Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
simasz2014-12-20 14:08:31 Cituoti
>> Liuosiai: na db visiskai neitrauktas i komanda, bando tik atsikratyt kamuolio, nejuda aikstej.jokios iniciatyvos. reikia laiko tikrai. nu db bus lkl rungtyniu,Andersono ner tai pirmyn
Liuosiai2014-12-20 14:00:28 Cituoti
>> MrVycka: Neatsakei į mintį/klausimą,tiek to.Aš esu labai laimingas kad kuriu kažkam šventę,o ne griaunu tai ką ne vienus metus statė EB vartotojai.

>> simasz: anksti kažką dėl Čerio sakyt,bet turiu blogą nuojautą kad be gražaus bendravimo su žurnalistais šitas bičas nekažinką mum padės,tikiuosi klystu.
MrVycka2014-12-20 13:57:57 Cituoti
>> simasz:
tai ir pamatysim, kai tiek treneriai kažkiek įdirbio įneš, kai tiek su europos kašiu apsipras arba neapsipras, esmė, kad ne tie įžaidėjai kol kas eurolygai, nekalbant jau apie top16, o kas iš jo gausis, per anksti spręsti, kad ne metikas, tą žinojom visi dar prieš atvažiuojant, o ar taps rimta paspirtimi, ar š gausis, čia tai jau tikrai niekam negali būti dabar visiškai aišku...
MrVycka2014-12-20 13:52:59 Cituoti
>> Liuosiai:
dėl luko tai visiems aišku, kad gynyboje ir per silpnas, ir dažniausiai per mažas prieš ginamąjį...dabar tik lieka tikėtis, kad cherry pritaps, nes aš kol kas jokių išvadų negaliu daryti, visgi: 1.tik vienas rungtynes ir mačiau su juo vakarykštes...2. labai retas atvejis būna, kai europoje nežaidęs veikėjas jau nespėjęs apšilti kojų iškart kažką demonstruotų...
dėl man skirto komentaro: prisidėjai prie jau seniai atsibodusių juokdarių, kurie jau daug metų tą patį per tą patį varo: vycka nuo kompo nenueina, pasirodo tik kai žalgiris laimi ar šūdrytis gauna bei "nepastebi", kad kartais vyckos ir mėnesį nebūna, nesvarbu, kas laimi ar gauna, bet tada dar daugelis numeta komentarų: o tai kur vycka dingo?..tai numiršta turbūt tas dieną ir naktį nuo kompo nenueinantis vycka?..
simasz2014-12-20 13:47:29 Cituoti
>> Liuosiai: Cherry atrodo kietesnis fiziskai uz Luka tai tikrai, bet islyst is uztvartu jam misija neimanoma,visiskai prasmenga. dar Lukui galima atleist vien del ugio ir kitu fiziniu duomenu.. negi ten nba nelabai buna tu uztvaru kad taip nesigaudo,tikiuosi treneriai tikrai skirs tam demesio
Liuosiai2014-12-20 13:40:07 Cituoti
>> MrVycka: nu jo kai tavęs neliečia tai px nesėdžiu neturiu laiko/nematau.Kai kas nors pasišpakliavoja minėdamas tamstą tada jau žvengi ir išiunti atostogų visus iš eilės.Dvigubi standartai gaunasi,nepriimk kaip kažkokio puolimo,tai šiaip nelabai rimtai atrodo.

>> Armored: dėl Luko neišlindimo iš užtvarų labai geras pointas,kone kiekvienam mače užkliūna,realiai po užtvaros jo kaip gynėjo jau nebėra ir belieka tik klausimas kaip varžovai sužais 5vs4,Vaido taip niekas nestumdo,2ia viena iš priežasčių kodėl juo labiau pasitikima.
MrVycka2014-12-20 13:34:51 Cituoti
na, tą asshoą tai tik šiandien spėjau pamatyti, tai man jis nuotaiką pakėlė, o ferre nepiktybiškai trolina, jau seniai visiems aišku, kad rimtai jo komentarų priimti nereikia, tai nežinau, ar yra tikslas tokį pramesti...
///M2014-12-20 13:26:00 Cituoti
as456 ir ferre12 kuris triochlinas kasdien
MrVycka2014-12-20 13:15:48 Cituoti
>> ///M:
apie ką tu čia?..manai, kad kasdien sėdžiu prie kompo ir daugiau neturiu ką veikti, kaip tie mano heiteriai mano?..kas dabar atsitiko?..
agurks2014-12-20 13:14:00 Cituoti
jeigu zalgiris gris i top16 toks koks pradejo sezona: uzsivedes ir alkanas underdog'as - 4 vieta misija imanoma.
///M2014-12-20 13:10:06 Cituoti
vycka daryk tvarka kiek dar cia vaikai trolins
MrVycka2014-12-20 13:06:52 Cituoti
jo, daug ir man norėtųsi papezėt, bet irgi po vakarykščio šoko nelabai dar būtų be perdėtų emocijų, bet ką nors rašė visi tie, kas sakė, kad songaila jau visiškas senis ir lavonas bei neatsigaus?..
MrVycka2014-12-20 13:03:54 Cituoti
kiek vakar garsiai keikiausi, tai tikrai šiemet to nebuvo, bet paskui, aprimus kiek aistroms, tai primečiau, kad taip emocingai nervinausi per olimpines Lietuva-italija...bet pabaigą visgi atspėjau labiau nei tiksliai...kai liko tos 7 sekundės, per minutės pertraukėlę pasakiau, kad andersonas įmes 2 taškus su pražanga ir lemiamą baudos metimą...kad mes būtent andersonas - nieko keisto, nors tikrai galėjo ir kitoks variantas būti, bet ir kad su pražanga pataikys :) apramino nervus, nes jau anksčiau buvau pareiškęs, kad bbs, o kibiro taurės iš principo nė vienų rungtynių nežiūrėsiu, gerai, kas gerai baigiasi, bet vis tiek nepatiko, kai taip sugeba pasileisti jau praktiškai laimėtose rungtynėse...
Armored2014-12-20 12:55:01 Cituoti
Po vakarykštės isterijos priepuolio, šiandien galima pažiūrėti truputį ramiau.
Ai, ką čia apgaudinėjam - vakar įvyko nedidelis kalėdinis stebuklas. Kaip dažnai galima Žalgirį pamatyt atlošiant 9 taškus? Pralošiant matome kas mėnesį, atlošiant - čia tikra speciali proga.
Nežinau kiek gerų darbų yra Krapikas padaręs, bet faktas kaip blynas vienas tikslus ar netikslus metimas ir jo karjera būtų pasibaigusi. Ir taip jau 2 kart.
Nežinau kiek dar norisi kritikuoti vakar dienos sprendimus, bet jei trumpai:
1. Venes neregistravimas. Kodėl? Komandoje privalo būti 5 aukšti žmonės. Vietoj to - Dimša.
2. Lipkevičiaus perlaikymas. Aš suprantu abu pf turėjo po 4 baudas, o Gudaitis gali žaisti pf ir kraujavimą, manau, reikėjo stabdyti iš kart, o ne kai jau buvo -9.
3. Cherry leidimas 4 vidury, o ne Karinausko. Kodėl? Apie Cherry vėliau.

Iš visos šitos 3 sekundės iki tragedijos geras dalykas buvo Songailos žaidimas. Gal EB komentarus perskaitė žmogus? Dar teisingas žingsnis išleidžiant Andersoną namo, bet apie tai jau kalbėta.
Taigi, ko visi laukiat apie Cherry. Pradėkim nuo būtinos pastraipos.
Aš suprantu, kad jis atvažiavo tik praeitą savaitę. Aš nesakau, jog tai visiškai prastas pirkinys. Priimkit tai kaip konstruktyvią kritiką mačius 2 rungtynes. Ir aš nekritikuoju jo žaidimo puolime - tai būtų absurdiška. Taigi...
Gal ir per smarkiai užvažiuosi, bet jis kiauras gynyboje.
Viena priežasčių, kodėl Karinauskas pradeda ir dažnai užbaigia rungtynes (jei turim persvarą) yra tai, jog jis palyginus ginasi pusė bėdos. Dažniausiai jis yra aukštesnis už savo varžovą, turi labai ilgas rankas (kartais vien dėl to jis gali lengvai išrašyti bloką) ir jei varžovas nėra ypač staigus ir nepagauna Vaido ant pirmo žingsnio - vis yra gerai. Puolimas kitas reikalas, bet pastraipa ne apie tai.
Lekavičius dėl savo mažo stoto yra tikras masalas varžovas per ką taškus versti. Labai geras pavyzdys buvo rungtynėse su dzūkais kai praktiškai viską ką galėdavo per Lekavičių sumesdavo. Daug problemų yra kliūvant už užtvarų ir panašūs dalykai. Neabejoju daug kas susitvarkys tiesiog priaugus kokius 5kg raumenų masės.
Taigi visam šitam kontekste ir iš reklaminių antraščių apie pitbulius, buldogus ir pan iš Cherry tikėjausi Dentmono be metimo ir su smarkiai geresne gynyba. Bet galvosi tas pats Dentmonas be gynybos... Labiausiai šita komentarą paskatino rašyti ne tai, kad jis Lekavičiaus stiliumi kliūva už užtvarų ar pameta žmogų gynyboje - tokie dalykai logiškai mastant išsitaisys. Mane smarkiai supykdė gal 3 epizodai, kai varžovas meta, o Cherry net ranku neiškėlęs. Vienas kai praleido žmogų pro save, antras kai arti jo buvęs varžovas gavo kamuolį prie tritaškio ir metė ramiai, trečias kai pametė savo dengiamąjį ir nesivargino eiti už užtvaros nors suvaidinti, kad trukdo. Jeigu taip, tai jis ir toliau 3 pg nuo suolo. Ir tai iš kart prisiminiau pirmadienio rungtynes kai antro kėlinio pabaigoje jį pastatė prieš jų pg. Cherry bandė pavaizduoti, kad pasiruošęs gintis ir galiausiai buvo apeitas kaip stovintis. Jokių užtvarų, jokių derinių, tiesiog gynyba 1x1.
Pasikartosiu, pripažįstu, jog imtis per maža išvadoms ir pilnai galimas dalykas, kad sezono gale jam gal siūlysiu statyti statulą miesto centre. Tiesiog sakau, kad pirmas įspūdis yra tikrai iš blogosios pusės.

Apie kito etapo grupę.
Realas ir Barca yra kitoje lygoje. Nors su Realu namie, manau, bus įmanoma pabandyti dar kartą pasikapot. Maccabbis iš esmės tas pats Sassari on steroids, taigi - ne pats palankiausias varžovas. O toliau - atviri keliai. Sakyčiau likusio 5 komandos yra iš esmės vienodo lygio (gal Alba netiek). 4 vietos neužimsim, 5 - gal. Sakyčiau, 4 vietą ims Bobano kariauna.
2014-12-20 12:00:55 Cituoti
>> GodLess: puiki įžvalga ;)
GodLess2014-12-20 11:51:28 Cituoti
>> Flickman:

isvis cia gerai, kad zmogus isvaziuoja kiek pailset. Nes nu blem paskutiniu metu ardavo ne tik eurolygoj, bet ir lkl turedavo plesytis, kad pries dzukelius laimet. Gale jau vos kvapa gaudydavo. Tegu biski palosia ir be jo, kai kurie veikejai tegu atsakomybes biski prisiima
2014-12-20 11:35:41 Cituoti
nereikia cia verkt del andersono. mano manymu, tegu skrenda tiesiogiai i stambula be jokiu ten frankfurto persedimu.
///M2014-12-20 11:20:30 Cituoti
>> simasz: lkl manau problemu neturetu kilti, zaisim pries prienus, mazeikius
simasz2014-12-20 11:09:58 Cituoti
siaip labai mazai komandu isleidzia atostogu kazka, kai va lietuviai kleiza,kuze ir sako ner kada grizt. bet aisku Anderson to vertas, bet jei taip piktybiskai ziuret tai laukia ir lkl rungtyniu ir top16 anksciau prasideda.. nu Dentmonas ir buvo atostogu, o Jamesas sake ir seima atsives. tai gal i gera :D
antasulc2014-12-20 11:04:39 Cituoti
>> simasz:
važinėjimas į JAV ir atgal labai sujaukia bioritmus. Negerai. Kiti, kurie į ten skraido, sako, kad reikia iki 2 savaičių atsistatymui, bet jie kašės nežaidžia, tai tiek to.:)
GodLess2014-12-20 11:03:36 Cituoti
savaite pries tai tikrai negris, nes kol suskraidys pirmyn atgal. Kiek jis ten pabutu tada, pusdieni? gris kokia 25-26 diena ir bus gerai.
simasz2014-12-20 10:50:24 Cituoti
idomu kiek dienu Andersona isleido, jau 30d varzybos,plius isvykoj. vistiek savaite pries rungtynes turetu jau grizt,
GodLess2014-12-20 10:42:22 Cituoti
Na gala kamuojamas finansiniu problemu, kai kurie zaidejai jau paliko. Visai neseniai ir jawai. Aisku jie ten snekejo, kad pateke k top16 atsigaus piniginiais klausimais, bet cia neaisku. Labai jau grrit kitas etapas, tai per tas pora lkl macu vysniu laikyt maksimaliai aikstej reik.
simasz2014-12-20 10:29:29 Cituoti
>> Valdas: gaila kad ne namie butu galima pagalvot apie pergale. o db sunku bus turkijoj,dar kai Zalgiris toks neprognozuojamas
Valdas2014-12-20 10:13:19 Cituoti
>>Rajanas 5 Prie ko cia kisi ta "neverk"?:D O tu nedziugauk,Alba stipresne uz Sasari...:D
2014-12-20 09:58:05 Cituoti
>> Valdas: neverk, antros namie pries Alba
Valdas2014-12-20 09:44:55 Cituoti
>>agurks Tai taip iseina,juk nepersiples Zalgiris...:D Ir buvo rasyta,kad Zalgiriui patekus,bus keiciamas tvarkarastis kai kuriu LKL-o rungtyniu.
agurks2014-12-20 09:40:25 Cituoti
>> Valdas: siaip tai gruodzio 30 ir su neveziu turi zaisti. LKL'as keis laika?
jimboo2014-12-20 07:28:01 Cituoti
>> kdf: Alba gal ir atrodo geriau, bet Sasaris irgi atrode labai gerai prasidejus sezonui. Ar su Uni ar su Alba sansai pasikapot bent del 4 yra/butu. Su salyga, kad isivaziuos puolimas. Jeigu jau prasides nuo pat pirmu isvyku krachas, tai ties cia is baigsim. Nes tokia kaip Gala, Alba sveciuose iveikti reiketu, o ir uz PAO galima kabintis drasiai. Namuose sitos trys minetos turi be klausimu padarytos, o prie ju galima prideti ir Zvezda. Uz Macabi namuose galime kabintis, nes nors ir vaiksto kamuolys pas juos kaip kazkas sake, bet kartais juodai pas juos tempia viska tik vienas/du zaidejai.
Barca labai nudziugino, nes pasiilges buvau jau ju pas mus. O Realas, tai vemt vercia iki negaliu. Nu kiek galima??? Galetume ta proga susert dar ir atkersyt, bet mums jie prakeikti kazkoki.
Valdas2014-12-20 07:21:19 Cituoti
TOP-16 pradedam gruodzio 30d.Turkijoje pries Galatasaraju...Reik tiketis,kad J.Andersonas jau bus grizes is JAV...
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (478)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Krepšinio torentai (125)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
NBA 2014-2015 (967)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (58)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime