiesiog atsakymas į pasakymą, kad kažin ar išvis bent vienas rungtynes matė...
simasz2014-12-21 16:17:16 Cituoti
na ka netrukus rungtynes su prienu real, kaip visad lkl zada intriga iki pabaigos. duok dieve pergale :D nusitieikimo speju nelabai bus, pasvente, Krapikas ir vakar Sabo jubiliejuj dar maciau dalyvavo :D
antasulc2014-12-21 15:48:23 Cituoti
>> MrVycka:

Aš konkrečiai klausiau, tai konkrečiai ir atsakyk jei žinai. Tokias prielaidas aš pats darau, bet prisimenu, kad buvo vasara, o dėl varnų - nežinojau.
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime