Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
2014-10-29 13:50:09 Cituoti
Skiela, tai cia nesigincyju, bet jei kaip tu sakai vieno svarko dvi kisenes, tai kaip tada atsakyt i mano ankstesniame poste esancius klausimus?
2014-10-29 13:37:43 Cituoti
Tai ne klausimas, kad Zalgiriui reikia arenos nemaziau nei arenai reikia Zalgirio ir tai, kad dabar viskas sukrite i vienas rankas yra vienas didelis pliusas. Tiek, kad man ir cia daug neaiskumu. Aisku, netikrinau registru centre kas kam priklauso ir t.t., tai gal kas ismanantis galite paaiskinti: Koncesininkas, t.y. Romanovas isipareigojo isleist berods 25mln. arenos irengimui pagal koncesijos sutarti. Kiek zinau, koncesininkas ta suma pasiskolino is Siauliu banko (keistoka, turint omeny, kad koncesininkas kaip ir turi savo banka:) ). Pagal ta pacia koncesijos sutarti savivaldybe isipareigojo moketi konsesininkui kazkiektai milijonu uz arenos valdyma. Po to kai Romanovas skubiai nuleke i placiaja tevyne ir ten dar skubiau apsirgo, Zalgirio ir arenos valdyma pareme Motiejunas ir co. Tai kaip konkreciai jis pereme? Ar pereme VsI kuri pasirase koncesijos sutarti? Ar nauja Vsi su kuria savivaldybe pasirase nauja koncesijos sutarti? Ar kazkuris is siu VsI valdo ir Zalgiri? Kas dabar Siauliu bankui skolingas 25mln? Kam savivaldybe moka koncesijos mokesti?
2014-10-29 13:27:10 Cituoti
Komentarą rašiau per kleis kart (tarp pokalbių su klientais) tai neparašiau svarbiausio.
Klubo sąskaitas gali vėl (bet kurio kreditoriaus iniciatyva) areštuoti. O dar kai vyksta senų naujų krepšininkų agentų kovos tai tokių asmenų skaičius išauga dvigubai. Kai turi pinigų rezervą nuo nepamatuotų tokių iniciatyvų gali priešieškiniu savotiškai nusimesti, bet pas mus gi vėjai. Vienžo rizika ne maža, o kur dar be arešto anstoliai, bankai, vmi, sodra įkalti inkaso. O va iš arenos sąskaitos nedideles sumas ir be pelno paskirstymo extra atvejais galima atsargiai panaudoti krepšinio reikmėms kai krepšinio klubo sąskaitoje nuliai.
2014-10-29 13:25:10 Cituoti
sio sezonk atidarymo metu dalino skrajutes kad sita paty myzalini kalnapilio alu buvo galima su ismaniojo programele pirkt uz 3lt ir tai per visas varzybas veike :) turbut jau zinojo kad mesti bus lauk ir pusvelciui bande visas atsargas isparduot
Kardinolas2014-10-29 13:19:53 Cituoti
>> Filtracijus: Kaip kažkas rašė, alus arenoj 8 pinigai (po euro įvedimo bus, spėju, 2.5 EUR).
O to myžalo savikaina, tai manau, nesiekia nei lito :-)
2014-10-29 13:16:41 Cituoti
2 Fitacijus:

Tavo mintį supratau. Galiu pritarti tik tokių ženklių piniginių pokyčių nesitikėčiau, bet pasikartosiu su Kalnapiliui tai Panevėžio aludariams buvo labiau verslo sandėris pagal kaštus. Tik noriu atkreipti dėmesį, kad teoriškai tai vien kišenė. T.y. Praktiškai Ž klubas (všį) valdo areną t.y. vienintelis arenos operatoriaus dalininkas. Visas arenos pelnas atiteks krepšinio klubui. Tai vieno savininko dvi skirtingos kišenės. O kaip pateikiau žemiau pvz aludarių savikainomis skaičiuojant per metus išgeriamo alaus vertė 0,3 mln (realu kiek daugiau) tai skaičiai patys už save kalbą.
O Paulius Motiejūnas elgtis kitaip ir negali, nes jis atsakingas, kad už klubo išsaugojimą, o be susiejimo su arena nieko nebūtų. Po Nova Roma skolų šleifo būtų viskas uždaryta senokai ir išparceliuota. geriaus atveju būtų kas kaip futbole Vilniaus Žalgiriui, bet žinant situaciją nelabai realu ir min porai metų be Europos. O tai jau ir tris žalgiriuis kas įkurtų, Kęstutis Marčiulionis vieną turėtų, bnakai dar vienus, Kaustos sąlėje dar kiti ir visi būtų Ž, o kur dar politikų rietenos. Vien kaip liberalai ir vieningas zuoko Kaunas siunta už areną, nors pagrinde už miesto paramą Žalgiriui. Arena Žalgirio garantas.
Vaidoshius2014-10-29 13:05:52 Cituoti
Paklausiau draugo, dirbančio vienoj didžiausių daryklų LT, tai sakė, kad Utena tikrai ne aukso amžių dabar išgyvena, ir alui pastoviai akcijas taiko, kad išlaikyti rinką. Bet jie turi stiprų užnugarį, savininkus - Carlsberg. Todėl parama tikrai gali būti pakankamai solidi.
2014-10-29 12:48:43 Cituoti
Nesneku apie kazkokia didele korupcija, tiesiog sakau, kad sioje vietoje ne krepsinio remimas pirmoje vietoje, o verslas. Ir pagrindinis veikejas ne BC "Zalgiris", o "Zalgirio arena". Is nepatikimu saltiniu zinau, kad p. Pauliaus veiklos prioritetai susidelioje lygiai taip pat. Esminis klausimas ar nuo to, kad Kalnapili pakeite Utena geriau bus arenai ar komandai. Jei p. Paulius sugebejo persirasydamas alaus tiekimo sutarti ismust bent kokiais 0.5mln daugiau komandai is Utenos nei is Kalnapilio, tada tik uz (visgi tai, anot ankstesniu pranesimu, viso sezono Andersono alga), bet jei remimo suma is esmes nepakito, o pakito tik mokestis arenai uz alaus tiekima, tada jau nebe taip smagu.
2014-10-29 12:13:46 Cituoti
Atsiprašau, skubotus postus. Tai tuo pačiu ir mano problema su aiškiu minių dėstymu, bet pagrinde su laiku t.y. vienu metu dirbu du durbas ir dar komentarus rašinėju.

Tik nesuplakit visko į vieną neįsigilindami į situaciją nepradėkit kaip ne kurie dėl arenos lankomumo kai nežinodami kiek 3a talpina kiek didieji sektoriai ginčijama remiantis įspūdžiais.
Nesuplakit alaus pagaminimo savikainos ir arenos kainos. Vien bačkų transportavimas kainuoja, plius išpylstmo ir personalo išlaidos ir pvm. O žmonių arenoje zumažėjo kai dar 8lt pasidarė tai ir 150 Y bokalų garantuotai galim skaičiuoti (realu ir daugiau prie atitinkamos kainos ir gero top16 lankomumas parodys, bet gal net 1,5 karto ir pan) tai alaus savikainoje spėkim be mokesčių ir pan apvaliai 2 lt bokalas tai jei Žalgiriui visą padovanotų būtų 0,3 mln tad bet koks skaičius per virš 0,5 juolab 0,7 yra gera suma. Kalnapiliui panašu juntmai nusileido. Tad maklių kaltinimais mėtytis negalima, nebent kaip aka masonų sąmokslų išaiškinimas kieno nors hobis. Motiejūnas jau nekartą deklaravo, kad iš arenos gryno pelno tikisi nemažiau 1 mln litų, realu ir daugiau (ir įvertinant, kad visi Žalgirio treniruoių kaštai pasideng). Jei tai grynasis pelnas (padengus paskolą, kuri imta kaip koncesininko arenos įrangai tai neblogai). Prie caro ir didesnio lankomumo popierionio pelno buvo tik pirmais metais astronomiškai daug, o jau nuo antrų nebuvo :)
2014-10-29 11:12:34 Cituoti
Aš kažkur apie 8 metus skielos komentarų nepagaunu. Ir tiek dbr, tiek anksčiau visi nesupranta. Nesakau,kad durnai rašo ar ką, tiesiog esmę sunku suprast.
Tomasson2014-10-29 11:01:24 Cituoti
>> Filtracijus:
Šiek tiek pataisau, alus arenoj kainuoja 8lt, taip kad suma dar didesnė.
2014-10-29 10:52:28 Cituoti
Vinareiksmiskai visam sitam reikale pagrindinis zaidejas yra ne BC "Zalgiris, o "Zalgirio arena". Nera net ka sneket, apie vienu remeju metima per sona del keliu papildomu litu. Cituoju: "Per dvejus arenos veiklos metus išgerta 216 tonų alaus ir sidro kartu sudėjus – tai sudaro daugiau nei 434,5 tūkst. bokalų". Cia per pirmus pora metu, nes naujesnes info neradau. Tarkime dabar siek tiek sumazejo ir renginiu ir ju lankomumas, tuo pat ir isgerto alaus kiekis, bet vistiek. Paskaiciuojam: 200 000 bokalu per metus x 7lt= 1 400 000 Lt pajamu. Ivertinant, kad vieno alaus bokalo (ypac to myzalo kuri pilste kalnapilis) savikaina yra max. 2.5 Lt ( gamyba, pristatymas, prekybos vietos nuoma, iranga, aptarnaujantis personalas), gauname, kad pelningumas yra artimas lemonui. Zodziu net jei skiria viena melejona paramai, tai galutiniam variante svyturys - utena turi kruva reiklamos beigi puikaus ivaizdzio, panaudojant geriausia Lietuvos branda ir visa tai praktiskai uz dyka. Zodziu, arba parama, mano kvaila galva turetu but tikrai didesne nei 1 melejonas, arba p. Paulius is viso sito reikalo irgi ne visai nuskriaustas islenda.
2014-10-29 10:43:15 Cituoti
Skiela gal gavnapilio padaugines rase.. nes minciu isdestymas tai jo, idomus toks...
o jei arenoj vietoj gavnapilio bus pilstoma utena - as tik uz. negali gi alus is ryziu but normalus...
2014-10-29 10:25:37 Cituoti
>> skiela: Jus gal ir protingai rasot, bet kartais man sunku suprasti teksta, vietom turiu perskaityt kelis kartus.
Arba variantas B) as turiu rimtu problemu su koncentracija ir teksto suvokimu.
2014-10-29 09:44:37 Cituoti
Is tokiu ziniu kurias galima sugaudyti ir bent kiek bandyti pasitiketi jokiu isvadu iki galo padaryti neina. Man iki siol buvo tik atrode, kad Kalnapilio parama siejant viska kartu - kiek arena nuperka alucio, vystomas klientu lojalumas bei vartotoju ipratinimas, zodziu, Kalnapilio skiriama suma labiau sieke verslo sanderi nei sporto remima. O dar vertinant, kad buvo deklaruojama, kad arenoje pilstomas GRAND alus, kuris kardinaliai skirdavosi nuo bet kur kitur ispilstomo sios rusies alaus tai ir sukeldavo klausimu. (arenoje grand skarbonke budavo pranasumas nei is backos, zodziu, pilstomas visada budavo kaip pirma nenuleistas stikline po paros laiko bele kur kitur) Teoriskai imanoma situacija, kad kazkas negerai su areno ispilstymo sistema (dar prie caro buvo kalbu, kad Masalskis rode iniciatyva sutaupyti kelis tukstancius litu nei kad praplauti sistemas, bet visgi panasu, kad tai pristatymo iprastinemis backomis alaus problema (Siemense tai vieninga sistema paduodama taip greiciau ispilstoma, bet ir prieziura kainuoja ir daznesne reikalinga). Tad man atrodo labai tiketina, kad Kalnapilis imdamas kaip uz Grand arena vire spec papiginta aluti, beje, tai pabandysiu issiaiskinti ir tiketina pavyks, nes turiu Kalnapili giminaiciu. Tad Kalnapiliui nutruko verslo sanderis ir tikiuosi arenoje gal ne nuo pirmu savaiciu, bet pagaliau surasim kokybiskesne produkcija uz ta monopoline kaina. Arba bent jau nebus minciu tikrinti etikeciu ant backiu (pasirodo jos tikrai grand buvo).
Tikiu, kad naujas alutis atnes didesnius pinigus. Bet zinodamas generuojamas aludariu pajamas, nesu linkes tiketi bangos forumo zinute. Per dideles sumos. Arba bent jau negrynais. Gal kartu su nuolaidu pavidalu ir pan. ir galima tiketis netoli mln, o tai jau zenklus rezultatas.
///M2014-10-29 09:06:04 Cituoti
imp2014-10-28 18:01:39 (188.69.197.10) Cituoti
cia tik ivadas i svarbia zinia. Laukite 00:00h

tai ka apsitriochlinai moli
2014-10-29 05:11:51 Cituoti
siknon ta kalnapili jei utena daugiau saibu numet..tegul kalnapilisndar daugiai duoda ir busim susitaike..tegul ir kiti mato kad jei ateis konkurentas su pinigu maisu ir patiem reiks biski kisene pakratyt jei isvien su zaliais nores eit..o kad daug kas nori pusvelciui puikuotis per eurolyga ar su rytu kartunsu zalgiriu tai visai cia ne naujiena
jimboo2014-10-29 01:56:29 Cituoti
Jeigu taip ir yra kaip simas parase, tai nieko cia tokio. Versle cia yra kasdienybe ir cia jokiu emociju, sazines negali buti. Reikia kluba traukti is siknos kuo greiciau ir jeigu siuo momentu Utena yra naudingiau nei Kalnapilis, tai yra super.
Ir dar paminesiu, kad yra nepirmas kartas, kaip keiciasi aludariai. Buvo Kalnapilis, buvo Utena, po to vel Kalnapilis, dabar vel Utena.
imp2014-10-29 00:23:52 Cituoti
idomu butu suzinoti kas kaip, nes jei toks scenarijus, tai muxamoras ryzas paslednas. Praspirt tuos kurie esant kritinei situacijai istiese ranka vardan didesniu litu myzalinio alaus... ;D
simasz2014-10-28 23:50:05 Cituoti
is bangos frm: Žalgiris turėjo galiojančią rėmimo sutartį su Kalnapiliu, kurioje už nutraukimą, inicijuotą iš klubo pusės, buvo numatytos baudos. Utenos alus padengia visas baudas + visam likusiam 2013/14 metų sezonui skiria 1mln.

nu insideriai,yra tiesos?:D
2014-10-28 22:34:26 Cituoti
>> 3rmando: paklausk kaip veltedzio viduriai, ar jau susitvarke po stoties beliashu ir dar paklausk kada ji ketina namo siust?
3rmando2014-10-28 20:57:26 Cituoti
Tai va chebra, kaip sakiau, taip ir buvo.
Jei ką pavyks dar sužinot įdomaus, numesiu.
simasz2014-10-28 19:59:34 Cituoti
>> fannuo86m: nu sakyciau kd pasalint buvo lengva, nes jokie pinigai nesieja. o cia tikrai keistas dalykas,kai dar pries menesi spaude ranka su nauja sutartim :) na bet ne mum zinot kas cia kaip,gal kada islys :D
Valdas2014-10-28 19:50:58 Cituoti
Tiek LNK,tiek TV3 ivardujo Utenos alu kaip gen.remeja...:D
CoachL2014-10-28 19:30:14 Cituoti
Labiausiai tai nervuoja tas Motiejūno melas.

Iškart atėjęs deklaravo, kad visos sumos bus atvirai ir panašūs dalykai.

o dabar visi skaičiai melagingi arba išvis nežinomi.

Nesuprantama kam slėpt kiek kas duoda. Man gal jau paranoja, bet maklėm kvepia.

Kai aiškios sumos, tai ir 'pyzdyt' sunkiau.
2014-10-28 19:16:21 Cituoti
>> simasz:

nu tai kd irgi buvo informacinis tik pradejo pjaut gryba ir dingo :)
2014-10-28 19:06:55 Cituoti
>> Victar123:

o kam ? :D
Victar1232014-10-28 18:52:28 Cituoti
Butinas generalinis remejas !!!!
2014-10-28 18:40:32 Cituoti
>> kdf: nebuvo jokio didelio debesies, tiesiog sukruto visi per visus forumus ir patys ispute sita reikala.
2014-10-28 18:40:15 Cituoti
>> GodLess: o ką aš žinau? O kas jeigu tik eb seki naujienas? Tada apie šiandienos naujienas per velynes sužinosi
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (478)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Krepšinio torentai (125)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
NBA 2014-2015 (967)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (58)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime