Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
imp2014-11-07 15:14:19 Cituoti
o tai yra kas girdet? nes laiko praeje nemazai, o ka girdejom, tai buvo pirmom dienom po Waynes isvykimo ir tiek. Dabar aplamai tyla. Krapikas tapati vis suokia, o tas suokimas man tai grynai kaip grazus atsimazinimas.. ale ieskom visa galva geresnio uz jauniklius, neforsuojam ivykiu, bus kaip bus.
Pamate, kad galima su tais paciais resursais iki kito etapo dasikrapstyti, lkl taip ar taip paims ir fsio.
Juk liaudis i dvejas stovyklas pasiskirstes: uz naujoka, uz esamus. Kuriai PM labiau uzjaucia, mums tik speliot. Ir aplamai atrodo, kad mums fanas ta pozicija opiausiai rupi.
TiMac, gal kokiu veju padave?
almo2014-11-07 15:11:40 Cituoti
tfu... vietoje zodzio "iskasenu" geriau naudoti "gamtos turtai"... :)
Gedas20042014-11-07 15:11:19 Cituoti
Reikia labai atsargiai ir pamatuotai rinktis įžaidėjo papildymą, jeigu toks dar vis planuojamas. Ant popieriaus pliusuot ir minusuot žaidėjus labai lengva, bet turim kiekvienais metais N pavyzdžių Eurolygoj, kai surinkti vardai nieko nerodo (užtenka paskutinių dviejų savaičių Ž varžovus pažiūrėt).

Tad šiuo atveju 1+1 nebūtinai būtų 2, ir galėtume pasipildę žmogum, kuris dėl aiškiai nesuprastų savo užduočių, neperprastų komandos sistemos, turėtų asmeninių ambicijų kurios kertasi su klubo vizija, ar dar daugybės kitų priežasčių nepritaptų prie komandos, būtų sugadintas dabartinis mikroklimatas kuris yra kone idealus, potencialiai išsimuštų dabartinė komandinė gynyba ir prarastume pagrindinius kozirius, dėl kurių dabar ir yra skinamos pergalės.

Aš irgi nieko prieš naujoką Top 16 etapui - jeigu pavyktų rasti žmogų, kuris suliptų su kolektyvu ir sugebėtų neišmušdamas teigiamų žaidimo elementų pvz. geriau išnaudot aukštaūgius per PnR, pats imtis iniciatyvos kai situacija to reikalauja, bet tuo pačiu sugebėt žaist be kamuolio (nes dabartinės komandos vienas didžiausių privalumų yra kaip juda kamuolys, neužsibūdamas pas įžaidėją), tuomet valio.

Jeigu toks (kiek įmanoma patikimas tiek charakterio, tiek meistriškumo prasme) žaidėjas neatsiras, tikrai geriau neimti nieko - šita komanda žaidžia gerokai virš savo galimybių (pagal sudėtį), ir turint omenyje kokia kompleksiška yra komandinio krepšinio dinamika, bet koks pakeitimas sudėtyje gali viską kardinaliai pakeist.
2014-11-07 15:10:24 Cituoti
>> MrVycka: nea. buvo taip: mano vardas buvo deaktyvuojamas kas dvi dienas, tada 2-3 sav. pauze ir vel ta pacia seka dingsta. matyt, ant tavo pirsteliu spazmai atsiranda, kai pamatai si nicka.
man taves labai gaila.
Armored2014-11-07 15:08:06 Cituoti
Visoje šitoje diskusijoje reikia atsakyti sau į šituos klausimus:
1. Ar komandai reikia įžaidėjo? Faktas, kad reikia. Gana statiškas puolimas, neišnaudojami aukšti, tik Andersonas žaidžia 2x2.
2. Ar įžaidėjo reikia būtent dabar? Mano akim - ne. Kol kas komanda veikia, gynyba stovi kaip stovėjusi, į top 16 kitą savaitę laimėjus bilietas kaip ir garantuotas. Dabar kažką bandyti keisti nėra prasmės.
3. Kada tą įžaidėją pirkti? Visi argumentai, kad dabar rinkoje yra paleista įžaidėjų yra gerai, bet matykim tokį faktą - mokėsim realiai viso sezono kainą. Dar tik lapkritis ir už 200k t.y. Waynso algą, veikiausiai ir gausim panašaus lygio katę maiše. Galima iki nukritimo ginčytis kiek pastarasis būtų davęs naudos. bet dabar jau nepatikrinsi.
Mano akim, laukti galima iki top 16 pradžios arba likus 2 etapams iki jos. Tam yra kelios priežastys:
a) Žinosim savo vietą. Kitos grupės irgi daugiau mažiau aiškios bus. Pagal tai galima dėliotis prioritetus. Jeigu matom, kad papuolam į grupę su krūva grandų tai prasmės kažką pirkt tikrai nėra. O jei grupė kažkas panašaus (dėlioju iš galvos): mes, Unics, Plaza+Kuzia, CSKA, Armani, Pao, Oly, Zvezda... Būtų pjautynės, bet visi šansai eiti toliau.
b) Bus įžaidėjų iš komandų, kurios nepraeis grupių etapų Europos turnyruose. Gal kas norės nusimesti truputį naštos, gal kas skolins ir t.t.
c) Mokėsim už pusę sezono (gal 2/3). Vėlgi turim pasirinkimo. Čia, aišku, galima sakyti, kad ir kiti klubai bandys kamšti spragas.
Galiausiai:
4. <Nuvalkiotas sakinys apie jaunimui suteiktus šansus>. Grįžta latvis. Įdomu kaip jis atrodys. Dabar įsigijus įžaidėją, logiška būtų latvį skolinti. Deja, to daryt be jo sutikimo negalim (yra interviu dėl šito). Taigi skolinsim vieną iš dabartinių... Kažkaip neatrodo sąžininga. Palikus vėl nei šis nei tas su 4 tos pačios pozicijos žaidėjais. Logiškiausia tada išsiųsti Dimšą, Kariniauską stumti į sg. Vėlgi nei šis nei tas gaunasi.

Reziumuojant. Palaukti galim, pozicija dabar yra tikrai gera. Po to, kai matysis aiškus vaizdas, pagal jį ir bus galima reaguot.
almo2014-11-07 15:07:18 Cituoti
del remeju... iki siol nemateme nei vieno rimto lietuvisko remejo nebent valdzia itrauktu krepsini i naudingu iskasenu kategorija... ble... ko tikrai sunku tikestis... :)

taip kad vyriukai baikim fantazuoti... musu realus tikslas top 16... na ir atkrentamos jei jegu ir fantazijos uzteks svarbiau uz viska komandos, atskiru zaideju ir treneriu NUSITEIKIMAS... GRAZUS PROTINGAS ZAIDIMAS kuris siame etape ir duoda dividendus...
Zergas2014-11-07 15:05:05 Cituoti
tikslas yra su turimais resursais siekt rezulatatu, o ne rezultatai lizingu. musu jaunikliams reikia dazniau mest i krepsi, tuomet atsiras ir didesne pagarba is varzovu, o tai konvertuosis i taskus.
basketmenas2014-11-07 14:57:49 Cituoti
>>MrVycka man taip pat šis argumentas atrodo daug stipresnis.
almo2014-11-07 14:57:07 Cituoti
siame etape lukas+vaidas atstoja viena kalnieti... netgi virsyja nes du zaidejai vienas kita papildantys vistek daugiau nei vienas... ble... nebent man su matematika blogai... :)

matysim kaip jiems toliau seksis... kol kas tikrai nenoreciau o ir sazine neleistu ju dueta isardyti...
ir tik tuomet jei komanda pateks i top 16 GAL ir galima butu pirkti brangu izaideja...

BET yra daug bet... kaip jis pritaps prie nusistovejusio kolektyvo... kokios komandos galimybes patekti i atkrentamas...

mano nuomone nereikia noreti per daug... nebent esami zaidejai ir treneriai PATYS IŠAUGS iki atkrentamu lygio... ko neatmetu... ir butent toks scenarijus man labiausiai prie širdies...
MrVycka2014-11-07 14:54:26 Cituoti
>> basketmenas:
zergas nesupranta elementariausio dalyko, "skaičiuodamas" pinigus, kad be rezultatų nebus ir rėmėjų, ir sirgalių, o tai reiškia, kad nebus ir babkių...
basketmenas2014-11-07 14:49:38 Cituoti
>>Zergas Nesuprantu, tai kam tada į tą Top 16 etapą brautis? Ir apskritai, kam tada ta Eurolyga, visai pilnai pakaktu Europos taurės. Suprantu tavo argumentus, dėl finansų ir kaip suprantu, tu daugiau žiūri kaip tuos pinigus sutaupyti, tačiau, klubas turi kelti ne vien tikslą išlikti, klubas turi siekti sportinių rezultatų. Atsiprašau, bet jeigu tikslas etape iškovoti 1 arba 2 pergales, tai tuomet tokiam klubui tikrai verta susimastyti.. Viskas būtų puiku, jeigu mūsų padėtį išgelbėtų sutaupyti 100-200 k doleriu, visgi spręsti šias bėdas reikia kompleksiškai, plius manau dauguma mūsų nežino realios situacijos, žinom, kad padėtis sunki, tačiau realios situacijos ne, apart žmonių, kurie prieina prie informacijos.
Dabar manau, kad nebus perkamas žaidėjas, Mo pasiliks jaunuolius. Vsgi aš labiau linkęs pritarti TiMaco ir MrVyckos nuomonei, tačiau tikrai nemanau, kad bus naujas įžaidėjas.
MrVycka2014-11-07 14:48:58 Cituoti
>> reddlobster8:
ir kur čia aš tau taip prisimelavau, kloune? visada sakiau, kad tryniau, trinu ir trinsiu...o sujuokina tai, kad kai nnn dienų net neprisėdęs prie kompo randu komentarų, kad per tą laikotarpį kažką iš nuskriaustųjų skriaudžiau:))))))))))))
2014-11-07 14:44:07 Cituoti
>> MrVycka: tavo argumentas tai viena klaviaturos knopke.
maza to, dar ir prisimelaves esi, kad vardu netrini. iseina taip, kad jie kazkaip savaime deaktyvuojami kas dvi dienas. man tavo vietoj butu labai geda.
MrVycka2014-11-07 14:43:51 Cituoti
>> MGAC:
jam niekada nebuvo svarbu žalgirio rezultatai, jei zergas planuotų žalgirio biudžetą ir rinktųsi žaidėjus, žalgiris turėtų mažiau skolų, bet būtų seniai lkl vidutiniokas ir praradęs eurolygą...
TiMac2014-11-07 14:43:14 Cituoti
>> MGAC: geros mintys, visiskai sutinku !
MrVycka2014-11-07 14:37:06 Cituoti
>> Zergas:
tai tu išvis palaikai žalgirį ar palaikai tik savo pezėjimus apie jo biudžetą, nieko nežinodamas, apie jauniklius, kurių tavo "proteguotas" nuo seno taip nė vienas nieko ir neparodė?..
MGAC2014-11-07 14:35:28 Cituoti
>> Zergas: tai iš finansinės pusės žiūrint, tai geriausia išvis nieko nepirkti, o prieš TOP16 etapą dar už kokį 0,5 mln. USD Andersoną parduoti. Ir sėdėti TOP16 su 0-14 rezultatu. Nafik išvis ten pakliūti ?
Naujas PG/SG combo būtinas yra, nes :
1) visiškai nėra 2x2 derinio, nes niekas nebijo mūsų PG prasiveržimo ir ramiai pasisaugo gynyboje; todėl ir asistų mažai ir priekinė linija neišnaudojama; gal Javtokas su Gudaičiu ir ne monstrai, bet 2x2 žaisti moka puikiai, o tai vienas iš efektyviausių ginklų šiandieniniame krepšinyje.
2) pas mus trūksta rotacijos SG pozicijoje, nes Anderson dar dengia ir SF poziciją, o tada SG lieka tik Milaknis; apie Dimšą kol kas galima tik diskutuoti, nemačiau nei vienų rungtynių, kur jis būtų panašus į bent rimtai ką nors žadantį SG (stabilų metimą iš toliau kaip 4 metrų tegu pademonstruoja, tada galima bus ką nors sakyti - čia ne lengvoji atletika, kad fiziniai duomenys būtų atskirai vertinami).
Ir bendrai - važiuojame ant gynybos, puolimas gana skurdus, remiasi atskirais individualiais blykstelėjimais. Kol rimtesni varžovai formos neįgavę, užtenka ir to. Bet TOP16 nebus ką veikti su tokiu lygiu.
Zergas2014-11-07 14:23:24 Cituoti
>> kdf:

as suprantu kad sirgalius galvojantis tik apie sportine puse gali noret naujo zaidejo, bet jei atsizvelgt i visas puses, manau naujo zaidejo ribine nauda komandai nera itin didele, netaps Zalgiris su tuo zaideju klubu panasiu i Real, CSKA ar Barcelona.nu prides viena kita pergale top16,ir ka?vistiek i kita etapa patekt sansai menki
2014-11-07 14:16:51 Cituoti
>> MrVycka: as del agurko ir del zergo komentaru, pats neturiu kada diskutuot, vis gi dar darbo valandos ;)
MrVycka2014-11-07 14:07:29 Cituoti
>> Rajanas4:
p.s.aš tai bent argumentavau, kad dabartiniai įžaidėjai per silpni konkrečiai, kad nėra tie, dėl kurių reiktų aukoti komandos rezultatus, kad dabar palanki situacija gana pigiai įsigyti įžaidėją aukštesnio lygio, kuris nesutrukdytų tiems talentams tobulėti, sumažindamas jų minučių skaičių kažkiek, bet treniruotėse galėdamas duoti jiems daugiau naudos...buvo ir kitų argumentų iš mano pusės, kas nenori matyti, tas ir nemato...o tavo argumentai kur?..
kdf2014-11-07 14:05:52 Cituoti
>> Zergas:
Islaidauti (jei galima tai pavadinti taip, turbtu butu tikslaiu sakyti isleisti tai kas ir buvo planuota, o manau buvo planuota ir taip su atsarga) verta vien todel, nes parduoti bilietai + visoki gerimai n shit turetu kompensuoti tas tikrai palyginus nedideles islaidas uz nauja PG. Juk kuo daugiau pergaliu tuo daugiau ziurovu, o arena jau senai kada buvo pilnutele - todel yra kur tobulet. Juk finansai tai ne vien isleidziami pinigai + remeju pinigai. Tai ir translaicijos, tie patys nauji remejai, nuomos mokesciai is visu baru arenoje, bilietai ir t.t.
MrVycka2014-11-07 14:02:41 Cituoti
>> Rajanas4:
na, užtat tavo ARGUMENTAI tai tiesiog aukso vertės...tiesa, kur jie?..
Zergas2014-11-07 14:00:32 Cituoti
>> MrVycka:

toks ispudis kad zalgiris toks turtingas,neturi nei kosminiu skolu tai kas cia tokio, susitaupe kazkiek, davaj viska pravalgyt o kaip bus rytoj tai bala zino, kapiniu prieziura visuomet pasiryzusi padet,o kur dar seneliu namai, muzikos mokyklu ar kitu sporto saku finansavimas?kol finansine situacija itempta,pergales yra, tai nx cia dar islaidaut vardan vienos ar dvieju extra pergaliu kitam etape?reikia nepamirst kad grandai retai kada losia pilna jega reguliariam sezone, o va jau top16 ijungia aukstesne pavara ir viso gero.nereikia galvot kad va dabar apsilosem efesa isvykoj, tai ir top16 valgysim panasaus lygio komandas.as tuo stipriai abejoju
kdf2014-11-07 14:00:09 Cituoti
+
Gal kas radote irasa su LT komentavimu? Arba zinote kue ieskoti?
Jei nera niekur Lietuviskai tai tiks ir Ru.


Is anksto dekoju.
kdf2014-11-07 13:58:57 Cituoti
O apie vakarykste pergale trumpai:
Hale - fantastika, dar kalbejom kaiptik kad kurkas fainiau nei arenoje, nros ir toje pacioje arenoje jei sausakimsa tai ir atmosfera karsta.
Fanai - viskas gerai, tik atrodo kad kazko truksta. Ar tai kaip budavo plakatai keliami su uzrasais didelaiis pries kiekvienas rungtynes, ar tu paciu fanu atrodo pora kartu maziau (zmoniu kiekiu). Niekas nezinot kodel taip?
Grupes situacija - Tikrai nemaniau kad bus 3-1, tikekimes kita savaite bus 4-1. Realiai tai bus tik antrosios varzybos EL kai esame favoritai, ziuresim kaip komanda susitvarkys su tokiu vaidmeniu. Pirmaji karta su NN susitvarke puikiai.
2014-11-07 13:55:37 Cituoti
>> MrVycka: su tavim tradiciskai neimanoma pradet diskusijos, iprociai nesikeicia, savo teiginius pateiki kaip negincijamus, o kiti matai nieko nesupranta, visi durniai, nu kiek galima? argumentu nulis, vientik tas visa zinancio tonas.
kdf2014-11-07 13:53:42 Cituoti
Naujas izaidejas butinas, jei nenorim vel tureti 1 pergale top 16 etape. Kur manau mes ir galetume pasikapot jei tarkim pavyktu uzimt pakankamai auksta vieta jau grupiu etapuose, burtuose jau isvengtume kitos komandos kuri kitoje grupeje uzeme auksta vieta - visai palankios salygos kapotis ir gal net zengti toliau. Butinai reik naujo pg, nes gera gynyba netrukdo mum zaisti gerai ir puolime. Auksti (brangiausia grandis visoje komandoje) visiskai neisnaudojami, o jaunieji zaidejai tai... jei butu vietoje Kariniausko pvz Janavicius ar kazkas panasaus - ir rektumet kad duotu jam zaist butinai? Taip, suzaide pirmas rungtynes kai niekas nebuvo ju net girdeje, dabar kai jie yra isanalizuoti - smarkiai pridaryti, ir nusiemus zaliai baltus akinius matos kad kad ir kiek potencialo beturetu - reiktu skirti jau ir taip numatytus pinigus naujam PG. Apie kuri tarpkitko kazkaip keistokai tylu...
MrVycka2014-11-07 13:47:58 Cituoti
>> TiMac:
bet zegai ir agurkai to nesupras, kad mūsų tie jaunikliai atrodo tik NEBLOGAI ir tik IŠ BĖDOS...jei koks legionierius tokius stats turėtų, seniai būtų nušvilptas ir apspjaudytas...nesupranrta ir to, kad vargu, ar jie bus kada nors tarp rinktinės ar žalgirio lyderių, bet užtat sutinka aukoti komandos rezultatus tam, kad tie vaikai gautu keliomis minutėmis daugiau pažaisti...
red_devil2014-11-07 13:43:36 Cituoti
jimboo nesutinku del medziu, ryto auksti pernai dar didesni medziai buvo, bet cook'as be 8-10 pasu beveik neiseidavo, cia tiesiog esme ir yra, kad musu mazi persivaro, duoda arba losti nugara kokiam ulanovui ar ten songailai ar jankui ar javtokui, arba duoda james'ui ir jis jau kuria kazka, tai is kur tie asistai, jeigu jie tiesiogiai nelabai ka ir kuria aiksteje, beveik nematome du prie du ir pan.
TiMac2014-11-07 13:40:10 Cituoti
>> Zergas: GodLess jau paminejo, akd izaidejui pinigai buvo suplanuoti ir su esamu biudzeto isplanavimu, siuo sezono laikotarpiu, ypac po NBA komandu apsivalymo tikrai galima paimti idomu varinata uz nedidelius pinigus, juk tas pats Andersonas pas mus uz kapeikas zaidzia ir atvaziavo su savo tikslais, tai tuo paciu principu galime ir is combo guard kazka idomaus pasiimti...

Kas del jaunuoliu laiko, tai taip jis bus apkarpytas, labiausiai kalbant apie EL, bet su visa derama pagarba jiems dar per anksti laikyti EL komandos vadzias, ypac kai jie nera tikrai kazkokie super talentai, kai musu situacija su izaidejais apverktina, tai kiekvienas blykstelejes jaunuolis tuoj iskeliamas ant pjedestalo, bet ka sako skaiciai:

Lekavicius 2,5 assisto 2,5 TO ir 5,5 ND per 22,5 min.
Kariniauskas 1 assistas 2,5 TO ir 4,8 ND per 17,5 min.

Klaidu ir assistu santykis baisus praktiskai pagrindineje pozicijoje, tai gerai, kad ju uodegas gelbeja puikiai sustayta komandine gynyba ir kiti zaidejai.

Gal as kiek per grieztai, bet be viso to girimo, kad neblogai tvarkosi imesti i tokia situacija reikia atkreipti demesi i akivaizdzius faktus, pralimejimai Pilsenui ir Unics ir 100 procentu visi butu bade i izaidejo pozicija, taip jie turi gauti laiko, bet kol kas pernelyg rizikinga viska palikti dviem jaunuoliam.

Kitas pavyzdys tas pats Kalnietis, kuris principe visada pasoneje turejo gero lygio maziukus su kuriais reikejo konkuruoti, bet net su savo ne pernelyg dideliu talentu issikovojo laika ir patobulejo iki pagrindinio rinktines izaidejo
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime